Dodaj do ulubionych

odszkodowanie po wypadkach

23.09.15, 16:01
Jeśli uległeś nie ze swojej winy wypadkowi:
-komunikacyjnemu, (nawet 18 lat wstecz)
-w pracy,
-w rolnictwie,
lub dotknął Cię błąd medyczny,
(do 3 lat wstecz)
skontaktuj się z nami!!!
- a może uzyskałeś już odszkodowanie ale wydaje Ci się za niskie???

Pozwól, że to my ocenimy Twoje szanse na uzyskanie odszkodowania. Jest wiele okoliczności, na podstawie których poszkodowani są przekonani, że nic nie zyskają. Bardzo często się mylą!!! Inni decydując się na samotną walkę z ubezpieczalnią nie posiadają dostatecznej wiedzy (o jaką kwotę wystąpić, za co dokładnie należą się pieniądze) i godzą się na rażąco niskie kwoty.
I tutaj wkraczamy my... Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Pracują dla nas najlepsi prawnicy, orzecznicy i nie tylko. Wszelkich porad udzielamy za darmo. Nie pobieramy żadnych opłat przy podpisaniu umowy a nawet dajemy zaliczki na prywatną rehabilitacje!!! Walczymy o najwyższe odszkodowanie.
Pro Juris, 570575528
Obserwuj wątek
   • zosia.matenka Re: odszkodowanie po wypadkach 09.10.16, 13:43
    Ja już nie wierzę tak całkowicie żadnemu ubezpieczycielowi. Miałam problemy z różnymi ubezpieczycielami. Myślę sobie, że niezależnie z kim podpisujesz umowę o ubezpieczenie to także pomyśl, że w razie wypadku możesz odsprzedać swoje odszkodowanie kancelarii odkupszkody.eu/ która specjalizuje się w załatwianiu trudnych spraw z ubezpieczycielami. Odkupują szkodę do poszkodowanego, wypłacają pieniądza w potem sami walczą z ubezpieczycielem.
  • voxveritas1 Re: odszkodowanie po wypadkach 25.04.22, 10:01
   Aby wybrać najlepszą kancelarię, trzeba przeanalizować różne oferty.

   Byłeś poszkodowanym w wypadku komunikacyjnym? Obrażenia, leczenie, rehabilitacja zdestabilizowały Twoje życie? Poszukujesz pomocy prawnej w kwestii odszkodowania i zadośćuczynienia?

   Kancelaria Vox Veritas to idealny wybór dla Ciebie!

   Specjalizujemy się w uzyskiwaniu zadośćuczynienia i odszkodowania za obrażenia ciała odniesione w wyniku wypadków komunikacyjnych. Pomagamy zorganizować nowoczesną rehabilitację robotyczną z wykorzystaniem egzoszkieletu, jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie orzecznictwa medycznego z zakresu rehabilitacji, traumatologii, neurologii i ortopedii, wyliczamy procentowy uszczerbek na zdrowiu, a także zajmujemy się kompleksową organizacją leczenia. Oprócz tego specjalizujemy się również w w odzyskiwaniu pieniędzy z OFE/ZUS po śmierci ubezpieczonego, a także zajmujemy się kwestią odszkodowania i zadośćuczynienia za wypadki śmiertelne.

   Na naszym koncie mamy liczne sukcesy w egzekwowaniu wysokich kwot odszkodowań i zadośćuczynienia, o których można przeczytać na naszej stronie internetowej voxveritas.pl .

   Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:

   Adres: ul. Kolejowa 57/10
   40-602 Katowice
   E-mail: biuro@voxveritas.pl
   Tel.: +48 22 290 33 77
   Tel. kom.: +48 505 657 675

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka