Dodaj do ulubionych

Dobry autoresponder w nowoczesnym MLM

05.11.10, 11:47
To, że autoresponder jest konieczny w nowoczesnym mlm to chyba nie muszę przekonywać.
Ale to rozwiązanie, które wczoraj znalazłem zwaliło mnie z nóg.
Takiego wypasionego i darmowego autorespondera jeszcze w naszym kraju nie było!!!
Wczoraj przeszukiwałem sieć w poszukiwaniu programu, rozwiązania umożliwiającego prowadzenie korespondencji seryjnej z partnerami biznesowymi. Do tej pory używałem w tym celu darmowego programu AnnoMail. Niestety dostawca tego programu udostępnia go teraz tylko tym, którzy mają mail na płatnym, firmowym serwerze. Nie można korzystać z tego programu mając darmowe konto pocztowe.
W poszukiwaniu nowego darmowego rozwiązania trafiłem na stronę www.getresponse.pl

Jest to nowy dostawca usług mailingowych na naszym rynku.

W prawdzie autorzy piszą o programie, usłudze jako o narzędziu do rozsyłania newsletterów jednak ja w nim widzę rewelacyjny autoresponder. Jak na razie jest on darmowy (do 1000 subskrynetów) od 1 grudnia powyżej te ilości osób na liście pojawią się opłaty.
Ponieważ do tej pory jako autorespondera używałem freebota i jego płatnej wersji implebota chciałbym ci pokazać kilka różnic, które rzuciły się w oczy po zaledwie kilku godzinach używania. Opiszę Ci cechy nie będę się wdawał w korzyści czy negatywy – samemu to ocenisz porównując fakty. Więcej na zarabiajzaromagroup.blogspot.com/2010/11/takiego-autorespondera-u-nas-nie-byo.html
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka