Dodaj do ulubionych

Salvum Odszkodowania - prośba o opinię czy warto?

• beata.okon Re: Salvum Odszkodowania - prośba o opinię czy wa 16.08.19, 13:31
      Miałam do czynienia z Salvum i jestem zadowolona. Może nie wszystko odbywa się tak ekspresowo jak w reklamie ale zaoferowana kwota była bardzo zadowalająca więc chwale sobie ich podejście.
    • davvid_ski Re: Salvum Odszkodowania - prośba o opinię czy wa 27.08.19, 16:07
      Oni są chyba najbardziej rozreklamowani ale to nie znaczy, że najlepsi. Mi kilka niezależnych osób poleciło Fundusz Odszkodowań Komunikacyjnych i mimo, że nie miałem zaufania do tego typu rozwiązań wysłałem im dokumenty od ubezpieczyciela. Bardzo pozytywnie się zaskoczyłem, faktycznie pracują tam profesjonaliści, ZA NIC nie musiałem płacić (wiem, że niektóre firmy naciągaj na dodatkowe opłaty), szybko dostałem odpowiedź i pieniądze. Jakby ktoś szukał więcej informacji to polecam zajrzeć na ich stronę funduszodszkodowan.pl tam wszystko jest wytłumaczone i są dane do kontaktu.
    • anastazja_me Re: Salvum Odszkodowania - prośba o opinię czy wa 19.09.19, 07:25
      Zdecydowałam się skorzystać z Salvum trochę z ciekawości bo wcześniej jakoś nie spotkałam się z tego typu usługa. Weryfikacja dokumentów poszła dość szybko. Ofertę odkupu można przyjąć lub bez konsekwencji zrezygnować. Jak najbardziej polecam, ja zyskałam kilkaset złotych.
    • woojtalo Re: Salvum Odszkodowania - prośba o opinię czy wa 25.10.19, 08:34
      Moja sprawa, z którą zgłosiłem się do Salvum Odszkodowania dotyczyła stłuczki na parkingu. Z pozoru nic poważnego ale chciałem otrzymać jak najwięcej się dało a to co mi zaoferował ubezpieczyciel to był przysłowiowy żart. Sprawa trochę się ciągnęła i w ogóle było trochę zawiłości ale wszystko skończyło się pomyślnie. Pieniądze dostałem i to całkiem niezłe. Pełen profesjonalizm. Polecam
    • alex-bonn Re: Salvum Odszkodowania - prośba o opinię czy wa 29.10.19, 07:22
      Ogromny plus za profesjonalne podejście. Moja sprawa dotyczyła klasycznego “dzwona” z nadgorliwym kierowcą. Oczywiście TU wyceniło szkodę jak za kosmetyczne naprawy tymczasem mechanik podał mi całą listę rzeczy do zrobienia. Nie miałem czasu, ochoty ani wiedzy sam walczyć z ubezpieczycielem, więc się zgłosiłem do Salvum Odszkodowania i nie żałuje. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to że sprawa mogłaby być szybciej poprowadzona, ale firma zdecydowanie na TAK.
    • justysia99 Re: Salvum Odszkodowania - prośba o opinię czy wa 06.11.19, 09:47
      Ponad rok temu miałam stłuczkę z winy innego kierowcy. Kilka razy pisałam reklamacje do ubezpieczyciela, po marnym odszkodowaniu jakie dostałam. Właściwe z bezsilności postanowiłam skorzystać z opcji wykupu odszkodowań i padło na Salvum Odszkodowania. Byłam w szoku jak niewiele mnie to kosztowało wysiłku a pieniądze dostałam do ręki, umowa była jasna a ja szybko odzyskałam upragniony spokój. Niech się teraz TU martwi.
    • wiktoria_bik Re: Salvum Odszkodowania - prośba o opinię czy wa 14.11.19, 09:03
      Do firmy Salvum Odszkodowania zgłosiłam się kilka miesięcy temu i chwale sobie współprace z tym biurem. Na spokojnie wytłumaczyli mi etapy postępowania, do mnie należało tylko przesłanie wymaganych dokumentów i podpisanie umowy. Na to co przeżyłam wykłócając się samodzielnie z ubezpieczalnią o wyższą kwotę odszkodowania to współpraca z Salvum była miłą odmianą. Plus za opcję dojazdu z umową w wybrane miejsce.
    • maryskastat Re: Salvum Odszkodowania - prośba o opinię czy wa 03.12.19, 11:51
      Z usług Salvum Odszkodowania skorzystałam jakiś miesiąc temu. Wg mnie to profesjonalna firma; potraktowali mnie poważnie a do sprawy podeszli bardzo rzetelnie. Oferta też ciekawa a formalności nie za dużo. Dla mnie super.
    • adamekmo Re: Salvum Odszkodowania - prośba o opinię czy wa 11.12.19, 09:00
      Salvum Odszkodowania spełniło swoje zadanie i tyle w temacie. Zostawiłem kontakt na stronie, oddzwonili, przesłałem papiery, oferta dobra, przedstawiciela z umową ściągnąłem do siebie do biura bo totalnie nie mam czasu na jeżdżenie po mieście z takimi sprawami. Gotówka do ręki. Nie mam uwag.
    • bony_my Re: Salvum Odszkodowania - prośba o opinię czy wa 17.12.19, 09:14
      Wysłałem papiery od ubezpieczyciela do Salvum z ciekawości. Na nic za bardzo nie liczyłem bo od zdarzenia minęło niema 2 lata. W Salvum jednak się odezwali że mam niedoszacowanie i zaproponowali wykup mojej szkody. Zgodziłem się, dosłałem dokumenty jakie chcieli no i potem tylko podpisanie umowy i pieniądze do ręki. Super
    • zibartek Re: Salvum Odszkodowania - prośba o opinię czy wa 20.12.19, 08:48
      Osobiście polecam Salvum Odszkodowania. Fakt, nie miałem do czynienia z innymi firmami tego typu ale wolę się trzymać sprawdzonej marki która działa w branży już jakiś czas. Moją sprawę poprowadzili skutecznie, oferta zadowalająca, umowa jasna. Polecam.
    • sikor10ten Re: Salvum Odszkodowania - prośba o opinię czy wa 03.01.20, 11:26
      Jestem zadowolony z kwoty odkupu. Poza dostarczeniem koniecznych dokumentów i podpisaniem umowy nie musiałem nic więcej robić. To Salvum będzie się kontaktować z ubezpieczycielem. W ich prowizję nie wnikam, wiadomo ze muszą coś z tego mieć dla siebie.
    • h_kuball Re: Salvum Odszkodowania - prośba o opinię czy wa 10.01.20, 07:51
      Ja tam jestem zadowolony z Salvum. Sprawnie zweryfikowali mój przypadek i dali niezłą ofertę - 1100 zł. Dla mnie to spora suma dlatego się zgodziłem i umówiłem na podpisanie umowy. Wprawdzie ich człowiek się spóźnił ale całą sumę dostałem do ręki zaraz po podpisaniu więc Salvum dla mnie jest na plus.
    • niron8 Re: Salvum Odszkodowania - prośba o opinię czy wa 16.01.20, 08:55
      Ja zgłosiłem się do Salvum i nie żałuję. Osobiście uważam, że dobrze zajęli się moją sprawą. Wystarczyło przesłanie kosztorysu i decyzji TU. Proces weryfikacji nieco się dłużył ale zaoferowali mi fajne pieniądze więc jestem zadowolony.
    • ania.urbaniak.044 Re: Salvum Odszkodowania - prośba o opinię czy wa 23.01.20, 08:49
      Standardowa stłuczka: sprawca nie zahamował na czas i uderzył w tył mojego auta. Wycena z OC ewidentnie zaniżona. Odwołanie nie pomogło więc zwróciłam się do Salvum. Tam, po weryfikacji okazało się, że przysługuje mi prawie 700 zł. Podpisałam umowę, gotówka do ręki i po sprawie. Polecam
    • bogogo Re: Salvum Odszkodowania - prośba o opinię czy wa 06.02.20, 13:58
      Osobiście to polecałbym Salvum Odszkodowania. Nie wiem wprawdzie jak to wygląda w innych firmach ale u nich nie miałem jakiś większych problemów z załatwieniem dopłaty do szkody komunikacyjnej. Umowę podpisywałem u siebie w domu bo chodzę o kuli i tak było mi łatwiej. Wypłatę dostałem w gotówce. Jak pisałem wcześniej, nie mam rozeznania w tego typu usługach bo pierwszy i mam nadzieje ostatni raz spotkała mnie taka sytuacja z zaniżonym odszkodowaniem. Ale z Salvum jestem zadowolony.
    • a.brzozowska4353 Re: Salvum Odszkodowania - prośba o opinię czy wa 10.02.20, 09:59
      Zmuszona byłam posiłkować się pomocą formy odszkodowawczej bo już miałam dość przepychanek z ubezpieczycielem sprawcy. Formalności nie za dużo, kwota do zaakceptowania. Na szczęście wszystko załatwiłam zdalnie więc nie musiałam tracić czasu i urlopu na jeżdżenie do ich siedziby czy oddziału.
    • walczaktoja Re: Salvum Odszkodowania - prośba o opinię czy wa 14.02.20, 09:15
      Wysyłałem zapytania do kilku firm odszkodowawczych i zdecydowałem się na Salvum. Wprawdzie oferowane kwoty w większości były takie same ale akurat tam podobała mi się jasność procedur i możliwość wypłaty “do ręki”. Firma na plus.
    • maciej.jarosz77 Re: Salvum Odszkodowania - prośba o opinię czy wa 21.02.20, 15:28
      Salvum Odszkodowania według mnie to profesjonalna firma. Konkretnie podeszli do sprawy, obsługa miła, oferta do przyjęcia, nie za dużo formalności. jak dla mnie super.
    • p.lipinski887 Re: Salvum Odszkodowania - prośba o opinię czy wa 06.03.20, 12:37
      Z usług Salvum korzystałem parę miesięcy temu. Kwota ubezpieczenia z OC winnego wypadku była o wiele za niska. Przesłałem dokumenty i po niecałym miesiącu było po sprawie a ja miałem pieniądze w portfelu.
    • dudlek Re: Salvum Odszkodowania - prośba o opinię czy wa 24.03.20, 11:38
      Nie wiem jak jak jest w innych firmach odszkodowawczych ale akurat w Salvum sprawnie zajęli się moim przypadkiem. Oferta niezła. Co do samych formalnosci nie było tego dużo; gościu z info powiedział wszystko co i jak, wiec bez niespodzianek. Dobra firma, polecam.
    • darek.szewczak34 Re: Salvum Odszkodowania - prośba o opinię czy wa 26.03.20, 09:15
      W przypadku Salvum nie ma sie czego doczepić. Zostawiłem numer na stronie, po rozmowie z konsultantem przesłałem papiery, na podpisanie umówiliśmy się u mnie w domu co dla mnie było mega wygodne a kase dostałem do ręki. Dla mnie super!
      • betakancelaria Re: Salvum Odszkodowania - prośba o opinię czy wa 14.08.21, 09:25
        Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie.

Specjalizujemy się w pomocy prawnej w kwestii odszkodowań, działamy na terenie całego kraju. Bezpłatnie zweryfikujemy każdą sprawę. Pokrywamy za Klienta wszystkie koszty na etapie drogi sądowej i przed sądowej. Nie pobieramy wynagrodzenia z góry. Nasi Klienci niczym nie ryzykują ponieważ wszystkie koszty prowadzenia sprawy bierzemy na siebie. Naszych pracowników cechuje, bardzo wysoka kultura osobista, doświadczenie, kompetencja i zaangażowanie w każdą powierzoną nam sprawę. Najważniejsze jest dla na dobro klienta, dlatego każdą sprawę traktujemy indywidualnie.

Zapraszam. 

betaodszkodowania.pl/ 

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka