"Cegiełka" dla dzieci z zespołem Downa ---Pomóż

28.08.11, 19:15
Jesteśmy młodą organizacją, założoną przez rodziców dzieci z Zespołem Downa, która dopiero rozpoczyna swoją działalność i w związku z tym dysponuje bardzo skromnymi środkami finansowymi. Mamy w swoim gronie rodziny wielodzietne oraz osoby w trudnej sytuacji materialnej. Dodatkowe koszty ponoszone przez rodziców na wychowanie i rehabilitację dziecka niepełnosprawnego są dla nich dużym obciążeniem finansowym. Tak bardzo potrzebna jest więc ofiarnośc ludzi dobrej woli.
Zamierzamy rozpocząć prowadzenie zajęć wspierających rozwój małego dziecka ( min . muzykoterapię,zajęcia plastyczne, logopedyczno -rehabilitacyjne ), zajęć dla dzieci starszych oraz młodzieży z zespołem Downa.
Wszystkie te działania wymagają nakładów finansowych ,związanych z zatrudnieniem specjalistów,zakupem pomocy do zajęć itp.

Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe naszej działalności.

Zapewniamy ,że każda najmniejsza wpłata jest przez nas przyjmowana z wdzięcznością.
Symboliczną CEGIEŁKĘ MOŻNA KUPIĆ NA ALLEGRO, TO TYLKO 1zł

NASZE AUKCJE
Pełna wersja