Dodaj do ulubionych

szukam dobrej krawcowej........

IP: *.chello.pl 23.03.07, 13:28
która zajmuje sie również szyciem odzieży. Najlepiej gdyby była w okolicy Pogoni........ Za wszystkie namiary będę bardzo wdzięczna :)
Obserwuj wątek
    • Gość: Jolinka Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.devs.futuro.pl 01.04.07, 08:59
      Dobrą krawcową jest Pani Iwonka (nazwiska nie znam), która szyje na Ludwiku po
      drugiej stronie biedronki i tesco. 10 piętrowy wieżowiec, na parterze w godz.
      10.00 do 16.00. Szyłam u niej sukienke na wesele, spódniczkę skóropodobną i
      przerabiałam kilka rzeczy. Jestem BARDZO zadowolona.
      • Gość: gosc Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.chello.pl 05.04.07, 23:20
        A ile za sukienkę na wesele bierze P.Iwonka
      • Gość: gość Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.chello.pl 11.04.07, 20:16
        Ile bierze za szycie sukienki ta krawcowa P. Iwonka?
      • Gość: m. Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.09, 13:39
        A ja jej nie polecam. Wzięła 250 zł za beznadziejną garsonkę, uszyła
        za krótkie rękawy do których później musiała doszywać materiał.
        Porobiła też okropne ślady starym żelazkiem, które nie zniknęły po
        praniu. To jakaś kpina.
        • Gość: kleo33 Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.3s.pl 23.01.09, 17:01
          hej chyba nie piszesz o tej samej krawcowej co ja szyje..moja krawcowa nie
          bierze tyle pieniedzy za garsonke,po za tym szyje na wysokim poziomie i ma
          profesjonalne maszyny...zmien krawcowa polecam pania Asie z Sosnowca:)
    • Gość: aga Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: 193.151.48.* 04.04.07, 22:51
      Ja znam też bardzo dobra kracowa tyle tylko ze na zagórzu
      • Gość: gość123 Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.08, 12:03
        bardzo prosze o jakiś namiar na dobrą a niedrogą krawcową najlepiej
        z niwki bądz zagórza. z góry dziękuje
        • Gość: nina Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.08, 13:51
          660 49 33 30 Nina krawcowa super asortyment super ceny
    • Gość: Dzadowska krawcowa Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.adsl.inetia.pl 05.04.07, 23:24
      Omijajcie krawcową na Warszawskiej Nie trzyma się terminów i na dodatek szyje nie tak jak sie zamawia Beznadzieja
    • Gość: kasiulka Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: 195.116.7.* 12.04.07, 07:35
      a jak nazywa się ta krawcowa z Zagórza i dokładniejszy adres proszę???
      • Gość: Edyta Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.quarto.pl 12.04.07, 14:02
        Witam.
        Ja chętnie podejmę sie uszcia, tego czego sobie życzysz i tak jak sobie życzysz. Jeśli się zdecdujesz to czekam na jakiś sygnał na forum. Pozdrawiam Edyta
        • aga1506 Re: szukam dobrej krawcowej........ 12.04.07, 14:08
          Chodzi mi o uszycie dwóch bluzek ciążowych.... Jeśli chcesz pisz na priva.
          • Gość: Edyta Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.quarto.pl 12.04.07, 14:28
            Ok.
            Tak jak już napisałam podejmę się uszcia tych bluzeczek. Jesli nie masz pomysłu na te bluzki o też się nie przejmuj, postaram się coś odpowiedniego dla Ciebie wybrać. Proszę napisz jak mogłybyśmy sie skontaktować. Pozdaiam
            • aga1506 Re: szukam dobrej krawcowej........ 12.04.07, 14:51
              Jeśli znajdę tylko odpowiedni materiał napewno się odezwę. Jeśli możesz napisz mi na priva nr. telefonu, nic sie nie martw nikomu nie podam.... a przyblizona cenę możesz również podać???? Krawcowa podała 50zł+ materiał. Dzięlki i pozdrawiam
            • Gość: dagakoch Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.t-mobile.co.uk 02.07.08, 19:05
              Pani Edyto, bardzo proszę o przesłanie mi swojego nr tel.,
              potrzebuję pilnie uszyć sukienkę. Mój adres to dagakoch@interia.eu
            • Gość: edzia Re: do pani Edyty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.09, 10:43
              proszę o przesłanie mi kontaktu na adres edzio1707@wp.pl
        • agat0071 Re: szukam dobrej krawcowej........ 03.05.07, 17:21
          Witam!Czy masz również materiały?
          • Gość: Edyta Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.quarto.pl 03.05.07, 20:39
            Witam,

Materiały każdy sobie sam kupuje, ja mogę tylko doradzić.

Pozd. Edyta
            • agat0071 Re: szukam dobrej krawcowej........ 06.05.07, 21:11
              Chciałabym umówić się na spotkanie w celu omówienia szczegółów,czy może mi Pani
              podać swój adres.Ja mieszkam na Zagórzu.
              • Gość: Edyta Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.quarto.pl 08.05.07, 12:53
                Witam Panią
                Szczegółową wiadomość wsłałam Pani na adres e-mailowy.
                Pozdrawiam Edyta.
                • justyna7113 Re: szukam dobrej krawcowej........ 20.06.09, 14:00
                  P.Edytko bardzo proszę o kontakt Justi711@op.pl
                • Gość: Gosc:) Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.cable.smsnet.pl 26.05.13, 20:09
                  Pani Edyto mozna jakis kontakt do panimoj email dawidlary@gmail.com
            • justyna7113 Re: szukam dobrej krawcowej........ 20.06.09, 13:57
              Witam,chciałam zapytac ,czy może Pani uszyć sukienkę na wzór np.z gazety?
              Pozdrawiam :)
            • Gość: gośc z portalu Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: 93.175.73.* 27.05.13, 19:22
              witam poszukuje kontaktu do pani Edyty krawcowej potrzebuje uszyc suknie ślubna podaje maila robsonbuku@wp.pl
        • kuli100 Re: szukam dobrej krawcowej........ 18.07.08, 12:29
          Witam, Pani Edyto - czy miałaby pani czas uszyć sukienkę na wesele,
          które odbędzie się 2 sierpnia? Krój sukienki (w moim zamyśle) jest
          klasyczny.... Bardzo prosze o w miarę szybką odpowiedz :)
        • wesoly01 Re: szukam dobrej krawcowej........ 28.06.09, 10:18
          CZesć Edyta
          Napisz do mnie też szukam krawcowej do współpracy
          Rafał tel: 606167878
        • Gość: kamilka_w Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.chello.pl 16.11.09, 12:40
          Witam.szukam osoby która potrafiła by uszyć ciekawa suknie na
          studniówke.prosze o odzew na gg 4145999
        • Gość: joanna Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.zamek.net.pl 23.02.10, 22:18
          Pani Edyto,
          Proszę o informacje na mój adres: jmfpodgorska@gmail.com
          Jestem zainteresowana suknią ślubną, mam wstępną wizję.
          Pozdrawiam ;-)
        • Gość: mawda Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.10, 11:57
          PANI EDYTO PROSZE O JAKIS KONTAKT I NUMER TELEFONU DO PANI NA ADRES
          mawda@wp.pl
        • Gość: magda25 Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.205.4.154.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.08.12, 16:43
          chcialam zapytac zcy uszyla by mi pani sukienke na wrzesnia na 1 bardzo pilne prosze o kontakt 517106174 magda
        • Gość: Patrycja Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.play-internet.pl 24.11.14, 15:56
          Witam, czy szyję pani gorsety wieczorowe? I jak można się z panią skontaktować?
        • Gość: szprotka Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: 62.153.98.* 18.04.16, 09:27
          Pani Edytko proszę o kontakt szprotka77@interia.pl
        • Gość: Patrycja Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: 93.175.78.* 24.10.16, 16:30
          Witam,
          Czy jest jeszcze szansa na namiar do Pani Edyty
          Jeżeli ktoś ma maila lub telefon proszę o kontakt pod mailem : pecia98@gmail.com
    • Gość: gosc Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.chello.pl 12.04.07, 15:22
      Do Edyty.Napisz proszę czy sukienki takie na wesele tez szyjesz i podaj cene .Z
      jakiej czesci Sosnowca jestes?
      • Gość: Gość Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.171.152.100.crowley.pl 15.04.07, 20:19
        Witam,

Tak szyje i projektuję sukienki wizytowe, balowe, slubne jakie znajdziesz w katalogach. Cena zależy od sukienki. Jestem ze Środuli.

Pozd Edyta.
        • frida_a Do p.Edyty 15.04.07, 22:28
          Witam , a czy podjęłabyś sie "przerobienia" gorsetu ślubnego , dokładnie
          przedłużenia "patki" ? Proszę o odpowiedz , może być na gazetowego .

dziękuje i pozdrawiam
          • Gość: gosc Re: Do p.Edyty IP: *.chello.pl 16.04.07, 08:59
            a ile plus minus za klasyczną suknię wizytową i za letnia garsonkę tak dla
            orientacji-pozdrawiam
            • Gość: Edyta Re: Do p.Edyty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.07, 09:42
              Witam
              Z przyjemnością spotkam się z Panią w celu omówienia szczególów sukni lub
              garsonki i oczywiście powiem swoja ceną, bowiem cena zawsze uzależniona jest od
              wzoru a zatem wystrzegam się mówienia ceny tak w ciemno. Spotkanie oczywiście
              będzie niezobowiązujące. Pozdrawiam Edyta.
              • Gość: kasia Re: Do p.Edyty IP: *.cable.smsnet.pl 04.07.09, 12:06
                Witam proszę o kontakt panią Edytę na maila: kasia_szewczyk0@poczta.onet.pl
              • Gość: iwona_kat Re: Do p.Edyty IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.13, 16:08
                Pani Edytko,

Bardzo proszę o kontakt na maila iwcia_ma@wp.pl
                Szukam pilnie krawcowej.
                Czy szyje Pani również na podstawie zdjęcia ubrania?
          • Gość: Edyta Re: Do p.Edyty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.07, 09:36
            Witam.
            Tak oczywisie podejme sie przerobienia padki w gorsecie. Ale wolałabym spotkać
            się z Tobą i ocenić jak to wygląda. Wielokrotnie przerabiałam suknie ślubne, a
            dodtego pracowała w salonie ślubnym więc bez obaw. Jak się zdecydujesz to
            proszę napisz jak chcesz się skontaktować.
            • Gość: mm Re: Do p.Edyty IP: *.chello.pl 16.04.07, 09:45
              jak długo czeka sie na uszycie sukienki czy garsonki?
              • Gość: Edyta Re: Do p.Edyty IP: *.quarto.pl 16.04.07, 12:59
                Witam
                Tak naprawdę terminy zależą od dyspozycyjności klientki której szyję. Zdarzyło
                się, że klientka przywiozła mi materiał w czwartek wieczoerm a w sobotę przed
                południem odebrała sukienkę. Dodam jeszcze, że sukienka była nietuzinkowa(w
                stylu Angeliny Jolie, ale z początku jej kariery, kiedy jeszcze lubiała pokazać
                się na rozdaniu Oskarów w ekstrawagandziej suki), bowiem osoba kórej szyłam
                była modelką i uwielbiała pokazywać się w oryginalnych kreacjach. W tym
                przypadku projekt sukni to pomysł klientki, natomiast moje było tylko
                wykonanie. Nadmienię jeszcze, że w trakcie szycia sukni spotkałyśmy się 3 razy
                na miarę a 4 spotkanie to już odbiór gotowej kreacji.
                Zatem jak Pani widzi są 2 rodzaje terminów: exspresowe -wtedy cena jest extra
                i terminy normalne i cena też jest normalna tzn. taka że i Pani jest zadowolona
                i ja. Mama nadzieję, że jest Pani usatysfakcjonowana moją odpowiedzią.
                Pozdrawiam Edyta.
                • Gość: Aga Re: Do p.Edyty IP: *.3s.pl 19.07.08, 15:03
                  Witam Pani Edyto!
                  Właśnie szukam krawcowej, gdyz potrzebuje uszyc bardzo prostą
                  sukienke na wesele, ktore bedzie mialo miejsce 16. sierpnia. Czy
                  moge liczyc na Pani pomoc?
                  Bede wdzieczna za informacje w tej kwestii droga mailowa. Pozdrawiam
                  zielona.a@wp.pl
                  • Gość: POtzrebna krawcowa Re: Do p.Edyty IP: 82.160.223.* 30.11.09, 13:15
                    Pani Edytko potzrebuję dobrej krawcowej mam nadzieję że Pani spełni
                    moje oczekiwania bardzo proszę o numer telefonu na maila
                    kristep87@interia.eu z góry dziękuję serdecznie i pozdrawiam ciepło
                  • Gość: agnieszka Re: Do p.Edyty IP: 79.175.246.* 14.06.16, 19:06

Witam pani Edyto.Szukam krawcowej gdyż potrzebuję uszyć sukienkę na wesele lub gotową przerobić.Słyszałam ze jest pani ze środuli.Proszę o kontakt z panią numer telefonu pani.Będę wdzięczna za informacje droga meilową.Pozdrawiam.197792aga@wp.pl

• Gość: Kasia Re: Do p.Edyty IP: 83.238.173.* 03.02.09, 13:01
                  Witam,
                  byłabym zainteresowana uszyciem sukienki wizytowej, czy może mi Pani
                  przesłać np. nr tel. do siebie na ades: kahasz@wp.pl
                • Gość: Karolina Re: Do p.Edyty IP: *.dynamic.chello.pl 05.12.10, 16:01
                  Pani Edyto prosze o kontakt bo byłabym zainteresowana na adres karolinaduszaq@onet.pl dziekuje
              • Gość: Ola Re: Do p.Edyty IP: *.softpro2.pl 30.05.07, 16:05
                Niestety nie dostałam żadnej wiadomości proszę o przeslanie jeszcze raz na
                sosnowa3@interia.pl Dziękuję
            • Gość: monika Re: Do p.Edyty IP: *.dynamic.chello.pl 03.02.13, 21:22
              Witam p. Edyto
              chcialabym sie z pania skontaktowac w sprawie uszycia sukienki i plaszczyka, bardzo prosze o podanie nr telefonu.
              dziekuje i pozdrawiam
              Monika
        • Gość: ewa Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.dynamic.chello.pl 16.09.12, 11:25
          witam szukam krawcowej do nowo załozonego zakładu krawieckiego czy nie była by pani zainteresowana pracą albo moze zna pani krawcową szukającą pracy szukam osoby co umie sama skroić i uszyć mój tel to 507074790
        • Gość: Marzena Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.13, 20:13
          Pani edyto bardzo prosze o nr kontaktowy do Pani na adres www.kacper7805@wp.pl pilnie potrzebuje krawcowej do uszycia męskich spodni.bardzo prosze o kontakt. dziekuje i pozdrawiam
    • Gość: nina Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.chello.pl 11.05.07, 07:22
      EDYTKO czy pracowałaś może w salonie na Piłsudskiego?
      proszę odpowiedź.
      • Gość: Edyta Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.quarto.pl 11.05.07, 17:39
        Witam,

Znam ten salon ale nie pracowałam tam.

Pozd Edyta.
        • Gość: edytajak Do Pani Edyty IP: *.3s.pl 11.05.07, 20:53
          Witam mam pytanko czy szyje Pani też suknie dla dzieci interesowała by mnie
          wizytowa sukienka z tafty długa jesli oczywiście znajdy fajny materiał córeczka
          jest mała ma 10 miesięcy i chyba na miare to się nie nadajke bo się kręci i
          dobrze nie stoji jeszcze. Proszę o wiadomośc najlepiej na edytajak@wp.pl Z góry
          bardzo dziekuję. Pozdrawiam
          • Gość: Ola Re: Do Pani Edyty IP: 80.50.221.* 30.05.07, 08:11
            Jestem ze Środuli prosze napisac jak mogę się zPanią skontaktować mam materiał
            na spodnie i spódnicę i szukam krawca. Proszę o pomoc
            • Gość: Edyta Re: Do Pani Edyty IP: *.quarto.pl 30.05.07, 11:27
              Witam Panią!
              Bardzo proszę o adres e-mailowy, wówczas będę mogła Pani podać wszystkie
              namiary. P.ozdrawiam Edyta.
              • Gość: OLa Re: Do Pani Edyty IP: 80.50.221.* 30.05.07, 13:19
                rafino@interia.pl
                • Gość: Edyta Re: Do Pani Edyty IP: *.quarto.pl 30.05.07, 14:58
                  Wiadomość wysłałam Pani na podany adres. Pozdrawiam Edyta.
                  • Gość: Ola Re: Do Pani Edyty IP: *.softpro2.pl 30.05.07, 16:07
                    Niestety nie dostałam żadnej wiadomości proszę o przeslanie jeszcze raz na
                    sosnowa3@interia.pl Dziękuję

• Gość: Edyta Re: Do Pani Edyty IP: *.quarto.pl 31.05.07, 10:59
                      Wysłałam Pani wiadomość na nowo podany adres. Pozdrawiam Edyta.
                      • monia265 Re: Do Pani Edyty 19.07.08, 08:34
                        witam prosze o podanie namiarów na pania, jestem zainteresowana uszyciem
                        sukienki na wesele, wesele jest w październiku, więc jest troszke czasu ,
                        dziękuje i pozdrawiam Monika
                      • Gość: Mirien Re: Do Pani Edyty IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.06.09, 12:58
                        Pani Edyto, czy podjęłaby się pani przerobienia spódnicy ze skóry?
                        Jaśli tak proszę o kontakt na e-mail wladam_pierscieniem@op.pl
                        Pozdrawiam
                      • Gość: aleksandra Re: Do Pani Edyty IP: 188.33.26.* 06.08.09, 13:34
                        Witam, prosze o jakies namiary na pania:) potrzebuje pilnie uszyc garsonke-
                        spodnica+ marynarka na 23 sierpnia (chrzciny mojego maluszka) oolinkaa@interia.pl
                      • Gość: moniczek19 Re: Do Pani Edyty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.c197.msk.pl 30.09.10, 07:04
                        prosze o kontakt P. Edyte. podaje adres emailowy moniczek19@buziaczek.pl
                      • Gość: Dag Re: Do Pani Edyty IP: *.toya.net.pl 20.08.12, 20:12
                        Witam serdecznie,
                        Pani Edyto czy nadal pani szyje na zamówienie?
                        Byłabym zainteresowana prostą sukienką,bardzo proszę o kontakt: dagmara.k1@onet.pl
                        Pozdrawiam
                        Dagmara
                  • Gość: Anna Re: Do Pani Edyty IP: *.cable.smsnet.pl 10.04.13, 22:37
                    Witam!
                    Pani Edyto, bardzo prosze o kontakt na adres e- mail ana.gawron@tlen.pl :)

Jeśli ktoś ma kontakt do Pani Edyty to bardzo prosze o przesłanie :)

Pozdrawiam!
              • Gość: Julia Re: Do Pani Edyty IP: *.chello.pl 04.06.09, 18:50
                Pani Edyto proszę mi podac jak mogę się z Panią skontaktowac? Jestem
                zainteresowana uszyciem sukni na ślub.
                mMój e mail to julia161@interia.pl Prosżę o kontakt.
              • Gość: Julka Re: Do Pani Edyty IP: 109.243.213.* 03.03.10, 17:25
                Pani Edyto, Proszę o kontakt na julijanka@wp.pl Potrzebuję przerobić
                suknię ślubną. Pilne!
            • kuli100 Re: Do Pani Edyty 18.07.08, 12:39
              Witam, Czy masz może jakieś namiary na Panią Edytę...pilnie
              potrzebuję się z nia skontaktować w sprawie sukienki na
              weselę...będę bardzo wdzięczna :) Pozdrawiam Justyna
        • wesoly01 Re: szukam dobrej krawcowej........ 28.06.09, 10:21
          Czesc edyta szukam krawcowej wdo współporavcy
          napisz na emeila
          rwesoly@wp.pl
    • Gość: WARSZAWSKA 10 Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.adsl.inetia.pl 01.06.07, 18:14
      Polecam krawcową na Warszawskiej 10. Często korzystam z jej usług ostatnio kroiła mi garsonkę na komunię . Wyszło pięknie. Kobieta wie co robi widać że szycie to jej pasja Terminy czasami odległe ale warto poczekać i wcześniej się umówić. Ceny średnie niewiele drożej niż u innych popaprańców ale jak ma być coś porządnego to musi kosztować.
      • Gość: Marta Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 11.11.07, 00:32
        Podbijam temat ponieważ szukam krawcowej chciałąbym uszyć suknie wieczorową. Może ktoś mi kogoś poleci, a może odezwą się osoby korzystające z usług p. Edyty
        bardzo będe wdzięczna za pomoc marta
        • mainecoon4 Re: szukam dobrej krawcowej........ 17.10.08, 19:13
          Szukam dobrej krawcowej w Sosnowcu.Mam zawsze coś do uszycia według swojego
          projektu.Przeważnie są to garsonki.Obecnie korzystam z usług pani, która mieszka
          25 km. od Sosnowca.Jestem zadowolona,ale to trochę daleko.Bardzo proszę o
          informację na e -mail mainecoon@vp.pl
          • alporkx Re: szukam dobrej krawcowej........ 18.10.08, 19:43
            Witam,

Mój adres email-wy to alpork@gazeta.pl. Wszystkie wątpliwości wyjaśnię.

Pozdrawiam Edyta.
            • Gość: olla Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.stk.vectranet.pl 21.10.08, 20:51
              Szukam dobrej krawcowej, która podejmie sie uszycia sukienki.Proszę
              o rade - co sądzicie o krawcowej z S-ca z ul. Warszawskiej
              • Gość: olla Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.stk.vectranet.pl 05.11.08, 18:07
                Właśnie odebrałam sukienkę od krawcowej z S-ca z UL. WARSZAWSKIEJ .
                Polecam SZYBKO tanio i solidnie- sukienka idealna . Bardzo miła Pani.
              • Gość: mainecoon4 Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.08, 22:59
                Witam ! podaj namiary na tą krawcową na Warszawskiej w Sosnowcu.Gdzie to jest?
                • Gość: Tika6 Re: ... krawcowa..... IP: *.3s.pl 02.12.08, 09:12
                  Witam, szyłam ostatnio kostium u krawcowej, rewelacja,taki jak sobie wymażyłam,jej numer telefonu jest powyżej polecam!!!!!!
    • Gość: paulincia_93@wp.pl Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.netis.net.pl 16.01.09, 21:33

cześc chciałabym się zapytac czy znalazłas jakąs krawcowa która uszy łą ci ubrania tanio i dobrze bo ja szukam takiej osoby i niestety nikogo nie znalazłam czekam na odpowiedz
      • kleo33 Re: szukam dobrej krawcowej........ 17.01.09, 15:27
        Witam, tak mam swoja krawcowa ,wedlug mnie szyje tanio i solidnie ma pelny asortyment od spodnic, az po suknie slubne.Polecam goraco:)jej numer telefonu 660493330.
        • Gość: Ania M. Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.09, 12:47
          Ja zaryzykuję u pani krawcowej z ul. Warszawskiej, byłam u niej
          dzisiaj, za uszycie "lekkiej" spódniczki na lato 50 zł, nie jest to
          wygórowana cena, w laboratorium mody TIIU to 120-150 zł.
          Mam nadzieję, że dobrze wyjdzie, mam gotową na wzór, cena uszycia
          bluzeczki to 40 zł, da się przeżyć, szukam tylko fajnego sklepu z
          materiałami typu żorżety, jedwabie, satyny itp.
    • Gość: majka Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.09, 13:18
      Polecam Panią Edytę ze środuli. Właśnie dzięki temu wątkowi trafiłam
      do NIej. Robiła przeróbkę sukni ślubnej, całkowicie zmieniałyśmy
      fason. Wyszła świetnie. Pani Edyta świetnie doradzi i przede
      wszystkim to bardzo miła i fachowa osoba. Mogę polecić na 100%.
      Acha, i cena również bardzo przystępna.
      • Gość: Nina Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.chello.pl 24.03.09, 07:01
        Witam,
        chcę przerobić sukienkę, będę wdzięczna za przesłanie jakiegokolwiek kontaktu do
        P.Edyty ze Środuli.
        • g_all Sukam adresu do P.Edyty 25.04.09, 15:15
          Witam,
          Prosze mi przesłac adres do Pani Edyty. Chcę uszyć sobie sukienkę.
          Prosze pisać na g_all21@interia.pl
          Pozdrawiam i dziękuje
          • Gość: kasia Re: Sukam adresu do P.Edyty IP: *.cable.smsnet.pl 04.05.09, 07:32
            hej moze ktos wie gdzie sa fajne sklepy z sukienkam w sosnowcu i w okolicach ?
            ;D z gory dziekuje i prosze o szybka odpowiedz
            • Gość: nina Re: Sukam adresu do P.Edyty IP: *.pete.cable.virginmedia.com 12.05.09, 22:02
              moglabym prosic o przeslanie adresu lub telefonu kontaktowego do P.
              Edyty na nboron@yahoo.co.uk, z gory serdecznie dziekuje
      • Gość: Sylwia Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.chello.pl 04.05.09, 23:14
        Proszę o podanie numeru telefonu pani Edyty na adres: sylwia.marzec@vp.pl, chcę u szyć sobie sukienkę
      • Gość: cd Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.10, 22:43
        popieram, kobieta ma fach w reku
      • Gość: czarna lady Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.play-internet.pl 15.02.16, 20:00
        Chciała bym sobie uszyć sukienke na cywilny.Prosze o kontakt do Pani Edyty na czarnuleczka19@op.pl
    • Gość: majka Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.09, 10:30
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=264&w=54899141&v=2&s=0
      Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić Panią Edytę, nr tel w linku
      • Gość: Sylwia Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.chello.pl 05.05.09, 16:33
        Dziękuje Majka za przesłanie numeru telefonu pani Edyty. Pozdrawiam.
    • Gość: monika Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.quarto.pl 16.06.09, 00:05
      Bardzo prosze o namiary do pani Edytki, potrzebuje pilnie dobrej
      krawcowej, a z tego co czytalam na forum to jest nia pani Edytka.
      Podaje swojego maila: monika.franas@poczta.fm
      dziekuje i pozdrawiam
      • Gość: majka Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.adsl.inetia.pl 20.06.09, 20:42
        Gdybyście przeczytały odpowiedzi to znalazłybyście dane Pani Edyty.
        Miłego szukania
    • Gość: jana Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.pzeask.3s.pl 08.08.09, 21:20
      podaje adres Legionów 4a parter bardzo dobra krawcowa
    • Gość: sylwia Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.chello.pl 17.07.10, 20:37
      Pilnie poszukuję krawcowej która zrobi mi 2 zakładki na sukience (obok pachy), najlepiej na miejscu ew drugi dzień.
      • Gość: anna1984 Re:Szukam Pani Edyty IP: *.111.200.202.static.crowley.pl 30.07.10, 17:21
        Pani Edyto czy podjęłaby się Pani zwężenia żakietu ? Proszę o kontakt na adres
        mailowy michelleina@interia.pl z góry bardzo dziekuję
        • Gość: Patii Re:Szukam Pani Edyty IP: *.128.85.201.static.crowley.pl 19.08.10, 10:11
          Ja również szukam Pani Edyty. Najbardziej zależało by mi na mailu, bo chciałabym
          wysłać zdjęcie żeby orientacyjnie dowiedzieć się ile kosztowałaby mnie taka
          suknia. Jeśli Pani może to proszę o kontakt patii2802@wp.pl
          • Gość: kkfiatusecekk Re:Szukam Pani Edyty IP: 94.254.189.* 03.09.10, 16:26
            Chcę się dołączyć do prośby- napiszcie na email jakikolwiek kontakt z Panią Edytą. Pani edyto- jak Pani przeczyta tą wiadomość - NIECH SIĘ PANI ODEZWIE NA E-MAIL.

Pozdrawiam
            Paulina
            paulina90grygiel@wp.pl
            • Gość: asia Re:Szukam Pani Edyty IP: 109.243.81.* 03.09.10, 21:52
              ja rowniez proszę o kontakt ptysioo@o2.pl, chciałabym uszyć sukienkę na
              wesele(konic października)
              • aga_09 Szukam Pani Edyty 06.09.10, 14:49
                Pani Edyto prosze o kontakt ,potrzebuje przerobki sukni slubnej. Moj e-mail; a_kondraciuk@o2.pl
                dziekuje agnieszka
          • Gość: reiz Re:Szukam Pani Edyty IP: *.silesiamultimedia.com.pl 06.10.10, 21:31
            Witam , bardzo chciałabym skontaktować się z panie Edyta w msprawie sukni ślubnej . Bardzo prosze o kontakt reiz@interia.pl. Z góry dziękuje
          • Gość: gość Re:Szukam Pani Edyty IP: *.dynamic.chello.pl 22.11.11, 20:55
            Witam, proszę również Pania Edytę o kontakt, również jestem ze środuli
            olivia11@o2.pl
            • Gość: Agnieszka Zagórze Re:Szukam Pani Edyty IP: *.ak-com.pl 10.01.12, 19:32
              Witam,
              Pani Edyto chciałabym się z Panią skontaktować w sprawie przeróbki sukni ślubnej.
              Serdecznie proszę o kontakt mailowy, mój adres : isia_emili@tlen.pl
              Pozdrawiam
              • Gość: danuta Re:Szukam Pani Edyty IP: *.cable.smsnet.pl 07.08.12, 19:12
                pani EDYTKO PROSZE O NAMIARY NA ADRES h.d.czerniccy@wp.pl-dziekuje
                • Gość: Edi Re:Szukam Pani Edyty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.13, 14:48
                  Pani Edyto proszę o kontakt na mail: gumis7891@gmail.com
                • Gość: Monotonia_Greya Re:Szukam Pani Edyty IP: *.ip.gronet.pl 16.10.14, 20:48
                  Witam,
                  Poszukuję Pani Edyty. Potrzebuje uszyć suknie długą studniówkową. Bardzo proszę o kontakt : mariola_sos@vp.pl
              • Gość: koel Re:Szukam Pani Edyty IP: 89.174.61.* 22.05.14, 11:55
                Witam. Jeśli Pani Edyta nadal szyje suknie, chodzi mi o długą suknię dla druhny z marszczeniami z przodu. Bardzo proszę o kontakt koel2085@wp.pl
    • Gość: krawcowa Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.chello.pl 24.09.10, 12:17
      Witam, ja też chętnie szyję i robię przeróbki. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę kontakt: magdalenka80@poczta.fm
      • Gość: lolka1 Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.chello.pl 11.10.10, 19:03
        Pani Edyta rozreklamowana widzę szyje ładnie ale za proste spodnie z materiału chce niestety 200 zł.+materiał, wiec tylko dla bogatych ta krawcowa niestety
        • Gość: ania Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.telpol.net.pl 09.12.10, 09:49
          na modrzejowskiej 22 uszycie spodni damskich kosztuje 50 zł
          • Gość: beata Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.dynamic.chello.pl 02.08.11, 10:22
            Witam. Z powierzonych materiałów moge uszyc to co jest potrzebne. również drobne poprawki krawieckie. Zainteresowanych prosze o kontakt na mail: krzysiekiradek@interia.eu
      • Gość: magda25 Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.30.44.65.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.08.12, 19:29
        witam uszyla by mi pani prosta sukienke na wesele na 1 wrzesnia .prosze mi podac jaka cena i skad pani jest bo jestem z kazmierza g.i niemam tez materialu prosze o kontakt 517106174 magda
    • Gość: krawcowa Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.telpol.net.pl 12.12.10, 19:33
      wykonuje usługi krawieckie www.krawiec.bo.pl
    • Gość: kejti Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.dynamic.chello.pl 22.07.11, 18:09
      Beata Krzystanek ul Wojska Polskiego 98/5 tanio i solidnie ! :) polecam
    • planula77 Re: dobra krawcowa 10.05.12, 22:00
      Znalazłam SUPER krawcową POLECAM!!! Solidna, dokładna i tania !!! Prowadzi zakład na ul. Wagowej 94 Sosnowiec Kazimierz Górniczy.POLECAM!!!
    • Gość: Planula77 Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.free.aero2.net.pl 04.02.13, 17:59
      Witam! Moje nazwisko ANNA LEŚNIAK.Jestem krawcową z długoletnim doświadczeniem. Szyję praktycznie wszystko.Odzież damską i męską ciężką. Jaką 'odzież' ma pani na myśli?Jestem z Sosnowca Kazimierz Górniczy.Prowadzę swój zakład krawiecki. Jeśli by pani potrzebowała pomocy, moge szyc na zlecenie.Jesli bedzie pani zainteresowana prosze o kontakt tel. 502 493 807 lub email gabianna.jl@gmail.com
    • Gość: Jola polecam Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.dynamic.chello.pl 08.02.13, 00:53
      Harcerska 7 super lepszej nie znajdziesz sprawdzona
      • Gość: nina Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.dynamic.chello.pl 10.07.20, 19:56
        chyba nie poleca Pani tej oszustki która w tym roku przed studniówkami wzięła zadatki od trzech dziewczyn i prysnęła do Anglii, jest rozwódką i wynajmowała mieszkanie i klitkę na harcerskiej 7 jako zakład, jak nie piła to w miarę szyła,ale często czuć było alkohol, imprezowała często a pózniej szyła w nocy w niedzielę. W Anglii naprzyjmowała zleceń i gdzieś po alkoholu się połamała i teraz podobno uciekła do Polski i ukrywa się bo dużo kasy wzięła.NIE POLECAM
    • Gość: Sylwia Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.play-internet.pl 22.05.13, 12:31
      Witam poszukuję pracy na terenie Sosnowca mieszkam na Pogoni od miesiąca i pilnie poszukuję pracy mam długoletnie doświadczenie , w tej branży również na stronie Niemieckiej
      Za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby z góry dziękuję Sylwia Lazik tel. 787653177 CV jak najbardziej mogę przesłać
    • Gość: Jola Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.dynamic.chello.pl 22.05.13, 15:54
      Polecam Panią Agatę Szwed ul. Harcerska 7 super szyje wszytko i kwoty też nie zwalaja z nóg
    • Gość: Sylwia Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.play-internet.pl 26.05.13, 20:24
      Witam
      Jestem Krawcową z długoletnim doświadczeniem mieszkam na Pogoni od niedawna i poszukuję pracy pilnie właśnie najlepiej w moim zawodzie , potrafię od krojenia po wykończenie pozdrawiam Sylwia Lazik
      • Gość: Renia Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: 83.230.97.* 18.11.13, 13:10
        Pani Sylwio czy szyje Pani w domu?
        • Gość: Sylwia Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.play-internet.pl 19.11.13, 20:12
          Szyję ale tu w Chorzowie nie mam w mieszkaniu możliwości nie posiadam tu maszyn przemysłowych , ale jeżeli Pani jest zainteresowana to podałam również telefon podaję jeszcze raz 505268308
    • Gość: weddfwf Re: szukam dobrej krawcowej........ IP: *.25.159.38.static.3s.pl 06.07.21, 12:10
      witam nie polecam Pani na Wojska Polskiego 98 , nie dosc ze nie konkretna, przekłada wizyty, ma swoich klientów którym robi w pierwszej kolejności, wchodzisz do srodka to przymiare masz w obecnosci calej ekipy która stoi za Toba eh żenada
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka