Dodaj do ulubionych

Mamy nowy pomnik !!!

26.10.11, 17:35
warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34889,10542896,Pomnik_Kaczynskiego_stanie_pod_Warszawa__Zobacz_projekt.html
Obserwuj wątek
    • piegowata Re: Mamy nowy pomnik !!! 26.10.11, 18:55
      Madzia stawia sobie totem przed urzędem. Co za wstyd. Nie dość, że ten biedny Wołomin z wiadomych względów ma złą sławę, to jeszcze do tego mohery stawiają pisowskiego bożka w publicznym miejscu, choć nikt nie pytał mieszkańców miasta o zdanie.
      • oldboy42wawa Re: Mamy nowy pomnik !!! 26.10.11, 23:29
        a sądzę że to bardzo dobry pomysł - z ostatnich doniesień o Dubienieckim wygląda na to że Kaczyński mógł być z Wołominem bliżej związany niż nam się to wydaje więc pomnik w tym mieście jak najbardziej ciekawe jaka będzie odpowiedź Pruszkowa - pewnie wystawią pomnik Baraninie ( vel.Jeremiasz Barański )

• piegowata Re: Mamy nowy pomnik !!! 27.10.11, 10:14
          > Mylisz się. Pytano wyborców podczas wyborów - kogo wybrali ten rządzi.

Mylisz się. Nikt nie wybierał władcy absolutnego (nie przyłożyłam na szczęście ręki, do tego), który bez konsultacji z mieszkańcami może sobie pstrzyć pomnikami gdzie chce, i jakimi chce.
            • gorzka_zoladkowa28 Re: Mamy nowy pomnik !!! 27.10.11, 18:47
              Bogate miasto,drugi pomnik a ludzie w komunalnych jak kanalizacji nie mieli tak nie mają dalej. Zaszczurzone toalety publiczne na podwórkach roznoszą odór w który idealnie będzie się wkomponowywał pomnik jeden z drugim.
              • agaszaga Re: Mamy nowy pomnik !!! 28.10.11, 20:57
                Totalna porażka to jedyne co można powiedzieć o decyzjach pana burmistrza, a w szczególności ad budowy pomnika... takie pis-owskie metody: w tajemnicy, pokryjomu, bo może komuś się nie spodoba, a tak: postawimy mieszkańców przed faktem dokonanym!
                Ja jestem mocno zniesmaczona całą sytuacją, nie wyprowadzę się z tego powodu z Wołomina... ale mam nadzieję, że więcej podobnie myślących osób zmobilizuje się, aby głosować w kolejnych wyborach samorządowych..
    • anasz Re: Mamy nowy pomnik !!! 28.10.11, 23:08
      1. po pierwsze pomnik stanie na prywatnej działce
      2. po drugie złożyli sie na niego byli współpracownicy Lecha Kaczynskiego, kiedys pracujacy w pałacu, dziś zatrudnieni w Wołominie
      3. popiersie ma zaledwie 50cm wysokości (ile ma cokół nie pamiętam).
      ....... e tam
      • cirrus4 Re: Mamy nowy pomnik !!! 29.10.11, 13:02
        anasz napisała:

> 1. po pierwsze pomnik stanie na prywatnej działce
        > 2. po drugie złożyli sie na niego byli współpracownicy Lecha Kaczynskiego, kied
        > ys pracujacy w pałacu, dziś zatrudnieni w Wołominie
        > 3. popiersie ma zaledwie 50cm wysokości (ile ma cokół nie pamiętam).
        > ....... e tam

Po pierwsze i ostatnie: my nie chcemy patrzeć na Kaczyńskiego ani na placu w środku miasta, ani wyzierającego znad grządki z pomidorkami u kogoś w ogródku. Tekst z prywatną posesją w samym centrum miasta jest żenującą przykrywką dla społecznych protestów.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka