Dodaj do ulubionych

Wielki budowniczy na prezydenta

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.05, 13:28
Obserwuj wątek
      • gentelmen36 Re: Wielki budowniczy na prezydenta 15.03.05, 20:20
        Gość portalu: obserwator napisał(a):

> To jusz trzeci kandydat.

A który to pierwszy i drugi?

I powiem wam, że jestem za. Przedsiębiorczy, znakomity w ekonomii, pokazał co
        mozna zrobić w tym mieście, odniósł sukces. Realizuje się w tym co robi i
        zapewne byłby dobrym prezydentem ale czy on sam chciałby tego? Może należy
        najpierw jego zapytac o to a nie zaczynac takie wątki.
          • gentelmen36 Re: Wielki budowniczy na prezydenta 15.03.05, 20:38
            A tak! Po tym wszystkim co tu widze, po prawie 8 czy 10 latach rzadów tych
            samych i głownego prezydenta tak myślę. Zresztą wielki budowniczy tak naprawdę
            swoja działalnością ma ogromny wpływ na sukces wizualny Siedlec, na rozwój
            budownictwa naszego miasta czyli pośrednio pomaga prezydentowi w jego sukcesie
            (powiem więcej nawet bezpośrednio). Myślę że nie miałby czasu na bycie
            prezydentem ale z jego charyzmą i pasją, zależałoby mu na rozwoju miasta i to
            bardzo. On chce po sobie pozostawić wiele, dlatego tez pomysł z aquaparkiem,
            przecież kto by tu chciał nam sprezentować ten obiekt? Właśnie On.
            • gentelmen36 Re: Wielki budowniczy na prezydenta 15.03.05, 20:44
              Oczywiście ludzie Go nie wybiorą bo niestety wolą głosować na nauczycieli czy
              lekarzy-to ich autorytety. Każdy przedsiębiorca kojarzy sie ogółowi z
              kapitalistą, krwiopijcą, który wzbogaca się na biednym człowieku. Wierutna
              bzdura! To dzieki ludziom przedsiębiorczym nasz kraj jeszcze jako tako się
              rozwija, to oni daja ludziom miejsca pracy. Wiekszość nienawidzi
              przedsiębiorców (zwykła zawiść) ale skamlają u nich o byle jaką prace.
              Wiekszość naszego społeczeństwa jest zatrudniona w małych i srednich
              przedsiębiorstwach. Wiesz ile osób pracuje w "Orlenie" w Płocku? Ponad 20 000!
              I po co gadać że Orlen to beeee? A człowiek jeść musi!
            • hejj1 Re: Wielki budowniczy na prezydenta 15.03.05, 21:56
              Popatrz, popatrz, wyprowadziłeś mnie z błędu, bo ja do tej pory byłem
              przekonany, że to prezydent pomagał "wielkiemu" budowniczemu. Jak tak można
              było długo żyć w nieświadomości? aż sam się sobie dziwię.
              • emektb Re: Wielki budowniczy na prezydenta 15.03.05, 22:56
                najbardziej spodobała mi się ta pasja i charyzma:)))))))) co do reszty to nie
                wiem jaki to do końca człowiek jest bo on "nie ma przyjemności ze mną
                rozmawiać":) znam go ze wspomnień innych osób i zaręczam, że nie chciałby, żeby
                inni ułyszeli te wspomnienia (szczególnie te dotyczące jego "kariery" w branży
                budowlanej:).
    • krzycho1252 Re: Wielki rozbiórkowy i burzący rankiem 18.03.05, 11:47
      Przeczytałem "Zaskoczeni we śnie" Ż.S. str. 11 i jestem pod wrażeniem.
      Takiego kandydata nam trzeba ???!!! Potrafi zburzyć i zbudować. Szanuje prawo,
      gdy jest wygodne dla niego. A o najważniejsze ma odpowiedni sprzęt i ludzi,
      którzy czekają na jego skinienie. Straszy dziennikarza Ż.S. a ciekawi mnie ilu
      przestraszył i kupił ? Ilu urzędników...? Za delikatne określenie -"nie wierzę
      w to co widzę,to niedorzeczne" użył radny M. Dobijański. Tą działkę w
      atmosferze skandalu kupiła firma Strus. Wtedy żaden prezydent, żaden urzędnik
      nie widział w tym nic złego. I taki byłby aquapark,którym niektórzy już się
      zachwycali i rurami wodnymi zjeżdżali.Zrobiłby całe miasto w rurę.Dobroczyńca i
      sponsor sportu,kultury i wielu innych dziedzin. Ma on takie hasło " Zburzyć,
      zniszczyć i zbudować nowe miasto- wasz burzący młot". Słyszałem, że młot się
      tym porównaniem obraził.
      • Gość: mariano Re: Wielki rozbiórkowy i burzący rankiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.05, 18:11
        Podobno nie otrzymał pisma z sądu o wstrzymaniu eksmisji, a dzień wcześniej
        podobno mieszkańcy tego domu otrzymali informację o wstrzęciu czynności
        rozbiórkowych.
        Nie oznacza to, że bronię postawy człowieka, który miał świadomość, że w środku
        są ludzie, narażając ich życie, rozwalał komin i próbował ściągać dach. To jest
        łajdactwo - mówię tu o osobie kierującej pracami rozbiórkowymi w sobotę świtem -
        i powinna zająć się tym prokuratura. Moim zdaniem ten facet dokładnie wiedział,
        że w środku są ludzie.
        krzycho1252 napisał:
        > Za delikatne określenie -"nie wierzę
        > w to co widzę,to niedorzeczne" użył radny M. Dobijański.
        Gazeta nie powinna cytować nieparlamentarnych wypowiedzi - nie uważasz:)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka