Dodaj do ulubionych

spotkania mam z niemowlakami w Wołominie

25.11.10, 21:52
Z tego co się orientuję w Wołominie i okolicach nie ma zbyt wielu rozrywek dla dzieci i rodziców najmłodszych dzieci. Dlatego zamierzam otworzyć Klub Mamy / Klub Rodzica.
Na początek miałyby to być spotkania po prostu w domu, ale chciałabym aby przerodziło się w coś więcej - o ile zbiorę chętne mamy (i tatusiów zresztą też) z pociechami.

To jak? myślicie, że to jest dobry pomysł? są tu rodzice maluchów, którzy chcieliby razem spędzić choć jedno przedpołudnie w tygodniu razem z innymi rodzicami i dzieciakami?

Myślę o takich najmłodszych, powiedzmy od 0 do 18 mies, choć jest to jeszcze kwestia do przemyślenia.

M.
Obserwuj wątek
    • magdam_pl Re: spotkania mam z niemowlakami w Wołominie 29.11.10, 12:37
      zapraszam na 30.11 na godz 11:00 - spotkanie organizacyjne w ramach którego poznamy się i nasze pociechy, ustalimy jakie tematy są dla nas interesujące i wypijemy wspólną kawkę. mam pomysły ale chcę je z wami obgadać zanim zacznę zapraszać gości ekspertów..

aby zgłosić chęć udziału proszę o maila na mamy.wolomin@gmail.com - chcę wiedzieć ile przygotować filiżanek do kawy i herbaty :)
      • karolasopot Re: spotkania mam z niemowlakami w Wołominie 30.11.10, 20:36
        Udało się zorganizować spotkanie?
        • magdam_pl Re: spotkania mam z niemowlakami w Wołominie 01.12.10, 16:18
          tak tak, udało się!
          mimo bardzo niekorzystnej pogody dotarły do nas dwie dziewczyny :)
          a kolejne zapraszamy na przyszły wtorek również na godz. 11

będę mieć małe niespodzianki dla mam z maluszkami - oby tylko poczta polska nie zawiodła
          • karolasopot Re: spotkania mam z niemowlakami w Wołominie 02.12.10, 21:49
            Wszystko fajnie, tylko problem że ja mam 2 dzieci jedną trzylatkę i drugą 2-mce
            A pisałaś że tylko do 24 m-cy
            • magdam_pl Re: spotkania mam z niemowlakami w Wołominie 03.12.10, 19:41
              wiesz, napisałam o tych 24 mies właściwie aby zobaczyć jaki będzie odzew. chodziło mi też bardziej o to, żeby mamy wiedziały z jaką grupą wiekową mamy tu do czynienia. ale jeśli masz ochotę do nas dołączyć, to nie ma przeciwwskazań. zapraszam.

aha, stworzyłam stronę www.mamywolomin.pl - na razie wersja beta, ale jeśli masz uwagi, pomysły, to chętnie wysłucham i pewnie wdrożę :)

to jak, przyjdziesz we wtorek?
              • karolasopot Re: spotkania mam z niemowlakami w Wołominie 03.12.10, 20:28
                Wiesz, może nawet mi się uda bo teraz przyjeżdża teściowa i może zostanie z tą starszą to się wybiorę, bo jestem "spragiona" towarzystwa Wszytko zależy od pogody bo wiesz jednak moja Jagoda ma dopiero 2m-ce. A ostatnio dzieci w jakim wieku były?
                • magdam_pl Re: spotkania mam z niemowlakami w Wołominie 06.12.10, 13:53
                  dzieci miedzy 3 a 8 mies. , na jutro sie zapowiedziala jedna dziewczyna z 2 miesiecznym dzieckiem, ale cos mowila ze uzaleznia to od pogody - czy da rade przebic sie z wozkiem do mnie.
    • magdam_pl Re: spotkania mam z niemowlakami w Wołominie 19.02.11, 22:18
      Podbijam i potwierdzam, że spotkania klubu mam wciąż się odbywają - co wtorek w godz. 11-13 zapraszamy wraz z maluchami na pogaduchy i zabawy. Plany na najbliższą przyszłość:
      22.02.11 - wymiana ubranek dziecięcych
      22 lub 29.03.11 (do ustalenia) - spotkanie z fizjoterapeutą
      05.04.11 - warsztat umiejętności wychowawczych, spotkanie z pedagogiem (płatne 40 zł)
      • agniecha_ol Re: spotkania mam z niemowlakami w Wołominie 23.02.11, 09:42
        Witam,
        ja obecnie jestem w ciąży i przeczytałam ten wątek. Pomysł jest świetny, można wymienić doświadczenia z innymi mamami, nawiązać nowe znajmości. Czy kobiety w ciaży też przychodzą?
        • magdam_pl Re: spotkania mam z niemowlakami w Wołominie 25.02.11, 10:46
          Cieszę się , że Ci się podoba nasza idea :)

Jak najbardziej zapraszam dziewczyny oczekujące dziecka!! Będzie można z pierwszej ręki zdobyć informacje, które czasami ciężko znaleźć w książkach czy w internecie :)
          Obecnie szykujemy się do spotkania z położną, więc jeśli masz ochotę, to prześlij mi na na maila pytania jakie chciałabyś zadać położnej. Spotkanie odbędzie się 8 lub 15 marca. Pełne info będę umieszczać na stronie www.mamywolomin.pl .

aha, i spotkanie 1 marca jest odwołane - niestety rozchorowało mi się dziecko, więc nie mamy gdzie zorganizować spotkania :(

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka