Dodaj do ulubionych

POSZUKUJE PRAWNIKA DO POMOCY W ODSZKODOWANIU !!!!

07.11.16, 20:18

Pilnie poszukuje PRAWNIKA lub FIRMĘ ZAJMUJĄCĄ SIĘ ODZYSKIWANIEM ODSZKODOWAŃ, a mianowicie opiszę swój problem w skrócie.
Jadąc autostradą A4 (KRAKÓW 422km) w nocy, sarna wyskoczyła mi wprost pod auto. Auto zostało uszkodzone, Policja przyjechała zdobiła zdjęcia, nadała nr sprawie, sarna oczywiście nie żyła gdy została znaleziona, straż pożarna także była z powodu wycieku płynów z samochodu. Auto zholowałem na własny koszt do Rzeszowa. Napisałem do GDDKiA w sprawie o odszkodowanie, przekazali sprawę do firmy ubezpieczającej autostradę (INTERRISK) Przyjechał Pan za parę dni, wycenił szkodę na szkodę całkowitą a po paru dniach dostałem list że firma odmawia wypłacenia odszkodowania tłumacząc się, że w ten dzień i dzień poprzedni była kontrolowana cała siatka na odcinku i było wszystko ok, a zdarzenie które powstało zaliczają do zdarzeń losowych niezależnych od nich. Dodam , że na tym odcinku nie było postawionego znaku A-18b.
Następnie napisałem odwołanie od tej decyzji i odesłałem do firmy Interrisk, I na ten list dostałem odpowiedź negatywną.
Napisałem więc oficialne pismo do RZECZNIKA FINANSOWEGO (kiedyś Rzecznik Praw Ubezpieczonych) o interwencję w tej sprawie. Rzecznik napisał pismo lecz InterRisk nadal podtrzymuje swoje zdanie i nie zamierza wypłacić odszkodowania.

Wszystkie dokumenty jestem w stanie udostępnić do zapoznania się z nimi po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Szukam Kogoś kto pomógł by mi odzyskać to odszkodowanie, dodam że pasażerom nic się nie stało, a samochód wyceniony na wartość 11.000
Jesli chodzi o wynagrodzenie interesuje mnie tylko w formie "procent od wygranej sprawy" a nie z góry

KONTAKT : Tomasz (Rzeszów) 667 147 439
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka