Dodaj do ulubionych

sala bankietowa ATENA w Sosnowcu

IP: *.crowley.pl 06.06.05, 23:10
Cześć, właśnie zabieram się do organizowania przyjęcia weselnego. Czy
mieliście styczność z salą o nazwie ATENA w Sosnowcu - Milowicach ?? Sala
wygląda dość okazale, ale co do właściciela mam poważne wątpliwości. Czekam
na info.
Obserwuj wątek
    • Gość: marta Re: sala bankietowa ATENA w Sosnowcu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.06.05, 11:57
      właściciel ateny to cfaniak jakich mało, miałam z nim do czynienia jakiś
      miesiąc temu szukałam sali z moim narzeczonym na nasze wesele, byliśmy tam 2
      razy, raz sami i z rodzicami, wystrój sali to rzecz gustu, ale ogólnie ociera
      się o kicz, nie da się ukryć, ale najgorsze są te stóły okrągłe,średnica prawie
      4m, nawet nie pogadasz z nikim na przeciwko, z tego co się dowiedziałam
      jedzenie mają okropne, biorą chyba 15% zaliczki, obiecują cuda wianki a w
      rzeczywistości nic specjalnego, najgorzej wygląda ten pomysł z wiejską chatą,
      gdzie przy tym stylu greckim nie pasuje za nic w swiecie:) ten staropolski
      pomysł, to tyle takie miałam odczucia po wizycie w atenie.
    • Gość: Rudziaffka Re: sala bankietowa ATENA w Sosnowcu IP: *.adsl.inetia.pl 02.01.06, 09:48
      Wiesz co ja myślę ze sama mozesz sie przekonac idac na sylwestra...ja mialam
      tam swoje wesele i bylam na sylwestra...PO PROSTU REWELA...A MOJEGO ZDANIA NIE
      DA SIĘ KUPIĆ!!!
      Nasi goście weselni stwierdzili że (mimo dziwnej orkiestry-nie od Pana Poterka)
      było to wesele stulecia.Wszystko ok.
      Za cene 150 zl mielismy 3 cieple posilki i mnostwo jedzenia.Plus wiejska chata
      plus 2 atrakcje od sali.ŻACIE NIE DO PRZEJEDZENIA PYYYYSZNE.
      Mozliwosc odwozu gosci (za oplata - po prostu za km o ile pamietam)
      Pokój dla nowożencow gratis, dla gosci - za oplata tez niewielka.Barman
      serwujacy drinki z naszego alkoholu. Wlasciciele sugeruja marke alkoholu-
      wiadomo ze jak kupisz sok firmy aro to bedziesz mial drinki do bani!!!

Moze sie cos zmienilo od zeszlego roku ale...POLECAM NAPRAWDE
      Tez zwiedzilismy wiele sal, na niektorych trzeba bylo placic za kawe na
      niektorych za cos tam.W tym roku bylismy na Sylwestra.REWELACJA!!

A tak wogóle

Każdemu z czystym sumieniem polecam.
      Pani Jagodo, Panie Andrzeju DZIEKUJEMY (25.09.2004 rok - Iwona i Marcin)
    • Gość: Rudziaffka Re: sala bankietowa ATENA w Sosnowcu IP: *.adsl.inetia.pl 02.01.06, 09:56
      A propos doplaty do menu - przy podpisaniu umowy wybiera sie menu - zeby
      zaliczka byla jak najnizsza wybiera sie podstawowe :)
      Wiec jak kolezanka doplacala to pewnie zmienila menu.Poza tym (moja opinia)
      wybiera sie najnizsze menu to wiadomo ze jak sie sale rezerwuje sie jakis rok
      wczesniej o ile nie wiecej zmieniaja sie ceny.Norma.NA WSZYSTKICH SALACH
      (przynajmniej tych ktore my odwiedzilismy - czyli wiekszosc w sosnowcu,
      bedzinie)
      Coz wesele to koszty wiec...
      A co do stolow - masz mozliwosc wyboru - okrągłe / owalne jak chcesz
      kolor obrusow, serwet, kwiatkow na torcie!!! Poterkowie jedynie sugeruja pewne
      rozwiazania.SUGERUJA.a poniewaz robia to juz kilka lat to warto im zaufac.
      no i chyba to wszystko.
      Aha apropos atrakcji dla mlodej pary - mysle ze przemilcze to poniewaz jesli
      napisze o co chodzi to nie bedzie niespodzianki dla młodych - ale atrakcje SUPER

Jeszcze raz dziekuje Państwu J.A.Poterkom
      Dzieki nim nasze wesele było udane.
      Aha
      jak nasza orkiestra dała ciała (2-osobowy zespół z Czeladzi) to Poterek chciał
      dzwonić po kogoś od siebie- wiec jak wasza orkiestra da ciała ... :)
    • Gość: wojtek Re: sala bankietowa ATENA w Sosnowcu IP: *.lan / *.internetdsl.tpnet.pl 19.02.06, 12:54
      z daleka od takich ludzi!!!! najgorzej jest jak ludzie bez wykształcenia,
      kultury osobistej kreują się na coś lub kogoś kim nigdy nie byli i nie będą,
      brak szacunku dla potencjalnego klienta, nie wspominając już o ludziach,
      którzy oraganizowali tam wesele a po zabawie otrzymali dwie reklamówki jedzenia,
      które zostało po przyjęciu na 112 osób!!! Ale cóż klase trzeba mieć w sobie,
      smacznego dla całej rodziny życzę:)żałosne.
      • Gość: Bogdan Dziurawiec Re: sala bankietowa ATENA w Sosnowcu IP: *.tvtom.pl 19.02.06, 13:41
        Buuehhhhee!!! Smieje sie serdecznie z tych wszystkich krzykaczy (ATENA, BYLE DO PRZODU!! kibic, kuhwa w dupe je..y!!), ktorzy zachwalaja uslugi tego brudasa! Otoz bylem tam pare miechow temu zalatwiac sale na swoje wesele i to jak zostalem potraktowany przez tego tłustego, brudnego ćwoka zmusilo mnie do pokazania mu srodkowego palca. Pustaki, zachwalacie interes jakiegos ciorusa, przy czym byliscie u niego tylko (w wiekszosci tutaj) jako GOSCIE a nie jako ORGANIZATORZY!
        Krotko: nie dalem ch..owi na sobie zarobic ani bezczelnie sie orznac (potwierdzam fakt: znajomi dostali raptem 2 reklamowki jedzenia, ktore zostalo z imprezy na 112 osob). Atrakcje tez wieprz ma ciekawe - wiejski stol, jakas parka wygibasów tanczaca break-dance (specjalnosc ateny, buuuehhehhe - kaliber imprez sie pedalowi pomieszal). Na koniec polecam zwiedzenie od zaplecza kuchni tego wieprza!
      • Gość: jarl Re: sala bankietowa ATENA w Sosnowcu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.06, 22:47
        Zgadzam sie piwa takze obiecanego nie rozlal czeka z tym na koniec zapewne a
        potem wam powie ze juz nie ma coca cole chcial przelewac w male butelki -
        wiadomo dlaczego i tak nie oddal mi 8 butelek 2 litrowych twierdzac ze
        rozlewal.po prostu uwazajcie na goscia.jesli chodzi o organizacje to jest dobra
        kelnerki nie spia ,dobrze wykonuja swoja prace ,przy drzwiach stoi i pilnuje
        caly czas gosciu,ekipe ma wiec dobra a sam wlasciciel coz!- cwaniak ale trafil
        swoj na swego
        • Gość: edytajak Re: sala bankietowa ATENA w Sosnowcu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.02.06, 12:10
          A ja napisze tak sama miałam tam wesele więc nie byłam gościem a organizatorem:
          - zabawa super goście bardzo zadowoleni
          - jedzenie spoko
          - niespodzianki od sali tez spoko
          - kelnerzy świetni
          - ale rozliczenie do kitu z wesela na 120 osób dostaliśmy dwie reklamówki
          jedzenia nie wiem gdzie się reszta podziała, bardzo duży cwaniak ten właściciel
          trzeba bardzo uważać, trzeba wszystko zapisac w umowie żeby potem nie było
          wesele miało być do 7 a o 6 włączył nam światło i zaczeli sprzątać stały kicha

- goście byli zachwyceni ale my i rodzice mniej dużo nasz to wesele kosztowało
          nie tylko kasy ale i nerwów
          - sale polecem właściciela NIE - chyba że wszystko co do rozliczenia wesela
          kiedy i gdzie dokładnie zapiszecie.

Dużo by pisać sama to przeżyłam więc wiem jak to z nim jest. Rodzice to by
          najchętniej go podali do sądu no ale jak to się mówi raz w życiu się córke za
          mąż wydaje.
          • Gość: ja Re: sala bankietowa ATENA w Sosnowcu IP: *.smstv.pl 04.03.06, 16:46
            Ja nie miałam wprawdzie tam własnego wesela ale brałam czynny udział w
            przygotowaniach naszych znajomych do wesele właśnie w Atenie1 I choc sala robi
            wrazenie chociaz juz poprzez "ulepszanie" wystroju troche kiczowato sie robi to
            jedzenie pozostawia wiele do zyczenia! Ja jako gość wyszłam z wesela głodna
            poprostu ilośc jedzenia i ich rozstawienie na stole robią swoje, potrawy zimne
            (rolada miała w srodku surowa cebule) obsługa hmmm robiła wszystko co mogła ale
            nie spisali sie rewelacyjnie! piszecie o 2 reklamówkach jedzenia - znajomi nie
            dostali nic!
            A własciciel d;a mnie poprostu szkoda słow! kiedy rodzice państwa młodych
            zwrócili mu na cos uwage to pwoiedziała ze na umowie tego nie ma wiec przykro
            mu bardzo! Na umowie moze nie było ale ustnie ustalali wiele spraw przed
            weselem i zaufali mu - widac nie warto!
            Swoje wesele mielismy nie w tak piekej sali ale obsługa rewelacyjna i jedzenie
            też do domu dostalismy mnóstwo jedzenia. wiec czassami trzeba sie zastanowic
            czy wybrac piekna sale z kiepkim jedzeniem i włascicvielem cwaniakiem czy sala
            z rewelacyjnym jedzeniem i super właścicielem a tez ładna :)
      • Gość: aaaaaaaaaaaaa Re: sala bankietowa ATENA w Sosnowcu IP: *.telpol.net.pl 21.06.07, 22:12
        co do kultury to sie nie zgodze.Pierwszy raz jak zajechalismy zobaczyc sale to
        nikogo nie bylo wiec zadzwonilismy pod wskazany nr nikt nie odpowiadal wiec
        odjechalisny. to on oddzwonil do nas i sie z nami umowil na spotkanie po
        pierwszej rozmowie moge powiedziec tylko ze pan P. moze troszke za duzo mowi
        ale bardzo kakretnie no i z kultura bylam na wielu salach z duzo wieksza renoma
        i szczeze albo wlasciciele nie mieli dla mnie czasu albo ich odpowiedzi byly
        czastkowe a dla mnie jako klienta to jak ktos sie odnosi jest najwazniejszenie
        lubie jak ktos mnie lekcewazy reszte napisze po weselu bo tam bedzie mam
        nadzieje ze wszystkie pozytywne opinie sa prawdziwe bo troszke sie gubie
        • Gość: 5 razy czytać to Re: sala bankietowa ATENA w Sosnowcu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.07, 16:36
          Witam byłem gościem sali ateny juz 5 razy przypadek ale tak.
          studniowka, wesele gosc, wesele brat mlodego(ORGANIZATOR),sylwester,wesele.
          i powiem wam tak jeszcze nigdy nie widziałem takich głupot co tu piszecie kpina,
          NP - mało jedzenia, jedzenie poukładane systemem może??, zebrane talerzyki, złe
          stoły hehehe to jest cos co mnie zabiło. to jest cos czego nie maja inne sale
          cos na co sobie pozwalajanieliczni by ich goscie byli zachwyceni jednego dnia
          okragłe a na poprawinach inny bajer wszytko cudowne swieze czyste itd.
          pozatym skomentuje strone ustawiania tych potraw na stole trzeba byc frajerem
          piszac ze to jakaos da sie poukladac skoro nawet nie am na to czas a i tak
          zawsze zimna płyta jest raxy 2 chyab ze byliscie na weselu na ktorym pastwo
          młodzi pocieli koszty i was olali ja nie bylem na takim i bylo najcudowniej nie
          wiem o co chodzi. na sylwestra bylo cudownie i ta studniowka tam niby mialo byc
          malo jedzonka ba najadlem sie nad ranem bo w nocy malo pilem i sie cudnie
          bawilem heheh do białeo rana swietna sala polecam a wiem bo nie raz tam byłe i
          w te wakacje ide na weselicho jako osoba towarzyszaca nie moge sie doczekac
          drinow z drink baru byle mlodzi nie polecieli po kosztach bo z gownianego
          alkoholu gowniane driny.
          eh z bratem wydalismy ponad 1400 na sam bar i to byla bajka ruch jak na
          autostracie po teqile i kolorowe drinki swietnie podane brawo dla barmana:)
          dobre rady sa przydatne:) ale nawetrada nie pomoze jak nie wie sie samemu co
          nam smakuje to swieta prawda:) pozdrawiam eh chyba nie raz tu zajze pocztac i
          sie posmiac z ludzi jak bajki wymyślaja:) dziekuje
        • Gość: Marek Re: sala bankietowa ATENA w Sosnowcu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.07, 22:30
          czesc byłem ostatnio na sali jest super obsluga super dbaja o czystosc na
          stolikcah to widac kapsle od butelek na biezaco usowaja od vodki talezyki
          czesta wymoiana co opisze jakoi wielki atut napewno nie braknie wam tam
          sztucow to zapewniam niekiedy mialem 3 widelce z i to czyste naprwde atut:)
          polecam sale zabawa dla gosci wspaniala a wlasciciele chyja slyszalem ze jest
          bardzo oki:) a bynajmnieje ostatnio tak to powiem zmiany sa bo juz
          organizowalem tam wesele :)a teraz bylem tylko gosciem pozdrawiam
    • Gość: Dagmara & Tomasz Re: sala bankietowa ATENA w Sosnowcu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.06, 17:08
      Witam. Czytam te wasze posty i oczom nie dowierzam, 23.10.2006r. Nasze wesele
      okazło się być najlepszym na jakim byliśmy z męzem do tej pory a byliśmy już na
      wielu. Sala jest piękna o wysokim nie spotykanym w naszym regjonie standardzie,
      bardzo miła i szybka obsługa, potrawy dobrze przygotowane i przyrządzone, a
      właścieiele to profesjonaliści, konkretni w każdym calu widzę, iż jednym to się
      podoba a drugim nie to chyba kwestia gustu. Rodzina oraz goście także zadowoleni
      (i o to chodziło) Powiem tylko tyle, że wiem aby zrobić tam imprezę trzeba się
      zapisać dużo wcześniej ... jakieś 2 lata, macie jeszcze jakieś pytania ? A tym
      którzy się tu nie zbyt pozytywnie wypowiadają szczerze współczuję ( może
      konkurencja ?! )...czasami żałuję, iż do internetu mają dostęp wszystkie
      osoby . Serdecznie Dziękuję za udaną imprezę ! Pozdrawiam i wszystkim POLECAM !
          • Gość: Daga i Damian Re: sala bankietowa ATENA w Sosnowcu IP: *.chello.pl 13.06.07, 23:06
            Witam serdecznie. My mieliśmy wesele na sali bankietowej "ATENA" tydzieŃ temu,
            dokładnie w Boże Ciało. Z czystym sumieniem mogĘ polecić organizację wesela
            właśnie na tej sali i z tymi ludzmi. Decyzja o organizacji wesela w tym miejscu
            była jedną z najleszych decyzji jaką podjęłam w życiu i nie żaluje tego a wrecz
            przeciwnie, jestem bardzo szczęśliwa, że organizacji dnia jednego z
            najważniejszych w naszym życiu podjeli się tak odpowiedzialni ludzie i 100%
            profesjonaliści. Życzę każdemu aby wasze wesele było tak piękne jak nasze i
            abyście szłyszeli od wszystkich, że na piękniejszym weselu nigdy w życiu nie
            byli i nie będą bo to jest nie do pobicia. Miło słyszeć takie opinie -
            naprawde! Ful jedzenia- nie do przejedzenia, pyszne żarcie, prześliczna sala i
            td - to słowa gości. A od nas tak prywatnie ze strony organizatorów czyli Pary
            Młodej: wszystko to co mówili goście - potwierdzamy! Dodam tylko: SUPER
            obsługa, żadnych fochów czy nie zadowolenia z ich strony, patery nawet przez
            sekunde nie świeciły pustkami- nie ma takiej możliwości- wszystko uzupełniane
            na bieżąco, niczego napewno nie zabraknie - jedzenia ful, napoi ful i td.
            Naprawde nie ma się o co martwic, nikt lepszego wesela nie zorganizuje!!!
            Polecam w 100% i nie jestem pracownikiem ani gosciem, który widział to tylko z
            zewnątrz - jestem Pania Młoda, która organizowała tam wesele, więc kto lepiej
            niz my wie czy są jakieś problemy z organizacją??? Żadnych!!!! Właściciel i
            jego żona naprawde OK!!! Że nie wspomne o synu właściciela i przesympatycznej
            Pani, która ma takie samo nazwisko jakie ja przejęłam po moim męzu :-) Bardzo
            wam za wszystko dziękujemy. Pozdrawiamy serdecznie!!!
            Ps: Jedzenia do domu dostaliśmy bardzo duzo - wiec nie prawdą jest ,ze nie
            wydają jedzenia czy jakies resztki. Żadnych zastrzeżen. Dodam, że do
            podziękowań dołączają się wszysy goście!!!! WSZYSCY
      • Gość: Gość weselny sala ładna ..... IP: *.itcomp.pl 16.06.07, 18:19
        ...ale to wszystko , jedzenie niezbyt dobre , i mało ( a może młodzi tak
        zamówili) jak podali "kolacje" o 20 :00 to następny ciepły był o 1:00?! Obsługa
        niby miła ale potrafiła sprzątać talerzyki z jedzeniem w trakcie jedzenia ?! to
        już jest niedopuszczalne! A wracając do sali , wystrój ok. chociaż mnie
        osobiście nie podoba się tam usadzanie gości , okrągłe stoły i segregowanie
        gości ( ale to moja opinia).
        • Gość: Daga Re: sala ładna ..... IP: *.chello.pl 19.06.07, 08:11
          jeśli chodzi o segregowanie gości o pretensje proszę zgłaszać do Młodej Pary.
          Właściciele nie zmuszają do ustawiania winietek - jest to tylko i włącznie
          decyzja organizatorów. Okrągłe stoły - super sprawa. A co lepsze takie jak na
          każdym pospolitym weselu? Widzę tradycjonalista, ale nawet jeśli tak to wspomnę
          tylko, że do wyboru jest chyba 5 rodzai stołów. Natomiast jeśli chodzi o
          jedzenie - to proszę nie rozśmieszaj mnie! Jedzenia było tak dużo, że nawet
          najbardziej wybredni goście i do tego z apetytem nie do przebicia mówili nam,
          że tego wszystkiego nie da się przejeść! Zarcia zostało ful! No ale jeśli
          organizatorzy wybrali jakąś ubogą wersję to już ich wina. My wybraliśmy menu
          standardowe, nic nie zmniejszaliśmy, niczego nie dodawaliśmy a było BARDZO DUŻO
          ŻARCIA!!!! Po obiedzie ciepły posiłek był nawet za szyko bo chyba po godz.
          Pozdrawiam i nie wiem skąd wy bierzecie te wyimaginowane historyjki.
    • Gość: Michał Re: sala bankietowa ATENA w Sosnowcu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.07, 19:18
      czesc ostatnio byłe na weselichu ale powiem to tak bawilem sie tak sobie
      swiatlo nam sie palilo ciagle nad glowami ludznie tacy sobie w tej mojej
      rodziniee i tak to wygladalo kiedy ktos z obslugi gasil swiatlo to wszyscy do
      zabawy a kamerzysta do kontaktow i zapalal i co rusz to mniej osob dopiero po
      otrzepianch jak swiatlo bylo przygaszone juz ciagle to sie ludzie rozkerecili
      do bialego rana i naprawde cudnie sie abwilem ale ludzzzzzzzie mlodzi
      uzgadaniajcie to z obsluga maja tam takie fajne efekty a kamera to psuje eh
      moze warto dolozyc 300 zl i miec kogos komu to nie bedzie przeszkadzac a nie
      ludzie sie smmieja przy stoliku za ile swiatlo zapali sie bo szalony kamezysta
      niedowidzi pozdrawiam:)
    • Gość: MArta;od michala:) Re: sala bankietowa ATENA w Sosnowcu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.07, 19:24
      jak moj chlopak pisal o zabawie ktora i tak w sumie była swietna ja napisze o
      jedzonku mi najbardziej smkował obiadek i tyle mieska do wyboru zjadlam rolade
      i nie widzialam w niek cebuli slicznie cieplutkie z przysnbym sosikeim i
      kluseczkami smakowice:)na poczatek poznieje lody odrobine za szybko ale to tez
      mlodzi sami ustalić musieli` potem plyta no i tu mi sie w glowie poprzewracalo
      waze 51kg ale chyba pod koniec wesele z 60 conajmniej hehhe
      wszystkiego probowalam sledzie w smietanie pychotka miesko pieczona cud moid
      malina:) naprawde jedyne to cos z marchewka w srodku takie to mi mniej
      smakowalo ale to ze wzgledu moze na to ze marchewki an ogol nie trawie :)
      dziekujemy atenie za swietne przyjecie w roli gosci:)
    • Gość: DAREK I MAGDA Re: sala bankietowa ATENA w Sosnowcu IP: *.eranet.pl 01.08.07, 01:31
      TO NIE PRAWDA CO PISZĄ . 28.07.2007 MIALIŚMY PRZYJEMNOŚĆ GOŚCIC ŚIĘ NA TEJ SALI,
      SALA PIĘKNA , JEDZENIE PYSZNE , ORGANIZACJA PEŁEN PROFESJONALIZM !!!
      STOŁY OKROGŁE TO COŚ NOWEGO, ALE SUPER SPRAWA . KARZDY GOŚĆ MA NIEZALEŻNE
      ODEJŚCIE OD STOŁU , NIKT NIE CZUJE SIĘ POKRZYWDZONY ŻE ŚIEDZI NA KOŃCU STOŁU.
      IDEALNE ROZWIĄZANIE . (A TAK W NAWIASIE TO WŁASCICIELE POSIADAJĄ KILKA
      WARIANTÓW STOŁÓW . NIKOGO NIE ZMUSZAJĄ DO OKROGŁYCH )PRZYZNAM ŚIĘ SZCZERZE ŻE
      WŁAŚCIĆIEL POPEŁNIA BŁĄD PODEJRZEWAĄĆ WSZYSTKICH OGLĄDAJĄCYCH SALE O TO ŻE SĄ
      Z KONKURENCJI. ALE KAŻDY CZŁOWIEK MA JAKIEŚ WADY . NAS TAKI SZCZEGÓŁ NIE ZRAZIŁ.
      CZŁOWIEK NAJZWYCZAJNIEJ JEST OSTROŻNY . MOGE SIĘ WYPOWIEDZIEĆ COŚ NA TEN TEMAT
      BO WŁAŚNIE CI LUDZIE Z ATENY ZADBALI O NASZ DZIEŃ NA NAJWIĘKSZYM POZIOMIE.MAMY
      100% ZADOWOLONYCH GOŚCI , SAMI TRYSKAMY SZCZĘŚCIEM ŻE DA SIE TAK PRZYGOTOWAĆ
      PRZYJĘCIE WESELNE. POWIEM WSZYSTKIM NA CODZIEŃ WYMAGAM OD SIEBIE DUŻO . A W
      ATENIE MAJĄ TAKIE DOŚWIADCZENIE W TYM CO ROBIĄ ŻE W 99 % ZGODZIŁEM SIĘ NA ICH
      PROPOZYCJE . 1 % TO NASZE WYMYSŁY . POLECAM !!!!!!!! DORADZĄ, WYKONAJĄ ,
      PRZETŁUMACZĄ . WIĘCEJ TAKICH PROFESJONALNYCH FIRM .JĘŻELI KTOKOLWIEK MA
      WĄTPLIWOŚCI CO DO MOJEJ WYPOWIEDZI NA TEMAT ATENY , NIECH DO NICH POJEDZIE I
      PRZECZYTA KSIĘGI PODZIEKOWAŃ . NIE JESTEŚMY JEDYNYMI USATYSWAKCJONOWANYMI W
      100 % MŁODYMI . TO TYLE POZDRAWIAMY MADZIA I DAREK
    • Gość: MĄŻ CAŁA PRAWDA IP: *.poczta.katowice.pl 22.09.07, 11:51
      Postanowiłem wypowiedzieć się na temat Ateny bo sam miesiąc temu
      miałem tam wesele i chcę podzielić się z wami informacjami. Przede
      wszystkim robie to dlatego gdyz sam jeszcze ponad rok temu czytałem
      opinie i zastanawiałem się czy dobrze zrobiłem wybierająć tą salę na
      swoją uroczystosć. A więc po kolei:
      1. Salę rezerwowałem półtora roku temu i miałem farta że trafiliśmy
      wolny termin. I tu nasuwa sie pierwsze pytanie. Czy taka byle jaka (
      jak niektórzy tu uwazaja sala ma obładowane terminy na prawie dwa
      lata?) Zaznaczam że nie wybierałem sobie dokładnego terminu tylko
      został mi zaproponowany jeden wolny w miesiącach które mnie
      interesowały)
      2. Właściciel. Wielu piszących tu strasznie narzeka na pana P. A tak
      naprawdę gość jest w porządku . Na początku też wydał mi się mało
      sympatyczny. Prawda jest jednak taka że gośc jest jedyny w swoim
      rodzaju. Po pierwsze dba o salę i stara się aby jej renoma
      systematycznie wzrastała. Wierzcie mi za kilka lat wesele tam może
      kosztowac grubo powyżej 200 zł za osobę. Koleś zna się na rzeczy,
      dba o każdy szczegół. Nie ma miejsca na jakieś niedociągnięcia. Moi
      goście byli bardzo zadowolenii salą jej obsługą a także innymi
      detalami jak np. czystosc toalet. Po drugie Pan P. jest dzięki
      kilkuletniemu doświadczeniu ( choć niewielkiemu w tej branży)w
      stanie doradzic w kilku kwestiach np. wybór muzyki, ustawienie
      stołów, ustalenie menu. Uwazam że osoby które chcą wybrać Atene jako
      miejsce swojego wesela nie powinny zrażać się pierwszym kontaktem z
      właścicielem , powinny zauwać pracownikom sali a dzięki temu unikną
      stresu związanego z organizowaniem wielu spraw.
      3. Jedzenie. według mnie kolejna duża zaleta Ateny. Nie będe się
      rozpisywał ale powiem tak miałem menu za 141 zł( pewnie teraz ceny
      są inne niż jak ja podpisywałem umowę) Jedzenia było bardzo dużo w
      zasadzie nie do przejedzenia. miałem 4 gorące posiłki ale w
      zupełności starczyły by 3. Zimna płyta non-stop dokładana owoce
      ciasta itd... Naprawdę za tą cenę warto. Tym bardzie jże było to
      naprawdę bardzo smaczne. Pojawiaja się głosy na tym forum że mało
      jedzenia daja na wynos. Kto to pisze? Ludzie nie zachowujcie się jak
      wieśniaki? Czy robicie wesele po to żeby nabrać żarcuia do domu i
      przez tydzień odgrzewać kotlety z wesela? Moze jeszcze mówcie gością
      żeby mało jedli bo chcielibyście troszkę do domu
      zostawić....ŻAłosne. Prawda jest taka że mi właściciel z góry
      powiedział że z pozostałego jedzenia poprawin nie zrobię. Ale żeby
      było ciekawiej to powiem że zrobiłem. Jedzenia dostałem naprawdę
      dużo. Prawie 5 pojemników-blach (nie wiem jak to nazwać) Nie mniej
      uwazam że nie jest to dobry pomysł ponieważ nie ma co z tym później
      zrobić oprócz wędlin oczywicie. Ale mniejsza z tym. To jest mało
      ważne , przynajmniej tak mi się wydaję.

Tak więc podsumowywując JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z ATENY.Dzięki
      ludziom którzy tam pracują moje wesele okazało się bardzo udane,
      goście byli zadowolenii a ja żałowałem że impreza trwała tak krótko.
      Mam to z głowy i teraz patrząc na wpisy niektórych osób uwazam że są
      to albo osoby chcące zrobic antyreklamę Atenie, osoby którym żal że
      nie mogą znaleźć wolnego terminu i będą musiały zrobić wesele w domu
      działkowca albo w remizie albo tez zwykłe przepraszam za wyrażenie
      wieśniaki które myśla że jak zapłacą 150 zł za osobe to przez
      miesiąc będą miały pełną lodówkę.

Pozdrawiam.
    • Gość: Kasia Re: sala bankietowa ATENA w Sosnowcu IP: *.3s.pl 19.04.08, 18:09
      Witam
      Osobiście organizowałam tam swoje przyjęcie weselne i jestem z tego
      faktu przeszczęśliwa!Nie wyobrażam sobie innego, równi wspaniałego
      miejsca na taką uroczystość. Sala, obsługa i sam właściciel to sami
      profesjonaliści. Nie moge im niczego zarzucić-spełnili wszystkie
      moje marzenia a nawet więcej. Zupełnie nie rozumiem osób które źle
      wypowiadają się o tej sali-robi to napewno konkurencja lub
      zazdrośnicy, których wesele nie wypaliło bo w Atenie taka sytuacja
      nie ma prwa się zdarzyć!Jeszcze raz gorąco polecam-jeśli macie
      jakieś pytania w tej sprawie-oto moj nr gg:8486180 chętnie odpowiem
      na wszystkie pytania z tym związane-pozdrawiam
    • Gość: Gość Re: sala bankietowa ATENA w Sosnowcu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.08, 21:42
      Stanowczo odradzam! Zero profesjonalizmu. Szef to buc a o jego żonie nie będę
      się już lepiej wypowiadał. Nie wspominając o ich synu "Szef-Junior", który kradł
      nam wódkę na moich oczach. Żenada. Jedzenie zdawało się jakby było odgrzewane z
      poprzedniego wesela. Poza tym miałem wrażenie, że obsługa była wstawiona.
      Szef-junior bardzo niemiły. Kiedy wszedłem ze swoją żoną na ich zaplecze kuchni
      prawie z wyzwiskami nas wyrzucili. Założę się, że weszliśmy w najmniej
      odpowiednim momencie, kiedy akurat dokładali na tacę spleśniałe ciasto, bo z
      takim właśnie kilku gości do mnie przyszło. STANOWCZE NIE!
      • Gość: gość ewka Re: sala bankietowa ATENA w Sosnowcu IP: *.chello.pl 18.07.08, 08:57
        Organizowalismy tam komunie corki,to nie przyjecie weselne, ale
        gdybmym miala jeszcze raz organizowac wesele swoje to na 100%
        tam :)))
        Sala bardzo ładna, ale zalezy kto co lubi, dla innych kiczowata, dla
        mnie liczyło sie to ze wszystko czyste(obrusy, zastawa stołowa),
        jedzonko gorace,bardzo duzo jedzenia mielismy menu za 100zł w tym
        bylo wszystko tort, ciasta, napoje(dopłata była tylko za coca-
        cole),owoce.To co zostało nie zjedzone to dali nam do domu
        Ja polecam :)
        • 2468h Re: sala bankietowa ATENA w Sosnowcu 28.02.10, 10:14
          Będę miała wesele w Atenie na jesieni.Przeczytałam wszystkie posty i jestem zaszokowana,,ze ze 120 osób zostało dwie reklamówki jedzenia.Czy mógłby ktos doradzic jak spisac umowe aby nie zostac oszukanym,zaznaczając,iz poznani właściciele od razu nie wywarli dobrego wrazenia więc mam podstawy ,ze negatywne opinie są słuszne.W jaki sposób upilnować,czy nie zostane okradziona i rozczarowana.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka