Dodaj do ulubionych

Wniosek o odszkodowanie

26.04.13, 11:15
Miesiąc temu moja znajoma brała udział w wypadku komunikacyjnym doznała obrażeń ciała wiem że może otrzymać odszkodowanie od sprawcy ale nie mam pojęcia co jej przysługuje i jak napisać taki wniosek? - może ktoś z was wie i może mi pomóc?
Obserwuj wątek
  • magda_km0 Re: Wniosek o odszkodowanie 26.04.13, 11:20
   chętnie pomogę prosze o kontakt na magda_km@poczta.onet.pl
  • mariusz.gi Re: Wniosek o odszkodowanie 26.04.13, 14:04
   Przede wszystkim odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu, zwrot kosztów leków (wymagane są faktury, bądź paragony), dojazdów do szpitali, kosztów leczenia, rekompensata za zniszczone mienie (podarte ciuchy, zniszczony telefon, okulary itp.)
   Pana znajoma musi napisać do TU sprawcy wypadku z prośbą o likwidację szkody. Wzór powinien znajdować się na ich stronie internetowej.
   W razie jakiś dalszych pytań podaję e-mail : mariusz.gi@tlen.pl

   Pozdrawiam.
   • black-sandra Re: Wniosek o odszkodowanie 26.04.13, 19:53
    Najlepiej taka sprawę złożyć w odpowiedniej firmie , która się zajmuje odszkodawaniami i ma wyspecjalizowaną w temacie kancelarię adwokacką , która na pewno wynegocjuje wieksze odszkodowania niż gdyby zajęła się Ona sama składając wniosek .
    Chętnie pomogę , proszę pisać na maila ; black-sandra@gazeta.pl
  • krzyszto82 Re: Wniosek o odszkodowanie 26.04.13, 22:08
   Zgadzam się z poprzedniczką. Samemu trudno jest wywalczyć satysfakcjonujące odszkodowanie. Towarzystwa Ubezpieczeniowe nie bardzo chcą wypłacać odszkodowania, a jak już to zaniżają je maksymalnie. Złe podejście do sprawy może spowodować zmniejszenie wysokości odszkodowania jak i zamknięcie drzwi i szansę na odwołanie się. Po drugiej stronie jest cała armia, która chce zamknąć te drzwi. Dlatego lepiej aby zajęli się tym zawodowcy. Istnieje wiele firm, które zajmują się takimi sprawami. Ja również reprezentuję kancelarię odszkodowawczą, która chętnie Ci pomoże.
   Zapraszam do współpracy krzysztof.kazmierczak82@tlen.pl
  • t.ch72 Re: Wniosek o odszkodowanie 29.04.13, 15:28
   Krajowa Informacja Odszkodowawcza poleca swoje usługi,502344264,Łódź
   • t.ch72 Re: Wniosek o odszkodowanie 29.04.13, 15:30
    Krajowa Informacja Odszkodowawcza poleca swoje usługi-właściwy nr.tel.502344261, Łódź
  • aferzysta88 Re: Wniosek o odszkodowanie 18.07.13, 12:57
   Miałem podobny problem. W dochodzeniu odszkodowania skorzystałem z usług Kancelarii Odszkodowawczej Guarda. Dzięki działaniom kancelarii uzyskałem od szpitala zwrot kosztów leczenia, oraz satysfakcjonującą mnie kwotę tytułem zadośćuczynienia. Wynagrodzenie zastrzeżone przez Kancelarię nie jest w żadnym stopniu wygurowane, z resztą umowa jest jasna i nie zawiera żadnych haczyków (tak jak w przypadku innych podobnych firm).
  • odszkodowania1916 Re: Wniosek o odszkodowanie 02.08.13, 22:29
   Witam Serdecznie,
   Chętnie udzielę pomocy przy odzyskaniu odszkodowania ,
   Nasza firma jest niezwykle skuteczna i większość spraw które podejmujemy wygrywamy.
   Po podjęciu współpracy oferujemy pełną obsługę klienta pod względem prawnym a także reprezentacyjnym. Poszkodowany (klient) jedynie musi dostarczyć nam potrzebne dokumenty o które poprosimy.

   Czekam na kontakt w celu udzielenia pomocy.
  • duzeodszkodowania1 Re: Wniosek o odszkodowanie 16.08.13, 09:41
   Możemy Panu pomóc. Proszę o kontakt (22) 435 89 32.
  • duzeodszkodowania1 Re: Wniosek o odszkodowanie 19.08.13, 17:47
   Proponuje aby nie korzystac z szablonow krazacych w sieci. Sa ogolnikowe. Kazda sprawa jest indywidualna i taki tez powinien byc wniosek. Zapraszam do kontaktu z nasza kancelaria, mkze pomoc w uzyskaniu adekwatnego odszkodowania, a przede wszystkim realnie ocenimy sytuacje. Wiele firm jestzdania ze zawsze wygra i to duze pieniadze, a rzeczywistosc weryfikuje stan. Poza tym wywalczone odszkodowanie nie jest przelewane na nasze konto jak to jest u innych, lecz na konto klsienta. Zapraszam, bezplatne porady tel. Www.duzeodszkodowania.com
  • odszkodowani48 Re: Wniosek o odszkodowanie 28.10.13, 15:35
   pikseel napisał(a):

   > Miesiąc temu moja znajoma brała udział w wypadku komunikacyjnym doznała obrażeń
   > ciała wiem że może otrzymać odszkodowanie od sprawcy ale nie mam pojęcia co je
   > j przysługuje i jak napisać taki wniosek? - może ktoś z was wie i może mi pomóc
   > ?

   Może troszkę za późno na odpowiedź, ale z ubezpieczenia OC sprawcy należy się odszkodowanie za doznaną szkodę, najlepiej zlecić dochodzenie firmie zajmującej się odszkodowaniami, samodzielnie dostanie się kwotę bezsporną od ubezpieczyciela, która będzie dużo zaniżona. Zapraszam do kontaktu 512 994 650 www.odszkodowanie-za-śmierć.pl
  • grochu0 Re: Wniosek o odszkodowanie 29.04.14, 20:15
   Najlepiej korzystać w takich sprawach z pomocy adwokata. Mój kolega miał podobny problem i zgłosił się do Sangowskiego. Pomógł napisać pismo, wyjaśnił wszystko i sprawa zakończyła się pomyślnie.
  • kamil_swiderski Re: Wniosek o odszkodowanie 21.05.14, 15:35
   Informacje na temat odszkodowań po kolizyjnych i nie tylko , można znaleźć na stronie www.mfind.pl/dochodzenie-odszkodowan/odszkodowanie-po-wypadku. Zapraszam do lektury, oraz do zadawania pytań naszym ekspertom ,którzy szybko i rzetelnie przygotują potrzebne informacje . W razie pytań jestem do dyspozycji
   Pozdrawiam
   Kamil Świderski
  • psoltysiak Re: Wniosek o odszkodowanie 22.05.14, 13:57
   Zapraszam na strone www.24-odszkodowania.pl
   Proszę tam wypełnić formularz i wysłać !
   pozdrawiam
  • hussa Re: Wniosek o odszkodowanie 16.06.14, 10:51
   Witam,

   przeprowadzam bezpłatną analizę dokumentacji pod kątem zasadności roszczeń i możliwości uzyskania odszkodowania. Wszystkich zainteresowanych sprawdzeniem czy możliwe jest uzyskanie świadczeń zapraszam do kontaktu pod nr tel. 731 310 179
  • 0beata5 Re: Wniosek o odszkodowanie 13.07.14, 12:55
   Witam,służę pomocą ,jeśli sprawa aktualna,proszę na e-maila.Pozdrawiam
  • wojciechdrapala Re: Wniosek o odszkodowanie 02.08.14, 14:10
   Najlepiej jeśli do wniosku załączy się orzeczenie lekarskie o stopniu uszczerbku na zdrowiu.
   Poszkodowanej przysługuje odszkodowanie za leki, rehabilitacje, naprawę samochodu, za najem samochodu zastępczego. Ewentualnie odszkodowanie za utracony zarobek. Dobrze jest załączyć do wniosku dokumentację medyczną.
   Poszkodowana może dochodzić też zadośćuczynienia za krzywdę. Wysokość jest uzależniona od stopnia uszczerbku (jakich części ciała dotyczył, ile trwała rekonwalescencja, czy był uraz psychiczny).

   Zachęcam do odwiedzenia mojego bloga o odszkodowaniach: www.odszkodowaniezocblog.pl
  • 0beata5 Re: Wniosek o odszkodowanie 02.08.14, 18:23
   Witam,jestem przedstawicielem Kancelarii Prawnej ds. odszkodowań,chętnie Panu pomogę ,niech znajoma sama nic nie robi na własną rękę,dużo biurokracji jest i oni ignorują takich poszkodowanych wypłacają marne grosze i chcą ić na ugodę. Proszę o kontakt, a porozmawiamy w tej sprawie.

   Z poważaniem
   Beata Brodziak
   tel.509762035
  • mar_ekm Re: Wniosek o odszkodowanie 02.08.14, 20:28
   Jeśli są Państwo z Wrocławia to ja proponuję skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo pod adresem: seotu.pl/motoryzacja-transport/odszkodowania-wroclaw-s-187.html

   Skorzystałem z ich usług i jestem w pełni zadowolony.
  • penjo Re: Wniosek o odszkodowanie 25.08.14, 17:05
   Czy wiesz, że:

   Masz prawo do odszkodowania nawet do 20 lat wstecz.
   Jadąc nawet w aucie sprawcy , jeśli jesteś Poszkodowany należy Ci się odszkodowanie
   jeśli zostałeś potrącony jako pieszy lub rowerzysta należy Ci się odszkodowanie,
   jeśli popełniono u Ciebie błąd medyczny należy Ci się odszkodowanie,
   jesli miałeś wypadek w pracy(z winy pracodawcy) należy Ci się odszkodowanie,
   jeśli straciłeś bliską osobę na skutek wypadku należy Ci się odszkodowanie

   Nie otrzymujesz odszkodowania od sprawcy tylko od ubezpieczyciela (z polisy OC sprawcy)

   Pamiętaj z każdym rokiem twoje roszczenie maleje , a jeśli go nie odbierzesz PRZEPADNIE CI zostając w KIESZENI UBEZPIECZYCIELA!

   Nie chcesz by się tak stało zadzwoń tel. 881 441 842 lub napisz jolanta.penca@drb.pl , a przeprowadzę Cię przez cały proces uzyskiwania należnego Ci odszkodowania bez jakichkolwiek kosztów wstępnych.

   Jeszcze nie jesteś pewny czy należy Ci się odszkodowanie ? zadzwoń tel. 881 441 842 lub napisz jolanta.penca@drb.pl , a udzielę Tobie bezpłatnej konsultacji, abyś poznał swoje prawa !
   • banio5 Re: Wniosek o odszkodowanie 31.08.14, 17:12
    zgłoszenie sie do przedstawiciela, firmy czy adwokata w sprawie odszkodowania to teraz chyba jak najbardziej normalna rzecz. sam musiałem dąc sobie pomóc, wybrałem jedną z wielu na rynku firme Votum. i dzięki nim nie musiałem się martwić o odszkodowanie które dostałem bez problemow i zbędnych jakiś nieciekawych zagrywek...warto!
  • ababe Re: Wniosek o odszkodowanie 24.09.14, 22:04
   też miałam do czynienia z Votumi myślę że jest to porządna firma. co mi się na wstępie spodobało - nie biorą od razu pieniędzy tylko dopiero po wywalczeniu odszkodowania!
  • kamila_awill Re: Wniosek o odszkodowanie 26.09.14, 13:10
   Witam. Pracuję w firmie ktora zajmuje się pomocą w uzyskaniu odszkodowania. Jeżeli ma pan/i sprawcę pomożemy państwu odzyskać pieniądze. To jest kompletnie bezpłatne nawet jeżeli sprawa trafi do sądu nie ponoszą państwo żadnych opłat. Firma jest w lubuskim Gorzów Wlkp ale pracujemy na całym terenie Polski oraz Niemiec także odleglość nie ma znaczenia. Numer w razie pytań: 739 546 712
  • wygramyrazem Re: Wniosek o odszkodowanie 21.10.14, 13:37
   Wszelka pomoc prawna w zakresie dochodzenia odszkodowań ? tel. 32/461 31 81, INFOLINIA 801 801 821, e:mail: wygramyrazem@poczta.pl. ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ www.wygramyrazem.pl
  • kalinka838 Re: Wniosek o odszkodowanie 17.02.15, 11:57
   Witam. Mój narzeczony zajmuję się takimi sprawami, pomógł już bardzo wielu osobom, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji zachęcam do kontaktu.
  • marek.wu2 Re: Wniosek o odszkodowanie 28.05.15, 11:51
   Tutaj kilka porad co powinno zawierać się w roszczeniu odszkodowawczym
   poradnikmediatora.pl/jak-powinien-wygladac-opis-wypadku-stanu-emocjonalnego/
   Choć ja jestem za korzystaniem z usług profesjonalistów. Ze swojej strony mogę polecić kancelarię Mediator z Kraśnika
  • piekarska888 Re: Wniosek o odszkodowanie 29.05.15, 13:48
   Takie wnioski za darmo piszą prawnicy/woluntariusze z Fundacji Lex Specialis, ja im zaufałam i otrzymałam odszkodowanie od ubezpieczyciela.

   Podaje dane kontaktowe do fundacji :

   www.fudlex.pl
   48 570 950 151
   +48 22 41 44 434
   e-mail office@fundlex.pl
   KRS: 0000532891
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka