Dodaj do ulubionych

Gdzie sprzedaż zboże?

06.07.10, 12:03
Jesteś mieszkańcem okolic Wrocławia, Legnicy, Świdnicy lub Wałbrzycha? Chcesz sprzedać zboże po naprawdę korzystnych cenach? Odwiedź www.komex.agro.pl a przekonasz się, ile możesz zyskać!
Obserwuj wątek
  • jakubkonopiak Re: Gdzie sprzedaż zboże? 31.01.11, 13:35
   A próbowaliście, kiedyś sprzedawać zboże na internetowej giełdzie rolnej? Czy coś takiego w ogóle ma szansę powodzenia i czy da radę znaleźć tam odbiorcę omijając dziesiątki pośredników? Co myślicie o czymś takim www.gielda.agrofoto.pl/plody-rolne-b582_0.html?

   • kaka73 Re: Gdzie sprzedaż zboże? 31.01.11, 22:58
    • krzysztof_wimel Re: Gdzie sprzedaż zboże? 18.02.11, 14:54
     To może ja się uczepię ;]
     Temat powinien brzmieć, "gdzie sprzedasz zboże", przez sz, a nie ż, ale co ja tam wiem, jestem tylko studentem uniwersytetu rolniczego.

     W odpowiedzi na post jakubkonopiak, to moim zdaniem giełdy internetowe, między innymi takie jak podałeś - www.gielda.agrofoto.pl/ są dobrym miejscem do sprzedawania wszelkiego rodzaju produktów rolniczych. Wydaje mi się, chociaż nie do końca się znam, to można zaoszczędzić parę groszy.
  • marcin.tajner Re: Gdzie sprzedaż zboże? 27.11.16, 17:33
   jeżeli chodzi o sprzedaż zboża czy jakichkolwiek innych płodów rolnych to teraz dużo łatwiej jest znaleźć rynek zbytu dzięki farm-in- ja korzystam i tak naprawdę ze sprzedażą swoich płodów przestałem mieć problemy, bardzo fajna, profesjonalna platforma
  • milonga71 Re: Gdzie sprzedaż zboże? 30.11.16, 19:57
   Sprawdź sobie ofertę firmy Polgrain, więcej o nich możesz się dowiedzieć ze strony polgrain.pl. Z tego co wiem, to mają bardzo dobre ceny, skupują ilości samochodowe.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka