Dodaj do ulubionych

Pilnie poszukuję ciekawego produktu w mlm !!!

20.12.05, 15:12
Oczekuję na oferty ale poważne.Pozdrawiam wszystkich na forum.Józef
Obserwuj wątek
    • gxpert Re: Pilnie poszukuję ciekawego produktu w mlm !!! 20.12.05, 18:02
      Pomyliłeś Józiu fora. To nie jest pośrednictwo pracy czy tablica ogłoszeń.
      Network Marketing to nie oferta a szansa na zmianę życia. Większość firm MLM ma
      dobre, ciekawe produkty. Większość ma też porównywalne programy marketingowe.
      Niektóre mają lepsze szkolenia produktowe a inne wyższe marże. Pytanie na co się
      nastawiasz? Na sprzedaż bezpośrednią czy na budowanie własnej struktury i dochód
      pasywny? Trzeba sobie uświadomić różnice.
      • misia119 hmm... 20.12.05, 22:28
        pytanie dość trudne,ale rozumiem autora, gdyż ja przed podjęciem decyzji także
        przyglądałam się firmom pracującym w tym systemie i zwracałam uwagę również na
        ten aspekt.A czy pytanie jest na miejscu na tym forum i w takiej formie?!
        Choć wiele ludzi z MLM decyduje się właśnie na tą firmę, do której produktów
        ma przekonanie, to subjektywna sprawa i raczej trudno byłoby temat zgłębić
        przez internet. Gxpert podpowiedział cenną radę, wybierając firmę, należałoby
        przejrzeć inne ważne kryteria!
        Chyba że forumowiczów podpuszczasz, oczekując, że posypie się grad ofert-:)
      • vitalia Re: Pilnie poszukuję ciekawego produktu w mlm !!! 30.12.05, 18:28
        calkador napisała:

> Kosmetyki są dobrym produktem , zuzywaja sie, klient wraca i kupuje znowu. Ja
        > jestem w Oriflame i uważam taka sprzedaz jest lepsza niz np. odkurzaczy czy
        > filtrów do wody. Pozdrawiam!
        > my.oriflame.pl/dc
        Dla sprzedawców i konsultantek ,produkt faktycznie jest rzeczą ważną.
                      • romek744 Re: Pilnie poszukuję ciekawego produktu w mlm !!! 31.12.05, 01:46
                        Przyglądam się i czytam i czytam se.
                        Rozumiem rozterki jkw. Myślę, że wiem, dlaczego Tobie się wydaje, że w networku
                        trzeba sprzedawać. Nie chodzi tu o przykład jak piszesz. Przykład to dają tacy
                        jak Kordian pierwsi wchodząc na barykady. Minęły już jednak te czasy. Sądzę, że
                        Vitalia weszła już na wyższy poziom MLM. Może dłużej działasz? Ja jednak
                        uważam, że network jest tak skonstruowany, że jesli ktoś na samym początku
                        zaskoczy o co w nim chodzi, to sprzdaż staje się nie ważna. I to od razu.
                        romek
                        • tatakazik Re: Pilnie poszukuję ciekawego produktu w mlm !!! 31.12.05, 07:39
                          A co się stanie gdy zostanie to zduplikowane przez wszystkich?
                          W moim systemie jest to zabezpieczone w ten sposób, że na wyższych
                          poziomach jest wyznaczony obowiązkowy zakup własny.
                          Nie jest ważne czy sam używasz tego produktu, czy sprzedajesz, czy też
                          podarujesz lub dasz w nagrodę.
                          Cały czas chodzi o to aby bez zaangażowania własnego,
                          nie korzystać z pracy innych osób w grupie.
                          Chcesz być wiarygodnym postępuj tak aby inni robili to samo.
                        • jkw2 Re: Pilnie poszukuję ciekawego produktu w mlm !!! 31.12.05, 08:53
                          Nie mam rozterek. Kiedy podjalem decyzje o takiej pracy podjalem ja ze
                          wszystkimi plusami i minusami. Nie wiem co rozumiecie przez "wyzszy poziom".
                          Nie wiem czemu boicie sie slowa "sprzedaz". Moze lepszym tu byloby - obrot
                          osobisty. Jak to wyglada kiedy lider nie kupuje produktow we wlasnej firmie?
                          Co bedzie robila jego grupa? U mnie w domu nie znajdziecie produktow firm
                          konkurencyjnych. Nawiedzenie? Nie logika. Oni mi za to bardzo dobrze placa.
                          Pod pojeciem "sprzedaz" ja rozumiem tu wlasnie obrot osobisty czyli potrzeby
                          wlasne plus sprzedaz produktow kilku stalym klientom. I co dziwne w systemie w
                          ktorym ja pracuje nie ma wymogow obrotu osobistego. Ja tez nie lubie sprzedawac
                          ale nie mam tez tu zachamowan.
                          Z calym szacunkiem ale mowienie, ze sprzedawanie jest dla tych na dole
                          utwierdza sceptykow w twierdzeniu, ze w mlm tzreba coraz wiecej nowych naiwnych
                          ktorzy beda pracowali na tych na gorze.
                          Zaczelismy bardzo dobry watek o planach marketingowych opiszcie wiec system w
                          ktorym produkt nie jest wazny.
                          • vitalia Re: Pilnie poszukuję ciekawego produktu w mlm !!! 31.12.05, 09:41
                            Hej jkw...
                            troszkę się pogubiliśmy.Masz rację,że jeśli obrót własny jest w w danej firmie
                            wymagany to oczywiście że go robimy, ale nam na początku chodziło chyba o sam
                            fakt sprzedaży w celu zarobkowania.Dlatego napisałam,że produktem najbardziej
                            zainteresowana jest down line,ponieważ pozuskuje pieniądze z marży.I bardzo
                            pięknie, z wielkim szacunkiem podchodzę do ludzi którzy oprócz prowizji , mają
                            naprawdę duże obroty osobiste i zupełnie spore z tego środki.Ja też nie mam
                            zahamowńa obrót osobisty robię bo muszę.I nikt nie twierdzi,że Ci na dole to
                            kupa naiwniaków wręcz przeciwnie to fundament..
                            • jkw2 Re: Pilnie poszukuję ciekawego produktu w mlm !!! 31.12.05, 09:51
                              I chyba zaczynamy sie rozumiec. Asolutnie nie twierdze ze ci na dole to
                              naiwniacy obrazilbym tych ludzii sam siebie tez. Napisalem tylko o wrazeniu
                              jakie mozna odniesc. Mnie nikt nie nazuca obrotow osobistych, a jednak je robie
                              i bede robil.
                              Wytlumaczcie mi co rozumiecie poprzez stwierdzenie " wyzszy poziom w mlm'.

• tom_kedar Re: Pilnie poszukuję ciekawego produktu w mlm !!! 31.12.05, 15:37
                              Może sprecyzowalibyscie wasze niektore wypowiedzi, aby osoby ktore zaciekawili
                              sie MLM i czytaja opinie na ty forum, nie wyciagneli blednych wnioskow. Co
                              macie na mysli piszac - "Ci na dole" , "Ci na gorze". Kto w koncu robi obrot i
                              jaki? Z moich doswiadczen wynika , ze biorac pod uwage dochody i premie - nie
                              ma roznicy czy ktos jest na dole czy na gorze. Podam przyklad zwiazany z
                              obrotami osobistymi. Jest tak np., że "Ci na gorze" nie robia obrotu i nic nie
                              zarabiaja w czasie gdy ludzie w ich zespole "na dole" zarabiaja dziesiatki tys.
                              zl. Ci na gorze rowniez moga nie zarabiac ww. przykladzie nawet gdy generuja
                              obrot. Ale tak naprawde obrot generuja osoby kluczowe (gracze w zespole )
                              ktorzy wiedza po co i dlaczego:)Cala reszta na gorze czy to na dole - ci
                              tzw. "naiwni" w zasadzie nie robia zadnego trwalego obrotu :)
                              P.S. A jak to jest u was?
                              • gxpert Re: Pilnie poszukuję ciekawego produktu w mlm !!! 01.01.06, 12:17
                                Tom Kedar ma rację. Ci na dole lub Ci na górze to nominalnie wszyscy
                                współpracownicy w odniesieniu do naszej lokacji.
                                Oczywistym jest, że nie zarabiamy na tych co są "na górze" (nad nami) dlatego
                                musi nam zależeć na rozwoju wszystkiego co sami zainicjowaliśmy. Sami nie
                                jestesmy po jakimś czasie kontrolować wszystkiego osobiście, ale... oczywiście
                                są metody. I z nich właśnie korzystam.
                          • gxpert Dość!!! 06.01.06, 08:42
                            Ale jeszcze spytam...
                            Będziesz kupował np. szajs tylko dlatego, że Ci firma za to zapłaci? Będziesz
                            wpychał w siebie i w innych np. kiepskiej prominencji suplementy bo firma Ci za
                            to zapłaci i wmówiono Ci, że takie są zasady? Że są logiczne? Będziesz się
                            namaszczał (i innych) lichej jakości kosmetykami? Bo... firma za to Ci dobrze
                            płaci? Gratuluję przezorności. Ja nie o taki Network Marketing zabiegam. Moją
                            ideą jest sprawiedliwy system ekonomiczny. Gdzie płaci się za pracę a nie za
                            łykanie czy używanie produktów! Gdzie płacą za to, że swoim wysiłkiem wsparłem
                            innych ludzi by mieli środki do życia, ideę i potrzebę działania. By budowali
                            swoją przyszłość. Firma, rzecz jasna płaci mi za swój rozwój, a w handlu to
                            rzecz jasna wzrost obrotów! Firma jest w tym zainteresowana! Ale ja nie mogę
                            wspierać w tym rozwoju np. firmy która ma liche produkty ale super plan
                            marketingowy! Dla kasy ludzie mogą zrobić wszystko. Ale gdzie etyka? Gdzie
                            rozsądek? Gdzie normalne zachowania ludzkie?

Są tacy co własną matkę by sprzedali...
                            • mlm40 A propos... dość! 06.01.06, 08:58
                              Takie myślenie przypomina mi wprost "pierwotne" działania AMWAY'a. To przez taką
                              indoktrynację i "wpajanie" reguł i zachowania logiczne do dzisiaj network nie
                              może się podnieść!
                              Nadal jest wiele firm które budują swoje działanie na tej zasadzie: KUPUJ TYLKO
                              NASZE PRODUKTY, POLECAJ I SPRZEDAWAJ NASZE PRODUKTY, NIE MIEJ W DOMU INNYCH - a
                              jeśli je żona (mąż) przyniesie to natychmiast je wywal a partnera spierz na
                              kważne jabłko - A MY CI ZA TO GODZIWIE ZAPŁACIMY!
                              To, że będziesz mieć potem szaleńczo rozbiegane oczy... bo w domu będziesz mieć
                              magazyn za 20 000 PLN a nie będziesz mieć 600 złotych na opłacenie czynszu, TO
                              NIC! Jesteś w naszej firmie i jesteś liderem! Jesteś SILNY, ZWARTY, GOTOWY! Pod
                              mostem też można sprzedawać! I zarabiać! Na kilka gazet do przykrycia w chłodną
                              noc... no i na łyk pochlipajki na zaspokojenie głodu. Może i na flaszkę starczy.
                              MY CI TO MÓWIMY, TWOJA FIRMA I MATKA! KUPUJ, ZAŻYWAJ I SPRZEDAWAJ! JAK NAJWIĘCEJ
                              - my ci za to zapłacimy!!!

Tak mniej więcej wygląda marketing a'la wczesny (w Polsce) Amway.
                            • jkw2 Re: Dość!!! 08.01.06, 13:32
                              Nie wiem z jaka firma Ty pracujesz, ale jezeli masz do dyspozycji szajs to
                              nalezaloby sie dobrze zastanowic. Logiczne jest kupowanie produktow na uzytek
                              wlasny w miejscu gdzie jest to najbardziej oplacalne z zachowaniem wysokiej
                              jakosci. Nigdy nie pracowalem pod przymusem obrotu i nie bede pracowal. Jakosc
                              produktu jest jedna z jego najwazniejszych cech.
                              Jak mozna ludziom cos sprzedawac lub innych wysylac aby sprzedawali jezeli
                              uwazamy to za szmelc, to dopiero jest manipulacja i oszustwo.
                              Wyciagasz jakies absurdalne wnioski i nie pisz mi ze bez sprzedazy takiej czy
                              innej beda pieniadze z biznesu.
                              Pisalem juz ze uzytek wlasny jest w calym wymiarze biznesu elementem
                              sladowym /jezeli chodzi o zaangazowanie/ ale moim zdaniem waznym.
                              Masz racje jezeli pracujemy z firma majaca w swojej ofercie badziewie to lepiej
                              niech inni tego uzywaja.
                              Dlaczego zakladasz, ze ma zly produkt - moze masz jakies przykre doswiadczenia?
                              Budowa struktury i wsparcie ludzi i co za tym idzie pieniadze za to sa
                              nastepnym elementem rownie waznym ale dajacym duzo wieksze pieniadze i
                              stabilizacje pod warunkiem uczciwosci w dzialaniu.
                              Uwazasz, ze ktos kto daje przyklad swoim postepowaniem jest nieetyczny i
                              niemoralny? Na jakiej podstawie to piszesz sugerujac ze ja tak postepuje?
                              Znasz plan na jakim pracuje i produkty? Zastanow sie.
                              • gxpert Re: Dość!!! 08.01.06, 14:59
                                Widzisz Janusz, nadal się nie rozumiemy. Dałem Ci przykład tego typu
                                naśladownictwa. Nic nie mam do Ciebie czy Twoich (Twojej firmy produktów) albo
                                do tego jak to robisz. Cały czas odnoszę się do zasady! I mam w nosie czy ktoś
                                ma tę zasadę w mniej szlachetnej części ciała czy też ma ona dla niego znaczenie.
                                Na przykładzie przedstawiłem mechanizm. Na ten mechanizm złapią się przede
                                wszystkim ludzie nowi w tym biznesie. Ponadto nadal wiele firm działa na
                                schemacie Amway'a (z tych dawniejszych lat) jeśli chodzi o manipulację - bo
                                wiadomo, że programy marketingowe wszystkie w jakiś sposób bazują na Amwayu -
                                najwyżej są modyfikowane - a dlaczego? Bo ludzie którzy organizuję te firmy
                                inaczej nie umieją. I kółko się zamyka. Nie poradzę, że Ty wszystko bierzesz do
                                siebie! To Twój problem, że nie umiesz się zdystansować i spojrzeć na to
                                neutralnie. Dla mnie nie ma znaczenia firma czy produkt tylko IDEA! Dopiero
                                potem odnoszę to do ew. firmy i jej produktu - nie na odwrót. To moje podejście
                                do tej kwestii. Staram się być neutralny. Jak widzisz nigdy nie zaatakowałem
                                żadnej firmy i żadnego produktu, więc powstrzymaj się przed prowokowaniem mnie
                                do czegokolwiek co miałoby to sprawić. Bo i tak Ci się nie uda. Jestem za branżą
                                a nie za firmami, ok?
                                • jkw2 Re: Dość!!! 08.01.06, 15:46
                                  Wszystko ok. tylko zwroc uwage na sposob w jaki piszesz.
                                  Nie biore tego tak osobiscie jak Ci sie wydaje.
                                  Dlaczego wszedzie widzisz manipulacje i podajesz firme, ale zostawmy to juz.
                                  Ja cie z niczym nie prowokuje.
                                  Prawdopodobnie rozumiemy to wszystko tak samo tylko nie umiemy sie dogadac.
                                  MOje zdanie bierze sie z dwoch rzeczy, duzego doswiadczenia wlasnego i
                                  wspolpracy z ludzmi zajmujacymi sie tym biznesem od ponad 30 lat.
                                  Jesli uwazasz to za sluszne to opisz w jaki sposob radzisz sobie z obrotem /nie
                                  koniecznie osobistych/ bo musi Ci na nim zalezac, nie robisz chyba tego dla
                                  idei. MOze sie tego przyczepilem, ale widzialem juz grupy, ktorych liderzy
                                  promowali wszystko co mozliwe i mowili ze w mlm nie trzeba zajmowac sie
                                  sprzedaza i nic im z tego nie wyszlo. Dlatego ciekawy jestem jak Ty to robisz.
                                  Nie dla krytyki, ale moze znasz sekret ktorego ja nie znam.

• vitalia Re: Pilnie poszukuję ciekawego produktu w mlm !!! 31.12.05, 09:27
                          romek744 napisał:

> Przyglądam się i czytam i czytam se.
                          > Rozumiem rozterki jkw. Myślę, że wiem, dlaczego Tobie się wydaje, że w
                          networku
                          >
                          > trzeba sprzedawać. Nie chodzi tu o przykład jak piszesz. Przykład to dają
                          tacy
                          > jak Kordian pierwsi wchodząc na barykady. Minęły już jednak te czasy. Sądzę,
                          że
                          >
                          > Vitalia weszła już na wyższy poziom MLM. Może dłużej działasz? Ja jednak
                          > uważam, że network jest tak skonstruowany, że jesli ktoś na samym początku
                          > zaskoczy o co w nim chodzi, to sprzdaż staje się nie ważna. I to od razu.
                          > romek

No widzisz romuś?..czy tu tak trudno zrozumieć?
                          czujesz bluesa , tak jak ja..
                          • romek744 Re: Pilnie poszukuję ciekawego produktu w mlm !!! 31.12.05, 11:43
                            Przez wyższy poziom w MLM rozumiem (tak to sobie nazwałem, ale oczywiście można
                            również powiedzieć: networkowiec ze stażem i rezultatami), że człowiek ma
                            strukturę z kilku czy kilkunastu tysięcy osób. Wtedy poświęca tyle czasu na
                            szkolenie ludzi i wszystkie sprawy związane z coachingiem, że choćby się zesrał
                            (przepraszam) to nie będzie w stanie sprzedawać, tak jak to robił z parę lat
                            temu. Wtedy sprzedaż osobista nie jest dla niego w ogóle ważna. Ważniejsi stają
                            się ludzie, bo chcemy ich nauczyć tak, aby odnieśli sukces. Takie jest moje
                            zdanie, i tak było kiedyś w moim przypadku.
                            Jeśli zaś chodzi o pomysł zakupu towarów na wyższych poziomach - taki przymus -
                            co jest bardzo częstym zjawiskiem (np. za 2 tys. zł a nawet gdzie niegdzie 16
                            tys. zł) to bardzo mi sie to nie podoba. Nie lubię byc gwałconym pod każdym
                            względem. Czy komuś z Was podoba się gwałt? Jak nie chcę, to nie kupuję i nie
                            sprzedaję. Po wielu latach sprzedawania, jeśli się ma b.d. wyniki, można tego
                            uczyć innych i powinno się brać z tego profity. Tak jest w poważnych
                            (oczywiście to moje osobiste zdanie) firmach MLM.
                            Jeśli idzie o "ważność" sprzedaży w MLM. Oczywiście jest najważniejsza. Lecz
                            nie sprzedaż towarów czy usług. Sprzedaż network marketingu jest najważniejsza.
                            Sprzedaż ciekawej, intratnej pracy, sprzedaż pomysłu na zrealizowanie
                            najskrytszych marzeń, sprzedaż technik i narzędzi, sprzedaż know-how na życie i
                            stabilizację, swoją i rodziny. To jest network marketing. Zwłaszcza dzisiaj
                            obserwując wszystko co się dzieje wokół nas jest to number one w marketingu
                            sieciowym. Sprzedaż towarów jest number two. Kto to zrozumie, zrozumie czym
                            jest network. I już będzie na "wyższym poziomie".
                            romek
                            • jkw2 Re: Pilnie poszukuję ciekawego produktu w mlm !!! 31.12.05, 15:16
                              Widze jednak ze mamy inne doswiadczenia i inna wiedze.
                              Czy moge zadac Ci pytanie - jak duzo czasu poswiecales przez te kilka lat na
                              sprzedaz i jak duzo pracy zajmuje Ci uczenie innych, jak duzo poswiecasz czasu
                              na prace?
                              Czy moglbys zdefiniowac pojecia - network marketing , marketing sieciowy i mlm?
                              Czas moim zdaniem jest na wszystko , problem w tym z kim pracujemy/ nasza linia
                              sponsorowania i jej organizacja pracy/. W moim przypadku mam do dyspozycji
                              ogolnoswiatowy system i moge wprowadzic kogos w Nowym Yorku, Tokio czy w Indiach
                              i nie musze zajmowac sie jego motywacja i edukacja.

• romek744 Re: Pilnie poszukuję ciekawego produktu w mlm !!! 31.12.05, 16:29
                                Widzisz, każdy z ludzi troszkę inaczej podchodzi do pewnych kwestii. I wszak
                                nie ma w tym nic złego.
                                Jest taka fajna historia bodaj z Indii, jak trzech ślepców chciało poznać
                                słonia. Każdy z nich dotykał innej części
                                ciała tego słonia, a potem się kłócili, że słoń jest jak drzewo, jak góra, albo
                                jak giętka rura. Każdy inaczej
                                wyobrażał sobie słonia, bo każdy pomacał go z innej strony. Tak samo jest z
                                networkiem.
                                Czynnie działałem w networku w Szwecji i widzisz, w odróżnieniu np. od Ciebie
                                nie wyobrażam sobie budowy struktur po przyjeździe i zamieszkaniu w Polsce.
                                Network to kontakt między ludzki, ciasne więzi, przyjaźń
                                a może nawet i miłość wśród ludzi działających wspólnie. Na tym samym wózku.
                                Nie wyobrażam sobie pracy z nimi przez telefon, albo internet, albo spotykając
                                się raz na pół roku. Najlepsi i najlepiej zarabiający networkowcy budują
                                struktury nawet w kilkudziesięciu krajach w tym samym czasie. Ja tak nie
                                potrafiłem. Przekazałem pałeczkę innym osobom, a sam otrzymuję zarobki pasywne.
                                I niech tak zostanie. Jestem na zasłużonej emeryturze, nie wiem, może
                                zainteresuje mnie jakiś polski network? Na razie obserwuję.
                                Jak dużo czasu poświęcałem na sprzedaż i na naukę innych? To było stopniowe
                                przez 9 lat. Najpierw musiałem się oczywiście wszystkiego uczyć. Na szczęście
                                miałem nauczycieli fachowców. Najpierw sprzedaż, sprzedaż, sprzedaż. Ale
                                stopniowo, kiedy zacząłem uczyć swoje struktury, nie musiałem sprzedawać
                                towaru. Wystarczą pasywne prowizje z tego, co zrobi Twoja struktura. Ty nią
                                pokierujesz dobrze, nauczysz, Ty zbierasz nagrody, oni zbierają nagrody i
                                wszystko jest ok. Na początku musi to być zrównoważone: sprzedaż ok. 50% i
                                budowanie struktury ok. 50%. Ale potem każdy sam wyczuwa w jakim ma iść
                                kierunku, no i oczywiście co mu sprawia największą frajdę.

Czy moglbys zdefiniowac pojecia - network marketing , marketing sieciowy i mlm?

To wszystko jest tym samym. Tylko w DS. nie buduje się struktur, ale te trzy
                                nazwy
                                Które wymieniłeś to jest to samo. Direct Selling + budowanie sieci sprzedawców,
                                którzy
                                też budują struktury. Są znawcy, którzy w MLM widzą coś innego niż w network
                                marketingu
                                ale według mnie to jest takie niepotrzebne mądrzenie się i wymyślanie
                                sztucznych filozofii do czegoś co ktoś
                                wymyślił już dawno.
                                romek
                                • jkw2 Re: Pilnie poszukuję ciekawego produktu w mlm !!! 31.12.05, 17:19
                                  I tak naprawde jednakowo to rozumiemy. Roznice wynikaja chyba ze sposobu
                                  zrozumienia wypowiedzi. Nawet historyjki znamy te same. Z Twojej wypowoedzi
                                  zrozumialem, ze wpierw nalezy kilka lat sprzedawac potem uczyc tego innych i
                                  dlatego brak czasu na obroty osobiste. W sumie pojmujemy to wszystko tak samo.
                                  Rowniez co do wiezi z ludzmi bez odpowiednich kontaktow i relacji nic z tego
                                  nie bedzie. Tu nie ma szefow. Nie da sie pracowac tylko przy pomocy komputera
                                  itp. to sa mity. Co do sprzedazy w moim przypadku jest to nikle zaangazowanie
                                  czasowe.
                                  Dzieki za definicje bo wlasnie zauwazylem, ze sa gloszone jakies dziwne roznice
                                  ktorych ja nie rozumiem.
                                  Jutro napisze wiecej. Zbliza sie sylwester.
                                  Zycze samych sukcesow w nadchodzacym roku

Janusz
                  • gxpert Re: Pilnie poszukuję ciekawego produktu w mlm !!! 01.01.06, 12:10
                    Janusz, daj już spokój z tym "dobrym przykładem w sprzedaży"! To jest właśnie
                    manipulacja! Masz się koncentrować na sprzedaży, a Twój wiodący lider rozwija
                    tylko struktury na takich partnerach jak Ty. On bierze wielokrotnie większe
                    pieniądze z pracy takich mrówek niż Ty!!!
                    To jest dopiero business w MLM! Brać dochody pasywne z dobrze rozwiniętej i
                    sprawnej struktury.
    • virago535 Re: Pilnie poszukuję ciekawego produktu w mlm !!! 05.01.06, 19:36
      Rezsumując, wątek niejako nie tyle się wyczerpał, co uruchomił dziesięć innych.
      Nie znam osobiście, ŻADNEJ sieci, w której brak obrotu własnego dawałby na
      dłuższą metę dochody z tej struktury. NIE MA takiej sieci w znaczeniu MLM. Chcę
      podkreślić, że nie wszyscy rozumieją ten termin! Inną sprawą jest"poszukiwanie
      ciekawego produktu". Oznacza to wprost nierozumienie MLM. Produkt/y/ domyślnie
      jest dobry, nie ma innej możliwości. Jest ważny, lecz drugorzędny, powoduje
      obrót a więc i ruch pieniądza, proszę jednak spojrzeć na to tak: jakie znaczenie
      ma produkt jeżeli nikt go nie kupuje? Bez dobrego produktu najlepszy plan nie ma
      znaczenia, bez dobrego planu nalepszy produkt nie ma szans. To musi i w
      niektórych przypadkach firm sprzedających produkty z wykorzystaniem sieci, idzie
      w parze! Analogia jest banalnie prosta. Jest wiele firm chcących wprowadzić na
      rynek produkt/y/ za pomocą sieci, własnej lub wykorzystując istniejącą. Tu
      uwaga!!! To nie my decydujemy, czy ten produkt wejdzie na rynek czy nie! Nie my
      decydujemy czy jeżeli jest to będzie!!!Czy ktoś z nas ma zbędnych kilka milionów
      dolarów aby dokonać wszelkich niezbędnych działań prawnych, badawczych,
      administracyjnych itd. aby ten produkt zweryfikować?. Szanowni przyjaciele z
      całym szacunkiem dla WAS! NIE SĄDZĘ!!! Do nas należy ocena innych aspektów:
      wiarygodności, legalności, ważności, zarówno sieci jak i produktów, koniec
      końców instytucje certyfikujące nie są anonimowe ani nieznane. Nie wolno nam się
      oprzeć na zapewnieniach typu: wiarygodne źródła i statystyki prowadzone w
      Republice Kości Mammuta mówią, że.....
      Dobre firmy, jest ich kilka, mają dobre linie produktowe. Wypadkowa planu
      marketingowego, planu kompensacyjnego, wielkości obrotów globalnych i krajowych,
      system pomocy, okres działania firmy i sieci/w latach!!!/ jakośc i ilość
      produktów w ofercie, legalność, dobra opinia instytucji i organów
      opiniotwórczych krajowych i międzynarodowych, perspektywy na przyszłość, rodzaj
      produktów...no i kilka innych równorzędnych czynników decyduje o tym czy
      "znaleźliśmy" czy nie. Ocena tychże zależy od nas, opieramy się o informacje
      dptyczące szeroko pojętego zdrowia, nowych technologii, etyki, itd. Sądzę,że
      niewiele więcej można dodać, zapraszam jednak do dyskusji.
      pozdrawiam!
      Aaaa!!! i jeszcze jedno! zdanie człowieka, którego nie znam, oczywiście totalnie
      poparafrazowane: "Bez człowieka chęci i woli nawet pot się nie wyzwoli"
    • magyarapa Re: Pilnie poszukuję ciekawego produktu w mlm !!! 14.04.06, 18:33
      Mam taką ofertę. Zainteresowanych mogę poinformować bardziej szczegułowo pod
      adresem lied.bt@chello.hu .
      Ogólnikowo:Pewien producent węgierski chce wchodzić na rynek polski - i nie
      tylko. Pewny towar i dobre zasady,z poszukiwanej branży, bez wyłączności dla
      kogoś. Przyznam, nie jestem MLM-owcem ale znam język i trochę Polskę też, a
      oferta warta jest zachodu, dlatego biorę się do tego, z zaciekawieniem czytając
      np. to forum no i szukając kontakty poza znajomimy, gdyż podobnie do mie
      handlem tradycyjnym się trudzą.
    • beti1970 do ekoprofi 21.06.06, 00:33
      napisz do mnie:

beata_priv@interia.pl

lub

dobrarada@akcja.pl

podaj swój nick z tego forum. mam kilka fajnych firm mlm, w tym kilka nowych,
      dwie znane w niewielkim stopniu, dopiero zaczynają i jedna całkiem nowa (około
      200 dystrybutorów w Polsce). pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka