Dodaj do ulubionych

Komunikacja w okresie wakacji!

24.07.05, 23:01
Pragnę podziękować organizatorom komunikacji w moim mieście za ich mądrość i
zawieszenie w okresie wakacji jednego z 4 połączeń do Katowic w godz. 7 - 8
rano i zawieszenie połaczenia linii 91 - godz. 6.50! Po prostu super się
jeździ do pracy w Katowicach i do Przychodni w Milowicach! Coś niesamowitego!

ps. czekam na podobne przykłady!
Obserwuj wątek
      • Gość: sosn Re: Komunikacja w okresie wakacji! IP: *.smstv.pl / *.smstv.pl 24.07.05, 23:12
        Pogoń faktycznie ma komunikację tragiczną, parę razy skazany byłem tam na
        czekanie na jakikolwiek wieczorny autobus to wiem - już w Będzinie czy Czeladzi
        lepiej bywa. Sam jestem z Zagórza i chyba tylko przez sam fakt istnienia tu
        największej zagłębiowskiej zajezdni największego PKM-u w KZK GOP zawdzięczam
        jako taki wybór co do autobusów, choć i malejącą ich liczbę wyraźnie odczuwam
        już teraz, a to dopiero początek tego procesu.... końca nie widać! Ech...!
        • thomaa Re: Komunikacja w okresie wakacji! 25.07.05, 21:17
          Gość portalu: sosn napisał(a):

Sam jestem z Zagórza i chyba tylko przez sam fakt istnienia tu
          > największej zagłębiowskiej zajezdni największego PKM-u w KZK GOP zawdzięczam
          > jako taki wybór co do autobusów, choć i malejącą ich liczbę wyraźnie odczuwam
          > już teraz, a to dopiero początek tego procesu.... końca nie widać! Ech...!

Zagorze (i bliskosc zajezdni) ma to do siebie, ze wieczorem dosc latwo na nie
          dojechac, ale znacznie trudniej sie z niego wydostac (szczegolnie po 22.30)
          • Gość: ikarus260 Re: Komunikacja w okresie wakacji! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.05, 00:04
            thomaa napisała:

> Gość portalu: sosn napisał(a):
            >
            > Sam jestem z Zagórza i chyba tylko przez sam fakt istnienia tu
            > > największej zagłębiowskiej zajezdni największego PKM-u w KZK GOP zawdzięc
            > zam
            > > jako taki wybór co do autobusów, choć i malejącą ich liczbę wyraźnie odcz
            > uwam
            > > już teraz, a to dopiero początek tego procesu.... końca nie widać! Ech...
            > !
            >
            >
            > Zagorze (i bliskosc zajezdni) ma to do siebie, ze wieczorem dosc latwo na nie
            > dojechac, ale znacznie trudniej sie z niego wydostac (szczegolnie po 22.30)

Jeszcze bardziej odczuwalne jest to w niedziele, to nawet wcześniej niż 22:30.
    • Gość: mieszkanka Re: Komunikacja w okresie wakacji! IP: *.stalexport.com.pl / *.stalexport.com.pl 26.07.05, 13:53
      Też jestem ciekawa dlaczego tak bezmyślnie usprawnia się komunikację między
      dzielnica Pogoń a resztą "świata" bo,w naszej dzielnicy jeszcze trchę ludzi
      pracuje i się uczy i chciałoby dojechać rano do pracy i na uczelnię, o i
      wreszcie chyba nie jest zabronione pojechać wieczorem do teatru w Katowicach
      tylko jak wrócić. Ponadto chyba jednak firmy organizujące transport chcą
      zarabiać a mniej kursów to mniej zarobku trudno zrozumieć logikę tutejszych
      trasportowców. To może trzeba wpuścić prywatne regularne linie konkurencja
      dobrze wpływa na pomyślunek.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka