Dodaj do ulubionych

Ojciec porwał dwójkę małych dzieci dzięki pomoc...

IP: *.cirow.pl 08.10.13, 12:06
Kolejny przykład, tego jak chore jest polskie prawo! Jak można być ojcem swoich dzieci od godziny 10.00 do 12.00. dwa razy w mieasiącu. Jeden z wielu przykładów jak matki bezwzględnie wykorzystują uprzywilejowaną sytuację w polskich sądach, często nie mając za grosz odpowiedzialności i miłości do swoich dzieci. Tytuł artykułu dla dziennikarza nośny, nikt nie patrzy jaka ojcowska tragedia się za tym kryje. To nie jest Białoruś, uwierz to nie Ukraina, to polski sąd rodzinny, każda kur.a to Maryja!!!
Obserwuj wątek
  • Gość: nio Re: Ojciec porwał dwójkę małych dzieci dzięki pom IP: 93.175.75.* 08.10.13, 12:28
   bolszewicki kraj
  • Gość: czeladzianin Re: Ojciec porwał dwójkę małych dzieci dzięki pom IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.10.13, 16:08
   Tak to tylko tutaj uznanie może znaleźć człowiek który organizuje napad z bandziorami, nie dbając o traumatyczne przeżycie dla tak przecież ukochanych dzieci. Słyszałem że ten Pan miał sprawy o czyny zabronione w stosunku do własnych z taką determinacją i bohaterstwem wywalczonych dzieci. Gratuluje Panom wypowiedzi.
   I zgadzam się że sąd który dopuszcza do widzeń dzieci z człowiekiem na którym ciążą takie zarzuty jest ....niepoważny. Reaguje gdy dochodzi do czynów które mają już swoje wymowne nazwy: molestowanie, pedofilia, gwałt morderstwo.
  • Gość: joachim Re: Ojciec porwał dwójkę małych dzieci dzięki pom IP: 217.97.182.* 08.10.13, 18:15
   nie mówie o tym przypadku konkretnie, ale rozwod biora rodzice a nie ojciec z dzieckiem wiec czemu ma wogole jakies widzenia zasadzane??!! jak jakiś wiezien. Oboje rodzice powinni mieć takie samo prawo i czas na spędzanie z dziecmi. To wywołuje frustracje nałogi myśli samobójcze itd. Po prostu paranoja.
  • Gość: DzielnyTata Re: Ojciec porwał dwójkę małych dzieci dzięki pom IP: *.dynamic.chello.pl 08.10.13, 18:28
   ciekawe zatem skoro Ci bandyci porwali dziecko - to kim jest ta osoba u której wcześniej było - niebiańską nimfą, świętą krową ?
   www dzielnytata.pl i wiesz jak jest
   ponadto wg interpelacji 6396 uprowadzenie własnego dziecka nie wyczerpuje znamion czynu zabronionego - a więc policjanci i prokuratura zatrzymała ojca bezprawnie.
  • Gość: Fabi.pl Re: Ojciec porwał dwójkę małych dzieci dzięki pom IP: *.dynamic.chello.pl 08.10.13, 18:31
   www.fabi.pl/historia1.htm
   a tak wygląda to od drugiej strony
  • Gość: darek Re: Ojciec porwał dwójkę małych dzieci dzięki pom IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.10.13, 18:36
   prokutatorzy błęnie określają przestepstwa bo jak ojciec moze porwac własne dziecko? Kiedy matka nie stosuje sie do postanowien sadu w kwestii widzen to jakos nigdy policja ani prokuratorzy nie okreslaja tego jako porwanie !!!
  • Gość: Gość Re: Ojciec porwał dwójkę małych dzieci dzięki pom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.13, 18:41
   po co Ojciec brał kumpli ? ! Dlatego to tak wypadło ! Mógł po prostu wsiąść do auta i pojechać z dziećmi do siebie. To takie bandyckie rozwiązanie którego nie popieram. Inną rzeczą jest parogodzinne widzenie w miesiącu ze swoimi dziećmi ! To jakaś kpina ! Rozumiem desperackie podejście Ojca, ale tak nie robi się ! Mógł to inaczej zaplanować !
  • Gość: Grzegorz Re: Ojciec porwał dwójkę małych dzieci dzięki pom IP: 195.20.110.* 08.10.13, 18:55
   Ojciec mógł byc wyprowadzony z równowagi pomówieniami byłej żony i rozłąką z dziećmi. Każdemu kto krytykuje bez głębszej refleksji postawę doprowadzonych do ostateczności ojców proponuję zadanie z empatii. Proszę sobie wyobrazić siebie samego jako kochającego i oddanego dzieciom ojca, który nagle na kanwie rozwodu zostaje bezdusznie i nikczemnie pomówiony o czyny "zbrodnicze" wobec własnych dzieci, za które to dzieci gotów był zawsze oddać własne życie. Poza skazywaniem go bez procesu dla zadowolenia oszalałej z nienawiści matki dzieci (która zwykle uważa siebue za wystarczającą dzieciom do szczęścia) prosze pomyśleć jak się wtedy musi czuć, co przeżywać, jakim emocjom jest poddawany. Od tej pory musi udowadniać swoją niewinność, a pomawiająca go pozostaje bezkarna i nikt nawet nie sprawdza wątku celowego pomówienia... Co byś czuł Ty, który dziś osądzasz? Co byś zrobił, gdybyś pomówiony przez żonę dla korzyści procesowych, pomimo nie wyrządzenia swoim dzieciom żadnej krzywdy, nagle mógł je widywać jak zbój, po kilka godzin w m-cu... Pomyśl, co byś przeżywał... A tak właśnie postępują bezduszne żony, które odchodzą do innego i chcą się pozbyć dotychczasowego męża i na przykłąd wyjechać z dziećmi. Takie kobiety nie mają względu na dzieci, a już zupełnie nie traktują "bylego" jak osobę ludzką. To są kobiety egoistyczne, pozbawione empatii i jakichkolwiek hamulców. I zauważcie... gdy to kobieta "uprowadza" dzieci to wydźwięk jest zupełnie inny - ona je ratuje... Gdy robi to ojciec, to jest to zbój i bandyta bez serca...
  • Gość: szakallo Re: Ojciec porwał dwójkę małych dzieci dzięki pom IP: *.play-internet.pl 08.10.13, 19:00
   Zgadzam się z przedmówcami, że policja i prokuratura bezprawnie zatrzymała ojca dzieci! Ciekaw jestem kiedy wreszcie ta DYSKRYMINACJA OJCÓW się skończy... Kiedy moja żona porwała naszego wówczas 7 miesięcznego Synka, ani policja, ani prokuratura jakoś nie zareagowała...
   Koledzy Ojcowie, musimy być wytrwali i dzielni w tym ucisku, jakiego doznajemy poprzez polskie prawo! Bóg z nami!
  • Gość: goldan Re: Ojciec porwał dwójkę małych dzieci dzięki pom IP: *.warszawa.mm.pl 08.10.13, 19:04
   A skąd wiadomo, że "jeden z nich przewrócił na ziemię i podduszał matkę dzieci"? Matka zeznała? A ten zdesperowany ojciec ma ograniczone prawa rodzicielskie? Od kiedy policja (zdecydowanie nie Policja) interweniuje w sprawy miejsca pobytu dzieci? Na moje wnioski nigdy nie poszli dalej niż telefon do matki, a tu proszę - patrole w całej Polsce, zatrzymanie, prokurator. Najgorsze, że ci policjanci to faceci, byćmoże też artykuł przeszedł redakcję jakiegoś pana redaktora - i nic. Propaganda femina-antyrodzina hula z żenującą swobodą doboru faktów. Wstyd mi za was.
  • Gość: macio_Wawa Re: Ojciec porwał dwójkę małych dzieci dzięki pom IP: *.30.64.171.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 08.10.13, 19:05
   Współczuję ojcu dzieci, jak bym miał widywać dziecko 2 x w miesiącu po 2 godziny to bym zwariował. Wszystko bym zrobił, uciekłbym z nimi z kraju. Sądy w tym kraju sa chore.
  • Gość: Walczący ojciec Re: Ojciec porwał dwójkę małych dzieci dzięki pom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.13, 19:14
   A czemu nikt nie mówi o przywłaszczeniu dzieci przez matkę? I nie mówię o tej konkretnej sprawie. Tylko na podstawie jakich przepisów dzieci wydzielane są Ojcom na godziny widzeń?(termin jak z więzienia) a matki bez problemowo przywłaszczają dzieci? i to podobno dla ich dobra izolują ich od ojców! I nikt w tym nie widzi nic dziwnego że równi wobec prawa rodzice są tak diametralnie róznie traktowani

   Nigdy nie przestanę o Ciebie walczyć córeczko!!
   to hasło dodaje mi sił za każdym razem gdy matka nie respektuje przyznanych mi widzeń przez sąd. A policja mówi, że oni nic nie mogą. Takie mamy prawo i jego przestrzeganie w Polsce
  • Gość: Gość, Jacek Re: Ojciec porwał dwójkę małych dzieci dzięki pom IP: *.dynamic.chello.pl 08.10.13, 19:17
   Witam,
   Sam jestem w podobnej sytuacji, każdy kto zaprzeczy temu zdażeniu to osoba która nie jest i nie była w podobnej sytuacji, matki doprowadzają ojców za pomocą wysoce niesprawiedliwych przywilejów w otoczce sądów, to takich aktów desperacji.
   Każdy ojciec ma prawo widywać swoje dzieci, a dwie godziny dwa razy w miesiący to tak jak spojrzeć na fotografie w domu.
   Ja sam miałem ochotę to raz czy dwa zrobić,kiedy nie widziałem córki przez dłużej niż miesiąc, gdzie dziecko było więzione i nie liczono się z jego dobrem, szczególnie gdy dziecko bardzo kocha ojca i chce być właśnie z ojcem, nie z matką.
   Nikt, ani sąd, ani ośrodki pomocy, ani policja, nie są w stanie wyznaczyć granic ludzkiej sprawiedliwości, nie chcę sie rozpisywać.
   Ale tak teraz pomyślałem co by było gdzyby nagle wszyscy ojcowie jednego dnia zabrali matkom dzieci, wszystkich nas by zatrzymali ??? Zabrakło by miejsc powstały by przepełnienia, może dopiero podczas masowej zorganizowanej akcji zobaczono by jak wielka jest skala tego zjawiska.
   Ojciec nie ma żadnych praw! nic nie może!
   Co oznacza "matka" która nie pozwala własnym dzieciom widywać ojca, moim zdaniem to nie "matka", ma takie same prawa jak ojciec teoretycznie, bo to nie kobietom zabrania sie widywać dzieci, a ojcom i to właśnie może doprowadzić meżczyznę w rozpaczy do takiego a nie innego zachowania, to nie on zawinił, to jest efekt dzialania tej matki która w sposób naganny ogranicza kontakt dzieci z ojcem. Takiemu ojcu za odwagę powinni medal wręczać, a matce powinien sąd przyznać kare grzywny min 2000 zł za brak szacunku wobec dzieci i ojca.
   Pozdrawiam wszystkich dzielnych ojców !
  • Gość: Marek Re: Ojciec porwał dwójkę małych dzieci dzięki pom IP: *.globalconnect.pl 08.10.13, 19:19
   "Zgodnie z decyzją sądu może je widywać dwa razy w miesiącu w godzinach od 10 do 12" - wolne żarty, absurd. Widzenia jak w więźniu. Jak można być ojcem w taki sposób?!?Jestem tatom i wcale mu się nie dziwię, niewykluczone że też bym tak postąpił w takiej sytuacji. Więcej na podobne tematy, można zobaczyć na: www.dzielnytata.pl
  • Gość: ue Re: Ojciec porwał dwójkę małych dzieci dzięki pom IP: *.quantum.pl 08.10.13, 19:20
   Za rozpad rodziny odpowiada POLSKIE PRAWO i POLSKIE SĄDY, które od lat 60-tych DEMORALIZUJĄ kobiety przez stronnicze traktowanie mężczyzn w sprawach rozwodowych. Kobiety to wiedzą, że jakie by nie były, to dostaną i dzieci i alimenty w postaci kasy. Taka perspektywa niestety MOTYWUJE wiele kobiet do rozwodu. W ten sposób kobiety stały się WŁAŚCICIELKAMI DZIECI w rodzinach, a tym samym głowami rodzin - bez parytetów we władzach państwowych powstał w Polsce faktyczny MATRIARCHAT. Doprowadziło to do sytuacji, że za wychowanie kolejnego pokolenia odpowiadają matki. One także odpowiadają za brak wychowania ojcowską ręką zarówno dzieci żyjących w małżeństwach, jak i poza nimi. Wszystkie dzieci powinny być wychowywane zarówno przez matki, jak i ojców. Mężczyźni natomiast boją się angażować w małżeństwa czy też wychowanie, bo wiedzą, że przy byle okazji stracą i żonę i dzieci (2/3 pozwów o rozwód składają kobiety). RZĄD POWINIEN ZMIENIĆ USTAWY, aby zmieniło się orzecznictwo - sytuacja początkowa stron przed sądem powinna być taka, że sąd zasądza dzieci do przebywania na pewien okres w domu matki i ten sam okres w domu ojca - bez alimentów. Aby zwiększyć/zmniejszyć ilość czasu dla danego rodzica należałoby przed sądem UDOWODNIĆ taką konieczność. Dodatkowo małżonek, który do tej pory więcej zarabiał/pracował, powinien dla równowagi początkowo zabierać dzieci do siebie na dłuższe okresy, aby pozwolić drugiemu rodzicowi rozwinąć się zawodowo. Tylko taki system zatrzyma postępującą falę rozwodów oraz demoralizacji społeczeństwa, ponieważ rozwody przestaną być opłacalne dla kobiet i WYMUSZĄ WYDOROŚLENIE dla mężczyzn. ZMIANA ORZECZNICTWA SĄDÓW RODZINNYCH JEST KLUCZOWA W KWESTII ODBUDOWANIA MORALNOŚCI NASZYCH RODZIN.
  • Gość: ue Re: Ojciec porwał dwójkę małych dzieci dzięki pom IP: *.quantum.pl 08.10.13, 19:20
   Kto w końcu zrobi statystyki psychicznego znęcania się żon nad mężami ? Mało kobiety mają sposobów ? Wymienię tylko 2: prowokacja i robienie z męża wariata lub zabranianie współżycia. Jaka jest prawda o przemocy w rodzinach ?
  • Gość: ue Re: Ojciec porwał dwójkę małych dzieci dzięki pom IP: *.quantum.pl 08.10.13, 19:21
   Adwokat mężczyzny w czasie rozwodu jest tylko od tego, aby ZNIECZULIĆ MĘŻCZYZNĘ w czasie operacji odłączenia go na zawsze od dzieci i aby dokonać tego w miarę możliwości BEZ GŁOŚNEGO SKANDALU.
  • Gość: ue Re: Ojciec porwał dwójkę małych dzieci dzięki pom IP: *.quantum.pl 08.10.13, 19:21
   Cała historia z DYSKRYMINACJĄ MĘŻCZYZN JAKO OJCÓW ZACZYNA SIĘ OD POCZĘCIA - mężczyzna nie ma żadnego prawa i środków do obrony życia własnego dziecka. Gdy np. matka ma zamiar aborcji, to nie pomoże mu nikt: ani Policja, ani Prokuratur, ani Kurator, ani Sąd. Po zmianach społecznych trwających nieprzerwanie OD STALINIZMU i okrzyknięciu mężczyzn chamami, a kobiet ofiarami oraz zastosowaniu różnych mechanizmów do obrony praw kobiet, rozsądni mężczyźni nie mogą nawet zrobić awantury kobiecie. Już wtedy ZACZYNAJĄ ROZUMIEĆ GDZIE JEST ICH MIEJSCE w rodzinie oraz jak smakuje BEZRADNOŚĆ. Nasz ustrój społeczno-polityczny powinien się nazywać DYKTATURA SPOKOJU.
  • Gość: ue Re: Ojciec porwał dwójkę małych dzieci dzięki pom IP: *.quantum.pl 08.10.13, 19:21
   Wszystkiemu winna postępująca emancypacja kobiet. Mężczyźni są głupi i nie widzą jaki kręcą na siebie bat. Pozwalają być od 60 lat pomiatani w sądach we wszystkich sprawach rodzinnych, a kobiety to bezwzględnie wykorzystują i budują zakłamany świat rodem z SEKSMISJI.
  • Gość: ue Re: Ojciec porwał dwójkę małych dzieci dzięki pom IP: *.quantum.pl 08.10.13, 19:22
   Jak mężczyzna chce być głową rodziny, to oszołom i talib, a jak kobieta wymusza taką sytuację, to godny pochwały i naśladowania postępowy wzór.
  • Gość: ue Re: Ojciec porwał dwójkę małych dzieci dzięki pom IP: *.quantum.pl 08.10.13, 19:22
   Na koniec typowej polskiej historii rozwodowej PRAWDZIWY KOCHAJĄCY OJCIEC jest UPOKARZANY przez NOWEGO OJCA jego własnych dzieci lub RODZICÓW MATKI, od których odbiera dzieci, słucha co ma robić z jego własnymi dziećmi, o której i gdzie ma je ODDAĆ oraz na co się narazi, jeżeli nie będzie punktualnie. I jeszcze koniecznie musi usłyszeć KOCHAM CIĘ wypowiadane przez jego własne dziecko do NOWEGO OJCA. Dziecko wysterowane przez MATKĘ, która powiedziała mu który ojciec jest zły, a który go naprawdę kocha.
  • Gość: ue Re: Ojciec porwał dwójkę małych dzieci dzięki pom IP: *.quantum.pl 08.10.13, 19:22
   System który istnieje (sądy, państwo, społeczeństwo, rodziny), jest bardzo niesprawiedliwy i generuje kolejne pokolenia lękliwych maminsynków, których nie lubią nawet feministki. Przez 60 lat (w każdej dekadzie 4 pokolenia) wyrosło już 24 takich chorych pokoleń !
  • Gość: ue Re: Ojciec porwał dwójkę małych dzieci dzięki pom IP: *.quantum.pl 08.10.13, 19:23
   Im mężczyzna jest bardziej odpowiedzialny w rodzinie i więcej pracuje na dobrą przyszłość rodziny, tym bardziej niestety motywuje żonę do rozwodu i tym bardziej dostarcza argumentu dla SĄDU NIESPRAWIEDLIWOŚCI, żeby dać DZIECI (i oczywiście KASĘ) dla żony. Po prostu jest takie przewrotne wyjaśnienie naszego orzecznictwa - niby jest równouprawnienie, ale dostaje dzieci ten rodzic, który miał do czasu rozwodu z nimi LEPSZY KONTAKT.
  • Gość: ue Re: Ojciec porwał dwójkę małych dzieci dzięki pom IP: *.quantum.pl 08.10.13, 19:23
   Mamy kodeks rodzinny z lat 60-tych, wzorowany wprost na kodeksie z ZSRR w którym dano władzę kobietom (zawsze dzieci i zawsze tylko KASĘ), aby powstrzymać modę na kochanki wśród mężów i lepiej sterować społeczeństwem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka