Dodaj do ulubionych

pediatra w Wołominie

05.03.13, 23:32
Witam,

zmęczona użeraniem się z dotychczasową przychodnią proszę o opinie dotyczące poradni pediatrycznych w Wołominie, a szczególnie konkretnych lekarzy. W mojej przychodni obowiązuje taki schemat: dziecko ze stanem podgorączkowym nie jest pacjentem - to znaczy przyjść do doktora można, tylko jest to strata czasu, bo te same witaminki i syropki i tak dziecku podaję sama i bez światłych zaleceń lekarza. Po tygodniu tej terapii występuje gorączka, jednak wówczas dziecko nadal nie jest pacjentem - to znaczy przyjść do lekarza można, tylko jest to strata czasu, bo te same witaminki i syropki i tak dziecku podaję sama itp itd. Po odczekaniu 3 dni gorączki dziecko ma szansę zyskać status poważnego pacjenta - następuje zmiana witaminek i syropków na inne witaminki i syropki. Po odczekaniu kolejnych 2 dni gorączki trafia mnie szlag i po raz kolejny przychodzę z dzieckiem do lekarza. Po zbadaniu dziecka i analizie wyrazu mojej twarzy lekarz stwierdza, że zmian osłuchowych nie ma, ale skoro twierdzę, że dziecko ma mega zawiesisty kaszel, to może jednak wprowadzimy antybiotyk. Czyli po 2 tygodniach nieobecności w szkole dziecko zostaje w domu na kolejny tydzień, tym razem po to, żeby brać antybiotyk.

Czy ktoś zna normalniejszą przychodnię w okolicy? Będę również bardzo wdzięczna o nazwiska konkretnych lekarzy. Przy okazji - może ktoś zna naprawdę dobrego pediatrę, który przychodzi na wizyty domowe?

Dziękuję i pozdrawiam
Obserwuj wątek
  • aga_1819 Re: pediatra w Wołominie 06.03.13, 09:58
   ja mogę polecić doktora Hoffmana. jeżdżę do niego prywatnie do Kobyłki na dojazdową nie wiem czy przyjmuje gdzieś w przychodni.
   jest to naprawę dobry lekarz a w dodatku ma świetne podejście do pacjenta.
   • pol_ko Re: pediatra w Wołominie 06.03.13, 13:27
    Bardzo dziękuję za podpowiedź! A czy dra Hoffmana można wezwać na wizytę domową?
    • agnieszkawolny Re: pediatra w Wołominie 06.03.13, 23:14
     Na armii krajowej polecam doktor K l u z e k, ale innych lekarzy z przychodni nie znam , to nasz lekArz rodzinny, zawsze dziecko przyjmie i jak na razie prowadzi moje dzieci od kilku lat, zawsze diagnoza trafiona i zawsze przyjmie nawet jak nie ma miejsc., ale mieszka w warszawie, do naszej przychodni dojeżdża więc wizyty domowe odpadają.jest dobrym lekarzem i miła osoba.
     • aga_1819 Re: pediatra w Wołominie 07.03.13, 12:46
      Dr Hoffman przyjmuje tylko u siebie, ma bardzo duzo pacjentów i nie ma kiedy.

      Ale naprawdę polecam!
      • pol_ko @ aga_1819 i agnieszkawolny 07.03.13, 21:08
       Jeszcze raz bardzo dziękuję za sugestie - obawiam się, że długo nie trzeba będzie czekać, aż zapukam do drzwi dr Kluzek albo dra Hoffmana ;-) Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.
  • annag.asior Re: pediatra w Wołominie 08.03.13, 11:06
   Ja z moim synem chodzę do doktora Michała Hofmana juz od 6 lat.
   Doktor przyjmuje w domu na ul. Dojazdowej 44 jak również w przychodni Multi-Medika w Zielonce. W przychodni przyjmuje w poniedziałki i piatki (również wizyty płatne) a w środy jes w poradni dzieci zdrowych. Według mnie jest to jeden z lepszych prdiatrów w okolicy. Znam kilkoro dzieci, które z warszawy przyjeżdzają do Kobyłki ze względu na doktora. Polecam, naprawdę jest super.
   • pol_ko Re: pediatra w Wołominie 09.03.13, 17:15
    Widzę, że doktor Hoffman wymiata ;-) Dziękuję za potwierdzenie i pozdrawiam!
    • vienetta Re: pediatra w Wołominie 14.03.13, 14:24
     Oj nie Hoffman, już o tym pisałam...
    • 1malutka78 Re: pediatra w Wołominie 15.03.13, 12:47
     A ja nie polecam dr.Hofmana. jest miły i sympatyczny, ale moim dzieciom nie pomógł. Ja chodze i polecam goraco dr.Rydlik-Chwedczuk z Kobyłki. Pracuje razem z dr.Hoffmanem w Multimedice. Ale przyjmuje w Kobyłce równiez. przyjmuje w Kobyłce prywatnie. Do domu nie jezdzi. Przyjeżdzaja do niej ludzie z bardzo daleka. oprócz tego jest pulmonologiem i alergologiem. Uważam, ze jest bezkonkurencyjna. A dr. Kluzek to porazka kompletna. była kiedys pediatra w przychodni do której należałam.
     • lastlogin Re: pediatra w Wołominie 11.03.18, 21:58
      A gdzie dokładnie doktor Rydlik-Chwedczuk przyjmuje w Kobyłce?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka