Dodaj do ulubionych

Która Kancelarie Odszkodowań po ciężkim wypadku?

30.11.18, 07:30
Którą Kancelarię Odszkodowawczą Polecacie po ciężkim wypadku ? .
Złamany kręgosłup z małą nadzieję ale jednak?
Obserwuj wątek
    • adamek.mat83 Re: Która Kancelarie Odszkodowań po ciężkim wypad 06.12.18, 14:24
      Lighthouse Kancelaria prowadzą sprawy dla całej polski i nie pobierają opłat.

telefn: 731 688 989
      www.lighthouse-kancelaria.com
    • obserwujacy11 Re: Która Kancelarie Odszkodowań po ciężkim wypad 06.12.18, 21:23
      Witam, zdecydowanie polecam kancelarie " pro juris"
      Jeśli chciała by Pani kontakt z przedstawicielem firmy, mogę polecić Pana Artura, pomógł uzyskać odszkodowanie za mojego męża dla mnie i dwójki moich dzieci.
      To jego e mail artur.reckwald@projuris.pl
    • rankingfirmodszkodowawczych Re: Która Kancelarie Odszkodowań po ciężkim wypad 02.01.19, 10:26
      Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem firm odszkodowawczych stworzonym na podstawie opinii klientów - www.firmyodszkodowawcze.pl.
    • janinaslask Re: Która Kancelarie Odszkodowań po ciężkim wypad 03.01.19, 09:05
      Wybraliśmy kompleksową Kancelaria Vox Veritas Rehabilitacja.
      Doradztwo i Prawnicy I Rehabilitacja.

Nie żałujemy - świetna obsługa.
    • omega_05 Re: Która Kancelarie Odszkodowań po ciężkim wypad 22.02.19, 11:59
      Witam, jesteśmy Kancelarią Prawną która zajmuję sie tego typu sprawami od 15 lat. Posiadamy wykwalifikowanych radców prawnych, adwokatów którzy bardzo indywidualnie podchodzą do sprawy, i znajdą optymalne rozwiązanie w Pani sprawie.Przy wyborze firmy do reprezentowania Pani proszę wybrać taką która poprowadzi sprawę za niżej niż 20 % honorarium. To jest bardzo istotne gdyż Odszkodowanie a mianowicie kwota odszkodowania będzie znacznie wyższa. Proszę o kontakt porozmawiamy o szczegółach. 602515764 Kancelaria Prawna OMEGA
    • cheops28 Re: Która Kancelarie Odszkodowań po ciężkim wypad 02.05.19, 07:26
      Duża sprawa więc może taka ,która kompleksowo zajmie się sprawą. Co to znaczy?
      -prowizja po wygraniu (większość Firm)
      -założenie pieniędzy za proces (tak tak nic za darmo do Sądu nie trafia) to już nie wszystkie Firmy
      -możliwość otrzymania pieniędzy jeszcze przed procesem np na leczenie- też nie wszystkie
      -zasięg a co za tym idzie, będzie pewność, że TU będzie się z taką kancelaria liczyło
      -im taniej tym.... tu już Sobie każdy może dodać.
    • aldona667 Re: Która Kancelarie Odszkodowań po ciężkim wypad 09.07.19, 23:26
      Polecam kancelarie odszkodowania-sssc.pl
      Firma godna polecenia.
      • krystian789 Re: Która Kancelarie Odszkodowań po ciężkim wypad 11.07.19, 15:15
        Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem od kancelarii jest Fundusz Odszkodowań Komunikacyjnych, przede wszystkim dlatego, że korzystanie z ich usług jest CAŁKOWICIE DARMOWE. Sam korzystałem z ich opcji dopłat do odszkodowania i byłem mega zadowolony. Wszystko załatwione szybko i profesjonalnie i przede wszystkim jest to zaufana firma, a ni jakiś krzak. Polecam wszystkim.
        • daria.kownacka88 Re: Która Kancelarie Odszkodowań po ciężkim wypad 10.08.19, 13:36
          Sama miałam ciężki wypadek. Mam 30 lat i już wiem, ze moja prawa noga nigdy nie będzie sprawna tak jak przed wypadkiem. Musze być rehabilitowana. kolejki niestety długie. Co do kancelarii, to nie wiem jak Ty autorko ale ja sie zwróciłam do Voxveritas. Czytałam wiele dobrego o nich wcześniej. Mam już załatwiona prywatna rehabilitacje, która dla mnie jest bezpłatna więc super i dostane odszkodowanie wysokie.
          • milosz.kowalik Re: Która Kancelarie Odszkodowań po ciężkim wypad 13.08.19, 21:47
            daria.kownacka88 napisała:

> Sama miałam ciężki wypadek. Mam 30 lat i już wiem, ze moja prawa noga nigdy nie
            > będzie sprawna tak jak przed wypadkiem. Musze być rehabilitowana. kolejki nies
            > tety długie. Co do kancelarii, to nie wiem jak Ty autorko ale ja sie zwróciłam
            > do Voxveritas. Czytałam wiele dobrego o nich wcześniej. Mam już załatwiona pryw
            > atna rehabilitacje, która dla mnie jest bezpłatna więc super i dostane odszkodo
            > wanie wysokie.

Hej. Ty masz problem z nogą... a widzisz, ja mam problem i to bardzo duży z kręgosłupem. Póki co na razie nie chodzę, aczkolwiek mam szansę stanąć na nogi ale tylko dzięki rehabilitacji, która niestety jest kosztowna. A Ty widzę, że piszesz coś o bezpłatnej. Jak Ty to załatwiałaś. Będę wdzięczna za odpowiedź.
    • m.rzewuska.m Re: Która Kancelarie Odszkodowań po ciężkim wypad 28.01.20, 13:58
      Ze swojej strony polecam kancelarię Advoco, pomogli mojemu mężowi odzyskać odszkodowanie po wypadku. Szybko oddzwaniają i są bardzo mili.
    • betaodszkodowania Re: Która Kancelarie Odszkodowań po ciężkim wypad 01.09.20, 18:34
      Zapraszam pomożemy, jesteśmy firmą która cieszy się nieposzlakowaną opinią u klientów. Zadzwoń 514 455 736 lub odwiedź nas na www.facebook.com/betaodszkodowania/
    • stanislawkobus Re: Która Kancelarie Odszkodowań po ciężkim wypad 11.11.20, 18:53
      Kancelaria odszkodowawcza Enres - www.odszkodowaniapowypadkowe.com.pl
      Wiele lat na rynku, super opinie zadowolonych klientów
      Przejrzyste warunki współpracy, na pewno warto wziąć ich pod uwagę przy wyborze dochodzenia odszkodowania powypadkowe
      • stanislawkobus Re: Która Kancelarie Odszkodowań po ciężkim wypad 21.11.20, 15:11
        korzystałem, zgadza się "zawodowcy" :)
    • edyta.frutak Re: Która Kancelarie Odszkodowań po ciężkim wypad 30.11.20, 20:11
      Osoba z rodziny miała podobny wypadek i w jej imieniu o odszkodowanie wystąpiła firma klaims.eu z tego co się orientuję nie wzięli pieniędzy z góry tylko jakąś prowizję dopiero po wygraniu sprawy. Wywalczona kwota była bardzo zadowalająca.
      • rafalski850 Re: Która Kancelarie Odszkodowań po ciężkim wypad 23.12.20, 12:33
        Polecam nalezysie.pl. Co ważne nie pobierają żadnych opłat za poprowadzenie sprawy, biorą prowizję od kwoty, którą uda im się wywalczyć
    • wojtekuch Re: Która Kancelarie Odszkodowań po ciężkim wypad 01.04.21, 12:37
      Polecam Kancelarię Prawną Prospectrum Odszkodowania
      Miałem problemu z uzyskaniem pieniędzy od ubezpieczyciela, więc skorzystałem z usług tej firmy. Może i niektórym latwo ogarnac taki temat, ale moja sprawa nie należała do najprostszych, nie wiem czy sam bym sobie poradzil… w każdym razie w moim przypadku opłacało się, bo jak się wzieli do roboty to wreszcie cos ruszylo i kilka miesięcy pozniej dostalem kaske!!
      www.prospectrum.pl
    • wojtekuch Re: Która Kancelarie Odszkodowań po ciężkim wypad 01.04.21, 12:50
      Polecam Kancelarię Prawną Prospectrum z Rzeszowa. Skutecznie pomagają osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych uzyskać odszkodowanie i zadośćuczynienie
      prospectrum.pl/
      #odszkodowania #rzeszow #podkarpacie
    • betakancelaria Re: Która Kancelarie Odszkodowań po ciężkim wypad 13.08.21, 20:00
      Zapraszam na grupę na fb, bezpłatne porady ekspertów w kwestii odszkodowań www.facebook.com/groups/727356100740711

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka