Dodaj do ulubionych

Jaką firmę wybrać odnośnie odszkodowania

10.02.15, 18:30
Chciałam podzielić się moim doświadczeniem odnośnie uzyskiwania odszkodowań.
Podpisałam umowę z firmą EUCO. Mówili piększe rzeczy, ale przed podpisaniem umowy, a później okazuje się, że jest zupełnie inaczej.
Czekaliśmy na wypłatę dłużej niż napisane w umowie, pomijając to, iż zgłosili sprawę ok 20 dnia od podpisania umowy, a odszkodowanie dostaliśmy w 3 miesiącu.

Zresztą widziałam bardzo dużo takich opinii na Internecie i okazuje się, że nie jestem jedyna. Najlepsze jest to, że uzyskali 5 tys odszkodowania dla mojej mamy, a później zleciliśmy sprawę firmie Kompensja z Gdańska i oni uzyskali dla nas 20 tys. przypadek?

Pierwszy raz piszę na forum na temat jakiejś firmy i chciałam ostrzec innych przed korzystaniem z usług firmy Euco, a tym samym polecić firmę Kompensja, która rzetelnie poprowadziła moją sprawę.
Obserwuj wątek
  • nastka53 Re: Jaką firmę wybrać odnośnie odszkodowania 12.02.15, 12:43
   Ja miałam dość trudną sytuację, również zdrowotną, bo po wypadku miałam złamany obojczyk, kilka żeber, ogólnie niefajnie. Bardzo szybko z uzyskaniem odszkodowania pomogła mi wrocławska firma, która zajmuje się dochodzeniem odszkodowań, Reaktia - bardzo się mną interesowali, zawsze miałam z nimi kontakt i wszystko udało się załatwić pozytywnie. Nie wiem, jak jest z tą firmą, o której piszecie, bo nigdy nie korzystałam z ich usług, ale skoro jest tyle negatywnych opinii, to może lepiej wybrać kogoś sprawdzonego?
  • ekoarena Re: Jaką firmę wybrać odnośnie odszkodowania 08.04.15, 00:25
   Legis Forte Sp. z o.o. Kancelaria rzeczoznawczo - prawna oferuje specjalistyczną pomoc w likwidacji szkód komunikacyjnych i sądowym dochodzeniu zaniżonych odszkodowań.
   Niezależne wyceny szkody - poprawianie zaniżonych kosztorysów ubezpieczeniowych, profesjonalne wnioski odwoławcze - odwołania od zaniżonej wyceny szkody, bezpłatne samochody zastępcze, prowadzenie spraw i postępowań w imieniu Klienta


   W ramach akcji promocyjnej "ZA FREE" od 15 listopada br. oferujemy m.in.:

   1. Poprawienie zaniżonego kosztorysu szkody (niezależna wycena) - ZA FREE (bezkosztowo - umowa przelewu kosztów wykonania wyceny)

   Klienci otrzymują elektroniczną wersje poprawionego kosztorysu (e-mail) oraz wersję papierową, z pieczątkami rzeczoznacy uprawnionego do kosztorysowania szkód komunikacyjnych w specjalistycznym systemie, z którego korzystają wszystkie firmy ubezpieczeniowe (dokument papierowy wysyłamy pocztą tradycyjną)

   2. Profesjonalny wniosek odwoławczy (odwołanie od zaniżonej wyceny) - ZA FREE (gratis)

   Jak to działa? - bardzo prosto:
   1. wystarczy przesłać kosztorys ubezpieczeniowy na naszą skrzynkę e-mail: kancelaria@legisforte.pl
   2. weryfikujemy (sprawdzamy), czy został zaniżony i czy opłaca się odwoływać
   3. kontaktujemy się z poszkodowanym i ustalamy szczegóły formalne,
   4. wykonujemy niezależną wycenę oraz przygotowujemy odwołanie do firmy ubezpieczeniowej i przekazujemy te dokumenty poszkodowanemu z instrukcją "co i jak robić dalej"


   Jest to najlepsza tego typu oferta na rynku, bo Klient nie musi ponosić dodatkowych wydatków, ma pełną kontrolę nad likwidacją swojej szkody, nie musi zlecać sprawy firmie odszkodowawczej ani prawnikowi, ani szukać rzeczoznawcy "na mieście" i najważniejsze: całość uzyskanego odszkodowania należy do klienta i wpływa na jego konto - nie pobieramy prowizji, opłat itp.


   MOŻEMY RÓWNIEŻ POPROWADZIĆ SPRAWĘ DOCHODZENIA ODSZKODOWANIA NA DRODZE SĄDOWEJ (bez zaliczek, opłat wstępnych itp) - decyzja należy wyłącznie do Klienta.


   Dodatkowo, doradzamy Klientom na co zwracać uwagę przy wyborze i zlecaniu naprawy warsztatowi, jak załatwić to od strony formalnej (czego nie podpisywać), które części kupić samodzielnie, żeby mieć gwarancję, że zostały zamontowane np. oryginały itp.


   ZADZWOŃ do nas i skonsultuj bezpłatnie swoją sprawę z naszym ekspertem - tel. 500223632

   Działamy na terenie całej Polski   OD 15 LISTOPADA br. rozpoczynamy akcję promocyjną "ZA FREE" w ramach której, Klienci mogą

   B E Z K O S Z T O W O

   uzyskać niezależny kosztorys szkody oraz profesjonalnie przygotowane odwołanie od zaniżonej wyceny szkody.

   Wiecej informacji na naszej stronie www.legisforte.pl
  • automobile-expert Re: Jaką firmę wybrać odnośnie odszkodowania 29.04.15, 20:19
   Mam wrażenie, że wielu forumowiczów koncentruje się na procentach. Ponieważ wynagrodzenie stanowi procent od uzyskanego odszkodowania - bez obiecywania czegokolwiek gwarantuję, że uzyskamy możliwie najwyższe odszkodowanie z korzyścią dla klienta ale również dla firmy. Jeżeli to jest dla Pana argument - proszę o kontakt 663-024-491
  • piekarska888 Re: Jaką firmę wybrać odnośnie odszkodowania 29.05.15, 14:09
   Pisma w sprawach odszkodowawczych za darmo piszą prawnicy/woluntariusze z Fundacji Lex Specialis, ja im zaufałam i otrzymałam odszkodowanie od ubezpieczyciela. Nie warto przepłacać i płacić wysokie prowizje firmą odszkodowawczym, za napisanie jednego wezwanie do zapłaty. Podaje dane kontaktowe do fundacji :
   www.fudlex.pl
   48 570 950 151
   +48 22 41 44 434
   e-mail office@fundlex.pl
   KRS: 0000532891
  • doplatazoc0 Re: Jaką firmę wybrać odnośnie odszkodowania 23.10.15, 12:18
   Ubezpieczyciele w większości przypadków zaniżają odszkodowania. Można bezpłatnie sprawdzić czy tak jest w Twoim przypadku wysyłając jedynie kosztorys naprawy na adres szkody@crashplus.pl. W ciagu kilku dni rzeczoznawcy sprawdzą czy przysługuje
   dopłata i jeśli tak firma wypłaci pieniądze, a sama będzie ubiegać się o zwrot na drodze sądowej. Weryfikacja szkód zaistniałych w ciągu ostatnich 3 lat! Więcej informacji na stronie crashplus.pl lub pod numerem 733 797 606.
   • zawszeikazdy Re: Jaką firmę wybrać odnośnie odszkodowania 13.11.16, 23:52
    Witam ja proponuje skorzystać z najlepszej na Rynku ponieważ od jakości własnie firmy będzie adekwatne odszkodowanie (wielkość odszkodowania zależy od firmy która się o nie stara).Ja dokładnie zbadałem rynek po analizach zdecydowałem się na firmę która jest najstarszą firmą w tej branży i jest Liderem Rynku rok w rok.Faktycznie okazało się i potwierdziło że dobrze wybrałem bo odszkodowanie było bardzo duże.W razie czego mogę podpowiedzieć nic mnie to nie kosztuje a może komuś pomogę 602762303.Pozdrawiam
  • ocubez Re: Jaką firmę wybrać odnośnie odszkodowania 04.09.17, 12:54
   BEZPŁATNA WERYFIKACJA W CIĄGU 48/h !


   Jeśli inny uczestnik ruchu
   uszkodził Ci pojazd,
   a Towarzystwo Ubezpieczeniowe
   rozliczyło szkodę.
   Sprawdź czy TU
   wypłaciło Ci pełne odszkodowanie.
   DOPŁATA DO UZYSKANEGO JUŻ ODSZKODOWANIA W 14 DNI !
   Na podstawie poniższych pytań, możesz zweryfikować , czy szkoda nadaje się do dalszego prowadzenia


   NIEZBĘDNE INFORMACJE

   1. Samochód nie starszy niż 15 lat. (w dniu szkody)
   2. Szkoda powstała nie później niż 3 lata temu.
   3. Szkoda powstała na terenie Polski

   Jeśli uzyskałeś pozytywne odpowiedzi na powyższe pytania prześlij nam następujące dokumenty do bezpłatnej weryfikacji.

   1. Decyzja TU o wypłacie.

   2. Kalkulacja kosztów naprawy.

   3. Skan dowodu rejestracyjnego.
   (jeśli zbyłeś auto to umowę)

   W przypadku braku dokumentów skontaktuj się z nami, udzielimy informacji jak w prosty i szybki sposób je uzyskać.


   UTRATA WARTOŚCI RYNKOWEJ POJAZDU

   Możesz ubiegać się o rekompensatę od TU z tytułu straty wartości pojazdu uszkodzonego w skutek kolizji.
   Warunki jakie musi spełniać auto.

   1. Szkoda została zlikwidowana z OC sprawcy.

   2. Pojazd został naprawiony w ASO.

   3. Jest to pierwsza likwidowana szkoda na danym pojeździe.

   4. Samochód w dniu zdarzenia nie był starszy niż 3 lata.

   Jeśli spełniasz powyższe warunki skontaktuj się z nami , a my ustalimy jaka kwota rekompensaty Ci przysługuje.
  • madamus87 Re: Jaką firmę wybrać odnośnie odszkodowania 13.09.17, 18:02
   No niestey różnie to bywa z tymi firmami, ale w sumie wszędzie trzeba uważać.Ja na przykład miałam taką sytuację, że trafiłam do kosmetyczki, która mnie oszpeciła, a niby miała kursy i certyfikaty. Sama korzystam z usug refundo.eu/ i mogę ich polecić osobiście, najważniejsze jest to, że swoje wynagrodzenie pobierają dopiero po zakończonej sprawie, nie trzeba się wykosztowywać. Bo wiadomo, że jak człowiek potrzebuje odszkodowania to raczej nie ma pieniędzy :/
  • milanowska65 Re: Jaką firmę wybrać odnośnie odszkodowania 08.10.17, 02:27
   Byłam zadowolona ze współpracy z auxilia: auxilia.pl/szansa-na-wysokie-zadoscuczynienie-wieksza-niz-myslisz firma potrafią wynegocjować wysokie zadośćuczynienie. Nie każdy zdaje sobie w ogóle sprawę z tego, że należy mu się odszkodowanie, a warto postarać się o pieniądze, które de facto przecież nam się należą. Ja miałam problem po wypadku samochodowym, który nie był przeze mnie spowodowany, a odniosłam dość duże obrażenia, także kasa po prostu była mi potrzeba również na leczenie. Firma solidna, mają dobrych prawników, którzy są w stanie załatwić sprawę odszkodowania, jak należy.
  • projuriselblag Re: Jaką firmę wybrać odnośnie odszkodowania 27.10.17, 09:11
   Szanowni Państwo zachęcam do kontaktu z naszą kancelarią dochodzenia odszkodowań ProJuris. Na całym etapie sprawy nie pobieramy jakichkolwiek opłat. Mamy bardzo wysoką skuteczność w uzyskiwaniu wysokich odszkodowań. Nasza kancelaria w przeciwieństwie do innych nie kończy procesu uzyskiwania odszkodowania na etapie polubownego zakończenia sprawy. Prowadzone przez nas postępowania odszkodowawcze zazwyczaj kończą się na postępowaniu przed sądem, ale wynik takich spraw jest bardzo satysfakcjonujący dla poszkodowanych.
   • adamek.mat83 Re: Jaką firmę wybrać odnośnie odszkodowania 20.12.18, 13:59
    Polecam Lighthouse Kancelarię z Krakowa,która prowadzi sprawy w całej Polsce i nie pobiera opłat. Sam korzystałem ale nie będę zachwalać lepiej zadzwonić i z nimi porozmawiać. Ja nie żałuję. Sam walczyłem z ubezpieczalnią i nic nie dostałem, kiedy Lighthouse Kancelaria zajęła się moją sprawą to oprócz kasy z odszkodowania dostałem też zadość uczynienie za zwłokę i uraz psychiczny. Dostałem prawię 2 razy tyle co oczekiwałem. Super

    telefon do nich : 731 688 989

    www.lighthouse-kancelaria.com

  • herbii28 Re: Jaką firmę wybrać odnośnie odszkodowania 19.11.17, 18:20
   Szanowni Państwo Kancelaria dochodzenia odszkodowań Pro Juris poszukuje osób, które w okresie nie przekraczającym 20 lat wstecz doznały jakichkolwiek złamań w wyniku wypadku komunikacyjnego. Proszę sięgnąć pamięcią do lat ubiegłych, a może okaże się że byliście Państwo osobami pokrzywdzonymi i doznaliście poważnego uszczerbku na zdrowiu. Jeżeli doznaliście Państwo uszczerbku lekkiego ( z wyłączeniem złamań ) taki okres przedawnia się po 3 latach. W tych dwóch przypadkach należy się Państwu wysokie odszkodowanie z oc sprawcy i my jesteśmy w stanie takie odszkodowanie wywalczyć !!! Proszę o kontakt z naszą kancelarią pod numer telefonu 733 234 304 bądź w wiadomości mail: katarzyna.horbatowicz@gmail.com
  • odszkodowaniapodkarpackie Re: Jaką firmę wybrać odnośnie odszkodowania 13.03.18, 06:40
   Witam.

   Chętnie pomogę merytorycznie jak i praktycznie.
   Zajmuję się branżą odszkodowawczą od niedawna, ale staram się nie zostawiać klientów bez odpowiedzi.
   Odpowiem na pytania. Bezpłatnie sprawdzę czy kosztorys wystawiony przez T.U. nie jest zaniżony.
   W ofercie, auta zastępcze, tej samej klasy, opłacane z OC sprawcy, podstawiane pod dom klienta.


   odszkodowaniapodkarpackie@plusnet.pl
   tel. 792 180 295
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka