Dodaj do ulubionych

Odszkodowanie ze nieszczęśliwy wypadek

20.07.08, 19:06
Emerytka w starszym wieku idąc chodnikiem, który jest w złym stanie, potknęła
się o niego i uderzyła twarzą o podłoże. Doznała rozległych obrażeń twarzy
m.in. złamany nos. Chodnik jest nieremontowany od ponad 40 lat i należy do
Urzędu miasta. W Centrum Zarządzania Nieruchomościami dwa razy wysyłali pismo
w sprawie naprawienia chodnika do Urzędu Miasta. Wiceprezydent odmówił dwa
razy. Od kogo można domagać się odszkodowania, czy są jakiekolwiek szanse na
uzyskanie odszkodowania? Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • bolo22 Re: Odszkodowanie ze nieszczęśliwy wypadek 25.01.09, 02:20
      karolina0132 napisał:

> Emerytka w starszym wieku idąc chodnikiem, który jest w złym stanie, potknęła
      > się o niego i uderzyła twarzą o podłoże. Doznała rozległych obrażeń twarzy
      > m.in. złamany nos. Chodnik jest nieremontowany od ponad 40 lat i należy do
      > Urzędu miasta. W Centrum Zarządzania Nieruchomościami dwa razy wysyłali pismo
      > w sprawie naprawienia chodnika do Urzędu Miasta. Wiceprezydent odmówił dwa
      > razy. Od kogo można domagać się odszkodowania, czy są jakiekolwiek szanse na
      > uzyskanie odszkodowania? Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam

Witam. Zalatwiamy profesjonalnie odszkodowania - bez zaliczek i oplat wstępnych.
      Info : WWW --> tinyurl.com
    • bolo22 Re: Odszkodowanie ze nieszczęśliwy wypadek 25.01.09, 02:24
      karolina0132 napisał:

> Emerytka w starszym wieku idąc chodnikiem, który jest w złym stanie, potknęła
      > się o niego i uderzyła twarzą o podłoże. Doznała rozległych obrażeń twarzy
      > m.in. złamany nos. Chodnik jest nieremontowany od ponad 40 lat i należy do
      > Urzędu miasta. W Centrum Zarządzania Nieruchomościami dwa razy wysyłali pismo
      > w sprawie naprawienia chodnika do Urzędu Miasta. Wiceprezydent odmówił dwa
      > razy. Od kogo można domagać się odszkodowania, czy są jakiekolwiek szanse na
      > uzyskanie odszkodowania? Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam

=============================================================

Witam. Załatwiamy profesjonalne odszkodowania - bez zaliczek i oplat
      wstępnych. Info : =====> tinyurl.com/63lnbn
      • kiwiczanka Re: Odszkodowanie ze nieszczęśliwy wypadek 03.12.09, 19:43
        mam pytanie...miałam operowaną tarczyce(wycinaną)po4 dniach
        wypóścili mnie w dobrym stanie do domu.2 dni później ledwo dowieźli
        mnie do szpitala z tęzyczką.W szpitalu okazało sie że
        najprawdopodobniej usunieto mi przytarczyce i to dlatego.Posiadam
        ubezpieczenie na wskutek pobytu w szpitalu,spowodowanego
        nieszcześliwym wypadkiem.Chciałabym sie dowiedzieć czy mój przypadek
        można zaliczyć jako nieszczęśliwy wypadek...
    • kaczeniec-2 Re: Odszkodowanie ze nieszczęśliwy wypadek 12.01.11, 22:46

Witam niewiem czy w dobrym miejscu sie wpisuje z góry przepraszam ,jestem nowa na tym forum.Mój problem polega na tym ze wczoraj w przychodni lekarskiej wpadłam na przeszklone drzwi i mocno potłukłam nos,drzwi były wstawione nowe bez jakichkolwiek oznakowan, klamki,brakowało oswietlenia na korytarzu,wyszłam zza zakretu i przywaliłam prosto w te drzwi,byli swiadkowie ale gdzie ja ich teraz znajde jedyna która to widziała i tam jest to pielegnarka ale ona tak sie wystraszyła tym zaniedbaniem ze powiedziała ze trzeba obkleic drzwi takze juz pewnie odpowiednio obklejone.Dzisiaj byłam u laryngologa i odesłał mnie do szpitala i zrobili tomografie,obdukcja ich nie obchodzi nie wiem jak postepowac dalej.Czy moge sie starac o zadoscuczynienie od przychodni?nos jest opuchniety i przesuniety w prawo ale lekarz mówi ze sie zrosnie ale czy kiedys nie bede miała problemu z przegroda i bede potrzebowała to zoperowac niewiem narazie bardzo cierpie nie moge oddychac.Bardzo prosze o rade
      • beize Re: Odszkodowanie ze nieszczęśliwy wypadek 16.01.11, 22:28
        Zgłoś u Nas szkodę a uzyskamy dla Ciebie odszkodowanie błyskawicznie. Doświadczenie nauczyło nas, że profesjonalizm powinien iść w parze z tempem działania.
        Tel. 691 196 691

Ile kosztuje poprowadzenie sprawy?
        Nasze wynagrodzenie jest ZAWSZE, TYLKO PROWIZYJNE. Nie pobieramy żadnych opłat Prowizja jest ustalana indywidualnie w zależności o rodzaju sprawy wypłacana zawsze po zakończeniu sprawy - czyli uzyskaniu dla Państwa odszkodowania.
        odszkodowania@kancelariapronet.pl

www.kancelariapronet.pl
    • damianek000001 Re: Odszkodowanie ze nieszczęśliwy wypadek 19.10.13, 13:33
      Kancelaria Odszkodowawcza Rubikon

Profesjonalna pomoc w uzyskaniu odszkodowania.

Pomagamy:

Kancelaria Odszkodowawcza Rubikon kieruje swoją ofertę do osób, które zostały poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych - kierowców, pasażerów, rowerzystów i pieszych oraz dla osób, które w wypadkach utraciły najbliższych członków rodziny. Pomagamy również poszkodowawnym w wypadkach w gospodarstwie rolnym.

* Pokrywamy wszystkie koszty związane z prowadzeniem sprawy również przed sądem i dodatkowo chronimy Ciebie przed ryzykiem przegranej.
      * Wynagrodzenie za nasza pracę pobieramy dopiero po skutecznym wyegzekwowaniu odszkodowania na rzecz naszego Klienta.
      * Jeśli już otrzymałeś odszkodowanie, zgłoś się do nas. Bezpłatnie zweryfikujemy dokumenty i jeśli będzie to możliwe, zaproponujemy pomoc w uzyskaniu wyższej kwoty.

POMAGAMY NAWET DO 20 LAT OD ZDARZENIA !

Skutecznie walczymy o Twoje odszkodowanie!

Napisz a na pewno skontaktujemy się z Tobą.

Kontakt
      Kancelaria Odszkodowawcza RUBIKON Sp. z o.o.

Damian Banaszczyk
      e-mail: d.banaszczyk@kancelariarubikon.pl
    • kamila_awill Re: Odszkodowanie ze nieszczęśliwy wypadek 26.09.14, 11:28
      Witam. Pracuję w firmie ktora zajmuje się pomocą w uzyskaniu odszkodowania. Jeśli był świadek to jest szansa na uzyskanie odszkodowania. To jest kompletnie bezpłatne nawet jeżeli sprawa trafi do sądu nie ponoszą państwo żadnych opłat. Firma jest w lubuskim Gorzów Wlkp ale pracujemy na całym terenie Polski oraz Niemiec także odleglość nie ma znaczenia. Numer w razie pytań: 739 546 712
    • scarlet_x czy to coś zmieni? 30.10.14, 11:28
      Hej. Przeczytałam ostatnio o czymś takim: ipolisa.pl/HBT-Index-czyli-ile-warty-jest-czlowiek-przy-szkodzie-z-NNW,artykul,861/

Myślicie, że to ułatwi wypłatę odszkodowań bez konieczności zakładania sprawy w sądzie?
    • firma-pio Re: Odszkodowanie ze nieszczęśliwy wypadek 26.11.14, 11:26
      Witam polecam Firmę PIO Polski instytut odszkodowawczy z główna siedzibą w Warszawie. Firma profesjonalna podchodząca do każdej sprawy indywidualnie. Firma nie pobiera opłat przed sądowych i sądowych. kontakt Wojciech Zaskórski tel 662-554-587 e-mail w.zaskorski@pio-odszkodowania.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka