Dodaj do ulubionych

pierwszy raz na tym forum

06.06.06, 00:25
witam wszystkich uzytkowinkow. od jakiegos czasu sledze to forum i podobaja
mi sie wasze wypowiedzi. Przygladam sie tez jedenj z firm mlm ori...Lubie
ludzi z inicjatywa lubie sie od nich uczyc. czy mozna poweidzec ze mlm to
sposob na zycie? Pozdrawiam p.s ciekawi mnie w jakiej teraz firmie pracuje
wesolutka;)Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • gxpert Re: pierwszy raz na tym forum 06.06.06, 21:49

Witaj Przybyszu :-)
      Tak, można spokojnie powiedzieć, że MLM to sposób na życie. Ja jednak mówię
      swoim potencjalnym naśladowcom, że MLM to STYL ŻYCIA.
      Dlaczego? Bowiem MLM daje niewyobrażalną wolność jeśli masz tylko wolę i siłę do
      zmian. Jeśli umiesz wyswobodzić się z marazmu bycia trybikiem w "systemie",
      zaprogramowanym od najmłodszych dni życia elementem społecznego mechanizmu to
      zrozumienie i zastosowanie zasad MLM daje: wolność (czas, nienormowane systemowo
      godziny pracy - sam o tym decydujesz ile i kiedy i gdzie chcesz pracować), dalej
      idąc za tym sam wybierasz sobie okres "urlopu" czy innego odpoczynku i nikogo
      nie musisz o nic w tej kwestii prosić, stosowne do tego dochody - wobec tego to
      też możesz regulować sam, niezależność, możliwość wyboru produktu i firmy -
      pełna demokracja i wiele wiele innych cech które znajdziesz w wypowiedziach na
      tym forum.

Dla mnie to STYL Życia a nie tylko sposób na życie.
      Pozdrawiam
    • albercikmaly Re: pierwszy raz na tym forum 07.06.06, 12:36
      Witaj. Zgadzam się z gxpert-em MLM to nie sposób na życie (nic z tego nie
      wyjdzie). MLM to zposub życia i jak A.Szajna powiedział " jerzeli chcesz coś w
      swoim życiu zmienić, to musisz coś w swoim życiu zmienić". Jest duże
      prawdopodobieństwo że wyśmieją i oposzczą cię znajomi(ich strata) ale poznasz
      ludzi wolnych, trzeżwo patrzących na świat a nie za krat niemożności.Powodzenia
    • wesolutka3 Re: pierwszy raz na tym forum 10.06.06, 13:13
      hej. To ja wesolutka. Jestem w firmie Mary Kay. Długo szukałam firmy, która
      bedzie mi wstanie zaoferować to czego chciałam i to znalazłam. To prawa byłam w
      Oirflame ale dałam sobie z nim spokój. Chciałam firmy, która pozwoli mi się
      zawodowo rozwijać, da mi produkt z którego ja sama będę zadowolona, da mi plan
      maretingowy który również bedzie mi odpowiadałm da mi oparcie w postaci
      solidnej firmy z która będe mogła sie związać na dłużej. Pozdrawiam. Marysia
    • wesolutka3 Re: pierwszy raz na tym forum 10.06.06, 20:13
      Tak rozwija się i to dobrze ale jak widać po cichu. Powiem coś co jest może
      zaskakujące: większość firm tego typu jak np. Avon czy Oriflame reklamują się w
      TV , sponsorują progamy telewizyjne a to obniża nasz zarobek. Owszem firmy są
      bardzo popularne ale co z tego jeśli nasz zarobek jest mały. ja wolę osobiście
      się reklamować i mieć wyższy zarobek. Ale już mamy reklamy w prasie kobiecej
      jak Twój Styl, Elle, A w wiecie Kobiety są nawet sesje fotograficzne z
      modelakmi na których używa sie kosmeytkó Mary Kay. Reklamyn są gustowne i
      docierają do klientek takich jak szukamy - z klasą lubiący dobry gust i smak.
      ale to nie oznacza obniżenia zarobku ani jakości produktów co w przypadku
      konkurencyjnych firm tak jest ( moim zdaniem). Dla mnie to duzy plus i postęp
      gdyż mam darmową reklamę, pozytywny wizerunek firmy. A dla mnie wizażyskti i
      kosmetyczki to porpostu reklama jak znalazł. teraz już wiadomo czeu związałąm
      się z tą firmą. Niechciałam moim klientkom oferowac produktów złej jakości. No
      i sama ich używam do pracy więc łącze te dwie sprawy. Pozdrawiam. Marysia no i
      jeśli to nie będzie przeszkadzało zapraszam na stronę: www.marykay.com.pl w
      celu poznania oferty firmy. Zresztą w wątku o linkach fim jest też adres firmy.
    • wesolutka3 Re: pierwszy raz na tym forum 11.06.06, 18:00
      Szczerze to nie wiem czemu ktoś odbebrał mnie jako bym się miałą reklamować.
      Zapytano mnie czy firma się rozwija, czemu o niej tak cicho więc wyjaśniłam.
      Zresztą reklamowanie sie nie było moim zamiarem. Pozdrawiam. Marysia
      • niepoprawny.optymista Re: pierwszy raz na tym forum 11.06.06, 18:54
        Oczywiscie jestes urocza w swoim wyjasnieniu. To i tak nazywa sie krypotreklama.
        A przeciez we wstepie do strony tego forum jest prosba o nieuprawianie reklamy
        (w tym kryptoreklamy, autoreklamy). Przemycasz nazwe firmy Mary cos tam i
        myslisz, ze to jest nieczytelne? Oj nieladnie Marysiu (smiech) - sa inne
        miejsca na takie dzialania takze w necie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka