Dodaj do ulubionych

Zakochała się we mnie Szwagierka

29.07.21, 23:43
Witam mam problem dość spory zakochała się we mnie Szwagierka sytuacja wygląda tak mój brat damski bokser i alkoholik który długo niszczył swój związek ma że Szwagierka syna i dwie córki z innego związku jakiś czas temu przez długi wylondowalem w więzieniu nie było go około miesiąca w tym czasie szwagierka z dziećmi przychodziła do mnie żeby nie siedzieć w pustym domu spędzaliśmy razem czas przy grillu wspólne obiady normalne spotkania ale ze względu iż jestem inny od brata zaczęła się czuć w moim towarzystwie wspaniałe miałem świetny kontakt z ich dziećmi wspólne zabawy i spędzanie czasu bez wyzwisk bicia i bez alkoholu i bicia gdy brat wyszedł bo załatwił branzolete my ze szwagierka bardzo się zbliżyliśmy do siebie i nawet po wyjściu brata z więzienia utrzymujemy kontakt przez SMS i telefonicznie jakiś czas temu szwagierka gdy się spotkaliśmy u mnie oświadczyła ze żałuję że mój brat nie jest taki jak ja i że zaczyna do mnie coś czuć a dziś oświadczyła ze się we mnie zakochała a do brata nie czuje już nic nie wiem co zrobić bo to mój brat jaki by nie był a po za tym ma z nią synaja od 6 lat jestem sam a szwagierka zaczęła mnie tak traktować ze czuje się dziwnie w jej towarzystwie jak jej powiedzieć że nie mogę z nią być tak aby ją nie skrzywdzić czy może ktoś coś poradzić jak wyjść z tej pasowej sytulacij
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka