Dodaj do ulubionych

MANTA - NIE kupuj - NIE serwisują

IP: *.dynamic.chello.pl 15.08.17, 11:50
Witam
Postanowiłem opisać tutaj jak "Cudowną" firmą jest Manta.
Zakupiłem smartfona w sieci Auchan z 2 letnią gwarancją i przez 2 lata nie psuł się.
Po tym okresie gwarancji zaczęły się problemy praktycznie ze wszystkim !!!
Zadzwoniłem na infolinię - bo oczywiście NIE POSIADAJĄ OFICJALNEGO SERWISU - opisałem usterkę a telefonistka podała mi adres gdzie mam telefon wysłać do naprawy. Minął miesiąc i echo !!! więc dzwonię na infolinię i łaskawie poinformowano mnie że naprawa jest niemożliwa z powodu BRAKU CZĘŚCI ZAMIENNYCH W SERWISIE MANTA !!! To jakaś koszmarna firma która nie potrafi usunąć usterki we własnym produkcie a poza tym naraża klientów na koszty wysyłki do WŁASNEGO PSEUDOSERWISU !!!
W związku z powyższym przestrzegam wszystkich przed zakupem
czegokolwiek firmy MANTA bo to pozorna oszczędność !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Agnieszka Re: MANTA - NIE kupuj - NIE serwisują IP: *.wola.vectranet.pl 16.08.18, 21:47
      W marcu 2018r. kupiłam telewizor firmy Manta, telewizor był uszkodzony gdyż zacinał się głos. W serwisie był 2 miesiące po czym został zwrócony w dalszym ciągu uszkodzony. Sprawa trafiła do Rzecznika Praw Konsumentów, po interwencji Rzecznika telewizor ponowie został zabrany do serwisu - oddany został w lipcu 2018r. w dalszym ciągu nie usunięto usterki. Na infolinii nie można uzyskać jakichkolwiek informacji, do serwisu brak tel. możliwy jest jedynie kontakt e-mail. Nikomu nie polecam tej firmy!!!!
    • grzegorzmistrzswiata118 Re: MANTA - NIE kupuj - NIE serwisują 06.04.19, 10:26
      Ta Firma to jest katastrofa i tylko Polsce przynosi wstyd.
      Zakupiłem w marcu w 2019 roku głośniki za które zapłaciłem 1400 zł.
      i jest to mój najgorszy wydatek jak długo żyję.
      Głośniki od samego początku buczą i piszczą jakby były przepięcia.
      Nie mam ich nawet jeszcze miesiąc a już były dwa razy w dwóch różnych serwisach manty.
      W obydwu serwisach stwierdzili to samo że te głośniki tak mają i to jest normalne-TO JEST JEST CHYBA JAKIŚ ŻART.
      Dodatkowo w pierwszym serwisie głośniki zostały całe poobijane po czym stwierdzono że mogą to wymienić,ale oczywiście za opłatą.
      Teraz głośniki stoją u mnie wyłączone bo nie mogę znieść tego pisku i buczenia.
      1400 zł wywaliłem w błoto.
      NIE KUPUJCIE NIC Z TEJ FIRMY.
    • Gość: nikkerszou Re: MANTA - NIE kupuj - NIE serwisują IP: *.centertel.pl 10.04.19, 09:00
      Manta NIE JEST producentem sprzętu z logo 'Manta' - jest DYSTRYBUTOREM... To tak dla niezorientowanych we współczesnym świecie. Wystarczy dobrze pooglądać sprzęt dookoła, a jak komuś mało to i w środku. I napis 'polska firma rodzinna' wcale nie kłóci się z napisami 'made in china', 'made in p.r.c' i 'made in r.o.c'. Oznacza ni mniej ni więcej tylko że pewni Polacy sprzedają sprzęt zamawiany w Państwie Środka. Nie jest mi obcy aliexpress, banggood, dx.com... i wiem że nawet detaliści (zamawiający) mogą dostosować (customize) produkty do swoich ... wymagać - np. można sobie zamówić pendrivy ze swoim zdjęciem itp
      To jeszcze nie zbrodnia, że ktoś sprzedaje nie swoje produkty - większość sprzedawców tak robi...
      Problemem jest to że są lata świetlne za Chińczykami jeśli chodzi o obsługę klienta.
      Na koniec ciekawostka: pewien DVD Manty 'ma' niektóre kody wysyłane przez 'pilota' pokrywające się z niektórymi kodami pilota do dekodera dvbt również z logo Manty. Objawia się to tym, że np. naciskając na pilocie od dvbt klawisz z cyfrą 3 (chcesz wybrać trzeci kanał)... uwaga... wyłączasz dvd, które w tym czasie np odtwarza muzykę z płyty. To są te same sekwencje sygnałów (kody wysyłane z pilota) ale różne funkcje w różnych urządzeniach. Gdyby producent był jeden wiedziałby jakie kody przydziela poszczególnych odbiornikom... chyba zrobię o tym film na youtubie :-) pa pa i miłego odbioru

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka