Dodaj do ulubionych

Pijaczkowie upodobali sobie teren uniwersytetu ...

IP: *.bytom.sdi.tpnet.pl 10.07.04, 00:29
pijaczkowie sa nie tylko na Żytniej!
czesto siedza pod Instytutem przy ul. Pulaskiego, gdzie pijac tanie wina
zaczepiaja studentki - czesto wyglaszajac niedwuznaczne propozycje.
mam nadzieje, ze po publikacji tego artykulu i po licznych zgloszeniach tego
faktu na policje (moje kolezanki i ja tez dzwonilysmy w tej sprawie) problem
zostanie rozwiazany skutecznie.
Obserwuj wątek
      • Gość: którego nie było Proszę o więcej szacunku do klasy bezrobotniczej IP: *.dip.t-dialin.net 10.07.04, 11:04
        Uprzejmie apeluję o więcej tolerancji do osób, które z różnych względów

nie mogą studiować, a pragną się integrować ze społeczeństwem wykształconym.

O likwidację barier i uprzedzeń : piękne studentki filologii podobają się

i nie ma w tym nic złego. Proszę zwrócić uwagę na pederastów,

którzy są zatrudnieni w poradniach zdrowia psychicznego.

Tam są patologie:Samson i Gomorra.

Czy z punktu widzenia estetycznego lepszy Gombrowicz grzebiący w spodniach

argentyńskich studentów ? A butelki na ziemi, to porzucone mienie,

i gdyby to było mienie pożydowskie ( popejsakowskie ) to byłoby koszerne,

a tak to jest to zwykły surowiec wtórny i poeta Różewicz,

któren się specjalizuje w dziedzinie Recyckling

może jeszcze dorobić się na tym Nobla,

bo za moich studenckich czasów, to w Parku na Zeromskiego

chodziła pewna Dama z musztarówkami i wiaderkiem z czystą wodą

i można sobie - za darmo - było wypożyczyć tę szklankę i zanurzyć we wiaderku,

a uprzejma Dama, kłaniając się po staropolsku w podzięce za opróżnione butelki ,

wyjaśniała, żeby nie oddawać ich temu drugiemu, kręcącemu się po Parku,

bo on już sobie z tego dom postawił,

no tak to było za komuny ciężko dla tych, którzy chcieli do czegoś dojść,

więc proszę uprzejmie nie utrudniać życia Polakom na Pogonii,

gdzie pamięć po Kiepurze jest święta,

a nie wszystko musi być święte,

ale wszystko musi być

w granicach, lub

na emigracji.

Dla mniej zorientowanych należy się w tym miejscu wyjaśnienie:

Zainteresowane Osoby zwykły pielęgnować tradycje narodowe,

od których Adam Mickiewicz zapożyczył tytuł Dzieła,

którego Wayda nie sfilmuje, otóż w "Dziadach" i na Pogoni

po otwarciu butelki wylewa się zwyczajem, o którym i w Odyssei mowa,

część napoju dla tych, których NIE MA.

Z pozdrowieniami ze Swiata Przyjaźni
        ( do trzech razy sztuka ! ).

i
        pożucone mienie

• Gość: mieszkanka Re: a pijackich punktów przybywa IP: 212.160.128.* 19.07.04, 13:05
        Na artykuł władze miasta i uczelni nie reagują, a pijackich punktów przybywa,
        ostanio obserwujemy powstanie "kawiarni pod chmurą" na skwerku w pobliżu
        kościoła św.Tomosza, na "zakupy" na drugą stronę ulicy do "żabki" też blisko, a
        emerytki wracjące z kościoła w niedzielę nie muszą przecież korzystać z ławek,
        obserwowaliśmy też jeden pozytyw w okolicy sklepu z alkoholem na
        Nowopogońskiej, gdzie też gromadzą się pijaczkowie ,zauważony został radiowóz
        patrolowy..........
    • barthez_06 Re: Pijaczkowie upodobali sobie teren uniwersytet 20.07.04, 08:42
      Biedni...skoro w Katowicach władze UŚ i samorządowe tolerują kurtyzany na
      Bankowej to kto się tam będzie martwił "paroma" pijaczkami.
      A tak w ogóle to ciekawi mnie kto daje koncesje sklepom z alkoholem( na
      Skłodowskiej) oddalonym od siebie 10 metrów(dobrze że bar padł bo dopiero był
      by trójkąt bermudzki)
          • eine1984 Re: Pijaczkowie upodobali sobie teren uniwersytet 26.07.04, 18:23
            barthez_06 napisał:

> No a mogło być jeszcze gorzej. Te dwa sklepy które są + "U krzysztofa" + bar.
            > Pijaczki na niebieskich maja sprawdzone sposoby. Kamizelka z wewnętrzną
            > kieszenią oraz wystawione obok sklepów kartony to najlepsze schowki na wina i
            > piwka.

Hehe;)))
            Dzięki barthez_06!!!
            Rozbawiłeś mnie tą znajomością ichniejszych metod ukrywania faktu spożycia.
            Jeszcze o tych kurtyzanach spod Bankowej.. Ale to już sprawa legendarna! ;)))

Nie zrozum mnie źle.. Wybacz, ale to tak jakbyś sam brał w tym udział.
            Nie zaliczam Cię do nich - broń Boże!!! Ale przyznasz, że Twa wiedza na w/w temat jest dość
            spora, rzekłbym fachowa... ;)) - Pozdrawiam...

PS. Policja pewnie też zna, ale po kartonach grzebać nie będzie. Paniska!!! ;)

___
            Can't still wait 2 go 4 a match! ;))
            31st July
            5 p.m.
              • eine1984 Re: Pijaczkowie upodobali sobie teren uniwersytet 27.07.04, 17:13
                barthez_06 napisał:

> Codziennie z okna widze te zmęczone piciem twarze bo ...mieszkam w pobliżu( z
                > tąd znam ich sposoby)..., frekwencja jak w szkole lat 60-tych. Codziennie 100%
                > żulerki

Znam ja to też.. Z okna! ;)

Chciałoby się (w ich imieniu) rzec:
                - "Stanie, stanie.. - To nasze powołanie!!!" ;)))

• barthez_06 Re: Pijaczkowie upodobali sobie teren uniwersytet 02.08.04, 12:15
                  coś się ruszyło! przynajmniej zaczeli ich spisywać. Widziałem policję i straż
                  miejską trzy dni pod rząd, a niebiescy to nawet nieoznakowanym autem byli!!!
                  Może ktoś tam u nich umie poruszać się po internecie i przypadkiem trafił na
                  nasze forum. ach ktoś jeszcze usunął barierkę i teraz pijaczki nie mają się o
                  co opierać.
                  • eine1984 Re: Pijaczkowie upodobali sobie teren uniwersytet 04.08.04, 18:14
                    barthez_06 napisał:

> coś się ruszyło! przynajmniej zaczeli ich spisywać. Widziałem policję i straż
                    > miejską trzy dni pod rząd, a niebiescy to nawet nieoznakowanym autem byli!!!
                    > Może ktoś tam u nich umie poruszać się po internecie i przypadkiem trafił na
                    > nasze forum. ach ktoś jeszcze usunął barierkę i teraz pijaczki nie mają się o
                    > co opierać.

To, że ktoś z UM, policji się porusza po Necie, to chyba i dobrze? :)
                    Głos ludu jest przynajmniej wysłuchany... Wybiórczo, ale zawsze!

PS. Znów mnie rozbroiłeś Barthez_06 - tym razem ta barierka:))))
                    Dzięki...
        • eine1984 Re: A propos pijaczków... 07.08.04, 18:29
          Gość portalu: monikawanda napisała:

> Sąsiadka z mojego bloku głośno wymyślała naszej spółdzielni za posadzenie
          > zywopłotu przy chodniku , bo nie widać jej pijanego męża jak się tam
          > położy"zmęczony" i ona musi go biedaczka wypatrywać z balkonu, a przedtem to od
          > razu było widać gdzie leży!

O k...a!!! Naprawdę, ja nie mogę! :)))))))
          Za tekst masz u mnie WIELKI PLUS!!! - Dzięki Ci, niezły tekst....
          Ubaw, hahahaha.... ;-))

PS. Takiego spostrzeżenia a propos żywopłotu nie słyszałem jeszcze...
          - "A to Polska właśnie..."
      • eine1984 Re: Pijaczkowie upodobali sobie teren uniwersytet 07.08.04, 18:34
        piotrdudala napisał:

> Dokładnie to są w całym Sosnowcu. Są i będą. Chodzi o to, żeby zachowywali się
        > przyzwoicie i nie zaczepialli ludzi na ulicy.

Pić trzeba umieć...
        Od "siarelli" (jabola) w głowie się coś fixuje jak widać! :))

PS. Nie stoją oni tam bynajmniej z powodu nadmiaru kasy... Więc zrozumieć to muszę.
        Gdzieś nałóg muszą zaspokajać, ale coż - mało jest sklepów 7/24h ? ;))
        Bo te właśnie są "uniwersalne"... A jak już monopole lokują blisko UŚ, to trudno!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka