Dodaj do ulubionych

POSZUKUJE PRAWNIKA DO POMOCY W ODSZKODOWANIU !!!!

07.11.16, 20:18

Pilnie poszukuje PRAWNIKA lub FIRMĘ ZAJMUJĄCĄ SIĘ ODZYSKIWANIEM ODSZKODOWAŃ, a mianowicie opiszę swój problem w skrócie.
Jadąc autostradą A4 (KRAKÓW 422km) w nocy, sarna wyskoczyła mi wprost pod auto. Auto zostało uszkodzone, Policja przyjechała zdobiła zdjęcia, nadała nr sprawie, sarna oczywiście nie żyła gdy została znaleziona, straż pożarna także była z powodu wycieku płynów z samochodu. Auto zholowałem na własny koszt do Rzeszowa. Napisałem do GDDKiA w sprawie o odszkodowanie, przekazali sprawę do firmy ubezpieczającej autostradę (INTERRISK) Przyjechał Pan za parę dni, wycenił szkodę na szkodę całkowitą a po paru dniach dostałem list że firma odmawia wypłacenia odszkodowania tłumacząc się, że w ten dzień i dzień poprzedni była kontrolowana cała siatka na odcinku i było wszystko ok, a zdarzenie które powstało zaliczają do zdarzeń losowych niezależnych od nich. Dodam , że na tym odcinku nie było postawionego znaku A-18b.
Następnie napisałem odwołanie od tej decyzji i odesłałem do firmy Interrisk, I na ten list dostałem odpowiedź negatywną.
Napisałem więc oficialne pismo do RZECZNIKA FINANSOWEGO (kiedyś Rzecznik Praw Ubezpieczonych) o interwencję w tej sprawie. Rzecznik napisał pismo lecz InterRisk nadal podtrzymuje swoje zdanie i nie zamierza wypłacić odszkodowania.

Wszystkie dokumenty jestem w stanie udostępnić do zapoznania się z nimi po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Szukam Kogoś kto pomógł by mi odzyskać to odszkodowanie, dodam że pasażerom nic się nie stało, a samochód wyceniony na wartość 11.000
Jesli chodzi o wynagrodzenie interesuje mnie tylko w formie "procent od wygranej sprawy" a nie z góry

KONTAKT : Tomasz (Rzeszów) 667 147 439
Obserwuj wątek
    • fafkins42 Re: POSZUKUJE PRAWNIKA DO POMOCY W ODSZKODOWANIU 15.11.16, 14:47
      Dobra rada dla Ciebie, skontaktuj się z www.lexfortis.pl/ poznałem tą firmę osobiście i wiem że to uczciwa i fajna oferta. Innych firm nie znam, nie wiem jak działają więc nie będę się wypowiadał.
    • alexmarcc Re: POSZUKUJE PRAWNIKA DO POMOCY W ODSZKODOWANIU 18.11.16, 10:50
      mec. Dariusz Staniszewski - nawet sie nie zastanawiaj
    • marek.wu2 Re: POSZUKUJE PRAWNIKA DO POMOCY W ODSZKODOWANIU 30.11.16, 19:01
      Wypadki z udziałem dzikich zwierząt nie sa takie oczywiste. tutaj jest artykuł w temacie
      mediatorexpert.pl/aktualnosci/zderzenie-z-dzikim-zwierzeciem-czy-nalezy-sie-odszkodowanie
      Wszystko trzeba rozpatrywać indywidualnie. Dlatego proszę popytać o szczególybezpośrednio w tej firmie.
    • lysek100 Re: POSZUKUJE PRAWNIKA DO POMOCY W ODSZKODOWANIU 30.11.16, 19:05
      firmie nic, ale za koszty procesu sądowego
      • renaciak Re: POSZUKUJE PRAWNIKA DO POMOCY W ODSZKODOWANIU 30.08.18, 19:08
        my akurat walczyliśmy o odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym, ubezpieczyciel śmieszne pieniądze za pojazd wypłącił, potem też jakieś ugody proponowali za obrażenia moje i męża. Człowiek po lekarzach chodzi to się nie orientuje , ale polecili mi Competie www.competia.pl/uslugi/centrum-odszkodowan/oferta.html Wywalczyli dla nas konkretne odszkodowanie, super się sprawą zajęli, polecam ci tych prawników
    • anitka5908 Re: POSZUKUJE PRAWNIKA DO POMOCY W ODSZKODOWANIU 30.11.16, 22:58
      Zapytaj u mec. Dariusza Staniszewskiego.
    • majstershmitd Re: POSZUKUJE PRAWNIKA DO POMOCY W ODSZKODOWANIU 01.12.16, 14:13
      Polecam wykwalifikowanych radców prawnych z Warszawy skorycki.com/pl/, ale działają też poza stolicą.
    • p.kopciak Re: POSZUKUJE PRAWNIKA DO POMOCY W ODSZKODOWANIU 08.12.16, 15:41
      Witam Serdecznie,
      Polecam firmę Polskie Centrum Wypłat Odszkodowań
      Od wielu lat walczymy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi
      Zaniżanie odszkodowań to proceder który dotyka prawie każdego kierowcę który uczestniczył w wypadku komunikacyjnym
      790 727 967
    • wojciechstarz Re: POSZUKUJE PRAWNIKA DO POMOCY W ODSZKODOWANIU 13.12.16, 20:36
      Kancelaria Chudzikowski z Wrocławia tel 713339090 , prowadzą setki takich spraw, z mojej rodziny 5 osób łącznie ze mną dostało odszkodowanie rodzice i moje siostry za smierć mojego brata, który zginął w wypadku w 2011 bo facet w niego wjechał pijany. Jak oni nie pomogą to już nikt chyba nie pomoże.
    • raxfaxx Re: POSZUKUJE PRAWNIKA DO POMOCY W ODSZKODOWANIU 14.12.16, 18:20
      Jeśli szukasz rewelacyjnego prawnika od odszkodowań komunikacyjnych to polecam Pana Michał Klimkiewicz rewelacyjny radca prawny który odzyskał już mnóstwo pieniędzy z tytułu ubezpieczeń komunikacyjnych. Zobacz na osiągnięcia jego kancelarii, portfolio robi wrażenie ! Jest to specjalista od odszkodowań komunikacyjnych wieksze-odszkodowanie.pl/kontakt/ warto zapoznać się z ofertą. Zadzwoń na 518 445 012 / 503 138 356 na pewno Ci pomogą !
    • pawel3345 Re: POSZUKUJE PRAWNIKA DO POMOCY W ODSZKODOWANIU 14.12.16, 21:45
      zapytaj mec. Staniszewskiego
    • tequilav Re: POSZUKUJE PRAWNIKA DO POMOCY W ODSZKODOWANIU 08.01.17, 16:19
      Witam ;) Proszę się ze mną skontaktować, chętnie zajmę się Pana sprawą. Konsultacje są bezpłatne.
      Czekam na kontakt ;)
      Pozdrawiam
      Olivia Binder
      Specjalista ds. odszkodowań
      o.binder@ocls.pl
      tel.: +48 720 855 190, 790 793 482
    • gandalforick Re: POSZUKUJE PRAWNIKA DO POMOCY W ODSZKODOWANIU 13.01.17, 12:30
      Ja zaufałbym tylko dużej kancelarii, która specjalizuje się w tego typu sprawach np. DRB. Nie sądzę, żeby szukanie "idealnego" prawnika było konieczne, bo oni wszystko załatwiają razem z dokumentami itd.
    • marek.wu2 Re: POSZUKUJE PRAWNIKA DO POMOCY W ODSZKODOWANIU 01.02.17, 19:50
      Niestety, ubezpieczyciele często tak działają licząc, ze im się "odpuści"
      Prosze próbować tutaj:
      mediatorexpert.pl/zglos-szkode/wypadek-komunikacyjny
    • lysek100 Re: POSZUKUJE PRAWNIKA DO POMOCY W ODSZKODOWANIU 19.04.17, 10:26
      Dziękuje Wszystkim za info, po roku czasu udało mi się dostać odszkodowanie. dopiero jak sprawa trafiła do sądu , Interrisk
      niecały miesiąc przed rozprawą wypłacił pieniądze. pozdrawiam
    • tymon.kr Re: POSZUKUJE PRAWNIKA DO POMOCY W ODSZKODOWANIU 28.11.17, 22:20
      Nigdy nie wiemy, czy akurat nie zdarzy się wypadek :( Jednak dzięki dobrym prawnikom można zmniejszyć szkodę! Polecam Ci kancelarię Agaty Koschel z Poznania, która dzięki swojej profesjonalności i skuteczności walczy o dobro swoich klientów, tak było w moim przypadku :) Na pewno pomoże Ci z problemem!
    • wandrew Re: POSZUKUJE PRAWNIKA DO POMOCY W ODSZKODOWANIU 19.09.18, 15:28
      Sprawy o odszkodowania z ubezpieczycielami najczęściej kończą się w sądach, zatem najlepiej skorzystać bezpośrednio adwokata lub radcy prawnego który będzie Ciebie reprezentował. Ja korzystam z usług adwokat Wąsowicz z Wrocławia - tutaj masz namiary: www.adwokat-wasowicz.pl/ Polecam
    • firmyodszkodowawcze Re: POSZUKUJE PRAWNIKA DO POMOCY W ODSZKODOWANIU 07.05.19, 11:27
      Już jest pierwszy w Polsce Ranking Firm Odszkodowawczych. Zapraszamy na stronę www.firmyodszkodowawcze.pl/ do dzielenia się swoimi opiniami. Portal nie pozwala na spamowanie.
    • bartoszz Re: POSZUKUJE PRAWNIKA DO POMOCY W ODSZKODOWANIU 15.05.19, 13:51
      Witam mi pomogło Sagarto dlatego chciałem się podzielić opinią. Bylem bardzo zaskoczony jak gladko zostala załatwiona sprawa. Moza im zaufac i moim zdaniem chyba lepsza jest firma odszkodowawcza, bo tu masz gwarancje, ze dostaniesz odszkodowanie, a u prawnika zawsze bedziesz musial zaplacic, niezależnie od efektu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka