Dodaj do ulubionych

TEATR ES?? co sadzicie ??

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.11.05, 19:57
W naszym miescie jest sporo grup artystycznych m.in.TEATR ES. Co o nim sadzicie?
Obserwuj wątek
    • Gość: Ted Re: TEATR ES?? co sadzicie ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.05, 20:08
      Powróć do wątku Nowy teatr w Siedlcach. Tam doszczętnie zmiażdżyłem terror
      reżysera z wąsem. Szkoda mi tych biednych aktorów, że muszą robić to co im
      karze dyrektor. A mają niektórzy talent. Niestety nawyki, których ich nauczy
      zupełnie niedoświadczony reżyser uniemożliwią im karierę w innych teatrach, bo
      szkolne akademie nie należą do przyjemności. Jeżeli czujesz, że masz talent
      zgłoś się lepiej do pana Goca on przynajmniej nie utrudnia.
      • bydlaq Re: TEATR ES?? co sadzicie ?? 05.11.05, 20:44
        Powróć do wątku Nowy teatr w Siedlcach. Tam doszczętnie zmiażdżyłem terror
        > reżysera z wąsem.

Nie zauważyłem zmiażdżenia tym bardziej doszczętnego

> Szkoda mi tych biednych aktorów, że muszą robić to co im karze dyrektor.

Gdyby nie chcieli to by nie pozwolili sobie kazać.

> Niestety nawyki, których ich nauczy zupełnie niedoświadczony reżyser
        uniemożliwią im karierę w innych teatrach,

Radek Osypiuk, Milena Madziar, Krzysztof Żabka są w szkołach związanych z
        filmem, teatrem. Marcin Sójka bez szkoły grał u Józefowicza, a był wcześniej u
        Meżeryckiego.

> bo szkolne akademie nie należą do przyjemności.

Proponuję "założyć" (czyt. stworzyć) teatr i zrobić konkurencję Teatrowi ES.
        Chętnie dam zaprosić się na premierę.

> Jeżeli czujesz, że masz talent zgłoś się lepiej do pana Goca on przynajmniej
        nie utrudnia.

Czy coś oprócz "nieutrudniania" robi?
        • Gość: Ted Re: TEATR ES?? co sadzicie ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.05, 21:00
          Szkoły, które skończyli są płatne także ja i ty moglibyśmy też tam studiować.
          Próbowałem coś zrobić i własnie ten dyrektor mówi największe NIE dla wszystkich
          którzy przychodzą z konkretami i jeżeli na tym ma polegać kreowanie kultury w
          tym mieście to ja podatków płacił nie będę. Zniechęca młodych utalentowanych
          odmawiając udostępnienia sali Centrum, która to przypominam nie należy tylko do
          niego. Aktorów znam osobiście i naprawdę są utalentowani. Ale wystarczy
          zobaczyć ich odrębne projekty by zobaczyć coś o wiele cenniejszego niż
          podążanie za przywódcą w stadzie zwanym teatr.
            • Gość: Ted Re: TEATR ES?? co sadzicie ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.05, 21:25
              Lubisz widocznie piosenki. Ja piosenki to chodzę na koncerty a nie na
              przedstawienia teatralne. Zwrotka a na refrem wchodzi czterdziestu aktorów
              razem i tak przez całe "przedstawienie". Muzyka teatralna dla mnie bardziej
              powinna budować nastrój. Zwrotka refren to na weselu. Coś się nagle powinno
              urywać, coś niespodziewanie wchodzić. Jest to jedyny teatr nie muzyczny w
              którym wypłatę dostają muzycy a nie aktorzy.
              • Gość: glos5 Re: TEATR ES?? co sadzicie ?? IP: *.sdl.vectranet.pl / 81.15.159.* 05.11.05, 21:39
                Ten cały Ted wszystko tylko krytykuje. Ciekawe co sam potrafi. Powiedz gdzie
                byłeś i kto Ci zabronił pokazać coś co umiesz? Kto Cię "wypędził" jeśli
                chciałeś się w coś zaangażować? Jeśli nie chcesz tutaj powiedzieć, to dawaj e-
                mail na glos5@gazeta.pl. Mam możliwości sprawić żebyś się wykazał. A jeżeli
                potrafisz tylko narzekać to daj sobie spokój.
                • Gość: Ted Re: TEATR ES?? co sadzicie ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.05, 22:02
                  Jestem pewien, że każde moje przedstawienie choćbym tam miał wystąpić sam nie
                  będzie tak męczące jak pracownicy bojący się swojego dyrektora i pokazujący to
                  przed publicznością. Nie będę się okazywał tutaj nazwiskiem bo ciężko by potem
                  było wystąpić w tym mieście a jestem artystą, który ma to w dalszych planach.
                  Zwróć uwagę, że wszystkiego nie krytykuję bo słońce też widzę.
          • bydlaq Re: TEATR ES?? co sadzicie ?? 05.11.05, 21:14
            Niestety w całej odpowiedzi nie ma nic na temat Twojego dorobku oraz tego czym
            możęsz zaskoczyć siedleckiego widza?
            Szukam informacji na ile Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjna i
            Teatralna im. Leona Schillera Łódź to studia płatne. Studenci IV roku Wydziału
            Aktorskiego w roku akademickim 2005/2006: (...) Radosław Osypiuk (...)
      • bambii Ted not so bad ? 05.11.05, 22:04
        juz zaczynam Ciebie lubic, i nie dlatego ze krytykujesz ale dlatego ze zaczynasz
        pisać coś z sensem.
        Dyskutuj, krytykuj lub nawet pokaż co potrafisz , zaskocz , olśnij choć może
        jedynie zainteresuj, moze cos z tego bedzie dobrego dla Siedlec (glos5
        kimkolwiek jest juz sie zaoferował :) )
        Jestem ciekaw wyników
          • Gość: Ted Re: Ted not so bad ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.05, 14:57
            Zapraszam Panie uśmiechnięty. Na plakatach nie będzie niestety wielkimi bykami
            napisane, że robię tutaj wszystko czyli: scenariusz, reżyseria itp. O tyle
            dobrze, że potrafię całą promocję przedstawienia zrobić prostą metodą z ust do
            ust a nie muszę wywalać kolosalnych sum pieniędzy na ogromną ilość plakatów i
            ludzi, którzy je rozklejają. Mój sztab pracowników to ludzie, którzy chcą to
            robić a nie podwładni, którzy muszą to robić bo są zatrudnieni nie jako
            aktorzy, ale zwykli pracownicy. Jestem pewien, że żaden z nich nie odważy się
            odmówić wystąpienia, nawet gdy po przeczytaniu scenariusza nie mało mu się
            zwróci. Proszę uwierzyć, że wszystko to widać na scenie. Mam w tyłku też
            zapraszanie reporterów i dziennikarzy do komisji i dawaniu im za to honorariów
            tylko po to by dobrze napisali o poczynaniach reżysera. Przedstawienie powinno
            sie reklamować z ust do ust. Zapraszam i proszę nie szukać notek na słupach i w
            regionalnych gazetach bo nie o to chodzi. Zapowiedź zobaczycie na forum.
            • bydlaq Re: Ted not so bad ? 06.11.05, 19:15
              Metoda z ust do ust to nic innego jak plotka. Czyli poziom Twojego
              przygotowania będzie równy obranej metodzie?

> Zapowiedź zobaczycie na forum. Powtórzę jeszcez raz: Czekam
              • Gość: Ted Re: Ted not so bad ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.05, 20:27
                Public relation. Doszło to do Ciebie marnotrawco pieniędzy podatników. Twój
                budżet umożliwiłby zrobienie wielu ciekawych rzeczy. Przypominasz sobie jak
                byłem u Ciebie z prośbą o wypożyczenie sali? Zatrzymałeś mnie w ostatniej
                chwili trójskoku i życzę Tobie wszystkiego najlepszego. Dawno Cię nie widziałem
                na przykład na Białej Sali a wystepują tam aktorzy teatru es. Czemu? Zazdrosny
                jesteś? Tak ich wspierasz, że nie pozwalasz im występować, gdzieś poza Twoim
                rewirem? Gnijesz od środka egoisto. Wydaje mi się, że za długo już jesteś na
                tym stołku. Popieram zrobienie jednego ośrodka kultury w naszym mieście a dla
                ciebie miejsca już nie widzę . Co mogłeś to popsułeś. Oczywiście wszystko moim
                zdaniem.
                • Gość: widz Re: Ted not so bad ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.11.05, 22:28
                  Zawiść ludzka nie zna granic,
                  dzięki takim ludziom jak dyr. Meżerycki rozrósł się teatr w Siedlcach i pewni
                  zwykli ludzie ,którzy o aktorstwie tylko śnili mogli spróbować swoich sił w
                  naszym miasteczku,ten człowik zaczął coś robić ,realizować swoją wizję a komu
                  sie to nie podoba Warszawa stoi otworem , kto czuje, że może lepiej po co w
                  takich Siedlcach się marnować , od razu wieksze sceny , dlaczego kopiecie
                  człowieka za to że coś stworzył i tworzy nadal, a może dyrektor teatru
                  wielkiego gdy usłyszy tak zdolnego młodego człowieka zrezygnuje ze swoich
                  reżyserów i ustąpi schyli głowę przed siedlekim młodym talentem .
                  • Gość: Ted Re: Ted not so bad ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.05, 22:57
                    Drogi widzu. Spróbuj mnie zrozumieć. Też jestem aktorem, tylko chciałem coś
                    zrobić według swojej koncepcji. Niestety nie da się tego zrobić, bo zawsze na
                    plakacie cała zasługa musi być przypisana temu panu. Szkoda, że żądza władzy
                    nie pozwaliła mu udostępnić żadnego terminu na gotowe dwugodzinne
                    przedstawienie. Wydaje mi się, że znasz tylko jedno w Siedlcach nazwisko
                    zajmujące się teatrem a to duży błąd bo przez takie właśnie postępowanie
                    skutecznie unieruchamiał innych zdolnych artystów. Mam nadzieję, że radni
                    obudzą się w końcu z letargu w jaki wepchnął wszystkich swoim nazwiskiem
                    świecącym non stop na słupach i zaczną sponsorować kogoś kto potrafi rozmawiać
                    z każdym artystą. A temu panu polecam kandydowanie w jakis wyborach. Nazwisko
                    już ma ale z kulturą nigdy nie będzie się kojarzyło przynajmniej dla mnie. Ja
                    tylko chciałem wystąpić.
              • Gość: Ted Re: Ted not so bad ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.05, 23:28
                Po tym co mi zrobił wolę wyjść na ulicę i tam coś zrobić. Nie będę wtedy
                potrzebował jego molionów, które dostaje od Miasta a powinien je sam zarobić,
                przypuśćmy na biletach. Mam nadzieję, że Straż Miejska mnie zrozumie. O
                konkurencji żadnej nie mówię bo tam nie byłem z zapytaniem o swój projekt. Ale
                po tym jak mi odmówił czuję że ze swoja sztuką zostałem sam i boję się
                kogokolwiek w tym mieście prosić o pomoc. Zobacz co zrobiłeś kreatorze swojego
                nazwiska.
    • Gość: stefanek Re: TEATR ES?? co sadzicie ?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.11.05, 14:21
      Po 1 w kazdym teatrzejest tak jak chce rezyser!!! nigdy nie bedzie wszystko
      idealne. A co do wypowiedzi o piosenkach to nie porownywalbym ich nigdy! To sa
      dobre piosenki komponowaneprzez dobrego kompozytora tj.Waldemara Koperkiewicza!
      wszyscy gadacie a nic nie robicie! masakra jest to ze na ostatnim wystepie na
      Zaduszki bylo kolo20 nowychosob ktore nie wiedzia co zrobic ze soba na scenie.
      sa na szczescie ludzie, ktorzy podtrzymuja poziom mam na mysli..np..Paweł
      Skolimowski, Milena Madziar,KasiaJarmoszewicz MagdaSójak Marcin Sójka,Anna
      Kupinska ,Robert Protasewicz,Karol Otton,Kamil Niedzialek,Tomek Salach, Mateusz
      Witczuk.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka