Przedszkole integracyjne na karpackiej - kto zna?

03.03.13, 17:16
Od września chciałabym posłać moją córeczkę do przedszkola integracyjnego nr 27 na karpackiej. Z tego co wiem, to przedszkole to cieszy się raczej dobrą opinią (i bardzo mi odpowiada bo mam do niego poprostu blisko), chociaż słyszałam, że nie łatwo tam o przyjęcie.
Czy ktoś z was posyła do tegoż przedszkola swoje pociechy? Jaka jest tam kadra? Czy dzieciaki zadowolone? Z tego co wiem to w przedszkolu są grupy zarówno integracyjne jak i zwykłe? Od czego zależy do jakiej trafia dziecko? Część grup jest chyba w budynku przedszkola a część w szkole przy Pescantina, od czego to zależy? Jakie są wasze opinie o tymże przedszkolu, lub innych integracyjnch? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje.
    • scanik21 Re: Przedszkole integracyjne na karpackiej - kto 03.03.13, 17:27
      Ale masz problem , wybór masz , a twoje pytanie /sugestia / ręce opadają , wynajmij sobie opiekunkę , z tego co wiem itp : kobito chcesz posłać / nie łatwo o przyjęcia / ( twoje pytanie ) a co do kadry ma wyższe wykształcenie jak ty ... zadowolony ojciec
Pełna wersja