Dodaj do ulubionych

Emektb na Prezydenta!!!

20.02.05, 18:41
Czekam na komentarze.
Obserwuj wątek
    • emektb Re: Emektb na Prezydenta!!! 20.02.05, 18:46
      No w końcu jakiś fajny wątek i to w dodatku o mnie. I pasuje do mojej nowej
      sygnaturki. Nie wiem kim jesteś drogi atomie1000 ale już widzę cię jako
      przyszłego prezesa PEC:)) Nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się z
      przedstawionym przez ciebie hasłem - emektb to najlepszy kandydat, a na pewno
      najlepszy emek:))
        • emektb Re: Emektb na Prezydenta!!! 20.02.05, 19:58
          emek_tb napisała:

> Składam protest! Ten Pan to typowy wichrzyciel i basta. Glosujcie na mnie.

No proszę typowe działanie tajnych służb - podszyć się pod kogoś i mącić:)) Jak
          tam moja teczka, puchnie?

Allelluja! Bądź Wielki:)) - zaszyfrowałem skrót:))
          • emektb Re: Emektb na Prezydenta!!! 20.02.05, 20:04
            milosz_furman napisał:

> hmm..
            > Popieram pod warunkiem perspektywy koryta:)))
            >
            > Pozdrawiam:)

Broń boże! Żadnych układów! Oni muszą odejść! Zbudujmy platformę obywatelską
            kierującą się prawem i sprawiedliwością w imię socjalistycznych idei. Dość gier
            tych:))

PS> a jaka funkcja mogłaby pana interesować panie furman? pytam oczywiście z
            czystej ciekawości:)
            • hejj1 Re: Emektb na Prezydenta!!! 20.02.05, 21:13
              emektb - nie własną platformę, ale proponuję partię pod nazwą RWD, czyli Ratuj
              Własną D..., bo tylko to nam pozostało. Ale głosować na Ciebie mogę. Masz jak w
              banku - ruskim, czyli należy Ci się, ale jak się upomnisz to przepada.
            • milosz_furman Re: Emektb na Prezydenta!!! 22.02.05, 16:43
              emektb napisał:

>
              > PS> a jaka funkcja mogłaby pana interesować panie furman? pytam oczywiście
              > z
              > czystej ciekawości:)
              >
              hehe jakieś mało widoczne stanowisko ,ale z "możliwościami" komisja przetargowa
              czy cóś..

Pozdrowienia
              • emektb Re: Emektb na Prezydenta!!! 23.02.05, 00:23
                milosz_furman napisał:

> emektb napisał:
                >
                > >
                > > PS> a jaka funkcja mogłaby pana interesować panie furman? pytam oczyw
                > iście
                > > z
                > > czystej ciekawości:)
                > >
                > hehe jakieś mało widoczne stanowisko ,ale z "możliwościami" komisja
                przetargowa
                >
                > czy cóś..
                >
                > Pozdrowienia

Mówisz o dyskrecji!!! Mówiąc wprost i bez ogródek, to ty się furmanie na każde
                stanowisko nadajesz. będziesz mógł więc sam wybrać
          • emektb Re: Emektb na Prezydenta!!! 20.02.05, 23:18
            a co to za defetyzm tutaj, bambi czyżbyś urazy chował za ten rozwój siedlec? ja
            tam się z tych twoich świstaków uśmiałem:)) a teraz poważnie zupełnie -
            przestań mi tu psuć piar, jak będziesz przyajźnie nastawiony to nie zostanie to
            przecież zapomniane;)
                    • zombi7 Re: Emektb na Prezydenta!!! 21.02.05, 00:50
                      Nie stój bracie z boku nie pokazuj palcem przyłącz się do nas weź udział w
                      walce kolejne starcie znów cios na gardzie agresji nie pokonasz choćbyś chciał
                      najbardziej wrogie spojrzenia losu może unikniesz ciosu znów siła pięści
                      dochodzi do głosu A ty walcz miłością - duchową amunicją Odrzuć broń i pięści -
                      zostań pacyfistą Twoje serce niech od dziś za ciebie walczy XX wieków wojen
                      temu światu już wystarczy.
                      Godzina 7 rano wstaję na śniadanie
                      Zachodzę do kuchni biorę pierwsze danie
                      Zaglądam do lodówki tutaj znowu pustki
                      Sięgam do kieszeni lecz nie mam gotówki
                      Zaglądam do szafki i do piekarnika
                      Ojej! Zapomniałem włączyć dziś tiwika
                      Biorę nogi za pas i biegnę do pokoju
                      ("BOOM") I leże w przedpokoju
                      Ledwo wstałem długo nie czekałem
                      Złapałem za pilota telewizję zapodałem
                      Dochodzi 8 głowa moja pusta
                      Tak jak żołądek nie miałem nic dziś w ustach
                      Zapomniałem o jedzeniu potrzebach i głodzie
                      Bo w telewizji właśnie mówią o pogodzie
                      Potem TV Market nowe wynalazki
                      Wszystko dziś w promocji - nie chcesz kupić bez łaski
                      Gumka do majtek, obieraczka do jajek
                      Robot który ci posprząta, na zegarze 10-ta
                      Do roboty na 9 mamy już 10
                      Spóźniłem się do pracy nie będzie dziś kołaczy

Wpadam do roboty znowu mam kłopoty
                      Mogę wylecieć tylko z mej głupoty
                      W pracy mam PC-ta z kartą TV
                      Robota będzie szła gdy włączę MTV
                      Po godzinie przełączyłem na nowy serial
                      Musze to obejrzeć przecież to "Fiorella"
                      Od razu po seansie włączam HBO
                      Dobry horror to jest właśnie to
                      Jeden w telewizji drugi na wizji
                      Wpada szef "TY ZNOWU W TELEWIZJI"
                      Zostałem zawieszony ba nawet wyrzucony
                      Nie wiem co powiem po powrocie dla żony
                      Nie wiem co zrobić chyba się upiję
                      Jak wrócę do domu ona mnie zabije
                      Siedzę w barze o lekkiej pracy marzę
                      A w telewizji "WYGRAJ KASĘ MARZEŃ"
                      Potem "Big Brother", "Bar" i "Dwa Światy"
                      Wracam do domu już nie jestem zbyt kumaty

W domu awantura bolą wszystkie kości
                      Ale muszę obejrzeć "Wiadomości"
                      A w "Wiadomościach" jak zwykle zabijanie
                      Dwóch kolesi już na nogi nie wstanie
                      Tutaj przemyt a tam prostytucja
                      Przecież zabrania tego konstytucja
                      Dochodzi 20-sta minut zero 5
                      Na kino nocne mam dzisiaj wielką chęć
                      Jeden film, drugi potem był trzeci
                      Nawet nie rzekłem " DOBRANOC" dla dzieci
                      Nie pierwszy raz jak dzisiaj wieczorem
                      Zasnąłem znużony przed telewizorem
                      Pracować nie chciałem, zjeść czasu nie miałem
                      Przed telewizorem cały dzień przesiedziałem
                      Kolejny dzień życia mego zmarnowałem
                      O całym świecie o wszystkim zapomniałem
                      Popatrzcie na człowieka bardzo chorego
                      Od telewizji uzależnionego
                      Powiesz mi pewnie "Co mi do tego"
                      "Ja z telewizją nie mam nic wspólnego"
                      Ale jeśli prześledzisz swoje życie
                      Zobaczysz w kineskopie swoje odbicie.

To hip-hop dla Ciebie EMEKTB
                      naucz sie tego a Cię wybierzemy na prezydenta jak zrobisz to miasto hip-hopu
                      Hip-hop w Siedlcach górą
                      Hip-hopowcy są z Tobą
    • nie_stara A fe, panowie... 21.02.05, 13:02
      ...tak dzielicie te korytka,jakby już było po wszystkim, a kampanię to kto
      zorganizuje? Tak na gotowe byście przyszli? Głosik oddać i fotelik zająć? Hę?
      W takim razie zgłaszam jako pierwsza w tym wygodnickim towrzystwie swój akces
      jako Zaparzaczka ( kawy i innych używek gorących ), tudzież Ocieraczka
      (strudzonego kampanią czoła Kandydata ). Nie słów, kochani, czynów nam
      potrza ...Kto następny?
      • no_login Re: A fe, panowie... 21.02.05, 13:10
        O tak,tak...kawy...kawy...kawa to jest to
        Za kawę masz u mnie dużego plusa(dodatniego),który
        zniweluje,mam nadzieję,ujemnego minusa jakiego mam
        zamiar Ci przyznać za brak kolejnej zagadki.
        Czy może wolisz żebym zaprzestał wznoszenia toastów
        za Twe zdrowie za każdym razem jak dezynfekuję się
        w Mylnej?
        • nie_stara Re: A fe, panowie... 21.02.05, 13:30
          no_login napisał:

> Za kawę masz u mnie dużego plusa(dodatniego),który
          > zniweluje,mam nadzieję,ujemnego minusa jakiego mam
          > zamiar Ci przyznać za brak kolejnej zagadki.
          > Czy może wolisz żebym zaprzestał wznoszenia toastów
          > za Twe zdrowie za każdym razem jak dezynfekuję się
          > w Mylnej?

Usilnie proszę o niwelowanie minusów, wznoszenie toastów i dezynfekowanie
          się.Zagadkę obiecuję w przyszłości, mam nadzieję - niedalekiej.Żem zarobiona
          cosik ostatnio, ale cóż, jak się nie chciało mieć szefa nad głową i wolało
          pracować na własny rachunek, to nie ma się czasu ...na zagadki.Buźka.
          • krzycho1252 Re: A fe, panowie... . Nie fe... 21.02.05, 15:52
            Popieram kandydaturę i nie oczekuję nic za to. Juz widzę, jak drżą w takt tego
            rapa inni kandydaci, co czekają,przekupują,szukają stronników,układają się i
            kasę dają,żeby ich ktoś zgłosił ... a tu masz... Jest kandydat. (napisz
            dyskretnie, czy chcesz być prezydentem Siedlec czy naszego pięknego kraju).
            Dumnie się noś i szacunkiem. Pozdrowienia od miłośników poezji śpiewanej.
      • emektb Re: A fe, panowie... 22.02.05, 00:29
        nie_stara napisała:

> ...tak dzielicie te korytka,jakby już było po wszystkim, a kampanię to kto
        > zorganizuje? Tak na gotowe byście przyszli? Głosik oddać i fotelik zająć? Hę?
        > W takim razie zgłaszam jako pierwsza w tym wygodnickim towrzystwie swój akces
        > jako Zaparzaczka ( kawy i innych używek gorących ), tudzież Ocieraczka
        > (strudzonego kampanią czoła Kandydata ). Nie słów, kochani, czynów nam
        > potrza ...Kto następny?

brawo brawo, szefowa sztabu jak się patrzy

PS> oczywiście na zasadach wolontariatu:)
          • klemens.klemens Re: Emektb na Prezydenta!!! 22.02.05, 18:36
            Uważam, że moja propozycja jest odpowiednia.
            Emektb to znany szaławiła i protestant, bardzo uczuciowy i emocjonalny wirtuoz
            słowa, niedowiarek ludzkich zamiarów i czynów, moralista ekstremalny i patriota
            transcendentalny, wizjoner oraz przenikliwy analityk umysłów i dusz.
            Potrzebna jest mu więc asystentka mocno stąpająca po ziemi, ze szczerym
            niewinnym wejrzeniem, wyczuwająca na milę knowania i podchody przebrzydłej
            opozycji, zdyscyplinowana, oddana na wszystko, przyzwyczajona do wiernego
            służenia swojemu wodzowi, nie dająca się zbić z tropu, o kształtnej kibici
            i krągłej piersi, moralnie nie skalana. Taka ona jest właśnie.

Ale jeżeli nie, to istnieje wybór tyleż atrakcyjny co wątpliwy, proszę bardzo:
            www.sizzlebikini.com/
            • gentelmen36 Re: Emektb na Prezydenta!!! 22.02.05, 19:27
              Tak się rozpędziliśmy w wątku "Starówka w Siedlcach", że teraz rozmowę na
              tematy samorzadu i wyborów jak również przyszłej prezydentury Emektba, po
              słusznej uwadze Klemensa, przerzucamy tutaj.
              Jestem całkowiecie przeciwny, przy wygranej nowego prezydenta by ten zmieniał
              urzedników. I mam nadzieję, że tak nie będzie (Emektb jest zbyt moądry by
              zmieniać bezpodstawnie niektórych tylko urzedników). Oczywiście w uzasadnionych
              przypadkach muszą być zmiany ale tylko w tych sferach gdzie od lat opinia
              publiczna i media sugerują nieprawidlowości. Są takie "święte krowy", wiemy o
              tym, ze obecny prezydent nie może nawet sobie z nimi poradzić.
              Czy ktoś wie w jakich wydziałach?
              Po to mamy demokrację, wolne media i wolnośc słowa by pilnować władzę przed
              złymi nawykami i złymi czynami. Mamy prawo to pietnować, nawet jako
              odpowiedzialni obywatele powinniśmy o tym mówić co złego widzimy i wiemy o
              pracy władz samorzadowych. Weźmy sprawy w swoje ręce, mówmy o tym bez obaw.
              Opinia publiczna jest bardzo ważnym czynnikiem utrzymującym porzadek,
              sprawiedliwość i uczciwość wśród tych, którzy sa u władzy, czytaj, mają większe
              mozliwości, kontakty itp. sprawy dla lepszej egzystencji.
              Już kiedys pokazała pani Suchocka jak została premierem. Wymieniła wszystkich,
              łącznie ze sprzataczkami, meblami i dywanami w gabinetach. Uważam to za chore
              zachowanie. Stwierdzenie, ze urzędnik pracuje jak mu głowa każe ma swoje
              uzasadnienie. Jak juz sie nauczy to jestem przeciwny aby zmieniać, chyba, że
              nic się nie uczy tylko "pływakuje", wtedy tak.
              Drodzy urzędnicy, nie bójcie sie takiej rewolucji. Wiem, że każdy rozsądny nowy
              prezydent nie zrobi tego, nie będzie zmieniał pracowników, którzy wdrożyli sie
              właściwie w swoją pracę.
              Wiem, że to główny lęk urzędników, pracowników sfery budżetowej, ze nowy
              prezydent pozmienia wszystkich. Absolutnie nie!
              A utrzymywanie stanu takiego jaki jest czyli prezydenta bo on nas nie zmieni to
              bardzo virtualna i złudna ostoja egzystencji każdego z nas. Nie nalezy się bać
              swoich pogladów, nawet gdy się jest podwładnym prezydenta.
              • emektb Re: Emektb na Prezydenta!!! 23.02.05, 00:21
                O i tu masz racje w wielu miejscach. Te meble np. muszę wprowadzić do swojego
                programu. Aktualnie w urzędzie meble są brzydkie. Przydałyby się ładniejsze,
                nowocześniejsze. Dzięki polepszeniu estetyki zwiększy się bowiem efektywność
                pracy urzędników. Tak to dobry pomysł jest.
    • Gość: Ach Re: Emektb na Prezydenta!!! IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 23.02.05, 14:39
      Temat jest ważny - asystentka Emka. A to oznacza PRZYGODĘ - dla niej i dla
      niego:), PASJĘ - ze wszystkim, co się wiąże z naszym przyszłym prezydentem:) no
      i oczywiście ODPOWIEDZIALNĄ PRACĘ!!! Myślę, że juz powinieneś się rozglądać za
      swoim piękniejszym odbiciem lustrzanym:) Fajnie byłoby, gdybyś zorganizował
      obóz "przetrwania" dla kandydatek na asystentkę. Na takim wypadzie można się
      nieźle poznać, sprawdzić, polubić bądź nie. Musisz mieć przecież do niej pełne
      zaufanie. I dać jej czasem wolną rękę. Uśmiech to nie wszystko:)
      • brat_szczepana Re: Emektb na Prezydenta!!! 23.02.05, 17:21
        > klemens.klemens 22.02.2005 18:36
        > Emektb to znany szaławiła i protestant, bardzo uczuciowy i emocjonalny
        > wirtuoz słowa, niedowiarek ludzkich zamiarów i czynów, moralista ekstremalny
        > i patriota transcendentalny, wizjoner oraz przenikliwy analityk umysłów
        > i dusz. Potrzebna jest mu więc asystentka mocno stąpająca po ziemi, ze
        > szczerym niewinnym wejrzeniem, wyczuwająca na milę knowania i podchody
        > przebrzydłej opozycji, zdyscyplinowana, oddana na wszystko, przyzwyczajona do
        > wiernego służenia swojemu wodzowi, nie dająca się zbić z tropu, o kształtnej
        > kibici i krągłej piersi, moralnie nie skalana. Taka ona jest właśnie.
        > Ale jeżeli nie, to istnieje wybór tyleż atrakcyjny co wątpliwy, proszę bardzo:
        > www.sizzlebikini.com/

No, no - ten Klemens to chyba gość od kreowania wizerunku naszego najlepszego
        kandydata. Jak on to wszystko ujął. Z tą asystenką to kłopot nie mały.
        Skoro dziewicza A. z MW nie odpowiada oczekiwaniom, to która wypełni te
        kryteria?
        Kandydatki na stronce "sizzle" smakowite, ale czy potrafią po polsku?
    • emektb Re: Emektb na Prezydenta!!! 23.02.05, 22:53
      Jako następca tronu pozdrawiam z tego miejsca obserwującego z zapartym tchem
      (choć nie przyznającego się do tego oficjalnie) nasz wspaniały wątek obecnie
      panującego nam Wielce Szanownego Łebskiego Dobrze Pamiętającego Doktora
      Miroława Symanowicza. Hip, hip hurra Panie Prezydencie!
      • Gość: marta Re: Emektb na Prezydenta!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.05, 10:55
        jako matka karmiąca, pochłonięta chwilowo jedynie słuszną rolą, chciałabym
        zwrócić uwagę, że chyba Szanowni Forumowicze nie do konca znają upodobania
        mojego męża, pani z MW to nienajlepsza kandydatura na sekretarkę sztabu, jeżeli
        juz chcecie pomóc to poszukajcie raczej babki w typie Sandry Bullock (czy to
        tak się pisze???) moj mąz nie przepada za klępami oderwanymi od pługa, no ale
        oczywiście nikogo to ja nie chciałam urazić, tak w ogóle pewnie to nie wiem o
        kim jest mowa:) a i z inteligencją moją ostatnio jest coś nie tak, bo przecież
        o gustach się nie dyskutuje, tak poważnie, to sekretarka musi być ładna, mądra,
        błyskotliwa, musi umieć parzyc kawe i odbierać telefony, żeby mój mężuś miał
        komfort pracy, wszystko pozostałe, ma w domu, nieprawdaz kochanie:)
        udanego dnia zyczymy wszystkim forumowiczom i pozdrawiamy serdecznie

marta i Mały Staś W Przyszłości Wielki Człowiek:)
        • nie_stara Re: Emektb na Prezydenta!!! 24.02.05, 11:26
          Gość portalu: marta napisał(a):
          sekretarka musi być ładna, mądra,
          >
          > błyskotliwa, musi umieć parzyc kawe

Toż to wypisz wymaluj ja ! A przy tym niestara...
          Ale ja, pani Marto, ambicji sekretarskich nie mam,chcę jeno wesprzeć szanownego
          małżonka w kampanii, a jak już zasiędzie na siedleckim stolcu, to i moja rola
          się skończy...I dobrze. A moja kawa, to jest taka kawa, co wszystkie kawy pod
          sobą ma. Idę zaparzyć faryzeusza, zapraszam wirtualnie, naczyń ci u mnie
          dostatek.Pozdrowienia dla wszystkich wielkich - obecnie i w przyszłości - ludzi.
        • emektb Re: Emektb na Prezydenta!!! 24.02.05, 22:12
          Gość portalu: marta napisał(a):

> jako matka karmiąca, pochłonięta chwilowo jedynie słuszną rolą, chciałabym
          > zwrócić uwagę, że chyba Szanowni Forumowicze nie do konca znają upodobania
          > mojego męża, pani z MW to nienajlepsza kandydatura na sekretarkę sztabu,
          jeżeli
          >
          > juz chcecie pomóc to poszukajcie raczej babki w typie Sandry Bullock (czy to
          > tak się pisze???) moj mąz nie przepada za klępami oderwanymi od pługa, no ale
          > oczywiście nikogo to ja nie chciałam urazić, tak w ogóle pewnie to nie wiem o
          > kim jest mowa:) a i z inteligencją moją ostatnio jest coś nie tak, bo
          przecież
          > o gustach się nie dyskutuje, tak poważnie, to sekretarka musi być ładna,
          mądra,
          >
          > błyskotliwa, musi umieć parzyc kawe i odbierać telefony, żeby mój mężuś miał
          > komfort pracy, wszystko pozostałe, ma w domu, nieprawdaz kochanie:)
          > udanego dnia zyczymy wszystkim forumowiczom i pozdrawiamy serdecznie
          >
          > marta i Mały Staś W Przyszłości Wielki Człowiek:)

I co tu napisać? Powiem tylko... proszę państwa oto moja żona:)
      • brat_szczepana Re: Emektb na Prezydenta!!! 24.02.05, 15:00
        Od robienia kawy to jest ekspres. Pani sekretarka lub pani asystentka może tę
        kawę podać z cukrem, mleczkiem i (lub) z uśmiechem.

Jestem pod wrażeniem pięknego wpisu pani Marty. Grzecznie, acz stanowczo
        zakreśliła nieprzekraczalne granice. Jeżeli taka mądra i subtelna kobieta
        wyszła za mąż za Najlepszego Kandydata, to może rzeczywiście ten kandydat
        posiada większe zalety , niż to widać na pierwszy rzut oka.
        W polityce jest baaaaaardzo ważne być mężem odpowiedniej kobiety. Dowody na to
        dostarcza samo życie - np. żony Clintona, Kwaśniewskiego, Perona czy Gorbaczowa.
        • Gość: lizak Re: Emektb na Prezydenta!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.05, 17:53
          brat_szczepana napisał:

> Od robienia kawy to jest ekspres. Pani sekretarka lub pani asystentka może tę
          > kawę podać z cukrem, mleczkiem i (lub) z uśmiechem.
          >
          > Jestem pod wrażeniem pięknego wpisu pani Marty. Grzecznie, acz stanowczo
          > zakreśliła nieprzekraczalne granice. Jeżeli taka mądra i subtelna kobieta
          > wyszła za mąż za Najlepszego Kandydata, to może rzeczywiście ten kandydat
          > posiada większe zalety , niż to widać na pierwszy rzut oka.
          > W polityce jest baaaaaardzo ważne być mężem odpowiedniej kobiety. Dowody na to
          > dostarcza samo życie - np. żony Clintona, Kwaśniewskiego, Perona czy Gorbaczowa
          i jeszcze Lady Makbet
          • krzycho1252 Re: Emektb na Prezydenta!!! 24.02.05, 18:07
            Henryk IV miał też odpowiednie żony ale on był królem Angli. W naszej demokracji
            czegoś takiego na pewno nie będzie.... "gdy ci się z rana nie chce podnieść
            dupska, przypomnij sobie,jak walczyła Nadia Krupska.. a ty maszeruj, maszeruj
            głośno krzycz..." (stara piosenka o tym, że " na Krasnym Placu spotkałem raz
            murzyna co do złudzenia przypominał mi Lenina" ale to miało być w innym wątku)
        • tramwajsiedlecki Re: Emektb na Prezydenta!!! 24.02.05, 18:23
          Poza piękną żoną polityk musi się wykazać jeszcze nowoczesnością np.

"Zainteresowanie Internetem może być odebrane jako wskazówka dla wyborców: oto
          człowiek nowoczesny, obeznany w technice, zajmujący się czymś, co robią dziś
          ludzie młodzi, co ma przyszłość – słowem, sporo pozytywnych wrażeń."

www.winter.pl/internet/w0730.html
            • Gość: marta Re: Emektb na Prezydenta!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.05, 19:35
              bardzo dziekuje Wam Drodzy Forumowicze, za wsparcie i troske okazana mojemu
              mężowi, być wskazanym na kandydata przez lud to ważny moment w życiu każdego
              lokalnego dziennikarzyny:), w szczególności na uznanie, również moje, jako
              przyszłej Pierwszej Damy, zasługuje fakt, zatroskania w sparawie dobrania
              odpowiedniego personelu do sztabu wyborczego, tutaj z przykrością muszę
              stwierdzić, ze nie wiele Panstwo wiedzą na temat upodobań mojego męża, jeśli
              chodzi o staniowisko sekretarki, to raczej nie w tym kierunku Szanowni
              Forumowicze! Proponowana kandytatura pani z MW to nie był najlepszy pomysł,
              zapewniam Was, że emek pracuje bardziej efektywnie wśród pięknych i
              inteligentnych kobiet niż klęp oderwanych od pługa, jeśli chodzi o urodę
              proponuję pójść w stronę Sandry Bullock (czyż tak się pisze to nazwisko?),
              pamiętajcie sekretarka emka powinna potrafić parzyc dobrą kawę i odbierac
              telefony! reszta jest w domu:) no i najważniejsze emek musi unikac stresu,
              znajdźcie mu na miłość boską jakąś ładną!!! sekretarkę żeby się nie bał do
              własnego sztabu chodzić,
              mam nadzięję, że nikogo nie uraziłam, bo ja właściwie to nawet nie wiem o kim
              Państwo pisaliście, zapomniałam poza tym, że o gustach-guścikach się nie
              rozmawia, a zresztą ja to w pieluchach staśka siedzę to co ja tam wiem o
              polityce:)
              pozdrawiamy serdecznie
              marta i Mały Staś W Przyszłości Wielki Człowiek
    • klemens.klemens Re: Emektb na Prezydenta!!! 24.02.05, 23:32
      Żeby było sprawiedliwie, coś o naszym kandydacie:

Opis imienia: EMIL
      Imieniny obchodzi: 01.05, 05.23, 06.24, 06.30, 07.18, 07.31, 08.08, 08.19,
      08.21, 08.24, 10.11, 11.14, 11.20, 11.24, 12.06,
      Osobowość: Ten, który się chowa
      Charakter: 86 %
      Promieniowanie: 83 %
      Rezonans: 75000 drgań/sek.
      Kolor: Niebieski
      Główne cechy: Intuicja - Wola – Aktywność
      Totem roślinny: Bez
      Totem zwierzęcy: Krab
      Znak: Rak
      TYP: Aby ich zrozumieć, trzeba pamiętać, że totemem ich jest krab, który ataku-
      je, szczypie, wycofuje się tyłem, ciągnąc za sobą ofiarę, a jeśli walka
      jest nierówna, zagrzebuje się w piasku.
      PSYCHIKA: Są introwertykami, to znaczy, że nieraz uciekają przed raniącą rzeczy-
      wistością, chowając się w piaskach swej podświadomości. Mają żywą wyo-
      braźnię. Często usiłują z góry usprawiedliwić swe postępowanie, gdyż
      są raczej lękliwi i boją się cudzego osądu.
      WOLA: Z pozoru bardzo silna, może nawet przerodzić się w upór, ale w rzeczywis-
      tości jest chwiejna.
      POBUDLIWOŚĆ: Jej intensywność jest nieco kłopotliwa, gdyż podkreśla pewną nies-
      tałość charakteru. Artystom czy dziennikarzom o tym imieniu pozwa-
      la uzyskać poruszający obraz ludzi i rzeczy, ale w innych okolicz-
      nościach może prowadzić do nierozsądnego entuzjazmu.
      ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Często przybiera formę ucieczki... Mają głęboki zmysł przyjaź-
      ni i nieraz namiętna miłość przeradza się u nich w miłosną
      przyjaźń, co nie wszystkim kobietom się podoba! Żywią chorob-
      liwą, najczęściej nieuzasadnioną obawę przed niepowodzeniami.
      AKTYWNOŚĆ: Nie pasjonuje ich nauka, albo raczej uczą się dla siebie samych. To
      typ niezależnych samouków, źle znoszących skoszarowanie w szkołach,
      gdzie wpaja im się wiedzę pod przymusem. Mają duszę artysty. Mogą
      być doskonałymi aktorami, reżyserami, konferansjerami, ludźmi radia
      i telewizji. Znajdują się także wśród nich samotni podróżnicy, mary-
      narze, zakonnicy, oddalający się od świata, który odrzucają.
      INTUICJA: Typu kobiecego.
      INTELIGENCJA: Syntetyczna. Posiadają niezawodną pamięć i niebezpieczną wprost
      ciekawość.
      UCZUCIOWOŚĆ: Trudno ich oswoić: są zbyt niezależni, choć jednocześnie pragną
      schronienia, gdzie znaleźliby czułość i bezpieczeństwo.
      MORALNOŚĆ: Odkrywają jej istnienie dopiero po dokonaniu wątpliwego czynu. Wów-
      czas zadają sobie pytanie, czy dobrze postąpili.
      ZDROWIE: Średnie, bardzo szybko się męczą. Mają wrażliwy żołądek. Powinni dbać
      o trawienie i o jelita.
      ZMYSŁOWOŚĆ: Ich seksualność ma głównie psychiczny charakter. Mają skłonność do
      pogrążania się w marzeniach o miłości, zamiast przeżywania jej. Ich
      zmysłowość ma w sobie coś dziecięcego, z podświadomym poszukiwaniem
      matczynego ciepła.
      DYNAMIZM: Nie jest ich silną stroną. Sprawiają wrażenie, że praca ich nudzi
      i marzą tylko o jednym: o powrocie do domu, gdzie mogliby robić, co
      im się podoba... albo nic nie robić!
      TOWARZYSKOŚĆ: Nieraz czekają na niemożliwe i przechodzą obok rzeczywistych moż-
      liwości. Liczą, że szczęście pomoże im wydobyć się z dołka,
      w którym sami się zagrzebali.
      PODSUMOWANIE: Ci mężczyźni przez całe życie szukają oparcia w silnej partnerce
      - czy będzie to matka, czy żona.
          • razowiec Re: Emektb na Prezydenta!!! 25.02.05, 15:26
            Ogólnie opis sylwetki emilowej wypada pozytywnie - pełnokrwisty facet
            z różnymi "tak i ale".
            Według mnie "kobieca intuicja" to tzw. "szósty zmysł". Jest to szczególna cecha
            niektórych osób, które nie zależnie od mądrych analiz potrafią podjąć tę
            właściwą i jedynie właściwą decyzję w odpowiednim momencie. Ma to jakiś związek
            z olśnieniem czyli iluminacją.
              • razowiec Re: Emektb na Prezydenta!!! 25.02.05, 15:59
                Św. Augustyn twierdzi, że oprócz świata zewnętrznego człowiek poznaje także
                prawdy niematerialne, takie jak np. prawa logiczne, czy matematyczne, które
                poznaje jako coś niezależnego od umysłu i pozbawionego cech fizycznych. Pozna-
                nie tych prawd daje innego rodzaju pewność niż poznanie rzeczy materialnych.
                Pisze on: "Te nauki dostarczają (...) dowodów tak pewnych, iż zuchwałością jest
                wątpić w to, co utwierdzamy z ich pomocą, w miarę jak dostępne są człowiekowi
                tego rodzaju badania. Wydaje mi się to bowiem bardziej niewątpliwe niż rzeczy,
                jakie widzą nasze zwykłe oczy (...)" Prawdy matematyczne, czy logiczne są przez
                człowieka poznawane jako coś wiecznego i niezmiennego. Jednakże, aby mogły być
                poznawane jako takie same muszą być takiej natury.
                • Gość: Westwind Re: Emektb na Prezydenta!!! IP: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl 25.02.05, 22:33
                  Coś za bardzo filozoficznie się robi.

Emil to Emil i już.

Różni fachowcy różnie mówią np.:

Emil: przekształcenia i zdrobnienia - Emilek, Emilian, Emiliusz
                  Znaczenie: ten, który wpółzawodniczy
                  Pochodzenie: Emiliusze - jeden z najstarszych rodów rzymskich

Emil - Osoba wrażliwa, odważna i pełna temperamentu. W sumie posiada naturę
                  bardzo niespokojną, o charakterze nierównym. Są to osoby bardzo zmowne, mające
                  poczucie humoru, ceniące życie artystyczne, kochające muzykę i ceniące przyrodę.

• emektb Re: Emektb na Prezydenta!!! 27.02.05, 21:34
                        No nie. trafił się ciężki orzech do zgryzienia. elektor to co nic nie chce dla
                        siebie? w tych czasach to podejrzane, wysoce podejrzane:)

ale niech tam będzi więcej dla mnie zostanie

PS> ja tam nie obiecuję rzeczy niemożliwych, ale żeby to miasto rozwinąć to już
                        tak bez jaj powiem, że gdybym był tu prezydentem to bym na uszach stanął żeby
                        tego dokonać, na szczęście nie musze tu nic poważnie mówić:D
      • milosz_furman Re: Emektb na Prezydenta!!! 27.02.05, 22:22
        jak wiadomo kandydat na prezydenta posiada IQ w szarości komórek liczniejszych
        od przeciętnej (dlatego jest kandydatem) usytuowanych mniej więcej między
        prawym a lewym uchem;-)
        (dzień bez wazeliny dniem straconym) ;-)

pozdrawiam
      • emektb Re: Emektb na Prezydenta!!! 27.02.05, 22:35
        no proszę, jako uczący się fachu polityk zacznę uważać na słowa;) Teraz
        stanowisko oficjalne (oczywiście do poprawki przez moich piarowców jeszcze,
        gdzie jest szefowa sztabu?!):

Mówiąc "IQ to ja mam gdzieś" nie miałem oczywiście zamiaru narażać na szwank
        czyjegokolwiek dobrego imienia, a jedynie wyrazić opinię manifestującą mój
        nonszalancki choć oczywiście nie lekceważący stosunek do wykształconej
        mniejszości a przez pokazać wątpliwe też uznanie dla zidiociałej większości.
        Odpowiadając też na pytanie przedmówcy pragnę zapewnić, że moje IQ od prawie 30
        lat przebywa w miejscu dla wielu niedostępnym a przez to niezwykle trudnym do
        zdefiniowania. Ilości tego czegoś, co już jak wiadomo definiuje raczej
        spostrzegawczość (też ważna cecha!), określiłbym na niewiadomo jakie. Dla
        podania zupełnej nieprzydatności IQ do wyznaczania intelektu przypomnę, że
        najwyższy wskaźnik IQ ma trochę ociężała umysłowo sekretarka z pewnego,
        niemieckiego biura podróży. Perspektywy jednak rozwoju moich punktów w testach
        są optymistyczne.

dziękuję za uwagę

<brawa>

jeszcze raz dziękuję
    • brat_szczepana Re: Emektb na Prezydenta!!! 28.02.05, 08:49
      Słuchajcie, musimy popracować nad wizerunkiem medialnym kandydata.
      Niech nie gada, co mu się przypomni, tylko niech zachowuje się godnie
      i w pełnej zgodności ze swoim wizerunkiem.
      Ustalmy główne elementy wizerunku i podpowiedzmy: co wolno NKNP, a o czym ma
      zapomnieć. W końcu to nasz kandydat i być może nawet prezydent, tak czy nie?
    • muchawka Re: Emektb na Prezydenta!!! 01.03.05, 21:36
      Co muszą wiedzieć dzieci w "temacie":

Ocena dostateczna: Uczeń powinien umieć:
      • określić, czym zajmuje się radny
      • podać, kto kieruje pracą rady gminy
      • podać przykład zadania rady gminy
      • podać przykład zadania wójta (burmistrza, prezydenta miasta)

Ocena bardzo dobra: Uczeń powinien umieć:
      • wymienić obowiązki radnego
      • podać, kto kieruje pracą rady gminy i jak jest powoływany na to stanowisko
      • wymienić nazwy i podać, jakimi sprawami zajmują się co najmniej dwie komisje
      rady gminy
      • podać co najmniej trzy przykłady zadań rady gminy
      • podać co najmniej trzy przykłady zadań wójta (burmistrza, prezydenta miasta)

Źródło: www.ceo.org.pl/dokument.php?dzial=1557&id=24825

• nie_stara Re: Emektb na Prezydenta!!! 04.03.05, 07:31
        emektb napisał:

> Wpisywać sie kurde do mojego wątku bo nie wystartuję!!!
        >

Deklaracja

Usta mi piaskiem zasyp
        i smołą wrzącą zalej,
        gdy wargi słów połączyć
        nie będą chciały w pieśń.

Głos mój toporem zetnij
        jak drzęwo, które rodzi
        cierpkie owoce bólu,
        gdy w ciebie wiersz ugodzi
        i barki strof ciężaru
        nie będą chciały nieść.

Tragarzem jestem pieśni,
        potykam się o korzeń,
        lecz wiem, że wiersz mój zmieści
        radość i ból wypowie,
        gdy Partia mi pomoże
        i rękę poda człowiek.

I jak, NNKnP? Podoba się? Nie moje - zaznaczam - Nowaka. Niejakiego Tadeusza.
    • krzycho1252 Re: Emektb na Prezydenta!!! 04.03.05, 08:40
      NNKnP coraz lepiej prezentuje się w mediach.(Przegląd prasy regionalnej)
      Mimo najszczerszych chęci i obietnicy pomnika propozycja ucieczki do Pacanowa
      nie wydaje mi się prawdopodobna.NKnP tu będzie musiał zrobić porządek a będzie
      to robota na lata. Powinien ożywić sesje rady miejskiej muzyką albo występami
      zespołów tanecznych. (Ostatnia była nudna, bo LPR zbiera haki na radnych za
      to,że usuneli ich Vice i chcieli zmusić radnego Końcę do ustąpienia).
      Myślałem,że to plotka ale oni podobno coś mają i wniosek o zmianę
      przewodniczących komisji przepadł. I mister MD też coś stracił rezon po zimowym
      wypoczynku. NNKnP spowoduje, że nowa rada będzie wesoła albo nie będzie jej
      wcale. W imieniu Grupy Przyglądającej się z Sympatią -pozdrowienia.