Dodaj do ulubionych

Jakie biuro podróży wybrać ?

IP: *.opera-mini.net 08.05.09, 00:56
Jedno już odwiedziłem na patelni koło windy i jak mój urlop miałby wyglądać jak rozmowa z przedstawicielem w/w biura to dziękuję bardzo . Kolo na dzień dobry potraktował mnie jak intruza potem zaczął się mądrzyc a na końcu żucił ulotka. Zapraszam do dyskusji na temat Sosnowieckich biur podróży
Obserwuj wątek
      • Gość: Tumanek Re: Jakie biuro podróży wybrać ? IP: *.cus.pl 13.08.09, 23:14
        Dziękuję bardzo za opinię . Wybrałem polskie morze z dojazdem zakwaterowaniem i
        żarciem na własną rekę. Jechałem swoim autem 12 godzin (4 godziny stałem w
        korkach) Kwatera średni standard kasują min. 50 zł od łebka za spanie.Ogólnie
        koszty to dla 2 osób wyszło za 2 tygodnie z jedzeniem w knajpach ponad 4 tysiaki
        a 5 poszłoby też jak nic.Pogoda dopisała zaledwie kilka dni a reszta to
        siedzenie i czekanie na słońce.Za taką kasę miałbym w Tunezji wypas trochę
        jeszcze dokładam i bujam się na włoskich plażach. Podsumowanie polskie morze to
        kraina dla oszczędnych Niemców tak jak Bułgaria w czasach komuny dla Polaków.
        Ceny nie dostosowane do Polskich realiów NIGDY WIĘCEJ POLSKIEGO BAŁTYKU
        • Gość: Mariooon Re: Jakie biuro podróży wybrać ? IP: 195.225.246.* 15.08.09, 14:13
          Ile 4 tys ?! Za 4 tys przy koszcie pokoju 50 zł to można żyć nad Bałtykiem
          prawie* jak w luksusie. Nie wiem, może nie w Sopocie. Ale Mielno, Łeba,
          Władysławowo..
          Kwatera: 2x14x 50 zł = 1400 zł
          Paliwo: 1500 km, śr. 6l/100km ON, ON 4 zł = 360 zł ( tyle wyszło w moim przypadku )
          Zostaje: 4000 - 1400 - 360 = 2240
          Na dzień dla dwóch osób: 160 zł

Dobry obiad w "knajpie" dla dwóch osób - 50-60 zł
          Piwo w knajpie - 5-6 zł
          Duża pizza - 20 zł

Nie jadam śniadań, więc nie wiem jaki jest ich koszt. Opcja 60 zł za obiad to
          już była w moim przypadku tzw. "full wypas" ( rybka w sosach lub zapiekana ta
          smażona dużo tańsza )
          Przyjmując opcje 2 takich posiłków na dzień zostaje ci 60 zł...
          Nie wiem : 10 piw, kilka drinków lub kilka lodów, gofrów?nie wiem co tam się
          jeszcze nad morzem wcina.

Rok temu byłem Tunezji za 2199 zł ( zakup jeszcze przy korzystnym kursie $ ) za
          osobę. All. Wiedziałem że nie można się spodziewać cudów. jedzenie smaczne i
          dużo. Ale monotonne. Powtarzało się co 3 dni. można było wyskoczyć na miasto coś
          zjeść. Ale nie poto płaciłem za all żeby jeść po knajpach. Alkohole..Hmm Sikacze
          piwo, sikacze drinki. Ich 3,4 piwa to jak nasze jedno. Chcesz Jacka lub jakieś
          dobre wino? Trzeba zapłacić. Cena od 10 $ ... za kieliszek ( można się
          zaopatrzyć w wolnocłowym ale chyba nie o to chodzi w urlopie żeby sobie
          rozplanować ile jakie alkohole na każdy dzień żeby starczyło; jadać nad morze
          samochodem też można zaopatrzyć się w "domu" w hurtowni ) ?

Standard hotelu *** w Tunezji to taki pensjonat nad Bałtykiem za 50 zł. Fakt nie
          wymieniają w Polsce ręczników i nie sprzątają. Ale ja wole swój czysty i
          pachnący niż "ich" czasem brudny i dziurawy.

Fakt! Basenu brak przy pensjonacie. Ale do morza bliżej niż w Tunezji.
          Bałtyk zimny? W tym roku 19,20 stp.
          Pogoda na polskim wybrzeżu w lipcu ?
          Rewelacyjna. Na plaży nie byłem dwa razy z powodu pogody.

Życzę udanego wyjazdu za rok.

* pojęcie względne
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka