Dodaj do ulubionych

Strus był mocno pijany, a cenzura w mediach

29.05.11, 20:22
chyba pszedł "prikaz" z UM i od dewelopera, nie wolno puszczać wpisów o tym, że strus był PIJANY na 20 leciu swojej firmy. Każdy kto był na byłym stadionie Pogoni, widzaił jak Strus szalał po pijaku na scenie.

"San Francisco" będzie San Francisco krzyczał, jest ściernisko będzie San Francisco, nie będziecie kupować w Warszawie, bo u mnie będzie wszytko. A jego Szanowna maużonka "tanich mieszkań" tanich mieszakań - krzyczała.

Ludzie nie wiedzili za jaki słup ze wstydu się schować, takiego wstydu narobił na cały region. Tak się zbłaźnił, a przy okazji całe misto Siedlce w oczach całego regionu.

Od dzisaj proponuję założyć ruch społeczny

STOP pijaństwu, wśród VIP-ów naszego mista.

Pan Prezydent, też "dał popis" po Dniach Siedlec w 2008
Obserwuj wątek
    • krzycho1252 Re: Strus był mocno pijany, a cenzura w mediach 29.05.11, 20:45
      Zazdrościsz, że ci nie dali kielicha albo dwa. Jego święto, jego koncert, jego wódka i jego luz.

Jak na zdecydowanego liberał nie powinieneś proponować nowego zakazu. Wolnośc jest i swoboda a od czasu do czasu kultura na wierzch wychodzi. Niewdzieczny jesteś, byłeś na balu i krytykujesz gospodarza.
      "Chłoporobotnik i boa-grzechotnik
      Z niebytu wynurza się fal,
      Widzi swą mamę i tatę i żonkę
      I rusza, wyrusza - na bal"
      Śmiechu wart taki purytanizm liberalny.
    • tricky007 Re: Strus był mocno pijany, a cenzura w mediach 29.05.11, 22:21
      1) Nie mnóż tematów. Pierwszy nie przeszedł - nie ma odzewu. Koniec.

2) Ty lubisz rzucać oskarżeniami na lewo i prawo, więc w sumie i ja spróbuję: po Twoim sposobie pisania, ilości literówek i błędów przez chwilę sam zastanawiałem się czy oby Ty przypadkiem nie klikasz pod wpływem alkoholu? Hm?

3) Fakt, był podcięty. Jego sprawa, jego wizerunek. Ma tyle kasy, zrobił bardzo drogi festyn, myślę, że ma to wszystko gdzieś (kulturalnie mówiąc) co napisze o tym taki efaster lub inni. Przynajmniej się dobrze bawił :D
      • efaster Re: Strus był mocno pijany, a cenzura w mediach 29.05.11, 22:47
        literówki są, bo pisze szybko, w mozilli mi podkreśli, ale korzystam z kilku komputerów (również z różnych dostawców internetu) dla różnego nr IP, by w razie, czego utrudnić policji i prokuraturze dojście do mnie. Albo inaczej trudniej będzie im udowodnić, że to ja wszystko pisałem. Zawsze mogę się wyprzeć, powiedzieć, że z danego IP nie pisałem. I nie wszędzie ma zainstalowaną mozillę, a IE nie podkreśla. Jak na pierwszy rzut oka, nie widzę błędów to puszczam w eter. I stąd te literówki.

Wiem, dlaczego imprezę prowadził Mariusz Orzełowski dyrektor CKiS prowadził imprezę na scenie podczas 20-lecia.

Po pierwsze, Strus sponsoruje CKiS. Po drugie Strus dał im zarobić (wynajem sali na iwent z okazji 20-lecia) podlasie24.pl/wiadomosci/siedlce/radio-podlasie-nagrodzone-6c00.html

Po trzecie Orzełowski - pis, KRP było patronem medialnym (sprzyja pis, takie lokalne radio maryja) Nawet ten parodysta Waldemar Ochnio parodiował tylko z SLD i PO, z pis-u nikogo nie ruszał. Naśmiewał się m.in. z Prezydenta RP Lecha Wałęsy, z Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Jerzego Buzka, Premiera RP Donalda Tuska, a jakoś kaczyńskiego nie sparodiował, czy pijaczki Kruk - byłej przwodniczącej KRRiT, z jej coś tam, coś tam potrafię.

Owszem było śmieszne, ale trzeba było parodiować z obydwu stron. a nie pis "święte krowy".

Owszem pisze trochę stronniczo, fakt organicznie nienawidzę pis-u. Gdyby oddemnie to zależało to by tą partię zdelegalizował, a jej członków zesłał do kończ życia na Syberię, bez możliwości powrotu do kraju. Ale uczynić tego nie mogę, więc walczę słowem, jak np. raperzy. Wzoruje się na nich i staram się by moje słowa "cięły jak skalpel".

Pod wpływem alko nie piszę, a przynajmniej się staram.

Pozdrawiam :))

Pod tamtym wątkiem też można pisać

Władza, siedleckie VIP-y muszą wiedzieć, ze patrzą im skrupulatnie na ręce. A ja będę robił to bardzo sumiennie.
        • mozart64 Re: Strus był mocno pijany, a cenzura w mediach 30.05.11, 08:00
          efaster napisał:

>korzystam z kilku komputerów (również z różnych dostawców internetu) dla różnego nr IP, by w razie czego utrudnić policji i prokuraturze dojście do mnie. Albo inaczej trudniej będzie im udowodnić, że to ja wszystko pisałem. Zawsze mogę się wyprzeć, powiedzieć, że z danego IP nie pisałem.

hm to piszesz pod kilkoma loginami, czy zawsze pod jednym, bo jak zawsze jako efaster, to chyba nieważne z jakiego IP. Chyba nie rozumiem tego kamuflażu.
          • efaster Re: Strus był mocno pijany, a cenzura w mediach 30.05.11, 11:37
            zawsze pod jednym, nick to dla mnie można powiedzieć 2 imię

PS.
            Tak sobie poczytałem, i rzeczywiście może nie potrzebnie tak emocjonalnie zareagowałem, a ale cóż kapkę się wtedy na Strusa wku...łem, Orzełowski swoją obecnością na scenie dopełnił goryczy, a parodysta Ochnio swoją stronniczością wobec pis-u ją przelał.

I wtedy postanowiłem, o nie zrobiłeś wiochę z mojego miasta, to ja ci pokaże

ale teraz już nadmiar goryczy wylałem, parę osób poczytało, Strus i Kudelski będą wiedzieli, że im na ręce patrzę i jak coś mi się nie będzie podobało, to będę o tym głośno mówił, bo ja się nikogo nie boje. Taki już jestem od małego.

Pozdrawiam :))

piszcie dalej, niech się wątek kręci, bo nasze forum czytają ludzie z innych miast niech wiedza co Strus wyprawia.

PS.2
            Co do tego co napisał tramwajsiedlecki owszem bym się cieszył, ale miedzy osobą prywatną, a publiczną jest różnica. I to chyba mówi samo za siebie. Ja również uważam, że niepotrzebnie RM dała w planie zagospodarowania takie obostrzenia. Sami sobie defakto krzywdę zrobili, bo tak zgłosili by się inni oferenci, a tak mieliśmy tylko jednego, co kupił to za cenę wywoławczą.
        • krzycho1252 Re: Strus był mocno pijany, a cenzura w mediach 30.05.11, 09:42
          > fakt organicznie nienawidzę pis-u. Gdyby oddemnie to zależało to by tą partię zdelegalizował, > a jej członków zesłał do kończ życia na Syberię, bez możliwości powrotu do kraju.

To nie liberalny purytanizm a zapach, jak z jakobińskiej gilotyny. Co to jest? Słynna na cały świat nasz tolerancja?
        • n_l Re: Strus był mocno pijany, a cenzura w mediach 30.05.11, 10:17
          > literówki są, bo pisze szybko
          A próbowałeś pisać wolniej? :-)

> Wiem, dlaczego imprezę prowadził Mariusz Orzełowski dyrektor CKiS
          Ja też wiem.
          Prowadził zeby zarobić parę groszy.

> Gdyby oddemnie to zależało to by tą partię zdelegalizował
          Na szczęście nie zalezy to od ciebie.
      • julian_powiada Re: Strus był mocno pijany, a cenzura w mediach 30.05.11, 09:04
        > Ma tyle kasy, zrobił bardzo
        > drogi festyn, myślę, że ma to wszystko gdzieś (kulturalnie mówiąc) co napisze
        > o tym taki efaster lub inni. Przynajmniej się dobrze bawił :D

Jak jakiś gwałciciel z dużym przyrodzeniem zgwałci kobietę to też powiesz, że "jemu można bo ma dużego"? To, że ktoś ma kase nie zwalnia go od zachowania standardów kultury.
        Skoro Pan Strus robi imprezę masową i występuje publicznie to znaczy, że chcę aby publika odczytała jego przekaz, tworzy swój wizerunek. I w tym momencie ja jako Siedlczanin odczytuję przekaz jaki dostałem - noworysz, prostaczek, który dorwał się do kasy, człowiek bez klasy. Owszem dorobił się w życiu dużych pieniędzy i za to można mu złożyć gratulację i stawiać za wzór. Co do kultury osobistej i taktu, to chyba oczywistę jest, że można go postawić za przykład jak robić nie należy.
        Co do oskarżeń w kierunku efastera - przecież to jest forum internetowe i o to chodzi żeby na nim dzielić się swoimi ocenami, wrażeniami. Skąd więc ten atak na efastera, że wyraził swoją opinię? Jeśli chcecie poczytać peany pochwalne na temat, Strusa, PiSu bądź Kudelskiego to nie zaglądajcie na to forum tylko na strony urzędu miasta, PiSu albo firmy Strusa. Wchodząc na to forum trzeba się liczyć z tym, że przeczyta się czasami kontrowersyjne i skrajne opinie.
        • krzycho1252 Re: Strus był mocno pijany, a cenzura w mediach 30.05.11, 09:30
          > To, że ktoś ma kase nie zwalnia go od zachowania stan
          > dardów kultury.

Dlatego wyżej napisałem m. in.:
          "Wolność jest i swoboda a od czasu do czasu kultura na wierzch wychodzi."
          Nie byłem na tym "świętowaniu" więc trudno mi się odnieść do całokształtu. Chciałem zwrócić uwagę, że " skrajny liberał" nowych zakazów lub nakazów nie powinien postulować.
          > Co do kultury osobistej i taktu, to chyba oczywiste jest, że można go postawić za przykład
          > jak robić nie należy.
          Trudno jednak stawiać znak równości miedzy gwałtem a brakiem taktu. Być może nie zauważyłeś, że ten temat efaster poruszał w kilku wątkach.
        • tramwajsiedlecki Re: Strus był mocno pijany, a cenzura w mediach 30.05.11, 09:38
          > Skąd więc ten atak na efastera, że wyraził swoją opinię?

Myślę, że to nie jest atak, a uzasadnionie ździwienie formą jego wypowiedzi.
          Ma prawo pisać co chce, jednak forma jaką wybrał - jazgot i wrzask - zagłusza sens wypowiedzi.
          OK, był może w stanie wskazującym i co? Obraził kogoś? Obdarzyl kogoś nieparlamentarnym epitetem? Ubliżał mieszkańcom Siedlec?
          Przesadnie chwalił się tym, co osiągnął, i tyle. Z drugiej strony miał powod wobec tylu napaści na niego, choćby na naszym forum.
          Człowiek osiągnął sukces ciężką pracą i chwała mu za to.
          W sumie to on buduje nowe miasto wspólnie z panem Bulakiem i robią to nienajgorzej na miarę możliwośći swoich i ich klientów.
          Krytyka tak, ale głupie czepialstwo nie.

Fakt, powinien do końca zachować trzeźwą głowę, chociaż nie dam głowy, czy Efaster zachował by trzeźwą głowę na jego miejscu.
    • efaster Re: zdj. z "przestępstwa" 30.05.11, 12:39
      www.podlasie24.pl/?pageId=51&galleryId=1946
      zdj. nr 68 (szkoda, że tylko jedno dyrektor Skwarek pozwolił puścić na stronę)

Widać, jak Strus stoi na scenie i gestykuluje energicznie lewą ręką, w tle Paweł Golec (w niebieskim fraku) rozkłada bezradnie ręce, a Łukasz Golec patrzy na to ze zdziwieniem i się z niego śmieje. Zresztą skwitował to później słowami "Panu prezesowi setkę dobą polano" albo coś w ten deseń, dokładnie nie pamiętam.

W trakcie PodobaMiSię, było podobnie wchodził na scenę, przerywał zespołowi i wygłaszał "płomienne" mowy.

PS.
      Mogłem imiona braci pomylić, bo trudno ich z daleka odróżnić, bo są bardzo podobni, takie coś jak z naszymi braćmi Mroczek.
      • ibzor Re: zdj. z "przestępstwa" 30.05.11, 13:33
        Gdyby to była osoba publiczna - która imprezę organizuje z pieniędzy podatników - pensje dostaje z pieniędzy podatników - i przepija też pieniądze podatników - to wtedy owo oburzenie zachowaniem w zupełności bym zrozumiał.

Ale bez przesady. Pan Strus z tego co sie orientuje zorganizował imprezę na własną rękę - i na własny koszt.

To trochę tak jakby zarzucić solenizantowi w 40 urodizny to że się upił.
        Ja nie widzę w tym nic niestosownego.
        Z tego co wiem picie na imprezie masowej przestępstwem nie jest.
        To czy postąpił słusznie czy nie to już kwestia sumienia i honoru Pana Strusa - a nie nas.

Gdyby to był prezydent, wiceprezydent, dyrektor jakiejś placówki publicznej - albo jakikolwiek urzędnik ktory utrzymywany jest z kasy podatników. Gdyby impreza i zespoły opłacone były z kasy podatników. Gdyby nawet to działo się na terenie miasta (czyt. podatników) to wszelkie oburzenie jest usprawiedliwone.

Ale to była impreza powiedzmy sobie "prywatna" na którą wstęp mieli wszyscy.

Niech pije - ma się z czego cieszyć i ma prawo radością dzielić się z innymi.
        Tym bardziej że nie sądzę żebym zrobił tym komuś krzywdę.

Już naprawdę efaster - krytykujesz co tylko się da, i to takie rzeczy które ocierają się o absurd.

Mam dla Ciebie idealny temat - facet na paralotni który co weekend w sobote wytwarza na osiedlu Unitów Podlaskich hałas około 80-90dB.
        • julian_powiada Re: zdj. z "przestępstwa" 30.05.11, 14:22
          > Niech pije - ma się z czego cieszyć i ma prawo radością dzielić się z innymi.
          > Tym bardziej że nie sądzę żebym zrobił tym komuś krzywdę.

Krzywdy to on rzeczywiście nikomu nie zrobił - poza samym sobą oczywiście. Ja myślę, że tu trochę się strony dyskusji się nie rozumieją. Precież nikt tu aresztować Strusa za wypicie kielicha i błaznowanie na scenie nie zamierza. Tylko obśmiewane i wyszydzane jest brak kutury i hamstwo - bo takim to zachowanie należy nazwać. Wyjście do mieszkańców Siedlec i wykrzykiwanie pod wpływem alkocholu, to zwykłe buractwo. I takim to zachowanie pozostanie w ocenie przeciętnego obywatela.

> Niech pije - ma się z czego cieszyć i ma prawo radością dzielić się z innymi.

Wolę jednak żeby ludzie pod wpływem alkocholu dzieliki się swoją radością z innymi w wąskim gronie niż przed szeroką, w większości trzeźwą publiką.

Tak na marginesie, to widzę, że niektórym osobom zabrakło w tej dyskusji obiektywizmu. Bronią Strusa, mimo ewidentnej wpadki, tylko dlatego, że wątek zaczął efaster. Nikt mu nie odbiera tego co w życiu dokonał.

To wszystko pachnie mi relatywizmem moralnym :) Strusowi to można bo nasz, dorobiony, siedlecki biznesmen. A Kwaśniewski to co? Też mu można było? Przecież jak bełkotał po pijaku to żadnym urzędnikiem nie był, tylko byłym prezydentem. Ja wiem, że inną miarą mierzymy osoby życia publicznego - ale inną to znaczy lepszą i nie oznacza to, że każdy z nas może zachowywać się poniżej zwykłego standardu kultury osobistej - Pana Strusa też one dotyczą. Nie dopuszczajmy do schamienia społeczeństwa i przymykania oka na takie ekscesy, ktokolwiek nie byłby ich bohaterem.
          • efaster Re: zdj. z "przestępstwa" 30.05.11, 14:39
            Dla przypomnienia, Pan prezydent po zakończonym Koncercie na Błoniach (w tym miejscu co stoi teraz stadion) śpiewał a capella "Moje Siedlce" po wyrazie twarzy (czerwony) mimice i sposobie poruszania na scenie. Wnioskowałbym, ze był wtedy tez pod znaczmy wpływem alkoholu. Śmiem twierdzić, ze gdyby nie statyw mikrofonu i p. Orzełowski to by się wywrócił.

Były to dni Siedlec albo w 2007 albo 2008 roku.

Także jak widzicie, patrze wszystkim osobom publicznym w Siedlcach na ręce
            • ibzor Re: zdj. z "przestępstwa" 30.05.11, 22:49
              Dla świętego spokoju przyznam bo masz rację.

Pan Strus jest wiejskim chamem - bez kultury , ogłady i obycia salonowego.
              Jest typowym przedstawicielem Polski B - który lubi się napić i wygłupić.

Tak - to jest prawda.
              Ale dzięki Bogu nigdzie nie kandyduje i jego los nie leży w naszych rękach.
          • ibzor Re: zdj. z "przestępstwa" 30.05.11, 22:48
            Drogi Julianie - czy naprawdę nie potrafisz odróżnić pojęcia osoby prywatnej od osoby publicznej ??

Jeśli potrafisz to jakim prawem porównujesz te same sytuacje które spotkały Strusa i Kwaśniewskiego ?
    • jedyny_klient Re: Strus był mocno pijany, a cenzura w mediach 30.05.11, 15:52
      Ale sie czepiacie Strusa była impreza za którąsam zapłacił i koncert GOLEC UOKIESTRA , Był na luzie i koniec ludzie zazdroszczą mu , Ciągle bedzie powazny tylko raz go widziałem rozluznionego i oto chodzi , w firmie Strusa przynajmiej nie trzeba prosic o swojąwypłate i biegac jak kto ini pracodawcy cykają po pare groszy ,DAJCIE NA LUZ
      • julian_powiada Re: Strus był mocno pijany, a cenzura w mediach 30.05.11, 16:32
        A co tu ma do rzeczy argument, że ludziom w terminie płaci za prace? To jego prawny obowiązek a nie jakaś łaska.
        My tu oceniamy jego zachowanie na festynie a nie całokształt i życiowe dokonania. Ja mieszkam w jednym z bloków, które wykonał i miałbym dużo gorzkich słów do powiedzenia odnośnie tego co obiecywał sprzedać, a co faktycznie dostałem ja i sąsiedzi. Mógłbym duuużo na ten temat napisać. Tylko po co? Co to ma do rzeczy w tym wątku.
        jedyny_klient i jego wypowiedź wpisuje się w nurt "ma duże przyrodzenie, to można mu gwałcić"
        A ja powtarzam po raz kolejny - wyśmiewać trzeba każdy przejaw buractwa i chamstaw rodem z dzikiego wschodu. Wracajmy do najlepszych przykładów jakie dawała nam przedwojenna elita intelektualna. Bo jak będziemy przymykać oczy i udawać, że nic się nie stało, to zaraz to się okaże normą w społeczeństwie i będziemy mieli więcej pijanych nowobogackich pokazujących "co to nie ja" a publika będzie klaskała z podziwem.
        • efaster Re: Strus był mocno pijany, a cenzura w mediach 30.05.11, 17:20
          A najgorsze w tym wszystkim, że media informacje o tym blokują. Jakby bali się dewelopera ??

reakcja mediów na moją informację o tym, że Strus był pijany gdy przemawiał na scenie

Tygodnik Siedlecki

widze cenzura
          Komentarz został usunięty z powodu złamania regulaminu
          efaster (2011-05-29 19:39:13)

on był p***
          jw. dla tego tak się zachowywał, bo był p***
          efaster (2011-05-30 11:41:17)

www.tygodnik.siedlecki.pl/t13207-jak.bdzie.wygldaa.nowa.galeria.handlowa.htm

Radio Podlasie

Ludwik
          2011-05-29 19:28:52

Efaster, czego nie można (wprost) wypowiedzieć, o tym wcale nie należy milczeć:) Wystarczy brać przykład z jednego greckiego bajkopisarza. Jeśli się tylko postarasz, to jest szansa. Ale to już Twoja decyzja.

podlasie24.pl/wiadomosci/siedlce/transmisja-z-festynu-na-starym-stadionie-na-antenie-radia-podlasie-6bf5.html

A nawet (medium które uważałem za najbardziej obiektywne) TV Siedlce nawet o tym nie wspomniała

O czym to świadczy ??

Czyżby wpływy z reklam były ważniejsze od niezależności mediów ??
          • donvito52 Re: Strus był mocno pijany, a cenzura w mediach 30.05.11, 17:35
            My tu oceniamy jego zachowanie na festynie a nie całokształt i życiowe dokonania.

Na festynie należy się bawić, a tym bardziej jak się bawi za swoje.
            Pana eS. nie darzę specjalną sympatią i estymą ale nie widzę nic złego że na swej imprezie popłynął.
            Przypomniało mi się powiedzenie świętej pamięci senatora pierwszej kadencji RP niejakiego Czarneckiego ... Czarnieckiego ? Kto pije i płaci, honoru nie płaci.
            Zdecydowanie Pan eS, płacił.
            • profesor_prawa Re: Opinia z youtube'a 30.05.11, 19:56
              Nie byłem na tym festynie, więc nie chcę się wypowiadać. Ale na youtubie już jest krótki amatorski filmik z tego festynu, a pod tym filmikiem taki komentarz:

"Koncert Golców znakomity.
              Wydaję mi się, że ludzie przyszli na festyn tylko dla Golców - ogólnie są lubiani głównie ze względów takich że dają najlepsze koncerty w Polsce oprócz Perfectu i Lady Pank.
              Jednak co zrobił P. Konstanty to chciałbym przemilczeć tę kwestię i chyba nie tylko ja, wie o co chodzi ten który był na festynie.
              bye"

www.youtube.com/watch?v=HeZzUIFz5dE
            • efaster Re: Strus był mocno pijany, a cenzura w mediach 30.05.11, 23:43
              A jakie to ma znaczenie, gdyby to np. Hanna Gronkiewicz-Waldz zrobiła to też by pokazali nie zależnie, w jakiej stacji czy to Polsat, TVP, TVN czy Super Stacja

Pijaństwo to pijaństwo. Szczególnie, jeśli chodzi o szeroko rozumiane osoby publiczne. Mam nadzieje, że ci wszyscy najemcy 3 razy się zastanowią czy na pewno warto tu inwestować.

Jak to ładnie napisaliście, takie festyny odwiedzają bywalcy zabaw, i dla nich to bez różnicy czy zabawa w remizie w Koziej Wólce, czy "potupajka" w Dziwólach czy 20 lecie firmy deweloperskiej.

Wieś się bawi, wieś baluje

Widać, jakich potencjalnych klientów będzie miała galeria, albo chamów ze wsi, co im obornik na zelówkach został. Albo zapity dres z dzieciakami i posiniaczoną żoną w obdartych ciuchach z Pułaskiego czy innego Sienkiewicza.

Wprost gratulacje.

Sory, ale moja noga tam nie postanie - "mieszczucha" z dziada-pradziada. Wolę pojechać do Warszawy do porządnej kulturalnej galerii zarządzanej przez prawdziwych profesjonalistów w branży galerii handlowych.

A siedleckie media ??

Same sobie pętelkę wokół szyi zacieśniają, u nich nie trzeba nawet za reklamę płacić, sami napiszą. I tym się różnią od mediów ogólnopolskich. No, ale jak katolickie radio, propaguje pijaństwo, kłamstwo i obłudę to ja nie ma pytań. Zawsze uważałem polski kościół (w sensie biskupów, a nie jako wspólnotę ludzi) za bandę hipokrytów i dwulicusów. Czego najlepszym przykładem jest nasz biskup. Taki święty, ale kasa, kasa, aby się napchać.

Ps.
              Gratuluje KRP patronatu medialnego, w portalu udają świętych, że nawet słowo dupa cenzurują, a nie, jako podpisują się dając patronat medialny pod słowami artystów na scenie. Przykład zespół PodobaMisię (który naprawdę bardzo lubię) w swojej piosence "Nie pełnoletnie dziewczęta" śpiewa o sex-ie z nieletnią, o paleniu marihuany czy o masturbacji. A KRP, jako medium katolickie to patronatem medialnym niejako przyklepuje. Czy to nie jest hipokryzja i dwulicowość ?? Tak samo Skiba ku...mi sypał w zeszłym roku na scenie ile wlazło (mi to nie przeszkadza) a KRP było i jest patronem medialnym Jackonaliów. NO cóż panie Skwarek, myśl, myśl pan, w końcu ponoć jest pan dyrektorem strategicznym radia.

Powtarzam ja cnotliwi jakiś jestem i piosenki PodobaMiSię wogle mi nie przeszkadzają, tak samo jak sypanie ku...mi Skiby. Pokazuje tyko hipokryzję bądź, co bądź katolickiego radia.

Ktoś napisze efater oszalał walczy ze wszystkimi i ze wszystkim, ale ja jak Polscy raperzy "walczę słowem" daje do myślenia, boli ??

Ma boleć.

pozdrawiam serdecznie
              • error_400 Re: Strus był mocno pijany, a cenzura w mediach 31.05.11, 00:53
                Po co w każdy wątku o tym piszesz? Nie wystarczy Ci jeden?

> Mam nadzieje, że ci wszyscy najemcy 3 razy się zastanowią czy na
                > pewno warto tu inwestować.

I co tym zyskasz? Pustą galerię handlową w centrum ukochanego miasta? To się dopiero przyczynisz do promocji miasta.

> Jak to ładnie napisaliście, takie festyny odwiedzają bywalcy zabaw, i dla nich
                > to bez różnicy czy zabawa w remizie w Koziej Wólce, czy "potupajka" w Dziwólach
                > czy 20 lecie firmy deweloperskiej.

Zdaje się, że sam należysz do tej grupy, bo odwiedziłeś ten festyn.

> Widać, jakich potencjalnych klientów będzie miała galeria, albo chamów ze wsi,
                > co im obornik na zelówkach został.
                Pewnie też i taki wpadnie.

> Albo zapity dres z dzieciakami i posiniaczon
                > ą żoną w obdartych ciuchach z Pułaskiego czy innego Sienkiewicza.
                Galeria będzie miał też mnie jako klienta i sądzę, że większość forumowiczów też tam będzie kupować. Czy uważasz nas za w/w przedstawicieli?

> Wolę p
                > ojechać do Warszawy do porządnej kulturalnej galerii zarządzanej przez prawdziw
                > ych profesjonalistów w branży galerii handlowych.
                Nie masz bladego pojęcia o tym jak zachowują się warszawscy deweloperzy. Strus to przy nich mały pikuś. To, że nie słyszysz o wpadkach to efekt właśnie milczenia mediów, a na własne oczy nie zobaczyłeś, bo Cię tam nie było, dlatego, że spędzałeś czas na "wiejskim" festynie w Siedlcach.

> Ma boleć
                Kiedyś i Ciebie zaboli.

Piszesz jak nastolatek, który odkrywa, że biskup nie zawsze jest święty, który chce zawracać kijem Wisłę. Porozmawiaj z ludźmi, spróbuj pogadać z tymi których tak oczerniasz i wyśmiewasz, a zobaczysz, że zmienisz zdanie. Ty coś zobaczyłeś, coś sobie dopowiedziałeś i sam się nakręcasz. Brak dialogu powoduje, że człowiek sam w sobie jeszcze bardziej się spina. Wyluzuj trochę.
                • efaster Re: Strus był mocno pijany, a cenzura w mediach 31.05.11, 01:12
                  error_400 napisał:
                  > > Ma boleć
                  > Kiedyś i Ciebie zaboli.

Tzn. ?? Co "tyłów" sobie narobie, tródno zawsze byłem "na przekór" wszytkim i wszystkiemu. Taka niespokojna dusza ze mnie.

> Piszesz jak nastolatek, który odkrywa, że biskup nie zawsze jest święty, który
                  > chce zawracać kijem Wisłę.

Hm, 23 "wiosny" to już nie nastolatek, ale fakt młody jeszcze jestem, i wiele jescze musze się w życiu nauczyć. W tym pokory, a to mi zawsze szło "jak po gródzie" od małego. Ale widocznie jak to mówią duddyści taka moja "karma" :))

> Porozmawiaj z ludźmi, spróbuj pogadać z tymi których
                  > tak oczerniasz i wyśmiewasz, a zobaczysz, że zmienisz zdanie.

Ze Strusem gadać nie będę, bo niby o czym ?? Zresztą On sam by niechciał gadać z "gó...rzem" :)

A z Prezydentem Kudelskim pare razy rozmawiałem, wiesz mi tak samo "uparty" jak ja :)

Przykład brak chodnika po północ-zachodniej stronie ul. ks. Popiełuszki (tylko ścieżka dla rowerów) czy lewoskręty na skrzyżówaniu Brzeskiej z Buczyńskiej

> Ty coś zobaczyłeś, coś sobie dopowiedziałeś i sam się nakręcasz.

Zobaczyłem to co wszycy wtedy na placu, pijanego w "3 dupy" p. Strusa.

>Brak dialogu powoduje, że człowiek sam w sobie jeszcze bardziej się spina. Wyluzuj trochę.

Fakt. No cóż postaram się, ale niczego nie obiecuję :))
                  • ibzor Re: Strus był mocno pijany, a cenzura w mediach 31.05.11, 07:24
                    Ja nie rozumiem co robisz w ogóle jeszcze w tych zapijaczonych - dresiarskich, Siedlcach których ulice toną w oborniku. Młody jesteś - więc lepiej się wyprowadź jak najszybciej z tego wsiowego miasta - bo za kilka lat przesiąkniesz na dobre zapachem gnoju, potu i wódki i już nikt Cie nie uratuje :)

Wytykać to możesz błędy władzy publicznej a nie wsadzać nos w prywatne sprawy.

Zresztą jeśli jesteś taki uparty (jak Kudelski) to mam dla Ciebie idealną propozycję.
                    Pójdź do Prawnika - i zgłoście pozew vs Strus o naruszenie dóbr osobistych.
                    I od razu może o złamanie ustawy o wychowaniu w trzeźwości.
                    Do tego możesz dołączyć pozwanie KRP o niewykonywanie misji i promowanie pijaństwa i buractwa.
                    Na pewno więcej zdziałasz, i przyciągniesz uwagę ludzi, takim pozwem niż szczekaniem na forum.

Z twojego pieniackiego i natarczywego zachowania na forum wnioskuje że jakieś dobra na pewno Ci pan Strus naruszył - w innym wypadku po prostu byś to zignorował.

Amen!
                  • error_400 Re: Strus był mocno pijany, a cenzura w mediach 31.05.11, 09:19
                    > Tzn. ?? Co "tyłów" sobie narobie, tródno zawsze byłem "na przekór" wszytkim i w
                    > szystkiemu. Taka niespokojna dusza ze mnie.

A kogo to obchodzi, że "taka niespokojna dusza z Ciebie"? A że Ciebie zaboli - może się tak zdarzyć. Nie będziesz miał wiecznie 23 lata. Może się za 30 lat okazać, że jakiś młody szczyl będzie tak szczekał na Ciebie, a może się okazać, że ktoś się Tobą zainteresuje już teraz. Nie wiem, wiem tylko, że bywa tak, że "kto mieczem wojuje, od miecza ginie".

> Hm, 23 "wiosny" to już nie nastolatek
                    Stwierdziłem, że "piszesz jak nastolatek", a nie, że jesteś nastolatkiem. Skoro nie jesteś nim, a tak się zachowujesz, to jeszcze gorzej. Trochę w tym wszystkim jest prowokacji i właśnie nastoletniego naśmiewania się. Mało poważne z Twojej strony, ale zauważyli to wszyscy, którzy tutaj piszą. W przyszłości, Twoje doniesienia mogą być traktowane jak wymysły frustrata.

> Ze Strusem gadać nie będę, bo niby o czym ?? Zresztą On sam by niechciał gadać
                    > z "gó...rzem" :)

Nie masz o czym??? Przecież pozakładałeś wątki o nim, masz tyle do wyszczekania na forum, a nie umiałbyś mu tego powiedzieć wprost? Tchórzem śmierdzi ;)

> Zobaczyłem to co wszycy wtedy na placu, pijanego w "3 dupy" p. Strusa.

I tylko Ty nakręcasz to. Reszta jest już na tyle dojrzała emocjonalnie, że rozumie wiele rzeczy i to, że mogą być wpadki. Ty jeszcze tego nie ogarniasz, że jak to możliwe, że tak poważna osoba jak Strus też jest człowiekiem.

Zamiast wylewać żale na forum, spróbuj choćby wysłać maila do Strusa, gdzie mu wszystko opowiesz. Nie rób z siebie ostatniego sprawiedliwego.

ibzor
                    > Pójdź do Prawnika - i zgłoście pozew vs Strus o naruszenie dóbr osobistych.
                    > I od razu może o złamanie ustawy o wychowaniu w trzeźwości.
                    > Do tego możesz dołączyć pozwanie KRP o niewykonywanie misji i promowanie pijaństwa i > buractwa.
                    > Na pewno więcej zdziałasz, i przyciągniesz uwagę ludzi, takim pozwem niż szczekaniem na > forum.

I udowodnisz, że to nie tylko nastoletnie szczekanie na forum, ale głos dorosłego i dojrzałego obywatela miasta.
                    Bierz przykład z solidarnościowców. Oni też tak szczekali na władzę komunistyczną, ale oprócz gadania strajkowali, pisali pisma, rozmawiali z komuchami. Na początku dostawali po tyłku i wsadzano ich do więzienia, ale później mogli się pochwalić, że byli męczennikami za wolność Polski i dzisiaj sami są przy korycie.
                  • n_l Weź coś na uspokojenie 31.05.11, 09:47
                    i przestań już płakać.

Był pijany- nie był- jakie to ma większe znaczenie?
                    Wyciągnij wnioski jakie chcesz, oceń Strusa jak uważasz
                    i przestań już bić pianę.
                    Chyba że checesz żeby skazać go na dożywocie
                    albo znacjonalizować mu firmę?
                    • julian_powiada Re: Weź coś na uspokojenie 31.05.11, 09:56
                      A kto tu płacze?
                      Co to wogóle za tekst?
                      W jednej ze swoich wypowiedzi zaznaczyłem, że nikt tu nikogo do więzienia nie zamierza zamykać. Pojawił się na forum wątek to wrzuciłem swoje przysłowiowe "pięć groszy". Od tego jest forum - tu wypowiada się swoje opinie!
                      Jeśli się z nimi nie zgadzasz, to możesz coś odpisać. W Twojej opinii "bije pianę", a w mojej wypowiadam się w sprawie zchamienia społeczeństwa.
                      Wolno mi się wypowiadać i będę to robił niezależnie od tego czy Ci będą moje wypowiedzi pasowały czy nie i Twoje obraźliwe przytyki mnie nie zniechęcą.
                      • n_l Re: Weź coś na uspokojenie 31.05.11, 10:32
                        > A kto tu płacze?
                        Po pierwsze- jak chyba nie zauważyłeś mój post w żaden sposób nie dotyczył twoich wypowiedzi.
                        Pod drugie- jak sam piszesz- "Od tego jest forum - tu wypowiada się swoje opinie!"
                                           więc już wiesz co to za tekst ;-)

> Wolno mi się wypowiadać i będę to robił niezależnie od tego czy Ci będą moje
                        > wypowiedzi pasowały czy nie i Twoje obraźliwe przytyki mnie nie zniechęcą.
                        Może teraz ty weź coś na uspokojenie i przypatrz
                        się uważnie komu odpisywałem :-)
                        Bo albo mój wzrok się popsuł, albo serwer Agory szwankuje,
                        alby ty nie widzisz że adresatem poprzedniego postu był Efaster :-)
                        Jeżeli to mój wzrok szwankuje to przepraszam,
                        poprzednie zdanie, mam nadzieję, wszystko wyjaśnia.
                        Miłego dnia :-)
      • tommy.b Re: Strus był mocno pijany, a cenzura w mediach 31.05.11, 13:52
        Oj, Efaster, efaster... Robisz czasem tu dobrą robotę, przyznaję, ale za publicystykę to ty się chłopie nie bierz.

Co prawda z siedleckimi mediami od kilku lat nic mnie już nie łączy - no może oprócz garstki serdecznych znajomości i będącej wciąż na antenie oprawy muzycznej serwisów informacyjnych dla KRP, którą zrobiłem jeszcze z udziałem ś+p Andrzeja M, jako lektora na zakończenie mojej pracy w tej stacji - ale nie usiedzę spokojnie jak czytam, że sobie plujesz na siedleckie media jak gdyby nigdy nic.

Po pierwsze trochę tolerancji, chłopie. Sięgnij do słownika i wykuj sobie na blachę znaczenie tego słowa, zanim znowu ci przyjdzie do głowy palnąć, że jesteś tolerancyjny. No chyba że reprezentujesz polską odmianę tolerancji wg niejakiego pana Wojewódzkiego - czyli mieszanie z szambem wszystkiego co nie po jego myśli.

Po drugie dowiedz się czegoś o tym co to jest szacunek. Może rodzice podpowiedzą. Mój szacunek do niektórych mediów (też tych siedleckich) wynika z tego, że nie piszą zaraz o każdej wpadce i potknięciu, jak byle paluch do wynajęcia - że też znów użyję tego zwrotu. Mój szacunek wzbudza też pan Konstanty - zbudował ci on pół miasta, pomimo tego że od czasu do czasu nie takie anonimowe odważniki jak ty, czepiały mu się nogawek.

Po trzecie, no kurde, większości z nas się zdarzyło się palnąć tutaj byka aż żenada, więc co zrozumiałe, niezbyt chętnie podejmowana jest na tym forum dyskusja o ortografii, ale słowa MAUŻONKA ci nie przepuszczę. Efaster, z takim poziomem to ty po prostu nie jesteś wiarygodny i tyle. A tłumaczenie, że ci Mozilla tam czegoś nie podkreśla... Jak nie widzisz w tym czystego Barei, to ja ci na to nic nie poradzę chłopie. Przeklejam twoje mętne tłumaczenie moim kumplom dalej - niech poznają moje rodzinne Siedlce i z takiej strony :)
        • efaster Re: Strus był mocno pijany, a cenzura w mediach 31.05.11, 14:33
          fakt, mój błąd

powinno być małżonka

pomyliłem się przepraszam, ale jak już napisałem temat (jako jego założyciel) uważam za zamknięty. Wszytko co miałem do powiedzenia w tej "materii" powiedziałem.

Jeśli kogoś uraziłem, to przepraszam. Wiem często to robię, ale już tak mam.
          • tommy.b Re: Strus był mocno pijany, a cenzura w mediach 31.05.11, 15:52
            Przyjmę to serdecznie, bo uważam, że Wojewódzki to człek inteligentny.

A teraz rozjaśnienie w głowie dla tych co nie czytają na co dzień, a pisać umieją:
            Nie było 'nijaki' tylko 'niejaki' - jest różnica? Jest. Taka jak między zarumienionym szczawikiem, a zaszczanym rumikiem :)

Ale stawiam cały gulasz który mam na obiad, że osobnik o stu nickach, który próbuje wsadzać owe małe, paskudne, zapluszczone szpileczki, myśląc jaki jest fajny stukając w tą swoją malutką klawiaturkę jej nie zauważy.

Tak samo, jak nie ogarnie tego, że można być inteligentnym, rzutkim i jednocześnie nietolerancyjnym.

*koniec wypowiedzi nie na temat*
      • efaster Re: temat uważam, za zamknięty 31.05.11, 13:54
        Powiedziałem, co chciałem.

Stałem sobie wtedy na murawie stadionu, wszedł Strus swoją wypowiedzią odpowiednio mnie "naładował" i dałem temu tutaj ujście.

Jakby zachował się odpowiednio to bym wogle o tej imprezie nie napisał, no może o dorabianiu dyrektora CKIS na imprezie u dewelopera który kupił grunt za ciężkie pieniądze właśnie od miasta (CKIS to instytucja miejska).

Jak powiedział jarek kaczyński (specjalnie z małych liter) dobry obywatel to poinformowany obywatel. A ja właśnie poinformowanym obywatelem chce być. Lubie jak dziennikarze brukowców wszędzie wciskać nos i szukać sensacji. Sory taki jestem :)

A więc skoro zaczynamy się kłócić proponuje zamkniecie wątku :)

co miałem powiedzieć powiedziałem, do Strusa po za tym "wybrykiem scenicznym" nic nie mam.

pozdrawiam :)
    • ksiazeka81 Re: Strus był mocno pijany, a cenzura w mediach 04.06.11, 21:08
      Ja nie mam nic do Strusa ale moje zdanie jest takie. Do czasu wystapienia publicznego powinien byc trzezwy i panowac nad wszystkim, a pozniej po przemowie mogl sie napieprzyc w 4 du.., do nieprzytomnosci. A nawet powinien bo to jego swieto,jego piknik,jego zasluga. A najlepiej wszystko z rozsadkiem i umiarem, ale coz bledy kazdy popelnia poczawszy od zwyklego czlowieka az do prezydenta.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka