Sąsiad sąsiadowi wilkiem. I szambo na działkę o...

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.08.13, 08:26
'stare dokumenty z pruskuego podziału gruntów'?! a kiedy to tu u nas grunty prusakolepy dzieliły?!
    • Gość: ziarka Re: Sąsiad sąsiadowi wilkiem. I szambo na działkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.13, 09:32
      Zapraszam na ul. Robotniczą! Tu też płynie szerokim pasem z wyżej położonych domów piękna rzeka!!!
    • Gość: Syriusz Re: Sąsiad sąsiadowi wilkiem. I szambo na działkę IP: *.n.ue.katowice.pl 20.08.13, 10:04
      "Ewa Wątroba pokazuje dzikie podłączenia kanalizacji sąsiadów "
      Czy nie lepiej było pokazać samo zdjęcie ściągnięte z telefonu niż tą Panią trzymającą telefon z małym, ledwo widocznym zdjęciem ?
    • Gość: Terlicki Re: Sąsiad sąsiadowi wilkiem. I szambo na działkę IP: *.yolau.net 20.08.13, 11:13
      A w niedzielę na mszę świętą i do domu na rosół. Typowi katoliccy wieśniacy w Polsce.
      • Gość: gonzo Re: Sąsiad sąsiadowi wilkiem. I szambo na działkę IP: *.162.60.17.interplus.com.pl 20.08.13, 12:29
        Skąd to trollu wiesz?A może na spotkanie Ruchu Podtarcia Palikota biega?
    • zsdg Re: Sąsiad sąsiadowi wilkiem. I szambo na działkę 20.08.13, 11:53
      Terlicki - uważaj bo pójdziesz do piekła. Już się smoła grzeje w kotle !
      A tak na poważnie, zrób coś ze sobą "boś" głupek jakich mało.
    • Gość: fgh Re: Sąsiad sąsiadowi wilkiem. I szambo na działkę IP: 88.220.76.* 20.08.13, 16:20
      Terlicki, ręka Boga Cię dosięgnie!!!
    • moja_suka_jest_kosmitka Re: Sąsiad sąsiadowi wilkiem. I szambo na działkę 20.08.13, 16:23
      a bo to jedyne takie miejsce w sosno-wsi?
      nie ma dnia żeby wsiury nie wypalały śmieci na posesjach i działkach albo wywalały na łąki.
      ścieki zaś jawnie do rowu wypuszczone można powąchać m.in. przy skrzyżowaniu ulic Juliuszowskiej i Feliks. kto jechał z Kazimierza w stronę Balatonu poczuł "zapaszek" na zakręcie.
    • Gość: Majka Re: Sąsiad sąsiadowi wilkiem. I szambo na działkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.13, 20:22
      Nie tylko na Juliuszowskiej, ale na całych Ostrowach można poczuć smród z szamb ;) to jest problem braku kanalizacji i tyle.Jednostki mieszkańców zamawia wywóz nieczystości przez firmy. Straż miejska powinna sprawdzać tak, jak sprawdza czym pali się w piecach zimą. Czas najwyższy. Nocami można się udusić !!!
    • Gość: Tiago Re: Sąsiad sąsiadowi wilkiem. I szambo na działkę IP: *.pcland.3s.pl 20.08.13, 21:12
      Nagroda Pulitzera dla autorki tego artykułu. Rozumiem że to artykuł sponsorowany ?
      Rzetelność dziennikarska wymaga spytać również "drugiej strony", co ma do powiedzenia w tej sprawie.
      PS Gdzie ta "pani" widziała las na ul. Tuwima ??
    • Gość: sosnowiczanka Re: Sąsiad sąsiadowi wilkiem. I szambo na działkę IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.08.13, 10:23
      a tym z Młyńskiej do tej pory tak spokojnie się mieszkało.... no ale cóż "NOWY sąsiad, sąsiadowi wilkiem" :D
    • Gość: le_szek Re: Sąsiad sąsiadowi wilkiem. I szambo na działkę IP: *.play-internet.pl 21.08.13, 12:38
      Zagłębie było w zaborze pruskim. Krótko, ale było.
    • Gość: mieszkanka dzielni Re: Sąsiad sąsiadowi wilkiem. I szambo na działkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.13, 22:14
      Na Tuwima swego czasu zalegały stosy gnoju po hodowli trzody, a setki szczurów biegały po ulicach. Co w tej sprawie zrobiła Pani Wątroba?
    • Gość: mieszkanka Re: Sąsiad sąsiadowi wilkiem. I szambo na działkę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.13, 22:24
      Pani Ewo, deszczówka to nie gnojówka :D
    • Gość: waldi Re: Sąsiad sąsiadowi wilkiem. I szambo na działkę IP: 194.11.22.* 21.08.13, 23:27
      Nie tylko po trzodzie, ale również po koniach... Pytanie za 100 pkt - gdzie zalatwiaja swoje potrzeby pracownicy ktorzy pracuja na budowie u tej "biedaczki" ?
Pełna wersja