Toalety miejskie - reklama

07.06.11, 18:57
No właśnie, kto to administruje, bo jestem zainteresowany? Chodzi o te nowe toalety i wiaty reklamowe tam umieszczone.
    • efaster Re: Toalety miejskie - reklama 07.06.11, 19:41
      swego czasu UM ogłaszał przetarg na wynajem powierzchni reklamowej, ale nikt się nie zgłosił. Ale kto nimi teraz administruje ?? Nie wiem :(
      • mmj10 Re: Toalety miejskie - reklama 07.06.11, 21:54
        Trzeba zapytać w Wydziale Gospodarki Komunalnej, ul. Piłsudskiego 45, pierwsze piętro. Albo zadzwonić pod nr 25 643-79-21.
      • error_400 Re: Toalety miejskie - reklama 09.06.11, 12:48
        Dziwne, bo to całkiem rozsądny pomysł. Może reklama na kiblu źle się kojarzy, ale te zielone budki są bardzo sprytne i estetyczne. W środku nie byłem, więc nie wiem jak z czystością. Wiem jedno, jak ktoś chce mieć czyściutki kibelek, to musi go sprzątać kilka razy na dobę.
        • tricky007 Re: Toalety miejskie - reklama 09.06.11, 14:05
          Najważniejsze to miejsce pod reklamę i jej wymiar. Te toalety miejskie są nowoczesne i są usytuowane w ciekawych dla reklamodawcy miejscach. Wiata jest oszklona, ma wymiary pod idealny plakat (2m x 1m - takie jak ostatnio Sny Nocy Letniej wisiały na słupach ogłoszeniowych), więc takie reklamy będą się rzucać w oczy. Dziwi mnie więc fakt, że te punkty reklamowe stoją od zawsze puste. Czy tak drogo czy po prostu nie chcemy tego wynajmować pod reklamę? W Warszawie w tych miejscach byłaby rotacja reklamodawców raz na dwa tygodnie podejrzewam.
          • felnet Re: Toalety miejskie - reklama 09.06.11, 14:15
            Więc wynajmuj i reklamuj na tych kiblach.
            Jesteś producentem papieru toaletowego czy tylko zachęcasz innych?
            Chyba art. spożywczych tam nikt by nie reklamował.
Pełna wersja