Dodaj do ulubionych

Nie daj się Ubezpieczycielowi ! Zadzwoń, pomożemy!

10.12.14, 11:26
Konsorcjum Prawno- Finansowe RAPORT rozpoczęło swą działalność na rynku w 1998 roku.

Naszym celem w codziennym działaniu jest pomoc w uzyskaniu jak najwyższych odszkodowań, między innymi w zakresie wypadków komunikacyjnych, chorób zawodowych, wypadków w pracy, szkód podczas pracy w gospodarstwie rolnym, za wywłaszczenie nieruchomości, pozwów zbiorowych, za wypadki za granicą.

Gwarantujemy Państwu jasne warunki współpracy, egzekwujemy od ubezpieczycieli jak najwyższe odszkodowania, zadośćuczynienia i inne świadczenia odszkodowawcze.

Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, po weryfikacji dokumentów i wstępnej ocenie trudności sprawy proponujemy zawsze satysfakcjonujący obie Strony procent naszej prowizji, która oczywiście będzie pobrana dopiero po pomyślnym zakończeniu sprawy.

Bezpłatny dojazd do Klienta.

Zapraszamy Państwa do współpracy.

Kontakt :
tel. 32/461 31 80, 32/461 31 81
INFOLINIA : 801 801 821
adres e:mail : wygramyrazem@gmail.com, raport.callcenter@gmail.com

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wygramyrazem.pl w celu zapoznania się z pełną ofertą świadczonych przez naszą firmę usług.

Obserwuj wątek
  • aleksandra_68z Re: Nie daj się Ubezpieczycielowi ! Zadzwoń, pomo 23.05.22, 10:35
   Aby wybrać najlepszą firmę odszkodowawczą należy przeanalizować różne oferty.

   Byłeś poszkodowanym w wypadku komunikacyjnym? Obrażenia, leczenie, rehabilitacja zdestabilizowały Twoje życie? Poszukujesz pomocy prawnej w kwestii odszkodowania i zadośćuczynienia?

   Kancelaria Vox Veritas to idealny wybór dla Ciebie!

   Specjalizujemy się w uzyskiwaniu zadośćuczynienia i odszkodowania za obrażenia ciała odniesione w wyniku wypadków komunikacyjnych. Pomagamy zorganizować nowoczesną rehabilitację robotyczną z wykorzystaniem egzoszkieletu, jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie orzecznictwa medycznego z zakresu rehabilitacji, traumatologii, neurologii i ortopedii, wyliczamy procentowy uszczerbek na zdrowiu, a także zajmujemy się kompleksową organizacją leczenia. Oprócz tego specjalizujemy się również w w odzyskiwaniu pieniędzy z OFE/ZUS po śmierci ubezpieczonego, a także zajmujemy się kwestią odszkodowania i zadośćuczynienia za wypadki śmiertelne.

   Na naszym koncie mamy liczne sukcesy w egzekwowaniu wysokich kwot odszkodowań i zadośćuczynienia, o których można przeczytać na naszej stronie internetowej voxveritas.pl .

   Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:

   Adres: ul. Kolejowa 57/10
   40-602 Katowice
   E-mail: biuro@voxveritas.pl
   Tel.: +48 22 290 33 77
   Tel. kom.: +48 505 657 675

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka