Dodaj do ulubionych

Mieszkanie wynająłem pani ...

21.05.20, 22:37
Mieszkanie wynająłem pani, pani specjalnie z małej litery napisane.
Wprowadziła się pod koniec stycznia tego roku, nawet za te 10 dni jej nie liczyłem. Niech tam ...
Już po miesiącu wiedziałem, że będą/są problemy. Czekałem na wpłatę czynszu i opłat 3 tygodnie, w następnym miesiącu znów opóźniona płatność i znów ... W tym miesiącu pani nie zapłaciła, wcale. Termin był 05 maja.
Dziś rano przysłała SMSa że wyprowadziła się, za maj nie zapłaci.
Proszę przekazanie mieszkania i zwrot kluczy - nie może, wyprowadziła się do innego województwa. Że pocztą wyśle. Fajnie, listonosz wrzuci klucze do skrzynki razem z kluczami do tejże ... Sprawa kluczy na razie nie rozwiązana.
Mam jeden zapasowy, wszedłem do mieszkania i ... Chryste Panie na Rowerze.
Mieszkanie KOMPLETNIE i całkowicie zdewastowane. Ściany pomazane do samego sufitu bazgrołami dzieci, resztkami jedzenia i czymś tam jeszcze. Szyby w drzwiach do pokoi i łazienki powybijane. klamki od okien i drzwi powykręcane i nie ma ich, nowe meble zaszczane, wymazane resztkami jedzenia, w kuchni drzwiczki od szafek powyrywane ... Reszta mieszkania w adekwatnym stanie, czyli syf, brud nie do opisania.
Zgłosiłem dewastację na policję.
Pani w SMSie napisała, że to normalne zużycie. Ja natomiast takiego chlewu w życiu nie widziałem. U normalnych ludzi przynajmniej.
Ostrzegam - Sylwia T. Panna z czworgiem dzieci.
Dałem się nabrać. Dostałem poświadczenie notarialne o poddaniu się egzekucji przez komornika czułem się ( w miarę ) bezpieczny. Nie sądziłem że trafię na coś takiego.
Jutro więcej. Może nawet zdjęcia się spróbuję ...
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka