Dodaj do ulubionych

Sprawa odszkodowań

13.02.18, 11:17
Cześć. Szukam przydatnych informacji i liczę na to, że znajdzie się ktoś zorientowany w tym temacie. A mianowicie - gdzie uzyskam szczegółowe i rzetelne informacje w temacie uzyskania odszkodowania za śmierć bliskiej osoby w wypadku samochodowym? Do kogo najlepiej zgłosić się w pierwszej kolejności? Gdzie szukać fachowej pomocy? Znacie może jakieś kancelarie lub osoby prywatne, które zajmują się takimi sprawami?
Z góry dziękuję.
Obserwuj wątek
    • nik-ita13 Re: Sprawa odszkodowań 05.06.18, 16:01
      Ja znam firmę odszkodowania123.pl/ . Pracują tam prawnicy i specjaliści pokrewnych dziedzin z dużym doświadczeniem w dochodzeniu odszkodowań. Możesz także odwiedzić ich bloga i dowiedzieć się więcej na temat odszkodowania.
    • agnieszka_serfle Re: Sprawa odszkodowań 01.04.21, 01:29
      Jeśli chodzi o takie sprawy, warto jest napisać do mnie, bo sprawa taka wymaga aby była spełniona pewnych dokumentów a nasza firma, aby była pewna umowa o sprawę w odszkodowaniu , bardzo istotna wycena sprawy i sprawdzenie wszystkich możliwości jakie dobiegają w sprawie, jak wygląda cała procedura, i jak jest uformowana prawnie , już na początku spisujemy sprawę do analizy i przechodzi ona proces wyceny najkorzystniejszej ceny aby wiedzieć w jakim stopniu powinna być unormowana w swojej skuteczności
      Najlepiej napisać na adres email agnieszka.mail1987@gmail.com
      i wtedy ustalimy jak taką sprawę załatwić by była ona unormowana i potwierdzona w dokumentach , dopiero po wycenie podpisujemy umowę, a klient otrzymuje panel sprawy gdzie może sprawdzić status, na wgląd różnych problemów klientów, wycena i procedura rozprawy jest darmowa , dobiera się najkorzystniejszą opcje dla klienta, są to nawet spore kwoty w takim wypadku gdy wiadomo że kwota jest niższa i powinna być wyższa, mimo pomocy odszkodowania pomagamy także w problemach psychicznych i mamy pomoc w kształcie hospitalizacji, na pewno warto zauważyć że jest to także pomoc przy załatwieniu innych spraw jakim jest dalsze życie czyli problemy z uzyskaniem renty z tytułu śmierci danej osoby
      Z wyrazami szacunku,
      Agnieszka
    • wojtekuch Re: Sprawa odszkodowań 01.04.21, 12:36
      Polecam Kancelarię Prawną Prospectrum Odszkodowania
      Miałem problemu z uzyskaniem pieniędzy od ubezpieczyciela, więc skorzystałem z usług tej firmy. Może i niektórym latwo ogarnac taki temat, ale moja sprawa nie należała do najprostszych, nie wiem czy sam bym sobie poradzil… w każdym razie w moim przypadku opłacało się, bo jak się wzieli do roboty to wreszcie cos ruszylo i kilka miesięcy pózniej dostalem kaske!
      www.prospectrum.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka