Dodaj do ulubionych

Odmowa wypłaty odszkodowania

11.01.07, 11:51
Mam poważny problem i nie wiem co zrobić. Czy ktoś mógłby mi pomóc?
Ubezpieczyciel Link 4 odmawia wypłaty odszkodowania z AC bo nie zgłosiłam
szkody wciagu 24 godzin??? Szkoda miała miejsce 4 grudnia zgłosiłam ją 6
grudnia. Co robić? nie dostałam jeszcze oficjalnej decyzji tylko dowiedziałam
się póki co przez telefon.
Obserwuj wątek
                  • romuald50 Re: Odmowa wypłaty odszkodowania 07.02.08, 07:11
                    Czemu sie kłócicie?Nie potraficie się bić?A tak na marginesie-zajęliście się sobą,a nie sprawą.Czy tak postępują prfesjonaliści?Jak chcecie się obrzucać inwektywami,to poszukajcie innego forum albo je załóżcie,np:OBRZUCANIE BŁOTEM lub NAWTYKAM FORUMOWICZOWI!No i co Wy na to?
                    • versus.pietrykowski Re: Odmowa wypłaty odszkodowania 13.02.08, 14:52
                      Nie wiem jak inni, ja zamierzałem tylko pomóc.

Zresztą osoba pisząca post już nie uczestniczyła w rozmowie.

Tak na marginesie... całkowicie nie rozumiem ludzi, którzy proszą o pomoc, otrzymują darmowe porady a na dodatek potrafią tylko marudzić i narzekać, że to jeden tyle bierze, a drugi tyle.

Sądzę, że każda firma zajmująca się odszkodowania zdaje sobie sprawę, że na takich "forach" nie znajdzie Klienta.

Można jedynie pomagać ludziom w podejmowaniu odpowiednich decyzji, co zresztą czynię. Nikogo do niczego nie zmuszam. Spójrzcie na moja stronę www - jest tam wyraźnie napisane, że często pomagam bezpłatnie. Stosunek Klientów odpłatnych do pozostałych wynosi co najmniej 50%.

"romulad50" po części masz racje, ale proponuję bardziej obiektywnie spojrzeć na całą treść postów (od początku do końca). Nie jestem osobą, która "obrzuca błotem" innych - nawet tych co prowadzą podobną działalność. Dla mnie oni nie są konkurencją.

Pozdrawiam,
                      Odszkodowania Versus
                      Versus
                      • romuald50 Re: Odmowa wypłaty odszkodowania 19.02.08, 19:59
                        Witam
                        Moja wypowiedź na forum bardziej dotyczyła raczej drugiej strony Waszego "pojedynku".Po prostu odniosłem wrażenie,iż w ferworze "walki"oddaliliście się od meritum sprawy.A ludzie marudzili,marudzą i marudzić będą.Taka już natura ludzka.
                        Pozdarwiam
                      • romuald50 Re: Odmowa wypłaty odszkodowania 19.02.08, 20:02
                        WItam
                        Odniosłem wrażenie iż w swoim pojedynku słownym odeszliście od meritm sprawy.Tak na marginesie,to moja uwaga była bardziej skierowana do drugiej strony tego pojedynku. A jeżeli chodzi o ludzi-to narzekali,narzekają i narzekać będą.Taka już natura człeka.
                        Pozdrawiam
                        • janioj Re: Odmowa wypłaty odszkodowania 25.03.08, 13:48
                          Zgadzam sie z Tobą, niestety na tym forum niektórzy tzw. "zawodowcy" urzędują tu
                          jedynie po to, żeby opowiadać głupoty, przypiąć komuś łatkę, albo reklamować
                          swoje firmy, czego najlepszym przykładem (i nie mam na myśli tylko tego wątku),
                          jest ktoś o nicku "roszczenia" - zrelaksuj się człowieku i jeśli nie potrafisz
                          lub nie chcesz pomóc, to po prostu daj sobie spokój - nie ma obowiązku
                          odwiedzania tego forum. To tyle w kwestii ogólnej, co do wątku, taki termin
                          zgłoszenia szkody na pewno nie jest uregulowanym jakimikolwiek ogólnymi wymogami
                          prawa, musisz dokładnie przeczytać warunki AC, ale wydaje mi się wątpliwy taki
                          wymóg, chociaż jeśli chodzi o ubezpieczycieli, to niczego nie można wykluczyć.
    • max469 Re: Odmowa wypłaty odszkodowania 13.07.08, 22:36
      Czas w jakim powinna Pani zadzwonić nie powinien mieć w tej sytuacji znaczenia.
      To zwykłe sztuczki, żeby przechytrzyć Panią. radze skorzystać z usług firmy,
      która zajmuje się egzekwowaniem pieniędzy od owych firm na Pani rzecz www euco.pl
      Życze powodzenia.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka