Dodaj do ulubionych

Który zakład opieki zdrowotnej?

13.01.14, 21:22
Jak w temacie. Chcę się przenieść z Prądzyńskiego, ale nie wiem, do której przychodni. Pomożecie?
Obserwuj wątek
   • annag.asior Re: Który zakład opieki zdrowotnej? 15.01.14, 14:29
    Myślę, że raczej dlatego, że nie ma dobrej godnej polecenia przychodni. Ja korzystam z Poradni rodzinnej przy ul. Mickiewiczia i Kopernika ale tylko w przypadku jak sie bez lekarza nie da. Z synem chodzę do Multimedki w Zielonce. Na 10 punktów mogę dać 6 - 7 pkt. ale to tylko wizyty u Pediatry więc nie mam obrazu jak inni lekarze działają. Daj znać co wybrałaś.
    • piegowata Re: Który zakład opieki zdrowotnej? 15.01.14, 19:50
     A ja lata temu uciekłam z Kopernika, bo pani doktor o mało nie wyprawiła mnie na tamten świat. Nie będę opisywała szczegółów, ale daleko posunięta oszczędność (podstawowe badania laboratoryjne) i mniej niż średnia kompetencja pani doktor (objawy były typowe) uniemożliwiła postawienie właściwej diagnozy w odpowiednim czasie, co skończyło się dość gwałtownie szpitalem.

     Z z wizyt lekarskich korzystam raz na kilka lat, ale czasem co którąś zimę dopada człowieka infekcja z gorączką, i wtedy chciałabym móc bez stresu umówić się telefonicznie na wyznaczoną godzinę i skorzystać z porady lekarskiej. Nie jestem pacjentką generującą koszty dla przychodni, naprawdę korzystam rzadziej niż sporadycznie.
     Czy ja chcę tak wiele? Okazuje się, że tak :-(
  • sunlife44 Re: Który zakład opieki zdrowotnej? 22.01.14, 17:21
   ja przeniosłam się z Mickiewicza na Armi Krajowej do Makmedu ale to dlatego że pediatra przyjmuje codziennie, a na Mickiewicza cholera mnie brała jak słyszałam że nie przyjmą mi dziecka z 40 stopniową gorączką bo akurat dziś jest poniedziałek i nie przyjmują dzieci chorych...
   W makmedzie zawsze przyjmują...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka