Dodaj do ulubionych

Miales wypadek odzyskamy twoje pieniadze napisz do nas.

22.10.12, 12:35
Pomogę uzyskać odszkodowanie.
Osoby, które chcą uzyskać odszkodowanie z tytułu wypadku
komunikacyjnego, rolniczego lub przy pracy .
Obserwuj wątek
    • nprojekt odszkodowanie tylko u adwokata 13.04.13, 16:24
      Ja nie polecam firmy zajmującej się odzyskiwaniem ubezpieczeń. Kancelaria dla której pracuje ma wielu klientów, którzy przychodzą do nas po tzw. "dobrych ugodach" z firmami ubezpieczeniowymi które wywalczyły im firmy odzyskujące odszkodowanie. Nasze włosy (w kancelarii) dosłownie stają dęba gdy słyszymy kwoty odszkodowań. Po raz kolejny włosy stają dęba gdy słyszymy prowizję ok. 20-30% od uzyskanych kwot.
      Naprawdę ludzie kochani zapomnijcie o firmach odzyskujących odszkodowanie i idźcie do zwykłego adwokata, który prędzej czy później i tak was będzie reprezentował w sądzie tylko, że unikniecie pośrednika, albo co gorsze unikniecie podpisania ugody.
      Ja reprezentuję kancelarię adwokacką Pani Mecenas Katarzyny Gałeckiej-Nerek adwokatgalecka.pl/odszkodowania.php znaną i rozpoznawalną w woj. łódzkim i mazowieckim ale jeżeli mieszkacie gdzieś indziej to błagam was idźcie do jakiegokolwiek adwokata, który pomoże wam wygrać sprawę w sądzie a nie zedrze pieniądze podpisując ugodę z ubezpieczycielem. Ewentualnie zapraszam na nasz profil na facebook.com/kancelaria.odszkodowania możemy pomóc poszkodowanym także mailowo.
    • szipel Re: Miales wypadek odzyskamy twoje pieniadze napi 29.06.14, 23:37
      W przypadku spraw dot. odzyskania odszkodowania za wypadek komunikacyjny czy wypadek w pracy, bądź poślizgnięcie czy potknięcia polecam Kancelarię PIONIER. Mają naprawdę duże doświadczenie w tym co robią. W moim przypadku chodziło o odszkodowanie za urazy doznane w wypadku komunikacyjnym. Sprawa potoczyła się z korzyścią dla mnie. Dostałam spore odszkodowanie, którego naprawdę się nie spodziewałam. Kancelaria profesjonalnie podeszła do sprawy. Nie było żadnych problemów. Ubezpieczyciel się nie chciał zgodzić na wypłatę chociażby złotówki, ale sąd wyrokiem zmusił go do wypłaty należnych mi pieniędzy.
      • anna_kancelaria Re: Miales wypadek odzyskamy twoje pieniadze napi 11.11.16, 23:15
        Witam serdecznie, my nie mamy ukrytych opłat. Mamy w swoim Zespole ponad 70 prawników i adwokatów oraz lekarzy orzeczników. Nie idziemy na ugodę, wszystkie sprawy kierujemy do sądu i z tego też powodu uzyskujemy największe odszkodowania. Bez żadnych opłat, w ciągu 48 godzin odpowiadamy, czy sprawa jest do wygrania. Proszę o kontakt tel. 796 262 269/ Anna
    • d.jarzynski90-90 Re: Miales wypadek odzyskamy twoje pieniadze napi 13.02.17, 19:23
      Witaj Uczestniczyłeś/łaś w WYPADKU DROGOWYM lub KOLIZJI?
      Pamiętaj !!!! Należy Ci się ODSZKODOWANIE z polisy sprawcy lub a jeśli chodzi o kolizje Należy Ci sie DARMOWE auto zastępcze na czas remontu samochodu. Chętnie zajmę się Twoją sprawą. Zadzwoń lub napisz.
      d.jarzynski@euco.pl
      lub pod telefonem 502 201 025
    • voxveritas1 Re: Miales wypadek odzyskamy twoje pieniadze napi 26.04.22, 13:52
      Aby wybrać najlepszą kancelarię, należy porównać przeanalizować różne oferty.

Byłeś poszkodowanym w wypadku komunikacyjnym? Obrażenia, leczenie, rehabilitacja zdestabilizowały Twoje życie? Poszukujesz pomocy prawnej w kwestii odszkodowania i zadośćuczynienia?

Kancelaria Vox Veritas to idealny wybór dla Ciebie!

Specjalizujemy się w uzyskiwaniu zadośćuczynienia i odszkodowania za obrażenia ciała odniesione w wyniku wypadków komunikacyjnych. Pomagamy zorganizować nowoczesną rehabilitację robotyczną z wykorzystaniem egzoszkieletu, jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie orzecznictwa medycznego z zakresu rehabilitacji, traumatologii, neurologii i ortopedii, wyliczamy procentowy uszczerbek na zdrowiu, a także zajmujemy się kompleksową organizacją leczenia. Oprócz tego specjalizujemy się również w w odzyskiwaniu pieniędzy z OFE/ZUS po śmierci ubezpieczonego, a także zajmujemy się kwestią odszkodowania i zadośćuczynienia za wypadki śmiertelne.

Na naszym koncie mamy liczne sukcesy w egzekwowaniu wysokich kwot odszkodowań i zadośćuczynienia, o których można przeczytać na naszej stronie internetowej voxveritas.pl .

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:

Adres: ul. Kolejowa 57/10
      40-602 Katowice
      E-mail: biuro@voxveritas.pl
      Tel.: +48 22 290 33 77
      Tel. kom.: +48 505 657 675
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka