filmik o met-spos z żelkowa kolonii

17.04.11, 18:33
vod.onet.pl/polak-potrafi,polak-potrafi,471,7,10502,odcinek.html
    • raks5 Re: filmik o met-spos z żelkowa kolonii 18.04.11, 00:50
      Fajnie, że w okolicach Siedlec robi się coś na poziomie.
      Większa część procesu nie urąga sztuce. Co prawda to manufaktura, ale domyślam się, że taczki raczej zawsze się robi w takiej skali. Pewnie produkcja na wielką skalę i bardziej zautomatyzowana byłaby bardziej efektowna, ale czy klient chciałby za to płacić?

      Ciekawe czy tak zawsze pracują? Bo jeśli tak, to cieszy, że w niekorporacyjnym zakładzie pod Siedlcami przestrzegane jest prawo pracy. Udało mi się zauważyć tylko jedną rzecz, której bym się przyjrzał pod kątem BHP :)
      • kusiapot Re: filmik o met-spos z żelkowa kolonii 23.04.11, 11:59
        > Ciekawe czy tak zawsze pracują?
        Pewnie bardzo podobnie każdy pracownik wykonuje część prac przy produkcji, w innym przypadku pewnie pochwalili by się linią produkcyjną;)
        > Fajnie, że w okolicach Siedlec robi się coś na poziomie.
        Podobnie myślę po obejrzeniu programu to gratuluje im odwagi i pomysłu na prezentacje firmy na trochę większą skale. Pozostaje życzyć wielu klientów.
        • balowicz-to-ja Re: filmik o met-spos z żelkowa kolonii 29.05.11, 14:21
          Fajnego mają tego robota kawasaki i tą maszynę niebieską co wycina tą blachę. A filmik super, jedna z niewielu firm którzy potrafią pokazać, że są polski producentem.
Pełna wersja