Dodaj do ulubionych

ile zarabiacie?

12.04.06, 08:36
jesli nie chcecie pisać gdzie pracujecie to chociaż w jakim charakterze,
zarobki netto oczywiscie.
Jesli chodzi o mnie to jestem przedstawicielem handlowym i zarabiam 1400
netto;((
Obserwuj wątek
    • raks5 Re: ile zarabiacie? 12.04.06, 08:53
      bez sensu, wejdz na forum praca, tam masz wiele takich watkow.
      A tutaj, albo ktos powie, ze sie zalisz, ze za malo zarabiasz, albo ze
      chwalisz, ze tak duzo, albo ze jestes niezaradny, albo ze powinienes oddawac
      biednym.
      Ja moge tylko tyle powiedziec, ze zarabiam za duzo, zeby nie denerwowac sie na
      podatki, wystarczajaco, zeby swobodnie zyc, ale za malo, zeby nie chciec
      zarabiac wiecej
      • oginski Re: ile zarabiacie? 12.04.06, 09:21
        skąd w tobie tyle cynizmu i braku wiary. To jest siedleckie forum i kieruje to
        pytanie wyłącznie do ludzi z siedlec. Bez sensu jest odpowiadać,tak mało
        konkretnie i bzdurnie na forum jak ty to robisz.
        • no_login Re: ile zarabiacie? 12.04.06, 09:47
          Czy wszystkim swoim znajomym opowiadasz ile zarabiasz?
          Zapewne nie, tak samo jak Tobie nikt nie mówi o swojej
          kasie i nikt Ciebie się o to nie pyta.
          Myslę że dobrze napisał Kuba- forum praca.

> tak mało konkretnie i bzdurnie na forum jak ty to robisz.
          dlaczego mało konkretnie i bzdurnie?
          zakładam że spora grupa forumowiczów
          wie "co autor miał na mysli" ;-)
          • oginski Re: ile zarabiacie? 12.04.06, 10:39
            zawsze mi się wydawało, że forum internetowe jest jagby nie było, anonimową
            formą dyskutowania i wymiany myśli, racji, wiedzy i poglądów. jak widać tak nie
            jest. znalezli sie strażnicy siedleckiego forum, którzy zabraniają mi zadawać
            pytań i oczekiwać odpowiedzi.
            • no_login Re: ile zarabiacie? 12.04.06, 10:51
              Nikt ci niczego nie zabrania, najwyraźniej masz mały
              problem ze zrozumieniem czytanego tekstu.
              Od jednej osoby dostałeś podwpowiedź gdzie szukać
              potrzebnych ci informacji, ja usiłowałem ci
              podpowiedzieć dlaczego tutaj nie znajdziesz
              > zawsze mi się wydawało,
              no, cos zaczyna się pomału wyjasniać...
              > anonimową
              tiaaaa... i znowu ten mit o anonimowości w necie...
              > którzy zabraniają mi zadawać pytań
              ktoś zabronił, zadałeś...
              > oczekiwać odpowiedzi
              tym bardziej możesz oczekiwać :-)
          • 12b5 Re: ile zarabiacie? 12.04.06, 10:40
            to ten mistrz disco Kuba? naprzyczepiał jakiś hendixów i myśli że artycha jest.
            Na koński rynek z nim i sprzedać jak tuszę wieprzową. Drobny cwaniaczek z
            Beemki. A kto jeździ beemką. Wioska. nie wiem czemu bronisz kolesia który nie
            umiał poprowadzić swojego interesu. ile Ty zarabiasz raks? myślę że starego
            konia nie kupisz na rynku za swój roczny dochód. także wsiadaj do beemki i
            wieśniaczkom takie kity wciskać. masz też skórę? żelujesz włosy? bankruci
            siedleckiego disco. przeszkadza ci że pyta grzecznie? wykopki niedługo. ciekawe
            czy w polu też masz wyżelowane włosy? disco, cwaniaki i buraki.
            • naufiz Re: ile zarabiacie? 12.04.06, 11:05
              > to ten mistrz disco Kuba? naprzyczepiał jakiś hendixów i myśli że artycha jest.
              >
              > Na koński rynek z nim i sprzedać jak tuszę wieprzową. Drobny cwaniaczek z
              > Beemki. A kto jeździ beemką. Wioska. nie wiem czemu bronisz kolesia który nie
              > umiał poprowadzić swojego interesu. ile Ty zarabiasz raks? myślę że starego
              > konia nie kupisz na rynku za swój roczny dochód. także wsiadaj do beemki i
              > wieśniaczkom takie kity wciskać. masz też skórę? żelujesz włosy? bankruci
              > siedleckiego disco. przeszkadza ci że pyta grzecznie? wykopki niedługo. ciekawe
              >
              > czy w polu też masz wyżelowane włosy? disco, cwaniaki i buraki.

Gó.. prawda mieszczuchu, 90% siedlec to wieśniaki, te 10% to ci ludzie z bram
              pułasia i kilińskiego i ościennych ulic. Ciekaw jestem jak twoi rodzice
              wyglądają w skórach i w beemie, chyba, że są rdzennymi mieszczuchami i stoją w
              którejś z bram co jest mało prawdopodobne.
                • naufiz Re: ile zarabiacie? 16.04.06, 22:27
                  ty emektb, jesli jesteś z miasta to też CI można
                  A na marginesie Myrcha to piękna wieś, nawet chętnie bym tam się wybudował
                  pa . sorry że obraziłem mieszczan
                  mieszcznin od 6 lat
                  ps. niektórzy po tylu latach zostają radnymi MIASTA
            • raks5 Re: ile zarabiacie? 12.04.06, 11:08
              12b5:
              leczysz kompleksy, uwazajac, ze jestem ze wsi? Ok, niech dla Ciebie bedzie, ze
              jestem, nawet z mniejszej wsi niz Twoja.
              Natomiast rozczaruje Cie, nie jezdze beemką.

Jesli interesuje Cie moj roczny dochod, to zapewniam Cie, ze same podatki i
              inne obowiązkowe oplaty od niego są wyzsze Twoje marzenia o zarobkach :)
              • 12b5 głupio mądry Kuba!!!!!! 12.04.06, 11:43
                nadal twierdzę iż raks jest głupio mądry a argumenty moje są takie iż
                przechwala się ciąle swoją wirtualną kasą. daj po hamburgerze bezdomnym z PKP
                wtedy poznam twoją wielkość. zrobiłeś to kiedyś bogaczu i królu disco?
                pozdrawiam twoim pokrętnym sposobem. słonko dzisiaj tak mocno przygrzewa a Kuba
                wyszedł ze swojego chlewa.
                • raks5 Re: głupio mądry Kuba!!!!!! 12.04.06, 12:14
                  widzisz, sprawdzilo sie to, co napisalem na poczatku- jak ktos napisze, to
                  bedzie ze sie przechwala. Choc nie napisalem, ile zarabiam :)

masz jakis powod, zeby mnie obrazac, skoro ja Cie nie obrazam?

dlaczego piszesz, ze jestem pokrętny?

jak cos do mnie masz, to wal na priva, chyba ze Twoim celem jest idiotyczne
                  wyzywanie sie na forum :)
      • kacperek111 Re: ile zarabiacie? 13.04.06, 08:30
        a ja zarabiam 1600 brutto pracuje w administracji i mam w dupiw wasze wywody
        filozoficzne. PS chciałbym zarabiać 3000 brutto ale nie mam wysoko postawionego
        tatusia czy cuś w tym stylu.
        • raks5 Re: ile zarabiacie? 13.04.06, 08:45
          nie powiesz mi, ze do zarabiania 3brutto trzeba miec postawionego tatusia.
          Swiezo przyjmowanym pracownikom do mnie placilismy wiecej i ciagle byl problem
          ze znalezieniem takich. Bo jak ktos juz nawet chcial, to jakos malo biznesowe
          podejscie mial
          • 12b5 Re: ile zarabiacie? 13.04.06, 10:12
            raks kreuj się dalej bo tylko to Ci zostało kloszardzie. miałeś nie mówić o
            zarobkach skromnisiu. nikt Cię tutaj nie lubi biznes women. pozdrowienia
          • kacperek111 Re: ile zarabiacie? 13.04.06, 12:16
            -Swiezo przyjmowanym pracownikom do mnie placilismy wiecej i ciagle byl problem
            ze znalezieniem takich.

raks5!!! to może mnie przyjmiesz za 3tyś, mogę zacząć od jutra no chyba że
            prowadzisz agencję towarzyską, albo praca polega na eliminowaniu przeciwników z
            forum :-))
                  • 12b5 Re: ile zarabiacie? 13.04.06, 13:40
                    sprzedaliście się jak prostytutki. raks tacy kolesie jak ty to buraki w
                    bagażniku wożą. ale kreuj się dalej. złowił was jak ryby. fikcyjne postacie
                    mają czasami złe charaktery. słyszę sumienia szmery.
                    • bogini_nocy Re: ile zarabiacie? 13.04.06, 14:03
                      12b5 napisał:

> sprzedaliście się jak prostytutki. raks tacy kolesie jak ty to buraki w
                      > bagażniku wożą. ale kreuj się dalej. złowił was jak ryby. fikcyjne postacie
                      > mają czasami złe charaktery. słyszę sumienia szmery.

różnica między tobą a raksem jest taka, że ty nigdy dobrze płatnej roboty nie
                      dostaniesz, w związku z czym twoje hau hau jest całkiem zrozumiałe :-D

Bogini
                      • 12b5 Re: ile zarabiacie? 13.04.06, 21:11
                        Bronisz raksa bo chciałabyś robotkę jakąś dostać. nie dziwię się naiwne
                        dziewczęta tak mają. trzeba im naopowiadać realnie brzmiących historii. znam
                        bezdomnych w których kochały się zamożne mężatki. każda z was chciałaby mieć
                        wpływowego. tego ci życzę. łykasz ściemę jak jaszczurka muchy.
                        • back_room1 Re: ile zarabiacie? 15.04.06, 10:33
                          Dlaczego reagujecie tak alergicznie na normalne pytanie? W moim odczuciu kolega
                          nie chcial nikogo obrazic pytanie, sam podal swoje zarobki. A zainteresowanie
                          tematem jest zrozumiale. tez jestem zainteresowany, ile mozna zarobic w
                          Siedlcach. Czy zarobki mozna przeliczyc np wskaxnikiem cen mieszkan - w
                          warszawiw za m trzeba zaplacic 6000 zl, w siedlcach ok 2000 zl. Czy nasuwajacy
                          sie wniosek ze w stolicy zarabia sie o trzy razy wiecej jest poprawny?

Pozdrawiam
                          tym zarabiajacych duzo i malo
                          z wiekiem nabiera sie dystansu do pewnych tematow
                          ostratnio widzialem film "Gdyby zolwie potrafily latac", pewnie to malo
                          pocieszajace ale sa miejsca na swiecie gdzie jest gorzej

• bambii Re: ile zarabiacie? 16.04.06, 10:00
              Kilka linków :

wynagrodzenia.pl/index.php?pt=x
              praca.gazeta.pl/praca/1,59545,2348267.html
              www.praca.egospodarka.pl/9935,Wynagrodzenia-w-marketingu-i-sprzedazy-2004-r,1,55,1.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka