Dodaj do ulubionych

Prezydent Wojciech Kudelski milionerem!

12.07.09, 14:38
www.siedleckapolityka.salon24.pl/114796,prezydent-wojciech-kudelski-milionerem
Obserwuj wątek
    • onkelgebels Smierdzi mi to ukladzikiem !!!! 13.07.09, 16:27
      Dalczego jakos tak dziwnym trafem pani Kudelska obsluguje Strusa (
      jak domniemam po wpisie na tym forum ) bedaz zona Prezydenta naszego
      miasta. Czy nie jest to conjamniej dziwne i smierdzace ukladzikiem i
      lapowkarstwem...

Otoz, istnieje niebezpieczenstwo ze sprawy wygladaja w taki oto
      sposob. Pan Strus chcac odrolnic lub po prostu przejac/kupic jakis
      teren ( lub gdy potrzebuje jakiejs innej decyzji administracyjnej )
      udaje sie do Pana Kudelskiego, ktory majac olbrzymie wplywy w
      miescie z mocy pelnionej funkcji, zalatwia Panu Strusowi ta sprawe
      pozytywnie. W zamian za to Pani Strus sprzedajac mieszkania w
      Siedlcach poleca lub sama inicjuje postepowanie notarialne u Pani
      Kudelskiej, ktora zarabia dzieki temu kupe pieniedzy...

Czy nie wydaje sie to Wam szanowni forumowicze, za ewidentny przejaw
      korupcji i jest dowodem na ukladzik miedzy tymi dwiema rodzinami...

Zakladajac, ze kupujaym te mieszkanie jest narzucane z gory ktorej
      kancelarii notarialnej obie strony "uzyja" to jest to przeciez to
      sprawa dla CBA przynajmniej...

Uwazam, ze nalezy zlozyc w tej sprawie doniesienie i dokldanie ja
      zbadac, bo jak na razie to mi to smierdzi brakiem przejzystosci na
      szczeblu prezydenckim w naszym miescie...

Kto uwaza podobnie ?
      • czerwony_komunista Re: Smierdzi mi to ukladzikiem !!!! 13.07.09, 17:07
        onkelgebels napisał:
        > Uwazam, ze nalezy zlozyc w tej sprawie doniesienie i dokldanie ja
        > zbadac, bo jak na razie to mi to smierdzi brakiem przejzystosci na
        > szczeblu prezydenckim w naszym miescie...
        >
        > Kto uwaza podobnie ?

Ja uważam podobnie. Trzeba wyjaśnić tą sprawę. Najlepiej przy pomocy CBA. Więc jestem za złożeniem doniesienia!
      • kacperek111 Re: Bzdura jak mało która!!! 14.07.09, 07:59
        bzudra nie bzdura - pewnie jak zwykle wszystko w papierach jest
        zgodne z prawem ale czy etyczne ?? Trochę Pan Prezydent powinien się
        przynajmiej wstydzić bo jeśli sprawuje się funkcję z zaufania
        społecznego to wypada by zona także umiała się zachować
      • onkelgebels Re: Bzdura jak mało która!!! 14.07.09, 11:18
        Nie zdziwilbym sie gdyby wlasnie tak sie stalo... Polska to jedyny
        kraj gdzie za anonimowe zlozenie doniesienie moze ci na glowe usiasc
        prokuratura. To rowniez jedyny kraj poza Wlochami gdzie swiadomosc
        spoleczna i reakcja spoleczna na jawne nieuczciwosci rzadzacych jest
        niezauwazana...

Gryby jednak te domniemania okazaly sie prawda, to Pan Prezydent nie
        powinien juz byc prezydentem. Bo nie moze byc tak, ze urzednik
        panstwowy tego szczebla jest "chlopcem na posylki" przedsiebiorcy.

Prosze mnie nie zrozumiec zle, przedsiebiorca ma prawo lobbowac tak
        aby powiekszac zysk przedsiebiorstwa, wiec wydaje mi sie, ze wina
        absolutnie lezalaby po stronie Pana Prezydenta.

Reasumujac, nie poerwszy to i nie ostatni raz, i niestety mozemy
        sobie tylko popatrzec z lezka w oku na inne spoleczenstwa
        obywatelskie jakie sa np w Szwecji, Danii, Niemczech....
        • wrogrowerow Re: Bzdura jak mało która!!! 14.07.09, 11:27
          Jak łatwo jest nam wmówić, że Prezydent nadużywa prawa. Wyliczamy
          czyjeś miliony a nie chcemy zobaczć, że takie "miliony" można
          wyliczyć wielu osobom. Mieszkanie nawet w bloku, to bardzo często
          300 - 500 tys zł. Czy uważasz, że lepszym Prezydentem będzie ktoś,
          kto po 30 latach pracy umiał dorobić się odcisków na palcach i
          miejsca w kolejce po zapomogi.
          • onkelgebels Re: Bzdura jak mało która!!! 14.07.09, 11:36
            Ale mnie cudze miliony nie interesuja nic a nic.

Moje dwa posty napisalem o hipotetycznej ( bo nie potwierdzonej i
            udowodnionej ) sytuacji w ktorej zona Pana Prezydenta ma uklad z
            jednym z najzamozniejszych przedsiebiorscow w Siedlcach, co gdyby
            okazalo sie prawda byloby KARYGODNE !!!

Nie wiem czy juz bardziej po polsku uda mi sie to napisac...

I co mnie cudze miliony intersuja..wole sie skupiac na swoich...:)
          • erw.in Re: Bzdura jak mało która!!! 14.07.09, 12:45
            Obrońco prezydęta ,taką osobę obowiązują jakieś zasady ,czy zasadą jest wypraszanie petentów z biura, dobrze ze p prezydent umie wykożystać swoje stanowisko dla zdobycia ''kasy'',będzoe mu potrzebna do startowania w wyborach na następną kadecję.Tylko zastanawiam sie dlaczego nie pozwala wykupic mieszkań ludziom na Młynarskiej zeby zadbali o swój blok .Ja głosowałem na p Kudelskiego i bardzo sie rozczarowałem i zrobie wszystko zeby nie popełnic błedu wyboru tego pana na tak wazne stanowisko.
          • erw.in Re: Bzdura jak mało która!!! 14.07.09, 12:45
            Obrońco prezydęta ,taką osobę obowiązują jakieś zasady ,czy zasadą jest wypraszanie petentów z biura, dobrze ze p prezydent umie wykożystać swoje stanowisko dla zdobycia ''kasy'',będzoe mu potrzebna do startowania w wyborach na następną kadecję.Tylko zastanawiam sie dlaczego nie pozwala wykupic mieszkań ludziom na Młynarskiej zeby zadbali o swój blok .Ja głosowałem na p Kudelskiego i bardzo sie rozczarowałem i zrobie wszystko zeby nie popełnic błedu wyboru tego pana na tak wazne stanowisko.
            • mrfan Re: Bzdura jak mało która!!! 14.07.09, 13:28
              Widzę, że to jakiś atak sympatyków L.Sz. (sądząc po komentarzach - może to nawet
              sam L.Sz.)na prezydenta, a może tak prześwietlić inwestycje pana L.Sz. u kogo
              robił swoje instalacje gazowe i hydrauliczne i na kim zarabiał swoje pieniądze,
              i czy za każdą robotę wystawiał faktury?. A mieszkanko Pana L.Sz. w Mleczarni,
              a mieszkanko kolegi pana L.Sz. niejakiego A.K. w Domu Dzieci Zamojszczyzny - to
              co "pikuś"? (świetnie się do siebie dobrali - podobna przeszłość - może
              wyłączając ZSMP u A.K.)i co to nic nie znaczy...i To rozumiem są Twoje zasady.
              Tylko puszczasz "bąki".
              • onkelgebels kupcy - u ktorego notariusza? 14.07.09, 13:48
                Czlowieku - zastanow sie co ty wypisujesz - jakies kody tajemne - ja
                nwet nie wiem o co chodzi co to za skroty L.Sz. , A.k.

Nie mam zielonego pojecia o czym wlasnie napisales.

Ale tytulem sprostowania osobiscie nie jestem zadnym sympatykiem
                L.Sz. bo nie wiem co lub kto kryje sie pod tym kryptogramem. A
                dodatkowo swoje prawo do wyrazania opinii i oceny sytuacji, uwazam
                za SWIETE...

Nikt i nic nie bedzie mi insynuowal i szufladkowal. Mam swoje zdanie
                na ten temat i jest to co prawdo "tylko" moje zdanie, ale wiem ze
                nikogo nie obrazam i nie daje do zrozumienia ze jestem sympatykiem
                kogokolwiek lub czegokolwiek.

Wracajac do tematu, ponowie swoja teze, otoz omawiana sytuacja
                dotyczy braku przejzystosci i istnienia potencjalnego ukladu
                lapowkarskiego i na tym sie skupic, a nie miotac sie i wylewac jad.
                Takim sposobem nic sie nie uda osiagnac. Wydaje mi sie, ze trzeba by
                sie tej sprawie poprzygladac i dopiero wtedy wydac opinie.

W zwiazku z powyzszym czy jest ktos na tym forum kto nabyl
                mieszkanie U Pana Strusa i czy ta osoba moglaby potwierdzic z jak
                wygladala sprawa podpisywania aktu notarialnego ? Czy rzeczywscie
                byla w to zaangazowana Pani Kudelska ?

Jezeli okaze sie to prawda bedzie to oznaczalo, ze rzeczywiscie
                ukladzik istnieje i sprawa powinno zajac sie CBA, jezeli okaze sie
                inaczej to bedzie to oznaczalo, ze nasze rozwazaania okaza sie
                pustymi elaboratami...

Wiec ci co kupili mieszkania, dajcie znac jakto bylo z notariuszem.

--
                tak...nie lubie wiesniakow...nie dbam o ortografie...i mam to
                gdzies...
                  • pawelpap Re: kupcy - u ktorego notariusza? 14.07.09, 17:09
                    całe osiedle skarpa I podpisywało akty u Pani Kudelskiej (nawet innego wyboru przynajmniej ja nie miałem), ale ceny były wporządku (niższe niż stawka podstawowa), no i ja tam nie miałem zastrzeżeń przynajmniej
                          • siedlczanin13 Re: Układ stał się faktem! 15.07.09, 08:02
                            tylko w polityce i Kościele wzajemne świadczenie usług i płynące z
                            tego geszewtu korzysci nie potrzebują pisanych umówfaktur, podatków
                            różnej mści, jeśli chodzi o te zależności od pana S. to wystarczy
                            prześledzić kolejne sprzedaże i nieprawidłowości budowlane opisywane
                            na forum wielokrotnie oraz rolę i udział w przedsięwzięciach np.
                            byłego v-ce prezydenta, potem pracownika pana S. teraz naczelnika
                            UM, dziś nowe powiązania władza-biznes żony-pan S., to normalne w
                            krajach 3 świata a RP też jest III,
                          • piraniasiedlecka Re: Układ stał się faktem! 15.07.09, 09:25
                            (Bez)radny Adamie a może tak merytorycznie do zarzutu mrfan co do
                            mieszkania a nie nieprzytomnie głosować chcesz. To jeszcze nie
                            wybory. A tak przy okazji - ty się przejmujesz wyborami? - kilka
                            małpek, kilka paczek, parę zyli alleluja i do przodu.
                            • siedlczanin13 Re: Układ stał się faktem! 15.07.09, 10:32
                              może Adaś za opiekę nad posesją mieszka kilka lat za friko w Domu
                              Dziecka-Pomnika im. Dzieci Zamojszczyzny , moze to nasz siedlecki
                              Graś ?( wszystkie kuglarstwa z tą placówką z udziałem radnych
                              miasta to szarganie pamięci pomordowanych Dzieci)
                              • onkelgebels Inicjatywa Obywatelska 15.07.09, 10:57
                                Sluchajcie to moze zajmiemy sie to sprawa po obywatelsku i zlozymy
                                skarge na brak przejzystosci, jezeli na przyklad CBA nie pomoze to
                                trzeba bedzie do TVN wyslac maila - wydaje mi sie, ze oni sie tym
                                moga zainteresowac.

A jezeli moge zapytac to Pan Prezydent to z jakiej frakcji jest bo
                                juz nie pamietam ? PiS ? czy PO ?
                                  • siedleckapolityka Re: Inicjatywa Obywatelska 18.07.09, 14:19
                                    Już niedługo kolejny artykuł o współpracy żony Prezydenta Kudelskiego z deweloperem Konstantym S. Kto posiada jakieś ciekawe informacje na ten temat proszę o wysłanie e-maila na adres: siedleckapolityka@gmail.com

P.S. Nie jestem żadnym zwolennikiem Leszka Szymańskiego czy Adama Końcy. Jeśli jestem czyimś zwolennikiem to tylko i wyłącznie prawdy. Żeby była przejrzystość w życiu publicznym miasta Siedlce. I dlatego też jestem anonimowy, żebym mógł pisać prawdę i to co myślę, bo inaczej bym został ujarzmiony. Anonimowość= niezależność.

A co do Leszka Szymańskiego to już niedługo artykuł, w którym będzie jednym z głównych "bohaterów" :)
                                    • siedleckapolityka Re: Inicjatywa Obywatelska 18.07.09, 14:27
                                      onkelgebels: Jak miała by ta inicjatywa obywatelska wyglądać? Jakaś petycja? E-maile do CBA, TVNu, TVP? Jak coś to służę pomocą. Jak nie chcesz dyskutować o szczegółach na forum to pisz na siedleckapolityka@gmail.com
                                      • onkelgebels Re: Inicjatywa Obywatelska 21.07.09, 11:42
                                        Generalnie nie ma potrzeby pisac na prywatne maile ( przynajmniej na
                                        razie ) Wiec uwazam, ze aby nadac tej calej sprawie bardziej
                                        powaznego tonu nalezaloby na poczatek nawiazac kontakt z osobami,
                                        ktorym faktycznie zostalo zaproponowane kozystanie z uslug Pani K.
                                        Dopiero gotowosc tych osob do potwierdzenia oficjalnej wersji
                                        wydarzen pozwoli na podjecie dalszych krokow. Wydaje mi sie, ze
                                        wystarczy email do opowiedniej organizacji wraz linkiem do tego
                                        forum a panowie/panie tam pracujace na pewno przeczytaja caly ten
                                        watek, malo tego poznaja nawet nasze adresy email oraz imiona i
                                        nazwiska. W zwiazku z tym nie nazywalbym tego anonimowym donosem,
                                        pownieaz te sluzby beda w stanie sprawdzic kazdego kto wpisal sie na
                                        tym forum. Ja osobiscie nie mam nic do ukrycia. Ponadto uwazam, ze
                                        inicjatywa spoleczna / obywatelska jest czyms oczywistym w krajach
                                        europy zachodniej gdzie kazdy ma prawo do wyrazenia dezaprobaty lub
                                        poparacie komukolwiek lub czemukolwiek. Tak jak napisalem wczesniej,
                                        gdyby okazalo sie, ze jest element lapowkarski na najwyzszym
                                        szczeblu wladzy w naszym miescie to bede popieral wszystkie
                                        dzialania aby to ujawnic i aby sprawiedliwosci stala sie zadosc.
                                        Umazanie politykow, a szczegolnie lapowkarstwo pod kazda nawet
                                        najbardziej zawoalowana postacia jest KARYGODNE i brzydzi mnie.

Kontynuujac, aby nasza inicjatywa miala bardziej doniosly wymiar i
                                        bardziej legalne podstawy, moze udaloby sie zarejstrowac
                                        stowarzyszenie lub wystapic przynajmniej z ramienie Twojego bloga.

Pismo takie z prosba o zbadanie sprawy moznaby wyslac do biura Pani
                                        Julii Pitery - wydaje mi sie, ze biuro Pani minister z racji swojej
                                        dzialalnosci moglobybyc tym bardzo zainteresowe.

Dajcie znac co myslicie.
                                    • siedlczanin2 Re: Inicjatywa Obywatelska 18.07.09, 15:08
                                      siedleckapolityka, nie szukaj naiwniaków i donosicieli, jeśli coś masz to graj w
                                      otwarte karty. Co prawda takich co "walą" prosto w oczy można policzyć na
                                      palcach jednej ręki, ale może dołącz do nich? Pomyśl że za kilka lat jak się
                                      zmieni kolejna władza możesz być nowym TW. Czy warto? Zaznaczam ponownie, nie
                                      jestem zwolennikiem obecnie panującego.
    • emektb Re: Prezydent Wojciech Kudelski milionerem! 20.07.09, 18:30
      a ja przestałem pisać o siedlcach, bo zasadniczo wszelkie problemy
      większość mieszkańców ma zwyczajnie w dupie. co do sytuacji z
      kudelskim to rzeczywiście jest to co najmniej niestosowne. ale i tak
      wszyscy będą to mieli w dupie. taka mentalność niby społeczeństwa.
    • pol_lop Re: Prezydent Wojciech Kudelski milionerem! 20.07.09, 22:40
      Co z tego, że żona Kudelskiego spisuje akty notarialne Strusa i jego klientów. Ona pełni zawód zaufania publicznego i jakakolwiek wpadka kończyłaby się dla niej końcem źródła dochodów i pracy. Po za tym Strus jest przedsiębiorcą i działa jak rasowy przedsiębiorca. Sam bym tak zrobił - dał zarobić żonie prezydenta miasta, na terenie którego działam; niech czuje chłopaczyna wdzięczoność bo tylko tak mogę zcharakteryzować tą presję jaka na Kudlu wywiera ta sytuacja. Takie podejście jest godne uznania dla taktyki Strusa, ale jedynie w wypadku gdy podjął współpracę z żoną Kudla po uzyskaniu przez niego Kudla prezydentury. Nie wiem czy tak się stało, ale sądzić mogę, że współpraca odbywa się od wielu lat - jeszcze gdy Kudelski nie objął stanowiska. Dlaczego od razu powstają domysły, że ktoś coś tam gdzieś szachrował i machrował - i do tego zajebista kasa jeszcze im pod stołem przepływa. I bez domniemanych łapówek jest niezła dla obu stron więc po co im się narażać.
      Moja działka z domem i samochody żony i moój to też milion złotych - czy to znaczy, że trzeba mnie podać do CBA?

Widzę, że siedleckapolityka charakteryzuje się nadgorliwością w strzelaniu z armaty. Pewnie należy do klubu zlewicowanej Krytyki Politycznej, która z pierdoły umie w mediach zrobić "autentycznie" zajmujący i podchwytywany problem.
      • onkelgebels Re: Prezydent Wojciech Kudelski milionerem! 20.07.09, 23:46
        Twoj dom i auto twoje i zony nie jest wcale powodem zeby cie gdziekolwiek podawac. Jak juz to mozesz sobie ten dom posprzatac, bo nie o to chodzi ze za bycie milionerem podaje sie do CBA a o to, ze jak sie jest prezydentem to zona nie powinna miec ukladu z najwiekszym przedsiebiorca budowlanym w regionie.

Przeciez to powinno byc do cholery oczywiste !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zalatuje mi tu parszywa komunistyczna swinia. Wtedy wlasnie tak bylo, ze ktos cos robil ale nikt nie widzial, a roznica miedzy wtedy a teraz jest taka, ze teraz wszyscy widzia i na milicje moga zapodac...

A tak na marginesie to naucz sie najpierw czytac ze zrozumieniem lub w ogole czytac posty po kolei a dopiero potem zacznij pisac...
        • pol_lop Re: Prezydent Wojciech Kudelski milionerem! 24.07.09, 15:15
          onkelgebels napisał:
          > Zalatuje mi tu parszywa komunistyczna swinia. Wtedy wlasnie tak
          bylo, ze ktos cos robil ale nikt nie widzial, a roznica miedzy wtedy
          a teraz jest taka, ze teraz wszyscy widzia i na milicje moga
          zapodac...

Od razu z takimi inwektywami wyjeżdża i jak łatwo mu
          [onkelgebelsowi] przychodzi taka argumentacja – praktycznie
          identycznie jak prawdziwemu wujkowi Goebbelsowi - albo jak jego
          ulubionej gazecie.

> bo nie o to chodzi ze za bycie milionerem podaje sie do CBA a
          o to, ze jak sie jest prezydentem to zona nie powinna miec ukladu z
          najwiekszym przedsiebiorca budowlanym w regionie.

Ja myślę, że Strus jest przedsiębiorcą i może sobie wybrać
          notariusza takiego jakiego zechce czy to w Siedlcach, czy po za
          nimi. A jeśli paru typów doszukuje się, że już gdzieś tam jest jakiś
          geszeft pomiędzy nimi to zakrawa o paranoję. To jest doszukiwanie
          się afery bez żadnej uzasadnionej podstawy. Ale na milicję lub do
          prokuratora (polecam!) zawsze można iść – tylko co jeśli milicja
          albo prokurator też z układu.
          Dla mnie to bezproduktywne dywagacje, są inne ciekawsze sprawy do
          zbadania w naszym mieście.
    • barbie515 Re: Prezydent Wojciech Kudelski milionerem! 22.07.09, 22:07
      Pieprzone sru-tu-tu-tu. Jego żona przynajmniej musiała skończyć
      studia i on też je ma. Za pracę na takim stanowisku chyba musi mieć
      dobże płacone. Gdybyś został prezydentem to użalałbyś sie że masz za
      mało. Zauważciw ile on dla Siedlec zrobił... Nie mówię, że dostaje
      mało. Ale chyba coś mu się należy?
          • harnek Re: Prezydent Wojciech Kudelski milionerem! 23.07.09, 10:03
            Proszę Państwa, to co robi Prezydent Kudelski to służba publiczna. Czy któryś z
            panów krytykujących Prezydenta zostawał w pracy do pierwszej w nocy, by później
            wrócić na 7 rano? Nie zdarzyło się to raz i nie dwa razy. Wiem, bo wiele razy,
            przejeżdżając, widziałem samochód Prezydenta i światło w gabinecie. Można pisać:
            Kudelski ma tyle to a tyle i podliczać dochody żony. Można bredzić coś o
            monopolu na usługi notarialne, nie mając o tym bladego pojęcia. Spróbujcie
            przypomnieć sobie drodzy komentatorzy jak było jeszcze niedawno. Zero
            inwestycji, zero inwencji, jakieś koterie w mieście. Może niektórym było wtedy
            dobrze, ale większość mogła sobie pomarzyć o normalności. Ja widzę, że P.
            Kudelski traktuje poważnie słowo "służba", bo jak kogoś wybrano na ten urząd to
            nie po to, żeby mu dać władzę bez odpowiedzialności, ale żeby odpowiedni i
            odpowiedzialny człowiek zajął odpowiednie miejsce. Czekam na kolejne
            "rewelacje", tworzone na siłę. Widzę, że jak ktoś się nudzi to głupoty
            przychodzą do głowy.
            • onkelgebels Re: Prezydent Wojciech Kudelski milionerem! 23.07.09, 11:57
              Sluchaj klakierze...

Wiec do pierwszej drugiej nad ranem to ja siedze od 10 lat. To ze
              Pan Prazydent pracuje dlugo jest rzecza normalna i idaca w parze z
              odpowiedzialnoscia przed mieszkancami - spoleczenstwem. Przyznam
              sie, ze bardzo bym byl zdziwiony gdyby pracowal do 18:00

Nie piejmy tutaj peanow nad ciezka praca Pana Prezydenta bo ona taka
              po porstu jest, sam chcial wiec nie ma prawa narzekac. Jest to
              ogromna odpowiedzialnosc nie tylko przed nami tu i teraz, ale
              rowniez przed przyszlymi pokoleniami.

Wydaje mi sie, ze mimo tego ze strasznie chcesz pokazam Pana K. z
              jak najlepszej strony to zostalo to POTWIERDZONE przez czytalnikow
              tego forum, ze TAK, KIEROWANO ICH NA AKT NOTARIALNY do Pani K.

Napisz publicznie, ze uwaszasz iz zona najwyzszego urzednika
              panstwowego w naszym miesice ma ukladzik z najwiekszym deweloperem
              regionu ? Czy to jest normalne ? Im wiecej czytam takich glosow
              poparcia dla umazanych urzednikow tym bardziej utwierdzam sie w tym,
              ze nalezy ta sprawe naglosnic. Jezeli nie Panstwo K. nie maja nic do
              ukrycia niech sami sie w tej sprawie wypowiedza. Na 99% jestem
              pewien, ze to nie nastapi...

Wracajac do inwestycji niejako poczynionych, ile ze srodkow unijnych
              mozliwych do uzyskania zostalo wykorzystanych a ile nie. Tylko i
              wylacznie takie zestawienie pozwoli ocenic efetywnosc. A tak swoja
              droga to z tego co wiem to w dobie kryzysu jest jeszcze latwiej o te
              srodki, poniewaz unia obnizyla wymagany wklad wlasny.

Nie chce zeby zrozumiano mnie zle, nie jestem zdecydowanym
              przeciwnikiem Pana K. uwazam, ze urzedowi nalezy sie szacunek. Ale
              pod warunkiem, ze jest przejzystwosc, ja chce widziec ich rece, to
              gdzie je wciskaja. A jak na razie wyglada to tak, ze i Pan Prezydet
              i malzonka sa umazani fekaliami ukladu ze pzredsiebiorca budowlanym.

Chcialbym bardzo aby to wszystko okazalo sie nie prawda...
      • onkelgebels Re: Prezydent Wojciech Kudelski milionerem! 23.07.09, 11:35
        Co zrobil dla Siedlec ???? ...parking przy starym PEWEXIE... Smiechu
        warte...

A studia to teraz byle ciec moze skonczyc - wystarczy poczytac to
        forum. Wiekszosc AP skonczone albo WSFiZ. Co to sa w ogole za
        uczelnie... i najprawdopodobnie kierunki takie jak zarzadzanie lub
        KO.

Pomijam fakt, ze jak panstwo K. konczyli studia do gosporadka byla
        centralnie sterowana, wiec co oni moga wiedziec o tej
        wolnorynkowaje. Ze starego systemy wyciagneli najwyzejsz umiejetnosc
        lapowkarstwa.

Aha i dodam, ze owszem URZEDOWI PREZYDENTA MIASTA nalezy sie
        szacunek ale nie osobie pelniacej tej urzad, szczegolnie ze
        najwyrazniej jest umazana w fekaliach i ukladzie...
        • siedleckapolityka Re: Prezydent Wojciech Kudelski milionerem! 23.07.09, 20:35
          Co zrobił W. Kudelski dla Siedlec? O tym w najnowszym artykule pod adresem- www.siedleckapolityka.salon24.pl/116619,unijne-pieniadze-omijaja-siedlce

onkelgebels- Co do zalozenia stowarzyszenia to ja odpadam, bo chce pozostac anonimowy zgodnie z zasada anonimowy= niezalezny i niepodatny na naciski. Wiec jak cos to moge powysylac e-maile jako administrator siedleckapolityka.salon24.pl. Wchodzisz w to?
        • bmada Re: Prezydent Wojciech Kudelski milionerem! 27.07.09, 21:59
          Nie znam się na prawie ale prezydent (urząd miasta) wydaje
          deweloperowi decyzję o podziale gruntów, decyzję o warunkach
          zabudowy, decyzję pozwolenie na budowę oraz wystąpił do rady miasta
          aby na wniosek tegoż dewelopera o zmianę planu zagospodarowania
          stadionu przy ul. Wojskowej, który będzie dopuszczał budowę
          hipermarketu (40000 m2 powierzchni handlowej). Nie chce mi się
          wierzyć, że ten deweloper zostawia za akty notarialne tak duże
          pieniądze małżonce prezydenta. Faktem jest, że jak pan prezydent był
          wcześniej przewodniczącym rady miasta, to dochody małżonki były o
          połowę mniejsze (dane z bip na www.siedlce.pl). Czy jesteście pewni,
          że ten deweloper podpisuje akty notarialne w biurze notarialnym
          małżonki prezydenta?
            • siedleckapolityka Re: Prezydent Wojciech Kudelski milionerem! 11.02.10, 12:25
              Jeśli w artykule

www.tygodnik.siedlecki.pl/t8270-czy.prezydent.kudelski.zostal.znieslawiony.htm

chodzi o temat

forum.gazeta.pl/forum/w,262,97753416,97753416,Prezydent_Wojciech_Kudelski_milionerem_.html

co sugerował jeden z forumowiczów w komentarzu pod artykułem TS to chciałbym napisać swoją opinię jeśli to oczywiście chodzi o ten tamet na forum gazety.pl.

Otóż 15.07.09 wysłałem wiadomość na naszej klasie do rzecznika prasowego Prezydenta Kudelskiego z prośbą o ustosunkowanie się do pytań niektórych forumowiczów. Podekreślam- PYTAŃ. Ponieważ w żadnym komentarzu nie było napisane, że Prezydent Kudelski jest winny. Tylko padały pytania czy to prawda. Były jeszcze sformułowania, że powinno tym się zająć CBA czy prokurator. Przepraszam, czy zajęcie się sprawą przez prokuratora czy CBA oznacza, że Prezydent Kudelski popełnił przestępstwo? Nie! Otóż CBA czy prokurator mogą sprawdzić czy doszło do przestępstwa ze strony Prezydenta Kudelskiego i umorzyć postępowanie i wydać werdykt, że Prezydent Kudelski jest niewinny! Więc samo zajęcie się sprawą czy to przez prokuratora czy CBA nie świadczy o winie osoby, której postępowanie dotyczy. Gdyby były komentarze np ,że Prezydent powinien trafić do więzienia to było to by przesądzanie winy, a tak jeśli prosi się prokuratora, CBA, czy media o zainteresowanie sprawą to winy to nie przesądza.

Rzecznik prasowy Prezydenta Kudelskiego nie odpisał mi na wiadomość, ale z racji, że powiększa mu się ilość znajomych na naszej klasie domniemam, że na nią zagląda. Więć jeśli osoba z najbliższego otoczenia Prezydenta wiedziała o tych pytaniach i tym temacie na forum najprawdopodobniej już w lipcu 2009 to dlaczego doniesienie do prokuratury zostało złożone dopiero w styczniu 2010? Gdybym ja się poczuł zniesławiony to od razu po przeczytaniu treści, która w moim mniemaniu mnie zniesławia, poszedłbym do prokuratury o sprawdzenie czy treść mnie zniesławia i jeśli tak to wszczęciu postępowania, a jeśli nie to odmówieniu wszczęcia postępowania. Skąd ta prawie półroczna zwłoka czasowa?

Proszę prokuraturę o głębokie zastanowienie się czy ta treść na prawdę zniesławia Prezydenta Kudelskiego, bo jeśli zostaną ujawnione dane osobowe forumowiczów, a treść nie okaże się zniesławiająca (czy chociażby niska szkodliwość czynu lub to że Prezydent Kudelski jest osobą publiczną, więc jest narażony na krytykę lub to że doniesienie złożyła grupa kolegów Prezydenta Kudelskiego, a oni nie są stroną w sprawie) i nie będzie procesu to może to prowadzić do niebezpiecznego procederu, w którym politycy będą za pomocą prokuratury poznawać swoich krytyków. I może to prowadzić do braku wolności słowa w internecie. Dziękuję za uwagę.

Oto moja wiadomość do rzecznika prasowego Prezydenta Kudelskiego wysłana na naszej klasie dnia 15.07.2009 (zostały usunięte fragmenty mogące łamać ustawę o ochronie danych osobowych):
              www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/647cd5c74833b2e0.html
              P.S. Ten wpis umieściłem w dwóch tematach, gdyż uważam, że ta sprawa dotyczy tych dwóch tematów, a zależy mi, żeby szeroko pojęta opinia publiczna (w tym prokuratura) przeczytała ten wpis.
              • vamis Re: Prezydent Wojciech Kudelski milionerem! 20.09.10, 22:23
                nie chce kandydować ale musi ... "Przed chwilą zakończyło się zebranie siedleckiego koła PiS. Uczestnicy zebrania podjęli uchwałę wzywającą dotychczasowego prezydenta Siedlec, Wojciecha Kudelskiego, do ponownego kandydowania na stanowisko prezydenta miasta." za tygodnikiem

• wrogrowerow Re: Prezydent Wojciech Kudelski milionerem! 21.09.10, 08:42
                  Zastanawiałem się od jakich starych odgrzewanych kartofli zacznie się krytyka Kudelskiego. No i proszę jakieś bezsensowne bzdury o milionerze itd. Swoją pracą Prezydent Kudelski udowodnił że jako mieszkańcy możemy na niego liczyć i tymi bzdurami nie zniechęcisz mnie do głosowania na niego. Kudelski będzie prezydentem na kolejna kadencję i będę zaskoczony jeżeli w Siedlcach dojdzie do drugiej tury wyborów. Ja stawiam, że Kudelski wygra w pierwszej turze.
                  • bambii Re: Prezydent Wojciech Kudelski milionerem! 21.09.10, 08:45
                    troche mija sie z prawda (żeby nie napisać ze skłamał) mówiąc jak pamiętam ze nie bedzie juz kandydował : co sie zmieniło od tamtego czasu ? intratne posady dla kolegów ?
                    Biorąc pod uwagę pozostałych kandydatów mysle ze będzie druga tura :)
    • artwik Re: Prezydent Wojciech Kudelski milionerem! 21.09.10, 09:19
      Wszystko niby zgodnie z prawem ,niby nikomu nie można nic zarzucić ,ale dlaczego jak sie patrzy na takie poczynania urzedu i pana prezydenta to normalny człowiek czuje niesmak i dziwi się bo przeciez nie powinno być takich sytuacji (tym bardziej w obliczu roztrzygniecia przetargu na teren po stadionie)
        • thefly79 Re: koledzy pomogli 05.11.10, 09:23
          wstrząsające phi
          to co ? wg Was pani Notariusz w ogóle powinna zrezygnowac z pracy bo jest żoną P.
          bo tak naprawdę to wg tego co tu snujecie to kto do niej pójdzie to na pewno ma jakiś w tym podwójny interes , nawet zwykły szaraczek co kupi działkę pod budowę i u niej zalatwia sprawy notarialne to pewnie i warunki i pozwolenie na budowę będzie miał super i fast.
          To jest demokracja każdy moze sobie iść do jakiego chce notariusza a akurat ta pani ma bardzo dobre opinie i jest po prostu lubiana.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka