Dodaj do ulubionych

Czy się pogodzimy?

03.06.20, 11:51
Bardzo proszę o położenie kart na moją relacje z Jakubem, dwa dni temu się pokłóciliśmy dosyć mocno z mojej winy, on wyszedł z mieszkania i nie odpisuje na moje wiadomości.czy Kuba odezwie się do mnie, a dokładniej jAk będzie wyglądała nasza relacja, o to chciałabym zapytać kart.Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • oyala Re: Czy się pogodzimy? 03.06.20, 16:01
      do - czeresniaczka89

Gwiazda + Głupiec + 3 monet - dogadacie się po jakimś czasie, z własnej inicjatywy i/lub może ktoś/coś się do tego przyczyni. Ale ta relacja może już nie być taką jaka była, jeśli mieliście bardzo ścisłe/bliskie zażyłości, po pogodzeniu się prawdopodobnie się rozluźnią, będą mniej zobowiązujące.
      • czeresniaczka89 Re: Czy się pogodzimy? 14.06.20, 22:11
        Dobry wieczór, wracam z częściową tak myślę weryfikacją, minęło 10dni od wróżby, dzisiaj zauważyłam, że chyba karty może coś innego chciały przekazać bo wyrzucił mnie nawet ze swoich znajomych na portalu społecznościowym, więc się bardzo mocno obraził i chyba dał mi tym do zrozumienia że nie pogodzimy się. Jak Pani myśli wobec tej sytuacji?może tym głupcem byłam ja bo miałam jakąś głupią nadzieje , że po tym jak trzasnął drzwiami i wyszedł jednak się pogodzimy. Czy jednak karty mówią jasno o pogodzeniu się tylko że za długi czas?
        • oyala Re: Czy się pogodzimy? 15.06.20, 16:04
          do - czeresniaczka89

Nie sądzę, aby wskazywało na to, że jesteś głupcem. Natomiast Głupiec może wyrażać łatwowierność, beztroskę, brak dyscypliny, brak odpowiedzialności oraz dziecinne zachowania. 3 monet symbolizuje porozumienie, Gwiazda - nadzieję. Tak pokazały karty, czyli jest szansa (kiedyś). Napisałam jednak, że nie będzie tak jak było. Trzeba przeczekać, jego złość może złagodnieć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka