Dodaj do ulubionych

Maszyny rolnicze z Holandii

13.01.20, 15:50
Zapraszamy na stronę www.maszyny.agro.pl! Działamy jako przedstawiciele sprawdzonych holenderskich sprzedawców maszyn rolniczych. Oferujemy maszyny rolnicze prosto z Holandii. Zapewniamy kompleksową oraz sprawną obsługę sprzedaży. Jesteśmy otwarci na negocjacje oraz organizujemy transport.
Oferta kierowana jest do wszystkich, którzy chcą nabyć zadbane, sprawne maszyny rolnicze w świetnych cenach.

Zapraszamy na www.maszyny.agro.pl!
Obserwuj wątek
    • kamoracasey Re: Maszyny rolnicze z Holandii 04.01.23, 16:35
      Dziękuję za polecanie twojego serwisu, jestem zainteresowany Twoimi usługami. Czy zapewniasz ubezpieczenie?
    • kamoracasey Re: Maszyny rolnicze z Holandii 06.01.23, 13:12
      Ja polecam z maszyn rolniczych sprawdzić sobie stronkę www.truck1-pl.com/maszyny-rolnicze/przyczepy-rolnicze-wywrotki - są ok ceny i dobre maszyny, sam korzystałem, kiedy potrzebowałem wywrotki na pole swoje, aby wozić snopy. Jeśli macie potrzebę to polecałbym też sprawdzić OLX, tak zwaną mekke każdego łowcy używek samochodowych ;) Otomoto w sumie też da radę, ale tam z tego co wiem to nie da się tak o znaleźć maszyn rolniczych, więc może być z tym problem. truck1 i OLX. Pozdrawiam i powodzenia w poszukiwaniach!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka