Dodaj do ulubionych

marketing lokalny

02.10.19, 08:14
Czy marketing prowadzony dla przedsiębiorstwa o zasięgu lokalnym w jakiś znaczący sposób różni się od tego, jak postępują firmy ogólnopolskie i międzynarodowe? Interesuje mnie zwłaszcza e-marketing.
Mam zakład poligraficzny w Legnicy, obsługuję przede wszystkim miejscowe biznesy. Przydałoby mi się trochę informacji, jak się skutecznie promować na rynku lokalnym - nie chcę odbierać telefonów od obiecującego klienta, który jest np. z Zamościa i nie ma szans, żebyśmy nawiązali współpracę.
Obserwuj wątek
  • posselt Re: marketing lokalny 07.10.19, 10:21
   EDIT
   Znalazłem już trochę informacji na temat lokalnego e-marketingu. Na afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/legnica/ można się dowiedzieć kilku ciekawych rzeczy... ale wiadomo, że to bardziej takie ogólniki na początek niż konkrety. Te pewnie zachowują dla klientów... choć może na początek tyle mi wystarczy??
   • macidula Re: marketing lokalny 29.04.20, 19:38
    to w końcu o poligrafii czy o pozycjonowaniu stron kolega pisze? Kto używa nazwy emarketing? chyba tylko ci co się nim zajmują żeby mądrzej brzmiało do przekonywania nagabywanych klientów :| Co do zakładu poligraficznego to przy okazji polecam usługi firmy [url=https://www.print-partner.eu/maszyny]serwisującej maszyny poligraficzne[/url] Print-partner, taki emarketing z mojej strony ;)
    • macidula Re: marketing lokalny 29.04.20, 19:42
     to w końcu o poligrafii czy o pozycjonowaniu stron kolega pisze? Kto używa nazwy emarketing? chyba tylko ci co się nim zajmują żeby mądrzej brzmiało do przekonywania nagabywanych klientów :| Co do zakładu poligraficznego to przy okazji polecam usługi firmy www.print-partner.eu/maszyny serwisującej maszyny poligraficzne Print-partner, taki emarketing z mojej strony ;)
  • leya8790 Re: marketing lokalny 23.07.20, 12:00
   Hej, zostawię recenzję na temat Scorise. Jestem całkowicie zadowolony z osiągniętych wyników, prognoza była uzasadniona, a pozycje stale rosną. Zamówienie jest realizowane z wysoką jakością. Przeprowadzony został audyt SEO, który ujawnił błędy i niedociągnięcia utrudniające awans. Obecnie ruch uliczny stale rośnie z każdym miesiącem. Dobre umiejętności komunikacyjne i łatwość komunikacji. Polecam tę firmę jako optymalną, cena - jakość.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka