Dodaj do ulubionych

Zanizowe odszkodowanie

23.02.18, 11:12
Parą dni temu moja żona zakończyła leczenie złamanego małego palca prawej ręki, o tym fakcie poinformowaliśmy swego ubezpieczyciela który to natychmiast zaproponował kwotę z którą nie zgodziła się moja żona. Po tym fakcje poinformowano moją żonę, że dokumentacja medyczna została przedłożona ubezpieczycielowi zostanie przekazana do lekarza ubezpieczyciela który zapozna się z daną dokumentacją i na podstawie tego ustalą kwotę odszkodowania. Po dwóch dniach na konto żony wpływa pewna kwota, jak się okazało "od ubezpieczyciela" jako odszkodowanie w kwocie niższej jak zaproponowano na początku.
Co teraz począć jak dochodzić swego?
Nadmienię ,że nie dostaliśmy żadnej decyzji odnośnie wypłaconego odszkodowania.
Obserwuj wątek
    • seb_wto Re: Zaniżone odszkodowanie 25.02.18, 18:10
      Parą dni temu moja żona zakończyła leczenie złamanego małego palca prawej ręki, o tym fakcie poinformowaliśmy swego ubezpieczyciela który to natychmiast zaproponował kwotę z którą nie zgodziła się moja żona. Po tym fakcje poinformowano SMS moją żonę że dokumentacja medyczna została przekazana do lekarza ubezpieczyciela który zapozna się z nią i na podstawie tego ustalą kwotę odszkodowania. Po dwóch dniach na konto żony wpływa pewna kwota, jak się okazało "od ubezpieczyciela" jako odszkodowanie w kwocie niższej jak zaproponowano na początku.
      Co teraz począć jak dochodzić swego?
      Nadmienię ,że nie dostaliśmy żadnej decyzji odnośnie wypłaconego odszkodowania.
    • rafiwoj7887 Re: Zanizowe odszkodowanie 23.04.18, 15:39
      W takiej sytuacji polecam skorzystanie z usług profesjonalistów. Ja współpracowałem z vox veritas i mogę polecić. Znają się na rzeczy. Dobry kontakt i miła obsługa. Już w kilka dni po podpisaniu umowy dostałem pierwsze pieniądze. polecam voxveritas.pl, 505 657 675

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka