Dodaj do ulubionych

salon łazienek

27.04.12, 16:09
Może ktoś miał okazję urządzać łazienkę w Siedlcach i ma doświadczenie gdzie się wybrać na dobre zakupy?
Obserwuj wątek
      • emenemki Re: salon łazienek 27.04.12, 19:47
        emti1 napisał:

> Blu w budynku Arche na Brzeskiej.Najwiekszym plusem jest kilkadziesiat gotowych
        > projektow.

Za to sporym minusem jest, hmmm jak to określić.... takie jakieś nieogarnięcie i bałagan.
        Robiliśmy projekt w ubiegłym roku, części materiałów z projektu nie udało się umieścić na zamówieniu i później była nerwówka - dowiozą, czy nie. Jedne płytki musiałem sam zamawiać, bo sprzedawczyni się nie udało.
        No i jeszcze jedno - ważne moim zdaniem. Firma nie ma, a przynajmniej w tamtym roku nie miała własnego transportu. Trzeba umawiać się (przez nich) z firmą zewnętrzną, która jeździ, jak chce.
        Także bardzo ostrożnie z blu. Nie odradzam zupełnie, ale zdecydowanie zalecam bardzo uważne studiowanie zamówień. Żeby nie było nieprzyjemnych niespodzianek.

PS>> Zdaje się, że w esce na sokołowskiej mają salon łazienek. Nie korzystałem, ale może ktoś podpowie jak się sprawują.
    • street8 Re: salon łazienek 27.04.12, 21:34
      polecam w miarę bez hitów blu na brzeskiej, a w esce ...hm... sklep salon chyba maja sami dla siebie zero pojecia o marketingu, merchand..,, i obsludze klienta , tak szczerze to zastanawiam jak sie utrzymuja na rynku
      pozdrawiam
        • 2309m Re: salon łazienek 28.04.12, 07:56
          tez polecam apis w nowym salonie nie bylem ale jesli obsluga ta sama to super, ceny mieli do negocjacji i wyszlo ze sa najkorzystniejsze :) no i transport w cenie ale to chyba standard
          • mamazsiedlec Re: salon łazienek 28.04.12, 14:16
            Tyle, że ja szukam raczej towarów z wyższej półki i tak żeby można było coś pooglądać. Póki co to chyba na Sokołowskiej w Esce mają ciekawe ekspozycje z tego co słyszałam, ale jeszcze nie byłam. A tam w Ujrzanowie to nie jest jakiś market tak jak Mrówka? Był ktoś?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka