Dodaj do ulubionych

Problemy z kobietą. Proszę o wsparcie

09.07.20, 14:29
Cześć!
Chcę prosić o pomoc, kogoś kompetentnego, bo spotkam się z kobietą no i jest raz lepiej raz gorzej, ale nie wyobrażam sobie, że jej w moim życiu zabraknie. Ona jest niby zakochana, ale ma wielu adoratorów, kolegów, byli faceci oto no i mam mieszane uczucia. Też nie byłeś zawsze fair, ale jestem teraz zrezygnowany. Tyle lat...czy ona mnie traktuje serio? Czy myśli o innych facetach? Ma jakieś kłopoty? Będzie lepiej?
Niby mnie chce, a nie stara się w ogóle i ja też przez to olewam Może mi ktoś obecny pomóc?
Nazywam się Jacek urodziny 25.07.77 a moja dziewczyna nazywa się Dominika urodzona 5.07 86
Będe spokojniejszy
Obserwuj wątek
  • oyala Re: Problemy z kobietą. Proszę o wsparcie 09.07.20, 16:06
   do - jacekttt1977

   Nie wiem, czy wsparcie, które wyszło z wróżby ciebie zadowoli. Do tego dwukrotnie karty pokazały Sąd, co sugeruje zmiany/odrodzenia/przebaczania. Może więc być tak, że raz będzie źle, potem sobie wybaczycie, oczyścicie sumienia, a potem znowu może być lepiej. Wiąże się to również z "mieszanymi uczuciami", które opisujesz.
   1/ jej odczucie do ciebie: Sąd + Król monet + Rydwan - nie ma tu uczucia miłości/romantyzmu. Jest raczej pozytywnie nastawiona, ale jej zaangażowanie jest zmienne, nie wiadomo w którym kierunku nagle podąży, może ciebie zostawić, a później powrócić, to co jej będzie się w danej chwili opłacało. Nie musi to być fizyczne odejście, ale np. myślowe/duchowe/wewnętrzne.
   2/ co dla niej znaczy relacja: Sąd + 8 monet + Księżyc - wygląda, że mimo jej zmiennego podejścia/charakteru ma tu bezpieczeństwo, wypracowany jakiś schemat, trwałość, interes, być może wykorzystuje ciebie, albo ma ucieczkę od własnych problemów/kompleksów. Może się oderwać od rzeczywistości/lub ukrywać swój prawdziwy charakter/myśli. Nie jest z tobą dlatego, że łączą ją uczucia. Bardzo prawdopodobne, że okłamuje ciebie (Księżyc).
   3/przyszłość relacji: 5 buław + Kapłanka + Śmierć - nie rokuje to dobrze, karty wskazały na kłótnie/niesnaski, tajemnice/sekrety, brak otwartości, zakończenie/zerwanie.
   • jacekttt1977 Re: Problemy z kobietą. Proszę o wsparcie 09.07.20, 16:59
    Ojej dzjekuje. No my z sobą schodzimy się i odchodzimy. O coś jej wiecznie chodzi, nic nie pasuje. Raz jedno, raz drugie, ale może jest jakiś sposób żeby nie zerwać, nie rozstawać się?
    • oyala Re: Problemy z kobietą. Proszę o wsparcie 09.07.20, 22:33
     do - jacekttt1977

     nie ma sposobu. Skoro tolerujesz takie zachowania, wynika, że tobie to odpowiada. Albo uzależniłeś się od toksyczności takiej relacji.
     • jacekttt1977 Re: Problemy z kobietą. Proszę o wsparcie 10.07.20, 15:23
      No racja....a powiedziałaby mi jeszcze Pani czy nasz kontakt wróci, co ona robi teraz, lub czy interesuje się innymi facetami, byłym swoim albo coś? Naprawdę jestem wdzięczny za pomoc
      • oyala Re: Problemy z kobietą. Proszę o wsparcie 10.07.20, 21:58
       do - jacekttt1977

       Marne szanse, aby wróciła, albo zjawi się na jakiś czas, a potem znowu huśtawka: Król buław + 2 monet + Wieża. . 2 monet wskazuje, że znowu będą rozterki, wahania, dwie możliwości, balansowanie, niezdecydowanie. Niestety Wieża przesądza rozpad, tak jak poprzednio Śmierć.
       Na inne pytania nie odpowiem, nie jesteście w stałej relacji. Nie możesz wchodzić w jej prywatne życie - sprzeczne z regułami Tarota. .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka