Dodaj do ulubionych

Salon Fryzjerski "Ewa" Modrzejowska25. przestroga

IP: *.play-internet.pl 31.03.11, 00:58
Wybrałam się tan na farbowanie po 1,5godz siedzenia tam wyszłam z piękną fryzura.Na drugi dzień obudziłam się w żółto rudych włosach!! pani chyba pomylila farby,trudno sie dziwic jak klientów obsługuje siksa bez doświatczenia a wielkie panie siedzą!!
Poszłam z reklamacja ale dostałam przysłowiowe "pocałuj się w dupe"
Uważajcie na ten "salon" nie tylko ja jestem niezadowolona z tamtejszych usług!
Obserwuj wątek
    • Gość: Konkurencja ??? Re: Salon Fryzjerski "Ewa" Modrzejowska25. przest IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.03.11, 08:57
      Biedna EWO - a skąd my mamy wiedzieć czy Twój wpis nie jest prowokacja konkurencji?
      Jak się publicznie wpisuje takie skargi - to podstawą jest wiarygodny podpis i kontakt do wpisujacego.
      Skoro Cię oszukano, wykiwano, nie uwzględniono reklamacji... to czego się wstydzisz podpisać, podać swój telefon, mail - a może takich oszukanych jest więcej i będa chcieli się z Tobą porozumieć?
      W każdym innym wypadku, takie anonimowe opinie i to na każdy temat są, za przeproszeniem, gó... warte.

Internauci - myślcie trochę - podchodźcie z dużą rezerwą do wszelkich anonimowych wpisów z pytaniami o opinie nt. lekarzy, weterynarzy, rzemiesiników, klubow i knajp. W większości to albo kryptoreklama albo rycie konkurencji.
    • Gość: nie zadowolona Re: Salon Fryzjerski "Ewa" Modrzejowska25. przest IP: 83.238.78.* 20.09.11, 13:32
      Ja też byłam w tym salonie, nie dość, że właścielka to wredna jędza, a w dodatku tępa to jeszcze usługi są tam wykonane na najniższym poziomie, i w dodatku oszukują, zakupiłam usługę przez fezi.pl pisało prostowanie an produktach kreatynowych, było to prostowanie prostownicą z użyciem jedwabiu co taką usługę mogę w domu wykonać za 2 zl, a nie 50, ogólnie chodziło tu o to prostowanie na produktach po których po wyjściu włosy od wilgoci np nie zaczną się kręcić no ale niestety ten Salon oszukuję klientów poprzez złe opisywanie usług. Nie polecam, naprawdę ,,wrzucanie pieniędzy w błoto" i w dodatku nie miła obsługa.
    • Gość: Karolina Re: Salon Fryzjerski "Ewa" Modrzejowska25. przest IP: *.masmovil.com 02.09.21, 07:13
      Odwiedzilam salon Ewa w celu podciecia koncowek moich dlugich wlosow...wchodzac do salonu Ewa uderzyl mnie okropny zapach papierosow. Bylo brudno i ciemno. Bardzo mloda dziewczyna (okolo 16 lat gora) kazala mi zajac miejsce na fotelu po czym nalozyla mi peleryne fryzjerska tyl do przodu. Nastepnie zapytala jaka ilosc wlosow chcialabym obiaciac wiec pokazalam jej okolo 3 centymetry. Dziewczyna chwycila po maszynke do golenia i sciela okolo 15 centrymetrowe pasmo z mojej glowy. Juz w tym momencie bylam przerazona. Nastepnie wziela do reki nozyczki i obciela reszte wlosow jak papier.... poziomo odciela okolo 20 centrymetrow z moich wlosow zostawiajac je krzywe i przerazajaco krotkie. W tym momencie zwrocilam jej uwage po czym odpowiedziala ze wszystko jest okej i wszystko wyrowna. Dopiero po tym lekko zmoczyla mi koncowki...pragne wspomniec ze mam bardzo falowane, prawie krecone wlosy. Nie trzeba byc geniuszem zeby wiedziec ze przy cieciu takich wlosow jest potrzebne ich wstepne zmoczenie. Po wszystkim dziewczyna poprosila o zaplate 25 zlotych. Po wyjsciu z salonu zobaczylam swoje odbicie w swietle dziennym i postawowilam wrocic do salonu i zapytac o zwrot pieniedzy bo nie bylo mozliwosci zebym placila za 20 centrymetrowe obciecie moich dlugich, zdrowych wlosow ktore tak dlugo zapuszczalam. Wiem ze kazda kobieta czytajaca ta opinie wie ze to koszmar! Po powrocie do salonu pytajac o zwrot pieniedzy, z zaplecza wylonila sie pani Ewa ktora odpysknela mi ze moze mi pokazac na nagraniu z kamery ile centymetrow kazalam sciac uczennicy. Po tym komentarzu odpowiedzialam ze bylo mi mi milo gdyby poinformowano mnie przed cieciem ze bedzie ono robione przez uczennice. Na co pani Ewa agresywnie odpowiedziala ze ''kochanie...ale ty nie pytalas?. Poraz kolejny zapytalam o zwrot pieniedzy...juz szosty raz i w tym momencie pani Ewa postraszyla mnie policja i wzyzywala moja mame od starej k.... . W skrocie nie polecam tego miejsca nikomu..ciecia robia dzieci a pani Ewa monitoruje to tylko przez kamere na zapleczu jak ochroniarz. Brud, smrod, lzy i stres.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka