Dodaj do ulubionych

Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku?

25.05.13, 14:23
Razem z mężem w zeszłym roku mieliśmy wypadek samochodowy. Uzyskaliśmy od ubezpieczyciela zaniżone odszkodowanie, niestety nic z tym nie zrobiłam gdyż najważniejsze wtedy dla mnie było to że nic wielkiego się nam nie stało poza zniszczeniem samochodu. Jednak po 14 miesiącach mężowi odezwały się bóle kręgosłupa i lekarz uświadomił nas, że jest to silny uraz powypadkowy. Doradził nam abyśmy ponownie zgłosili się do ubezpieczyciela gdyż mąż będzie potrzebował w najlepszym wypadku rehabilitacji. Słyszałam, że najlepiej zabrać się za to samemu bez pomocy firm odszkodowawczych. Jednak sama nie wiem już raz zajęłam się sama rozmową z ubezpieczycielem i za dużo nie zwojowałam. Mam pytanie jakie dokumenty i co powinnam przygotować może ktoś miał z tym do czynienia?
Obserwuj wątek
  • maksy_milian Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 25.05.13, 17:11
   Vero, byłem w podobnej sytuacji i radzę ci skorzystać z usług ludzi którzy znają się na rzeczy. Zawsze możesz sama coś przeoczyć lub nie zrozumieć. Polecam kancelarie w której dostaniesz pomoc za darmo i ty zdecydujesz czy chcesz skorzystać z samej pomocy teoretycznej czy będziesz chciała aby oni cię reprezentowali. Dodatkowo ważne jest to że ode mnie wzieli prowizje dopiero po wygranej sprawie. I od samego początku wiedziałem, że gdyby coś nie wyszło to nie pobiorą ode mnie żadnych pieniędzy. to ich strona www.adiutum.pl, zawsze też możesz wejść na jakieś inne forum.
   • veravera01 Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 25.05.13, 17:20
    Dziękuję za podpowiedź. Mam pytanie czy ta prowizja była duża :)? jasne że zależy mi najbardziej na dodatkowych pieniądzach na leczenie męża jednak chciałam wiedzieć w przybliżeniu jak to wygląda. No i pocieszające jest dla mnie to, że udało się w Twoim przypadku.
    • maksy_milian Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 25.05.13, 17:32
     Vera, uważam że ich prowizja nie była wysoka. I nie wiem czy zrozumiałaś ale pieniądze są pobierane po wygranym odszkodowaniu. Dlatego myślę, że to jest naprawdę najmniejszy problem, cenie ich za to w jaki sposób podchodzą do obsługi klienta. Zawsze możesz napisać do nich meila kancelaria@adiutum.pl i opisać swoją sprawę. Od nich naprawdę dowiesz się lepiej. Zawsze odpisują, dzwonią itd. Telefony masz na stronie.
     • veravera01 Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 03.06.13, 11:27
      Maksy, bardzo dziękuję za podpowiedz z tą kancelarią. Zebrałam się w końcu i zadzwoniłam, dziś miałam spotkania i jestem miło zaskoczona. Mam wielką nadzieję, że sprawa zostanie pozytywnie
      załatwiona. Naprawdę wszystkim polecam, tu z góry ustaliliśmy warunki współpracy. Nie muszę niczego się obawiać. Na pewno odezwę się i napisze na forum jak sprawa się zakończyła.
      Jeśli ktoś trafi na to forum to polecam wejść na stronę www.adiutum.pl jest tam wiele informacji.
      Dziękuję innym za odpowiedzi. Pozdrawiam
     • milenadrb Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 10.06.13, 18:45
      Kancelarie prawne nie kompletuja wszystkich dokumentów jakie sa możliwe, i nie maja pojęcia o funduszu gwarancyjnym, natomiast nasz firma ma doświadczenie i wie jakie dokumenty trzeba skompletować i również pobieramy prowizje po wygranej sprawie. Służę pomocą.
   • kancelaria_arka Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 14.11.13, 22:18
    Witam,

    z opisu sprawy wynika, iż ubezpieczyciel przyjął odpowiedzialność za wypadek. Wobec tego powinnaś:
    1. zgłosić do ubezpieczyciela dodatkowy uraz męża wraz z całą dokumentacją medyczną w sprawie
    2. odebrać kwotę bezsporną (o ile ubezpieczyciel ją w ogóle zaproponuje, w opisanym przypadku to wątpliwe)
    3. skierować sprawę na drogę postępowania sądowego.

    Wcześniej doradzam wykonanie prywatnej opinii lekarskiej na temat wysokości trwałego uszczerbku na zdrowiu. Jest to jedna z najważniejszych przesłanek ustalania wysokości zadośćuczynienia.

    Z medycznego punktu widzenia:
    1- urazowe zespoły korzonkowe (bólowe, ruchowe, czuciowe lub mieszane ) - w zależności od stopnia
    -szyjne 5-20% trwałego uszczerbku na zdrowiu
    - piersiowe 5-10%
    - lędźwiowo - krzyżowe 5-25%
    itp.
    oczywiście powinien ocenić je lekarz. W przypadku męża powinien udać się do ortopedy i neurologa.

    Praktyka Sądowa wskazuje, iż odszkodowanie za 1 % trwałego uszczerbku na zdrowiu wynosi zazwyczaj około 2-2,5 tyś złotych. W opisanym przypadku odszkodowanie może wynieść, co do zasady, od 10 tyś do 62,5 tyś złotych. Oczywiście samo ustalenie uszczerbku na zdrowiu nie przesądza o wysokości odszkodowania, Sądy biorą przy jego ustalaniu również inne okoliczności, jednakże mają one ogromne znaczenie dla ostatecznego rozstrzygnięcia.

    Darmowe porady prawne w zakresie odszkodowań.
    www.odszkodowania-kancelaria.pl
    tel. 793 71 71 27
  • anna.pazdyk Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 26.05.13, 23:48
   Witam Panią serdecznie,

   oczywiście, że najlepiej powierzyć prowadzeni sprawy firmie - gdyby nie było takiej potrzeby i towarzystwa ubezpieczeniowe wypłacałyby adekwatne kwoty nie byłoby potrzeby aby istniało tak wiele firm odszkodowawczych, które istnieją na polskim rynku.

   Gdyby chcieli Państwo powierzyć swoją sprawę jednej z najstarszych firm w Polsce, która jest liderem rynku odszkodowań, podaję mój nr telefonu: 667055510 oraz maila: a.pazdyk@euco.pl

   Pozdrawiam
   Anna Pazdyk
   Vice Dyrektor struktury - Europejskie Centrum Odszkodowań
   • dimax22 Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 20.08.13, 22:47
    mialam wypadek komunikacyjny razem z mezem maz mial kilka operacji po przyjsciu agentki z EUCO bylo wszystko jak z bajki a pozniej zaczely sie schody z 9000 tys odszkodownia otrzymalam 2500 a o zaledwie 2000 chca isc do sadu ale musze pokryc wszystkie koszty chyba ze zawrzemy ugode z Allianz iwyplaca mi 500 zl .MAZ zrezygnowal z uslugEUCO po kilku miesiacach .Uważam że ta firma jest słabo mówiąc mało profesionaln nie dotrzymuje słowa dotego bierze prowizje 25% pius vat sprawa ciągnie się ponad rok i końca nie widać .Wszystko jest dobrze jak TU zapłaci a jak powie nie to głowa w piasek .Pozdrawiam
    • przemolkielce Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 10.10.13, 00:40
     Witam. Jeśli są państwo zainteresowani pomocą renomowanej kancelarii prawnej to proszę o kontakt: 729-006-530.
    • zdzis.lawb Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 02.12.13, 19:01
     Szanowna Pani
     proszę na portalu www.youtube.com/ obejrzeć wywiad z Panią Prezes polskiej Izby Odszkodowań dotyczący "Apelu do Ofiar Wypadków"
     Mąż miał kilka operacji i roszczenie 9000 zł?
     Proszę o ile to możliwe o szerszy opis zaistniałej sytuacji o ile to możliwe na adres meilowy: z.bielawiec@ecpp.pl
     Ponadto podaję nr. telefonu 532998287

     Z wyrazami szacunku
     Menager Zespołu woj. podlaskie
     Zdzisław Bielawiec
  • krzyszto82 Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 27.05.13, 09:22
   Witam. Reprezentuję Kancelarię Odszkodowawczą, która zajmuje się takimi sprawami. Dokumenty jakie są potrzebne to wszystkie związane z wypadkiem i leczeniem (w tym rachunki). Prawnicy walczą o jak najwyższe odszkodowania dla swoich klientów, gdyż dobro klienta jest najważniejsze. Rozpatrzenie sprawy nic nie kosztuje, a prowizja pobierana jest po wygranej sprawie (jej wysokość jest przybliżona lub taka sama jaką proponują inne Kancelarię).
   Zapraszam do kontaktu 721 306 887 krzysztof.kazmierczak82@tlen.pl
   • prawnik10 Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 17.04.14, 11:11
    odszkodowania24.eu/forum/viewtopic.php?f=8&t=1607&hilit=dodatkowe+odszkodowanie jak widać więcej osób ma taki problem
  • black-sandra Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 30.05.13, 12:55
   Witam
   Jak najbardziej możesz się ubiegać o odszkodowanie od ubezpieczyciela ale ja doradzam jednak aby tą sprawą zajeła się firma wyspecjalizowana w temacie i nie dajaca się łatwo zbyć byle jaką kwotą .
   Potrzebujesz do tej sprawy oczywiście całą dokumentację medyczną , opinię lekarza specjalisty , który zajmuje się mężem , opis i przebieg wypadku , notatkę z policji jeśli była na miejscu , jeśli nie , to oświadczenie sprawcy wypadku . Takie dokumenty odsyłasz do firmy odszkodowawczej , ta rozpatruje sprawę i w zależności co zdecyduje dostajesz odpowiedz do tygodnia . Nic Cię to nie kosztuje . Prowizję firma pobiera po zakończonej sprawie . Czas zakończenia określa firma . Jeżeli mecenasi są zadowoleni kwotą jaką uzyskają w drodze ugody z towarzystwem ubezpieczeniowym to nie wnosza sprawy do sądu , jeżeli natomiast kwota jaką uzyskają na tej drodze jest niesatysfakcjonująca i nieadekwatna do poniesionej szkody , wtedy skladają sprawę w sądzie , oczywiście sami ponoszą koszty takiej sprawy , Ciebie nic to nie interesuje . Po wygranej sprawie firma pobiera prowizję , a Ty bezpośrednio otrzymujesz pieniądze na konto .
   Ja osobiście współpracuję z dobra firmą w tej dziedzinie , więc jeśli chciałabyś skorzystać z pomocy , chętnie pomogę .
   możesz zawsze pisać na mojego maila gazetowego black-sandra@wp.pl

   Pozdrawiam serdecznie .
  • pikseel Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 31.05.13, 17:45
   Polecam stronę www.eposzkodowany.pl doradzą i podpowiedzą co robić:)
  • veravera01 Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 03.06.13, 11:29
   Jeszcze raz dziękuję innym za odpowiedzi, tak jak odpisałam Maksy_milianowi skorzystałam z firmy którą mi polecił.
  • milenadrb Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 10.06.13, 18:40
   Witam, jestem agentem ds odszkodowań i mogłabym pani pomóc w tej sprawie, jeśli jest pani zainteresowana. Powiem pani jakie dokumenty należy przygotować, głownie od lekarza i notka policyjna z miejsca wypadku, kosztorys itd.
  • duzeodszkodowania1 Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 19.08.13, 17:41
   Jesli mozemy pomoc zapraszam do kontaktu z nasza kancelaria odszkodowawcza. Mamy swoich adwokatow, nie pobieramy oplat wstepnych a odszkodowanie wyplacane jest na konto poszkodowanego a nie jak u innych na konto firmy odszkodowawczej ktora potem zwleka z rozliczeniem. Dzialamy w imieeniu klienta, realnie oceniajac mozliwosci. Mamy sprawy po innych malo rzetelnych fimach. Www.duzeodszkodowania.com. zapraszam, bezplatne porady.
  • michalkancelaria Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 12.10.13, 13:16
   Moge zagwarantowac bezplatną konsultacje prawną. Jednak musze znac wiecej szczegółow jezeli Jestescie Państwo zainteresowani proszę o kontakt pozdrawiam
  • damianek000001 Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 19.10.13, 13:26
   Kancelaria Odszkodowawcza Rubikon

   Profesjonalna pomoc w uzyskaniu odszkodowania.

   Pomagamy:

   Kancelaria Odszkodowawcza Rubikon kieruje swoją ofertę do osób, które zostały poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych - kierowców, pasażerów, rowerzystów i pieszych oraz dla osób, które w wypadkach utraciły najbliższych członków rodziny. Pomagamy również poszkodowawnym w wypadkach w gospodarstwie rolnym.

   * Pokrywamy wszystkie koszty związane z prowadzeniem sprawy również przed sądem i dodatkowo chronimy Ciebie przed ryzykiem przegranej.
   * Wynagrodzenie za nasza pracę pobieramy dopiero po skutecznym wyegzekwowaniu odszkodowania na rzecz naszego Klienta.
   * Jeśli już otrzymałeś odszkodowanie, zgłoś się do nas. Bezpłatnie zweryfikujemy dokumenty i jeśli będzie to możliwe, zaproponujemy pomoc w uzyskaniu wyższej kwoty.

   POMAGAMY NAWET DO 20 LAT OD ZDARZENIA !

   Skutecznie walczymy o Twoje odszkodowanie!


   Napisz a na pewno skontaktujemy się z Tobą.

   Kontakt
   Kancelaria Odszkodowawcza RUBIKON Sp. z o.o.

   Damian Banaszczyk
   e-mail: d.banaszczyk@kancelariarubikon.pl
  • odszkodowani48 Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 28.10.13, 17:29
   veravera01 napisał(a):

   > Razem z mężem w zeszłym roku mieliśmy wypadek samochodowy. Uzyskaliśmy od ubezp
   > ieczyciela zaniżone odszkodowanie, niestety nic z tym nie zrobiłam gdyż najważn
   > iejsze wtedy dla mnie było to że nic wielkiego się nam nie stało poza zniszcze
   > niem samochodu. Jednak po 14 miesiącach mężowi odezwały się bóle kręgosłupa i l
   > ekarz uświadomił nas, że jest to silny uraz powypadkowy. Doradził nam abyśmy po
   > nownie zgłosili się do ubezpieczyciela gdyż mąż będzie potrzebował w najlepszym
   > wypadku rehabilitacji. Słyszałam, że najlepiej zabrać się za to samemu bez pom
   > ocy firm odszkodowawczych. Jednak sama nie wiem już raz zajęłam się sama rozmow
   > ą z ubezpieczycielem i za dużo nie zwojowałam. Mam pytanie jakie dokumenty i co
   > powinnam przygotować może ktoś miał z tym do czynienia?   Ciekawy ten Pan lekarz, nie zalecił przypadkiem zrobić sobie badań i postawić diagnozę po czym do niego udać się tylko po receptę, oczywiście z informacją co ma na niej napisać!!!!!!
   • odszkodowani48 Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 28.10.13, 17:38
    odszkodowani48 napisał(a):

    > veravera01 napisał(a):
    . Jednak po 14 miesiącach mężowi odezwały się bóle kręgosłu
    > pa i l
    > > ekarz uświadomił nas, że jest to silny uraz powypadkowy.

    >
    >
    >


    Samemu od ubezpieczyciela można uzyskać zaniżone odszkodowanie bez sporne, sprawa nigdy nie trafi na wokandę do sądu żeby walczyć o swoje, chyba że poszkodowany jest prawnikiem.

    Co do dokumentów zależy od okoliczności wypadku i leczenia. Trudno będzie udowodnić że to uraz powypadkowy. Ubezpieczyciel nie będzie chciał przyjąć odpowiedzialności.

    Służymy pomocą kontakt i strona tutaj kliknij


  • tygrys1970 Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 29.10.13, 23:00
   TROCHĘ ZA MAŁO.INFORMACJI
   .NAPISZ DOMNIE TO POSTARAM CI SIĘ pomóc.

   tygrys1970@poczta.pl
  • euco.marek Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 02.11.13, 16:03
   Witam. Jestem przedstawicielem Europejskiego Centrum Odszkodowań, proszę o kontakt na 881-222-462
  • drb.katowice Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 07.11.13, 10:49
   Witam serdecznie,
   Można się starać o odszkodowanie z OC sprawcy. Wiecej inf. : drb.katowice(malpa)op.pl
  • euco.marek Europejskie Centrum Odszkodowań 881-222-462 13.11.13, 22:01
   EUROPEJSKIE CENTRUM ODSZKODOWAŃ. Najwyższe odszkodowania w Polsce, do 20 lat wstecz. Jeżeli uważasz że dostałeś za małe odszkodowanie, nawet jeżeli dopiero się starasz dzwoń to nic nie kosztuje. Marek 881-222-462
  • kancelaria_arka Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 14.11.13, 22:17
   Witam,

   z opisu sprawy wynika, iż ubezpieczyciel przyjął odpowiedzialność za wypadek. Wobec tego powinnaś:
   1. zgłosić do ubezpieczyciela dodatkowy uraz męża wraz z całą dokumentacją medyczną w sprawie
   2. odebrać kwotę bezsporną (o ile ubezpieczyciel ją w ogóle zaproponuje, w opisanym przypadku to wątpliwe)
   3. skierować sprawę na drogę postępowania sądowego.

   Wcześniej doradzam wykonanie prywatnej opinii lekarskiej na temat wysokości trwałego uszczerbku na zdrowiu. Jest to jedna z najważniejszych przesłanek ustalania wysokości zadośćuczynienia.

   Z medycznego punktu widzenia:
   1- urazowe zespoły korzonkowe (bólowe, ruchowe, czuciowe lub mieszane ) - w zależności od stopnia
   -szyjne 5-20% trwałego uszczerbku na zdrowiu
   - piersiowe 5-10%
   - lędźwiowo - krzyżowe 5-25%
   itp.
   oczywiście powinien ocenić je lekarz. W przypadku męża powinien udać się do ortopedy i neurologa.

   Praktyka Sądowa wskazuje, iż odszkodowanie za 1 % trwałego uszczerbku na zdrowiu wynosi zazwyczaj około 2-2,5 tyś złotych. W opisanym przypadku odszkodowanie może wynieść, co do zasady, od 10 tyś do 62,5 tyś złotych. Oczywiście samo ustalenie uszczerbku na zdrowiu nie przesądza o wysokości odszkodowania, Sądy biorą przy jego ustalaniu również inne okoliczności, jednakże mają one ogromne znaczenie dla ostatecznego rozstrzygnięcia.

   Darmowe porady prawne w zakresie odszkodowań.
   www.odszkodowania-kancelaria.pl
   tel. 793 71 71 27
  • adversumkontakt Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 03.12.13, 15:53
   Polecam skontaktować się z Kancelarią Adversum.
   Telefon: 801 011 490
  • 2agata123 Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 04.12.13, 09:58
   Z tymi odszkodowaniami to jest różnie. Ja osobiście skorzystałam z fachowej pomocy prawnej Kancelarii CLS. www.kancelariecls.pl Ta kancelaria właśnie zajmuję się odszkodowaniami komunikacyjnymi i innymi również. Ma szeroki zakres porad prawnych.
  • odszkodowania.sywul Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 18.04.14, 08:25
   Miałeś szkodę komunikacyjną w ciągu ostatnich 3 lat? Kwota z
   odszkodowania wydaje Ci się zaniżona? Jesteś niezadowolony? Potrzebujesz
   dodatkowej gotówki? Mam dla Ciebie bardzo miłą informację!
   Dopłacimy Ci dodatkowe pieniądze do już wypłaconego odszkodowania!
   Wystarczy, że przekażesz Nam prawa do zaniżonej części Twojego
   odszkodowania, a my natychmiast wypłacimy Ci ustaloną kwotę!
   Nic nie tracisz, nie ryzykujesz, a szybko zyskujesz dodatkową gotówkę!
   Jeśli jesteś zainteresowany, jak najszybciej zwróć się do Nas!
   W celu przyspieszenia działania w sprawie najlepiej od razu przesłać
   kosztorys na podany poniżej adres mailowy.
   kontakt:
   mail: odszkodowania.sywul@gmail.com
   tel.: 882449918 lub 882-449-777
  • belka90 Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 24.04.14, 12:12
   Prosze o kontakt. Udzielimy odpowiedzi na pytanie, pomozemy uzyskac odpowiednia kwote. 723101591

   > Razem z mężem w zeszłym roku mieliśmy wypadek samochodowy. Uzyskaliśmy od ubezp
   > ieczyciela zaniżone odszkodowanie, niestety nic z tym nie zrobiłam gdyż najważn
   > iejsze wtedy dla mnie było to że nic wielkiego się nam nie stało poza zniszcze
   > niem samochodu. Jednak po 14 miesiącach mężowi odezwały się bóle kręgosłupa i l
   > ekarz uświadomił nas, że jest to silny uraz powypadkowy. Doradził nam abyśmy po
   > nownie zgłosili się do ubezpieczyciela gdyż mąż będzie potrzebował w najlepszym
   > wypadku rehabilitacji. Słyszałam, że najlepiej zabrać się za to samemu bez pom
   > ocy firm odszkodowawczych. Jednak sama nie wiem już raz zajęłam się sama rozmow
   > ą z ubezpieczycielem i za dużo nie zwojowałam. Mam pytanie jakie dokumenty i co
   > powinnam przygotować może ktoś miał z tym do czynienia?
  • kowalalicja Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 15.05.14, 09:15
   Hej,
   wiecie, że powstał nowy portal z poradami prawnymi www.szybkapapuga.pl? Możecie tam ZA DARMO porozmawiać z prawnikami, którzy odpowiedzą na Wasze pytania! Może tam pomogą z uzyskaniem odszkodowania?
  • grackabat Odszkodowanie zadośćuczynienie Gdańsk Recompensa 16.05.14, 23:19
   Pełne odszkodowanie z OC i zadośćuczynienie www.odszkodowania24h.pl/pytania-odpowiedzi/odszkodowanie-z-oc Odszkodowanie z oc Gdańsk Recompensa. Polecam.
  • kamil_swiderski Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 29.05.14, 11:58
   Wnosząc o odszkodowanie, w takiej sytuacji trzeba dobrze umotywować roszczenie. Należy zbierać wszystkie dowody, które wykażą, jakie straty wystąpiły w związku z wypadkiem. Koniecznie trzeba przedstawić szczegółowo okoliczności wypadku, a jeśli na miejscu zdarzenia była policja to także jej opinię. Faktury, rachunki z zakupu leków, paragony, bilety, potwierdzenia wizyt u lekarzy i pobytu w szpitalu, jeśli takowa była, diagnozy i orzeczenia lekarskie. Na podstawie dostarczonych dokumentów, ubezpieczyciel przeprowadzi, postępowanie sprawdzające, zasadność wniosku o odszkodowanie i ustali wysokość wypłacanego świadczenia. Ze szczegółami z takich zdarzeń , można zapoznać się w artykule na www.mfind.pl
   W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.
   Pozdrawiam Kamil Świderski - Mfind
  • hussa Re: Dodatkowe odszkodowanie po roku od wypadku? 16.06.14, 10:49
   Witam,

   przeprowadzam bezpłatną analizę dokumentacji pod kątem zasadności roszczeń i możliwości uzyskania odszkodowania. Wszystkich zainteresowanych sprawdzeniem czy możliwe jest uzyskanie świadczeń zapraszam do kontaktu pod nr tel. 731 310 179
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka