Dodaj do ulubionych

Jaka szansa na odszkodowanie?

05.02.12, 17:43
itam serdecznie. Jestem tutaj nowa. Chciałabym się poradzić: posiadam polisę NNW ( następstwa nieszczęśliwch wypadków) w PZU. Ostatnio przeszłam udar, w wyniku któego nadal mam potęzne zaburzenia pamięci, nie jestem w stanie zapamiętać właściwie....prawie niczego. Wcześniej mówili o nie, że pamięć mam.....fenomenalną. Rzeczywiście, tak było, nie chwaoąc się. Teraz gubię się w znanych miejscach i źrenice mam lekko nierówne ( anisocoria). Regularni płacę składki. Jaka sznansa na odszkodowanie? ( Obecnie popłeniane przez mnie literówki to też problem, którego wczęśniej nie było. Zaczęło się w ostatnich 2 miesiącach mniej - więcej). Z powodu kłopotów z pamięcią ( poświad czonych oblanym Testem Pamięci Wzrokowej Bentona), nie mogłam skorzystać z psychoterapii. Jaka szansa? Pozdrawia, proszę o odpoweidź i wyrozumiałosć dla błędów
Obserwuj wątek
    • colin59 BLEDY MEDYCZNE-ODSZKODOWANIA,KONSULTACJE BEZPLATNE 08.02.12, 10:28
      Kancelaria nasza działa na terenie całej Polski oraz prowadzi sprawy na terenie krajów UE. Zajmuje się sprawami:

Wypadków komunikacyjnych

- uszkodzenia ciała - zadośćuczynienie za ból i uszczerbek zdrowia

- utracone zarobki i korzyści

- koszty leczenia, rehabilitacji, opieki

- przystosowanie mieszkań dla potrzeb poszkodowanych

Okres przedawnienia dla wypadków powstałych po 1997 roku wynosi 20 lat.

Dla wypadków powstałych z winy dzieci do lat 13 okres przedawnienia dla tych dzieci wynosi 3 lata. Dziecku do lat 13 nie można przypisać winy i dlatego dla nich również należy się odszkodowanie.

Weryfikujemy i konsultujemy bezpłatnie wszystkie już zakończone szkody.

Wypadków przy pracy

- szkody osobowe

Wypadki w rolnictwie

- szkody osobowe

- szkody rzeczowe

Wypadki z błędów medycznych

- szkody na osobie
      KONSULTACJE BEZPLATNE
      tel 794213288

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się