Dodaj do ulubionych

Wypadek śmiertelny- zadośćuczynienie Voxveritas.

26.06.19, 13:13
Zachęcam do skorzystania z pomocy Vox Veritas. Nasza babcia poniosła śmierć w związku z wypadkiem, który miał miejsce w 2014. ogromnie to wszyscy przeżyliśmy. Babcia była dla nas bardzo ważną osobą, byliśmy z nią bardzo zżyci.Bardzo wiele nas nauczyła, mnie nauczyła czytać, dziergania na drutach itd. zawsze nas wspierała, służyła dobrą radą. Jej śmierć była po prostu czyms nagłym ;(. Przedstawiciel firmy-Pan Marcin poinformował nas, że należy nam się zadośćuczynienie po śmierci babci. Wspólnie z prawnikami wywalczył dla nas w ciągu 30dni zadośćuczynienie w łącznej kwocie 48tys.
Po 3 dniach pieniądze były już na naszych kontach. Prawnicy z Vox Veritas potrafią negocjować z największymi ubezpieczycielami z z tego co nam mówili bardzo ciężko jest uzyskać takie odszkodowanie. Nam się to udało bez sądu za co jesteśmy im bardzo wdzięczni, również za wsparcie, serce zrozumienie i życzliwe podejście. Dziękujemy!!
Obserwuj wątek
    • magda400040 Re: Wypadek śmiertelny- zadośćuczynienie Voxverit 28.06.19, 18:22
      Kurcze, szkoda, że nie wiedziałam, że coś takiego jest.. Pewnie nie tylko ja.. Ja już odebrałam odszkodowanie, takie jakie zaproponował mi ubezpieczyciel, choć od razu czułam, że nie jest dla mnie satysfakcjonujące. Jednak nie wiedziałam, że są takie firmy.. Czy jak już odebrałam to odszkodowanie, to coś mogę jeszcze "ugrać"? Czy już po ptakach? Jakie są terminy? wie Pani może?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka