Dodaj do ulubionych

Siedlce jak nie Siedlce

22.07.14, 13:15
hej rzucił mi się dziś ten film promujący jeden z wydziałów UPH. Szczerze? nie najgorzej wyglądają nasze Siedlce.
www.youtube.com/watch?v=HukX2QddkKY&feature=youtu.be
Obserwuj wątek
        • straister Re: Siedlce jak nie Siedlce 22.07.14, 16:24
          Aktorstwo rzeczywiście słabe, ale w sumie trudno było oczekiwać że będzie coś lepszego. Co do wiochy, to nie odbiega ona znacznie od innych polskich uczelni. Niestety, jeśli chodzi o taką formę promocji to pl uczelnie są w daleko w tyle za amerykańskimi na przykład.
          Śmieszne jest to, że większość zdjęć/"akcji" zostało zrobione w budynkach innych wydziałów.
          • kalina_m Re: Siedlce jak nie Siedlce 22.07.14, 16:41
            > Aktorstwo rzeczywiście słabe, ale w sumie trudno było oczekiwać że będzie coś lepszego.
            To po co promować uniwersytet scenką aktorską, skoro wiadomo, że ta nie wyjdzie? Jeśli poświęcono czas, pracę, a być może i pieniądze, by - jak rozumiem - przyciągnąć przyszłą brać studencką, dlaczego nie poświęcono ich na formę, która nie obnaży braków i niedostatków twórców tego "klipu"? Jak dla mnie, ci ostatni są święcie przekonani, że dobrze im wyszło. Zleceniodawcy też.
            • straister Re: Siedlce jak nie Siedlce 22.07.14, 20:11
              Ja się z tobą zgadzam. Osobiście nie rozumiem takiej promocji i nie trafia do mnie przekaz. Oglądając ten filmik przewijałem większość scen na których było "grane" przez studentów, gdyż wywoływały we mnie uczucie zażenowania.
              Myślę (mogę się mylić) że w tego typu filmikach chodzi po prostu o zwrócenie uwagi. Ktoś zobaczy, pośmieje się i rzekomo zainteresuje się. Jak pisałem do mnie to nie trafia, ale mamy teraz czas kiedy uczelnie chwytają się wszystkiego żeby przyciągnąć studenta.
    • netxan Mi się podoba się 23.07.14, 14:57
      Obejrzałem 4 razy, szczegółowo analizując obraz i dźwięk i uważam, że jest ok. Zdarzają się drobne przekontrastowania, w niektórych miejscach jest delikatnie za dużo koloru, zdarzają się niedociągnięcia w dźwięku. Jednak biorąc pod uwagę, że materiały są od różnych operatorów z całkowicie różnych urządzeń, do tego jeden montażysta i za razem dźwiękowiec, Siedlce, studenci. ja od siebie daję bardzo dobry z minusem. Jest wesoło i naturalnie. Film może z powodzeniem reprezentować miasto i uczelnię.
    • arnisti Re: Siedlce jak nie Siedlce 23.07.14, 19:31
      Hmm pokazali miasto z dobrej strony, ale to wszystko naciągane.
      Do tego już pierwsze pojawienie się "aktorów"... ten gość w czapeczce, ludzie kiedy ja ostatnio widziałem kogoś tak ubranego? A studia skończyłem niedawno (nie, nie na UPH ;) ). Chcieli pokazać na siłę jaki to "zią" elo i swag z tego gościa heh :)
      • straister Re: Siedlce jak nie Siedlce 23.07.14, 20:28
        Przez parę lat wiele się zmieniło. Teraz w pobliżu uczelni (różnych, a im większe miasto tym więcej) takie widoki to normalka, może nie jest tego dużo, ale już nie dziwi.

Miasto zostało ładnie przedstawione, jak i zdjęcia uczelni. Mi chodzi głównie o wstawki z aktorami-studentami które są jednym słowem słabe.
        • jablkobananmalina Re: Siedlce jak nie Siedlce 23.07.14, 20:34
          Już dałeś wyraz swej negatywnej opinii. Ile razy jeszcze to zrobisz? Chyba coś Cię osobiście dotknęło. Mieli ochotę zrealizować film - zrobili to. Efekt bardzo pozytywny jak na dotychczasowy TV Wschód goszczący w naszym mieście. Nie są to profesjonalni aktorzy. Scenariusz jest fajny a film ogląda się lekko do końca. Mi to 10 minut minęło szybko i przyjemnie, a hejterzy będą zawsze, tylko ciekawe co oni zaprezentują jako twórcy. Studenci brawo!
          • straister Re: Siedlce jak nie Siedlce 24.07.14, 11:41
            Wyluzuj. Po prostu wyraziłem swoją opinnię, może nieopacznie dwa razy.
            W jakich żyjemy czasach że jeżeli ktoś krytykuje (nawet nie całość, tylko fragmenty) to od razu jest wyzywany od hejterów.
            I jeszcze wspaniały, odwieczny argument: jeżeli sam czegoś nie robiłeś z danej dziedziny to nie możesz krytykować tych co to zrobili, gdyż na pewno byś to zrobił gorzej. Odpowiadam: tak, prawdopodobnie sam zagrał bym gorzej a mój filmik promocyjny byłby gorszy. Tylko co to za argument. Według niego nie mogę krytykować reprezentacji polski, bo sam gorzej gram w piłkę od nich. Żadnego filmu który widziałem w kinie nie mogę skrytykować bo w końcu sam bym takiego filmu nie nakręcił. Teraz najlepsze: nie mogę powiedzieć złego słowa na rząd, bo sam w rządzie nigdy nie byłem i na pewno bym lepiej nie rządził. Brawo!

Pozdrawiam.
    • maroszymi313 Re: Siedlce jak nie Siedlce 17.08.21, 14:54
      nie najgorzej wyglada. Mam nadzieje, ze bedzie to fajna reklamowka dla miasta. Z takich rzeczy to ludzie kojarza siedlce z firmami koszulkowymi. Czego by nie mowic, sklepy z koszulkami z nadrukiem są wysokiej jakosci. A jeszcze odnosnie filmu to mam nadzieje, ze osoba montujaca dostala jakis swoj zysk z tego; wiadomo jak to jest :D
      btw. jakby ktos te koszulki interesowaly to lapcie - twoje-koszulki.pl/pl/c/Koszulki-z-nadrukiem/13

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka